IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Представи си, че живееш в беден регион, а те са вече над 90%.

    Няма бачкане и единствен вариант е да се отречеш, че си Българин.

    Ставаш Маркуфф и Гигов без да се замисляш.
    --------------------------------------------------------------------

    Същото нещо важи за Родипите, но там ги "програмират" ислямци.
    ---------------------------------------------------------------------
    Твоето определено е дълбока комплексарщина.
    Предлагам ти нещо пред целия форум. Дай свои кординати , ще се разходя до Търново да се видим. Ще си взема и данъчните даклараций , ти вземи своите.

    Ако се окаже че не си поредния комплексар дето се изявава в нета анонимно и си платил примерно по-вече данъци и осигуровки от мен ще ти се извиня в форума че те наричам комплексар .....чакам кординати на лични.
    Last edited by markov; 20.05.2014, 17:18.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Това баш ти да го кажеш ...ще падна от смях.......
      Изобщо не ме интересува твоя смях...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
        Досега никой тук не е възхвалил Америка,

        Това баш ти да го кажеш ...ще падна от смях.......
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
          Не знам кой е фил и кой не е, но тук гъмжи от проруски настроения. По руснаци от руснаците излязохте. Толкова много агитатори на едно място не говори добре. Да се зачуди човек, българи ли пишат тук или политкомисари от ЧК.
          Ей сега ще тръгна да ти цитирам кое точно е, нямам два месеца отпуск.
          Представи си, че живееш в беден регион, а те са вече над 90% в БГ.

          Няма бачкане и единствен вариант е да се отречеш, че си Българин.

          Ставаш Маркуфф и Гигов без да се замисляш.
          --------------------------------------------------------------------

          Същото нещо важи за Родопите, но там ги "програмират" за ислямци.

          Да мразиш Маркуфф е все едно да мразиш Родопите ... ( тъпо е )
          ---------------------------------------------------------------------

          По принцип ви работя по въпроса, но не съм Ванга, че да огрея навсякъде.

          Тия процеси ще ви ги спра. Казал съм го и ще го направя

          Обидно е в гугъл наред с БГ да пише Империя - и докъде деградира обществото да се кръсти от циганин на матрьошка - кой колко дава?
          Last edited by marandi; 20.05.2014, 17:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            И кое точно е антибългарско............ ако си американофил може пък ако си русофил не ...нещо няма логика това твое съждение
            Досега никой тук не е възхвалил Америка, но ти и останалите комунисти русофили демонстрирате безпределна васална вярност към Владимир Владимирович Путин. Аз с ужас се убедих, че за нас ставащото в Донецк и Луганск е по-важно например от европейските избори в България. Вие изгорихте знамето на ЕС на 9 май, веете руски знамена, внушавате че съществуването на България зависи от Русия, зплашвате Запада с ядрена война и водите разюздана антиевропейска пропаганда. Ето защо имаме право да ви третираме като национални предатели, още повече че сте го доказали и преди...

            Когато например на два пъти предложихте България да стане член на СССР

            И сте комунисти. Някакви си народни републики, национализация по лениско-сталински образец и т.н.

            Само за разследване сте...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              И кое точно е антибългарско............ ако си американофил може пък ако си русофил не ...нещо няма логика това твое съждение
              Не знам кой е фил и кой не е, но тук гъмжи от проруски настроения. По руснаци от руснаците излязохте. Толкова много агитатори на едно място не говори добре. Да се зачуди човек, българи ли пишат тук или политкомисари от ЧК.
              Ей сега ще тръгна да ти цитирам кое точно е, нямам два месеца отпуск.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                Ама те не са българи, а славяни.
                Затова..

                Тц ...

                бяха славяни - сега са татари ( Здрасти Пешо - татарино ) - както ви описват - криви крака, дръпнати очи, ниски .....

                Това са днешните "българи" - реват от кеф, че Русия ги е описала така.

                Гледал ли си, ДНК тестовете от руснаците? ( бях ви качвал, ама модераторите нон-стоп ме трият ).

                Та, нагласили са го - нямате нищо общо с Руснаците, както бат' Маркуфф си мисли или Шуменския Деко.

                Затова и не разбирам подобни примати къде се натискат - като ги отричат като държавна политика. Демек ебават ги

                Трудно ще ми бъде да ги намеря пак материалите, понеже бяха нови след 2000 г. и там ви отхвърлят тотално ( БГ ) през техен "историк".

                Ама, тук ме трият като побъркани - да'е .. цензурата да'е. ...
                Last edited by marandi; 20.05.2014, 16:53.

                Коментар


                • Накрая Запада пак ще купува от Путин петрол и газ и той ще забогатява, а на нас ще гледат като на отпадъка на Европа. Защото както уж сме с тях ги чакаме да се спънат за да ги ритнем.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                    Естествено, че ДА! Тук се разпространяват анти български настроения. Незаконно е!
                    И кое точно е антибългарско............ ако си американофил може пък ако си русофил не ...нещо няма логика това твое съждение
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • markov

                      Тя цялата работа е да се издадете какво представлявате пък после защото сте толкова умни България завинаги на опашката на Европа..ами нали сте рекетьори и ще ги изнудвате с енергийни доставки.Беше ясно че Путин ще я оцапа и само на вас ви се виждаше как превзема Париж с танковете.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                        Естествено, че ДА! Тук се разпространяват анти български настроения. Незаконно е!
                        Ама те не са българи, а славяни.
                        Затова..

                        Между другото остават по-малко от 2400 вота за да се легитимира официално петицията
                        "Designate Russia as "State Sponsor of Terrorism"

                        Това ще предизвика разглеждане на петицията от американското правителство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                          Мда, китайците не са подписали споразумението за газта.

                          Вероятно ще извиват ръцете на Путин докрай, сигурно му предлагат 150 долара цена за газа в типичен техен стил Нормално, те си имат стабилна алтернатива и явно не им пука особено за руските доставки, освен ако не постигнат супер ниска цена.

                          Ако не подпише, Путин губи последния си коз пред цивилизования свят (не съм сам, с мен е Китай, заедно сме страшни).

                          Ако подпише ще реализира зловещи икономически загуби и в крайна сметка Китай пак няма да го последва (говорихме за индустриалната и финансова зависимост на Китай от Запада, която при тях е въпрос на живот и смърт).

                          Руские сигурно вече осезателно усещат, че примката е истинска и се затяга зловещо. Сами зорлем си я нахлузиха, сега ще трябва да доиграят играта и да изпият горчивата чаша докрай. А неприятностите за тях тепърва започват, във времето тежестта на мерките все повече ще се усеща....
                          Кофти на БГ матрьошките е, че не четат История и няма как да знаят спогодби/договори и т.н.


                          П.П. Разбира се да си селска пръчка БГ-ейска нищо не му говори за едно трасе на газ от Тюрменистан и Азарбайджан на газ, което е китайско.


                          Ся глей - родните БГ матрьошки как ще фалират Европа и САЩ за 3 дни

                          П.П.П. А, бат' Пешо и сие денонощно ще фалират и трият с гумичката БГ Империя от картата, че никога не е съществувала и не съществува.

                          Сипвам си поредното малко и слагам пуканките да гледам мача с БГ матрьошките.
                          Last edited by Andi11; 20.05.2014, 16:50.

                          Коментар


                          • Мда, китайците не са подписали споразумението за газта.

                            Вероятно ще извиват ръцете на Путин докрай, сигурно му предлагат 150 долара цена за газа в типичен техен стил Нормално, те си имат стабилна алтернатива и явно не им пука особено за руските доставки, освен ако не постигнат супер ниска цена.

                            Ако не подпише, Путин губи последния си коз пред цивилизования свят (не съм сам, с мен е Китай, заедно сме страшни).

                            Ако подпише ще реализира зловещи икономически загуби и в крайна сметка Китай пак няма да го последва (говорихме за индустриалната и финансова зависимост на Китай от Запада, която при тях е въпрос на живот и смърт).

                            Руские сигурно вече осезателно усещат, че примката е истинска и се затяга зловещо. Сами зорлем си я нахлузиха, сега ще трябва да доиграят играта и да изпият горчивата чаша докрай. А неприятностите за тях тепърва започват, във времето тежестта на мерките все повече ще се усеща....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Е и , дори и така да е. На теб какъв ти е проблема в случая ?

                              Някои с нещо притеснява ли те ?
                              Естествено, че ДА! Тук се разпространяват анти български настроения. Незаконно е!

                              Коментар


                              • В самопровъзгласилата се Донецка република започва национализация
                                http://www.investor.bg/sviat/6/a/v-s...zaciia,172604/

                                Ръководителите на самопровъзгласилата се Донецка народна република (ДНР) започват процес на национализация, като основната причина за това е „нежеланието на регионалните олигарси да плащат данъци в бюджета на ДНР“. Това съобщение направи ръководителят на президиума на Върховния съвет Денис Пушилин, пише ИТАР ТАСС.

                                В областта има богати залежи на въглища. През 2012 година сп. Forbes определи Донецк като най-доброто място за правене на бизнес в Украйна.

                                ЛЕНИН-СТАЛИН-ПУТИН

                                Коментар

                                Working...
                                X