IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Нали ви бях пуснал статистика, че 450 евро на домакинство излиза руската ти газ в БГ - без да си я виждал.

    Понеже знаеш колко % домакинства са газифицирани в момента или да ти кажа, ако е сложно.

    П.П. Като вземеш да ми плащаш по 450 евра на година за газ, която не съм искал - тогава ще ми разпъваш локуми, че спамя.

    Имаш около 3 милиона домакинства по 450 умножавай и смятай колко ви дерат.

    Ама, ти си баровече да плащаш нещо - дет' не си го виждал как изглежда даже
    Как да ти обясни ,че не искам да ми пишеш ,нито да контактуваш с мен.....
    Намери си друга жертва...
    Нито съм те търсил ,нито съм те цитирал ,нито имам желание да обсъждам каквото и да е с теб..това е от 2008 г. , още тогава те разбрах какво преставляваш и какъв досадник и грандоман си............

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Моля ти се стига си спамил...
      намери си тема и там си пиши колко си велик...
      Никой не ти обръща внимание и чете глупостите .....просто прескачат постовете ти..
      за да ти обърне някой внимание,трябва да го обидиш ...като мен...в момента..
      За мен си нула....пълна.......
      Нали ви бях пуснал статистика, че 450 евро на домакинство излиза руската ти газ в БГ - без да си я виждал. ( на 4-то място сте по скъпотия в Юръп от 50 държави ).

      Щот' сте братя с Путьо, ама той не знаел - че има толкова фенки в БГ и ви дере до кокал.

      Предполагам знаеш колко % домакинства са газифицирани в момента или да ти кажа, ако е сложно.

      П.П. Като вземеш да ми плащаш по 450 евра на година за газ, която не съм искал - тогава ще ми разпъваш локуми, че спамя.

      Имаш около 3 милиона домакинства по 450 умножавай и смятай колко ви дерат.

      Ама, ти си баровец да плащаш нещо - дет' не си го виждал и на снимка как изглежда даже
      Last edited by marandi; 21.05.2014, 15:58.

      Коментар


      • Няма как Европа да загуби, ако Русия купува Евро а ако купува злато то вече няма да е "евтино"

        Коментар


        • Русия и Китай решили по-тясно да координират външната си политика

          http://bulgarian.ruvr.ru/news/2014_0...politika-7254/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            В Катар газта е втечнена, бре.

            Кара се с кораби - не с тръби

            П.П. Понеже съм инженер-корабостроене ще те светна и че най-евтиния транспорт е морският.

            Затова ядеш турски домати и аржетински крави внос по-евтини от българските като отидеш в магазина.

            По принцип моя милост като говори ще си водите записки
            Аз пък насях 10 декара ягоди и сега няма къде да ги продам.Скъсах се да ям
            сутрин ягоди ,обяд ягоди ,вечер най-много ягоди.Цяла нощ само ягоди сънувам
            егати земеделието,егати икономиката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Тъп или не ???
              Това не е въпроса ..!

              Продадоха ли си 20 % от ДЦК в долари - да.... ( ще продадат ли още - със сигурност ...)
              Ценовото оръжие на щатите - ниски цени на нефт и газ, мина ли - НЕ (напротив, леко се качват и не блокират приходите на Русия...)
              Резервът на Русия ще се пълни с евтино злато, ще купят евра за да ритат щатите по топките и тъй като ще им трябват юани за двустранната търговия с Китай, може да направят кефа на Императора , като купят два-три вагона юани...
              От цялата пушилка ще загубят щатските фирми и цяла Европа.....
              Мамка му ! Що му даде ключа за палатката бе, чиче !!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                Чичак, ти поне не си тъп, обясни си тезата.
                Тъп или не ???
                Това не е въпроса ..!

                Продадоха ли си 20 % от ДЦК в долари - да.... ( ще продадат ли още - със сигурност ...)
                Ценовото оръжие на щатите - ниски цени на нефт и газ, мина ли - НЕ (напротив, леко се качват и не блокират приходите на Русия...)
                Резервът на Русия ще се пълни с евтино злато, ще купят евра за да ритат щатите по топките и тъй като ще им трябват юани за двустранната търговия с Китай, може да направят кефа на Императора , като купят два-три вагона юани...
                От цялата пушилка ще загубят щатските фирми и цяла Европа.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  И колко е близо от Катар до Китай?
                  Нищо работа.
                  Миналата година икономиката на Китай е консумирала 170 млрд. куб. м. газ, като прогнозите са до 2020 г. нуждите й да нараснат до 420 млрд. куб. м. газ.

                  Та като как се вместват тези 38 млрд. куб. м. газ в общото потребление на Китай???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Ами, не съм длъжен да търкам очите на БГ матрьошките, ама съм търпелив - да научите, че по Света няма само руска газ и другите държави отдавна я ползват - включително и Китай.

                    Ограмоти се малко - преди да ни пишеш хвалебствията за Путьо, че без него Слънцето нямало да изгрее.

                    П.П. Имаш нет, гугъл - чукни си Катар - втеченен газ в търсачката и сричай.

                    После вземаш един глобус и гледаш на какво разстояние се намира Китай, къде се намира Азаржайджан и къде се намира Катар.

                    Колкото и да си промит мозък - вероятно ще видиш, че до Сибир разстоянието е по-големичко в десетки пъти.

                    И да "стопли" чие газ е по-евтина, ако ти виси в задния двор и имаш една тръба 400 км. само.
                    -------------------------------

                    Затова си и смешен, че Русия била на далавера - ами тя газта им в Сибир е непродаваема моето момче - щото излиза "златна".

                    Та, според теб Китай са подписали договор за по-висока цена от досегашната, която са плащали - така ли?

                    Повтори го пак и не се учудвай - че някои хора ще се изсмеят
                    Моля ти се стига си спамил...
                    намери си тема и там си пиши колко си велик...
                    Никой не ти обръща внимание и чете глупостите .....просто прескачат постовете ти..
                    за да ти обърне някой внимание,трябва да го обидиш ...като мен...в момента..
                    За мен си нула....пълна.......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      И колко е близо от Катар до Китай?
                      Нищо работа. Пускаш една тръба има-няма 3000 километра от Катар, през Иран, Афганистан и през Хималаите и ей ти го Китай. Попадаш направо в най-голямата азиатска пустиня-Такламакан в Китай. Където газ ще ти е нужна колкото на глухия грамофон. После продължаваш тръбичката още 2000 км и си в другата пустиня Гоби. И след още има няма 2000 км си докарал газа в индустриалните райони на Китай. Направо си е "доста близо"
                      Даже и един маломерен готвач би трябвало да се справи с картата. Обаче е първенец да плещи идиотии.
                      В Катар газта е втечнена, бре.

                      Кара се с кораби - не с тръби

                      П.П. Понеже съм инженер-корабостроене ще те светна и че най-евтиния транспорт е морският.

                      Затова ядеш турски домати и аржетински крави внос по-евтини от българските като отидеш в магазина.

                      По принцип моя милост като говори ще си водите записки
                      Last edited by Andi11; 21.05.2014, 15:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Моля модератора вече да не толерира ник marandi...
                        напълни темата със средновековна история и обиди......
                        Моля да бъде баннат за тролене и обиди.....
                        Ами, не съм длъжен да търкам очите на БГ матрьошките, ама съм търпелив - да научите, че по Света няма само руска газ и другите държави отдавна я ползват - включително и Китай.

                        Ограмоти се малко - преди да ни пишеш хвалебствията за Путьо, че без него Слънцето нямало да изгрее.

                        П.П. Имаш нет, гугъл - чукни си Катар - втеченен газ в търсачката и сричай.

                        После вземаш един глобус и гледаш на какво разстояние се намира Китай, къде се намира Азаржайджан и къде се намира Катар.

                        Колкото и да си промит мозък - вероятно ще видиш, че до Сибир разстоянието е по-големичко в десетки пъти.

                        И да "стопли" чие газ е по-евтина, ако ти виси в задния двор и имаш една тръба 400 км. само.
                        -------------------------------

                        Затова си и смешен, че Русия била на далавера - ами тя газта им в Сибир е непродаваема моето момче - щото излиза "златна".

                        Та, според теб Китай са подписали договор за по-висока цена от досегашната, която са плащали - така ли?

                        Повтори го пак и не се учудвай - че някои хора ще се изсмеят

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                          Чиче, не му обяснявай !!!! Трябва да е инвеститор от сой за да не разбере какво си написал.

                          Докъде я докарахме ей !

                          Оказва се, че повече от половината списващи нямат дори елементарни икономически познания.
                          Ако те разбирам правилно, казваш, че ако съм инвеститор от сой (демек голям инвеститор) няма да разбера какво е написал чичака. По-долу пък говориш за липса на основни знания

                          Верно докъде я докарахме....


                          Чиче, доразвий малко тезата, че ме заинтригува, а не съм сигурен, че разбирам правилно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            То и в Катар имаш една камара газ ( втечнен ) и той им е доста близо на Китай. За какъв чеп им "златния" газ от Сибир, дето докато дийде до тях ...
                            И колко е близо от Катар до Китай?
                            Нищо работа. Пускаш една тръба има-няма 3000 километра от Катар, през Иран, Афганистан и през Хималаите и ей ти го Китай. Попадаш направо в най-голямата азиатска пустиня-Такламакан в Китай. Където газ ще ти е нужна колкото на глухия грамофон. После продължаваш тръбичката още 2000 км и си в другата пустиня Гоби. И след още има няма 2000 км си докарал газа в индустриалните райони на Китай. Направо си е "доста близо"
                            Даже и един маломерен готвач би трябвало да се справи с картата. Обаче е първенец да плещи идиотии.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                              Дрън дрън...

                              Никъде в договора между тези две страни от БРИКС не се споменава за разплащане в друга валута или за нивестиции в друга валута...

                              Другото са бълнувания на комунисти русофили, мечтаещи за крах на капитализма и опитващи се да скрият своето финансово невежество...

                              И то в инвестиционен сайт...
                              Добре де един малък въпросец с повишена изисканост.Китай и Виетнам като
                              са комунисти какво търсят Американските и Европейските инвеститори там.Не е
                              демократично и не мога да го схвана.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                                Чичак, ти поне не си тъп, обясни си тезата.
                                Чиче, не му обяснявай !!!! Трябва да е инвеститор от сой за да не разбере какво си написал.

                                Докъде я докарахме ей !

                                Оказва се, че повече от половината списващи нямат дори елементарни икономически познания.

                                Коментар

                                Working...
                                X