IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi

    П.П. По принцип половината ми роднини са мулти-милионери, ако това ще успокои твоя селски Дряновски дух, понеже е много невъзпитано да се питат подобни неща в цял свят.
    Аз не съм казал че половината ти роднини са комплексари и конкретно за теб става дума. Раздаваш наляво и надясно обиди и квалификации. Тоя бил такъв , оня онакъв........ това говори че имаш чувство за малоценност и така компенсираш.

    Та пак ти казвам дай кординати да те видя щото човек на 40 г. живеещ в апартамента на баща си и избиваш комплекси по нета на гърба на другите няма какво друго да е .......
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
      Ама те не са българи, а славяни.
      Затова..

      Между другото остават по-малко от 2400 вота за да се легитимира официално петицията
      "Designate Russia as "State Sponsor of Terrorism"

      Това ще предизвика разглеждане на петицията от американското правителство.
      По всичко личи че петицията ще събере необходимите подписи до час.
      Не че ще мине, ( на путю взе да му просветва там, в азия), но нишана който ще получат е доста стряскащ, и плашещ)

      ...
      Поэтому я думаю, что, если кто-то нас захочет сейчас прокредитовать, то американцы прозрачно намекнут, что будут либо штрафы — которые сделают эти кредиты бессмысленными с экономической точки зрения, даже опасными, — либо отключение от долларовых расчётов, а это мгновенная смерть. Моя гипотеза такая: нам вообще не удастся получить ресурсы.
      ...
      Линк

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Накрая Запада пак ще купува от Путин петрол и газ и той ще забогатява, а на нас ще гледат като на отпадъка на Европа. Защото както уж сме с тях ги чакаме да се спънат за да ги ритнем.
        Въпросът за опазване на националното ни достойноство е изключително важен, съгласен съм.

        За мен най-страшни са лозунгите на пенсионерите - запасняци и други подобни зомбита, че ако има конфликт НАТО-Русия те щели да минат на страната на Русия, т.е. да воюват срещу собствената си Родина. Повръща ми се от подобни предатели на Родината, те нямат право да се наричат българи! А като си помисля, че става дума за бивши военни, които са се клели пред бойните ни знамена пазени като светини с кръвта на героите от балканските войни просто онемявам от тази невероятна низост!

        Генерал Протогеров с шепа млади и честни юнкери се е оправил много бързо с подобна пасмина, но сега такива личности няма. Та затова и националното ни достойноство доверено в ръцете на фатмаци, предизвиква и на Запад, и на Изток само снизходителни усмивки, уви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
          Не знам кой е фил и кой не е, но тук гъмжи от проруски настроения. По руснаци от руснаците излязохте. ..
          Ма само на думи велики, ко бяха мъже да са отишли доброволци кат са им прегърнали толкова каузата.
          А има нужда, че кат гледам ако не са учтивите зелени човечета...пиянките шахтъори са се насрали от страх

          http://vz.ru/world/2014/5/18/687251.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
            За рецидива на БКП БГ да става част от СССР историята отдавна се е произнесла....

            А знамето дори не обяснихте защо сте го изгорили. Но това потвърждава вината ви...

            А словесната диария остава за твоя сметка, когато откри 15 милиона руснаци в Украйна...
            Поредните ти дрънканици.
            Питах те кога точно съм правил каквото и да е от посочените от теб неща......
            Аман от тролове ......тек не си на партиино събрание на Герб , вземи си бележка да не лопаш измислици
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Абе ти мръдна бе човек , кои точно от писещите хора тук сме предлагали БГ да става част от СССР или сме горили знаме......Ква е тоя словестна диария дето те е хванала
              За рецидива на БКП БГ да става част от СССР историята отдавна се е произнесла....

              А знамето дори не обяснихте защо сте го изгорили. Но това потвърждава вината ви...

              А словесната диария остава за твоя сметка, когато откри 15 милиона руснаци в Украйна...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                +1
                Напълно се съгласявам с горното мнение,потресаващо е !
                Да не забравяме и националното предателство на днешните управляващи със закона с който се отказаха от територя на Република България за да мине Южен поток без да се съобрази с ЕС.
                Къде спи прокуратурата,не знам.
                Национални Предатели !!!
                Поздрави
                Благодаря

                Що се отнася до Южен Поток, ЕК ясно си каза мнението за предателството на комунистите русофили. Има процедура и всеки ден ще има бой по канчето докато проектът отиде където му е мястото - на бунището на историята...

                Където отидоха Белене и Бургас-Александруполис...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Счетоводителския манталитет ми е ясен - наподябява този на Нотариусите.

                  П.П Понеже имаш огромен интерес към мИня - ти казвам директно - Зле си - с твоята умряла къща от 250 кв.м.

                  По принцип те поздравявам - само не ми пробутвай Дряново и Счетоводстовото за водеща сила в БГ.
                  Направих ти конкретно предложение , ти пак правиш дрънканици. Криеш се като мишка.
                  Обикновен комплексар си...пич нищо повече. Затова почти всички тук те игнонират и никои не ти чете постовете без връзка с темата. Вчера поне 5 човека ти казаха да се спреш че само спамиш ...но никакъв резултат......
                  Last edited by Andi11; 20.05.2014, 17:34.
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Товарищи, кво стана?!?!?!?

                    Сега тоа газ что, че го деламе!?!?!?!

                    Пропадна сделката на Русия за доставка на газ за Китай

                    Китайският президент Си Цзинпин даде рамо на Путин за Украйна

                    Китай и Русия не подписаха сделката за доставката на милиарди куб. м газ, на която Москва много разчиташе, за да излезе от икономическата и политическата изолация, наложена от Запада заради кризата в Украйна, предаде Ройтерс.

                    По време на преговорите двете страни не са могли да преодолеят различията за цената, заяви говорител на руския президент Владимир Путин. Но все още съществувал шанс двете държави да постигнат договореност още преди лидерът на Русия да си замине за вкъщи или по-късно на икономическия форум в края на тази седмица в Санкт Петербург, добавя агенцията.

                    Като компенсация обаче Путин получи подкрепа от китайския президент Си Цзинпин за кризата в Украйна. Москва и Пекин призовават за деескалация на напрежението в Украйна и за мирно и политическо решение на проблемите, се казва в изявление след срещата на двамата лидери.

                    Очакванията на Кремъл бяха, че в Китай ще бъде подписан договор за доставка на руския газ по 38 милиарда кубически метра на година в продължение на 30 г. Както е известно като следствие от политиката на Москва спрямо Киев, Евросъюзът вече започна да обмисля намаляване на руския газ за страните-членки и търсене на нови източници на газ, които да направят Европа по-независима от Русия. Затова и парафирането на споразумението с Пекин бе толкова важно за Кремъл.

                    http://clubz.bg/4012-propadna_sdelka...a_gaz_za_kitaj

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                      Дай показания защо:

                      1.Изгорихте знамето на ЕС на паметника на Червената Армия на 9 май И само руски знамена веехте там На деня на Европа, под погледа на шефа на ПЕС...

                      2.Внушавате че съществуването на България зависи от Русия...


                      3.Заплашвате Запада с ядрена война и водите разюздана антиевропейска пропаганда...


                      4.Обявявате народни републики и национализация...


                      Рецидив - на два пъти предложихте България да стане член на СССР...
                      +1
                      Напълно се съгласявам с горното мнение,потресаващо е !
                      Да не забравяме и националното предателство на днешните управляващи със закона с който се отказаха от територя на Република България за да мине Южен поток без да се съобрази с ЕС.
                      Къде спи прокуратурата,не знам.
                      Национални Предатели !!!
                      Поздрави

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Твоето определено е дълбока комплексарщина.
                        Предлагам ти нещо пред целия форум. Дай свои кординати , ще се разходя до Търново да се видим. Ще си взема и данъчните даклараций , ти вземи своите.

                        Ако се окаже че не си поредния комплексар дето се изявава в нета анонимно и си платил примерно по-вече данъци и осигуровки от мен ще ти се извиня в форума че те наричам комплексар .....чакам кординати на лични.
                        Счетоводителският манталитет ми е ясен - наподябява този на Нотариусите.

                        П.П Понеже имаш огромен интерес към мИня - ти казвам директно - Зле си - с твоята умряла къща от 250 кв.м.

                        По принцип те поздравявам ( явно се имаш за успял ) - само не ми пробутвай Дряново и Счетоводстовото за водеща сила в БГ.

                        Камо ли Русия и Путьо ...
                        Last edited by Andi11; 20.05.2014, 17:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          Дай показания защо:

                          1.Изгорихте знамето на ЕС на паметника на Червената Армия на 9 май И само руски знамена веехте там На деня на Европа, под погледа на шефа на ПЕС...

                          2.Внушавате че съществуването на България зависи от Русия...


                          3.Заплашвате Запада с ядрена война и водите разюздана антиевропейска пропаганда...


                          4.Обявявате народни републики и национализация...


                          Рецидив - на два пъти предложихте България да стане член на СССР...

                          Абе ти мръдна бе човек , кои точно от писещите хора тук сме предлагали БГ да става част от СССР или сме горили знаме......Ква е тоя словестна диария дето те е хванала
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                            Бат Пешо ако е мъж на място, би трябвало да накара децата си да се върнат от гнилия еврогейски Запад, преди да почне да говори глупости за Русия.
                            Вече си мисля че са избягали по-скоро от него, отколкото от България.
                            Ти едва ли има с какво да мислиш или по скоро мислиш с това отзад

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Бе и аз не се интересувам от твоите писания и копи пеист....ама няма отърване , всеки ден ми ги натрапваш.....
                              Дай показания защо:

                              1.Изгорихте знамето на ЕС на паметника на Червената Армия на 9 май И само руски знамена веехте там На деня на Европа, под погледа на шефа на ПЕС...

                              2.Внушавате че съществуването на България зависи от Русия...


                              3.Заплашвате Запада с ядрена война и водите разюздана антиевропейска пропаганда...


                              4.Обявявате народни републики и национализация...


                              Рецидив - на два пъти предложихте България да стане член на СССР...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                                Изобщо не ме интересува твоя смях...
                                Бе и аз не се интересувам от твоите писания и копи пеист....ама няма отърване , всеки ден ми ги натрапваш.....
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X