IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Маранди противоречат ли Договорите за изкупуване на ток от МИ1 и МИ3 както и тези от перкопанелите на законодателството на ЕС?И защо когато става дума за Русия аршина е един а когато става дума за САЩ е друг?Нима закона не е еедин и същи
    Не беше ли ти спец-а по енергетика - би трябвало теб да са питали за тия договори?

    П.П. Обясни на Маркуфф .. че в момента тече арбитраж за Белене и затова е замразен проекта. Да ни одрусат и някой млрд. по делото, че само от картинка на фотошоп и 2 млрд. досега са малко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Защото Украина е в Европа...
      Някой с камуфлаж и Калашник защо няма?

      Направо се излагат украйинците - не се гласува така.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Какво да казват като го показват.

        Референдум за Белене ( най-големия кахър на БГ-то от последните 20 години ), южен пАток и сие ....

        Гавра с ЕС законодателството, които се умориха да им казват, че няма да допуснат южен пАток, ама едни кинти трябва да се окрадат за снимки на фотошоп.

        Ти маи наистина живееш в свои свят бе...

        Кога БСП възстановиха строежа на Белене че не ми е ясно ?


        за Южен поток проекта не включва само БГ , а и други страни от Южна Европа та интереса е регионален но и там са повече думи отколкото дела да сега.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Какво да казват като го показват.

          Референдум за Белене ( най-големия кахър на БГ-то от последните 20 години ), южен пАток и сие ....

          Гавра с ЕС законодателството, които се умориха да им казват, че няма да допуснат южен пАток, ама едни кинти трябва да се окрадат за снимки на фотошоп.
          Маранди противоречат ли Договорите за изкупуване на ток от МИ1 и МИ3 както и тези от перкопанелите на законодателството на ЕС?И защо когато става дума за Русия аршина е един а когато става дума за САЩ е друг?Нима закона не е еедин и същи

          Коментар


          • Защото Украина е в Европа...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Ако знаеш колко ги интересува хората руския генезис пък на БСП, точно толкова колкото дали са произлезли от маймуните.
              Трейдъров,

              те тия ник-чета ще изчезнат щото свършиха кинтите за тролене на тия избори.

              Не сме обидили момчетата с нищо - просто си заработваха и пишеха безумия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                Пак ти казваам подкрепи твърденията си с изказване на Станишев или официално решение на БСП ...ма няма , те се правят на по-европеици от Германците и затова сега ядат хурката....
                Какво да казват като го показват.

                Референдум за Белене ( най-големия кахър на БГ-то от последните 20 години ), южен пАток и сие ....

                Гавра с ЕС законодателството, които се умориха да им казват, че няма да допуснат южен пАток, ама едни кинти трябва да се окрадат за снимки на фотошоп и няколко "първи" копки и заварки като дойдат на власт.
                Last edited by marandi; 25.05.2014, 23:11.

                Коментар


                • markov

                  Ако знаеш колко ги интересува хората руския генезис пък на БСП, точно толкова колкото дали са произлезли от маймуните.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Дори съм потресен - как може толкова много хора да отидат да гласуват ?
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Ти вярваш ли си на простотиите, които пишеш?

                      Никой в БГ не знае чий внук е Станишев и кой е агент Гоце? Не били про-руски партии.

                      Маркуфф .... хубавото е, че сега след изборите ще изчезнат ник-чета ви - дет' бълваха по 50 поста на ден глупости.

                      Справка - изборните резултати в Украйна и БГ.
                      Ти продължаваш да говориш несвързано бе пич.

                      Статишев е точно шеф на европейските социалисти и според мен е прецелен за пост в Еврокомисията ......и гонеики собствения си интерес загърби русофилския генезис на БСП .
                      БСП взеха да се правят на прекалени европейци с което отблъснаха немалко свои избиратели......

                      Пак ти казваам подкрепи твърденията си с изказване на Станишев или официално решение на БСП ...ма няма , те се правят на по-европеици от Германците и затова сега ядат хурката....
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • markov

                        При положение че партиите се занимават с глупости и се чешат по кратуните дали пък не трябвало да влизаме в Азия - евразия на хората просто им писна. Това според мен в момента е много чуждо на всички българи. Медиите и партиите се занимават с глупости а България продължава да е донор на капитали и парите ни да изтичат от нея.След тях и хората.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Визирам 3-те партии, които твърдо заложиха на про-руска кампания и анти-европейска какво получиха като отговор.
                          Пак си потънал в фантазиите си.

                          Я дай да видим официално изказване на водач на БСП или АБВ или на техен партиен орган с което заемат про-руска и анти-европейска позиция.

                          Щото аз такова нещо не помня да са правили и според мен точно там им беше грешката че много от избирателите им ги отсвириха.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            За пореден път говориш глупости без да вникнеш по същество в материята !
                            От тези трите само Атака се обяви за русофилска, но поради други причини като това че са популисти които се опитват да налучкат вълната не можа да привлече вот.....

                            И БСП и АБВ НЕ заявиха про-руска позиция даже напротив , първоначално се юрнаха на санкциите и впоследствие осъзнали че сбъркаха почнаха да замазват засраното положение и именно затова според мен техните избиратели ги наказаха като не отидоха да гласуват. Аз съм потенциален ляв избирател но не гласувах и много хора направиха като мен възмутени от безгръбначната политика на левите партии в БГ.
                            Мисля че има сериозна нужда в БГ от една нова Сириза като в Гърция и традиционните леви партии ще гледат с опулени учи резултатите.
                            Ти вярваш ли си на простотиите, които пишеш?

                            Никой в БГ не знае чий внук е Станишев и кой е агент Гоце? Не били про-руски партии.

                            Маркуфф .... хубавото е, че сега след изборите ще изчезнат ник-чета ви - дет' бълваха по 50 поста на ден глупости.

                            Справка - изборните резултати в Украйна и БГ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Аз съм потенциален ляв избирател но не гласувах и много хора направиха като мен възмутени от безгръбначната политика на левите партии в БГ.
                              .
                              То така се почва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Искат Европа - не искат Азия на Джуджи:

                                - БСП - 18.5%
                                - АБВ - 4.3%
                                - Атака - 3.2%
                                -----------------------
                                Общо: 26%
                                За пореден път говориш глупости без да вникнеш по същество в материята !
                                От тези трите само Атака се обяви за русофилска, но поради други причини като това че са популисти които се опитват да налучкат вълната не можа да привлече вот.....

                                И БСП и АБВ НЕ заявиха про-руска позиция даже напротив , първоначално се юрнаха на санкциите и впоследствие осъзнали че сбъркаха почнаха да замазват засраното положение и именно затова според мен техните избиратели ги наказаха като не отидоха да гласуват. Аз съм потенциален ляв избирател но не гласувах и много хора направиха като мен възмутени от безгръбначната политика на левите партии в БГ.
                                Мисля че има сериозна нужда в БГ от една нова Сириза като в Гърция и традиционните леви партии ще гледат с опулени учи резултатите.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X