IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бравас на БГ матрьошките

    Събрали се след изборните резултати да се самонадъхват колко е "велика" опорната им точка - другите матрьошки.

    Колкото и да се напъвате - Русия никога не е била велика държава - няма и да бъде, щот' скоро ще се поразпадне още

    Коментар


    • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
      Скоро гледах едно интервю с един руснак на някакъв блокпост , който решил да си прекара отпуската в Славянск, да потрепе малко фашаги , даже не си криеше лицето човека. Вика тук съм до еди коя си дата , че тогава ми свършва отпуската и трябва се връщам на работа.
      хахахахаха.....това цепи мрака
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        Бате Пешо, той човека не е знаел, че са командоси и затова ги е пердашил, ако си беха казали можеше и да им се размине. Кат се сещам за пос........ ерковците от ЕсМинеца Доналд Кук, тая платена паплач за нищо не става

        Друго си е да се сражаваш за Бог и за Правда... Десантние Батюшки
        http://images.yandex.ru/yandsearch?t...k=1&source=wiz
        Е това не съм се сетил да го питам.Кат го видя ще го питам.Дали Бат Слави ако е знаел че тия са командоси щеше да ги подпука

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          След девойката, която пълнеше бутилките на коктейлите, скочила от високо и сотника Микола отиде при своя братан Музычко

          Антифашистское подполье Одессы сообщило о ликвидации «сотника Миколы»
          http://vz.ru/news/2014/5/26/688549.html

          «Антифашистским подпольем ликвидирован лидер банды украинских неонацистов «сотник Микола», руководивший зверской расправой над защитниками Одессы на Куликовом поле и в Доме профсоюзов, а затем развернувший охоту за людьми и работорговлю в районе Мариуполя», - сообщает сайт Новоросс.info со ссылкой на источники в подпольном движении Одесского региона.

          Сотник Микола был одним из самых активных участников расправы над сторонниками федерализации в Одессе 2 мая. В Сеть попали видеозаписи, на которых видно, как он стреляет по людям, пытающимся спастись из огня.
          Като гледахме записите на които се вижда как тоя шопар стреля с пистолет по хората в сградата и докладва по телефона колко добре са се справили се обзаложих че до година ще му се случи фатално произшествие.....

          Гигата мисля излезе по прав като каза че му давал 2 месеца живот.....
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Човека пребил френските командоси го познавам лично както и брат му.Бат Славчо е стар биткаджия.преди време беше посъветвал някакъв началник на Вили Бец у Видин щото се опитвал да го командва.Дичката да се моли онея да налетят на Бат Славчо щото ще ги подпука
            Бате Пешо, той човека не е знаел, че са командоси и затова ги е пердашил, ако си беха казали можеше и да им се размине. Кат се сещам за пос........ ерковците от ЕсМинеца Доналд Кук, тая платена паплач за нищо не става

            Друго си е да се сражаваш за Бог и за Правда... Десантние Батюшки
            http://images.yandex.ru/yandsearch?t...k=1&source=wiz

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Ти да не мислиш, че ония чеченци, които воюваха на страната на руснаците са по-рафинирани от джахидистите? И тези режат глави. То и казаците от Ставрополския край са същата стока...
              Ами мисля че Кадиров ги е помолил да действат малко по-рафинирано, но ако много ги ядосат - незнам вече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
                Абе от една страна е смешно, ама след време в тоя разграден двор може да се появи всякаква паплач - включително и от ония джихадисти дето сега са в Сирия.
                Хич няма се очудя към десен сектор да се появят и такива. Между другото хамериканците ще са много доволни от такова развитие на нещата.
                Ти да не мислиш, че ония чеченци, които воюваха на страната на руснаците са по-рафинирани от джахидистите? И тези режат глави. То и казаците от Ставрополския край са същата стока...
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  ми тези френцки легионерчета са си за шамаре, ша газят на човеко люцерната
                  Човека пребил френските командоси го познавам лично както и брат му.Бат Славчо е стар биткаджия.преди време беше посъветвал някакъв началник на Вили Бец у Видин щото се опитвал да го командва.Дичката да се моли онея да налетят на Бат Славчо щото ще ги подпука

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                    Ххахахаххааа.......Това ми хареса. Сафари за фашисти в Украйна. Виж, главата на някой от "невидимите" от Блекуотър определено вече ще е трофей.

                    Съдейки по резултатите в Ангола, западните наемници имат да наваксват още доста обиколки.
                    Абе от една страна е смешно, ама след време в тоя разграден двор може да се появи всякаква паплач - включително и от ония джихадисти дето сега са в Сирия.
                    Хич няма се очудя към десен сектор да се появят и такива. Между другото хамериканците ще са много доволни от такова развитие на нещата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
                      Скоро гледах едно интервю с един руснак на някакъв блокпост , който решил да си прекара отпуската в Славянск, да потрепе малко фашаги , даже не си криеше лицето човека. Вика тук съм до еди коя си дата , че тогава ми свършва отпуската и трябва се връщам на работа.
                      Ххахахаххааа.......Това ми хареса. Сафари за фашисти в Украйна. Виж, главата на някой от "невидимите" от Блекуотър определено вече ще е трофей.

                      Съдейки по резултатите в Ангола, западните наемници имат да наваксват още доста обиколки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Бе те с бай Петко от Павликени не можаха да се оправят
                        ми тези френцки легионерчета са си за шамаре, ша газят на човеко люцерната

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение


                          За какво да се притеснявам? Нашите славни барети ще се справят с батальона за часове

                          А ако не стане - ке викаме дроните и тюлените на помощ и те ще са длъжни да се отзоват

                          Ама Украйна какво да прави

                          Та на въпроса: това кой Восток е?
                          Бе те с бай Петко от Павликени не можаха да се оправят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                            Сега последно това кой "Восток" е? Твоите приятели по-долу твърдят, че е баш истинският, а и така като гледам си имат БТР-и и пълно бойно снаряжение - както влязоха в Грузия.

                            Или ти не си в час, или твоите приятели и съмишленици по-долу. Или по-скоро всички заедно, а?

                            За кой "Восток" говорим?
                            Не е онзи "восток" бре , не се шашкай толкова.
                            Онзи го разформироваха след войната в грузия.
                            Ако решат пак да го сформират ще е под друго име.
                            Тия бтр-и и камиони са си от украинската армия.
                            Даже не малка част от тежката техника си върви заедно с войниците които са преминали на страната на "донецката република".
                            Въобще там всеки спонсор си прави батальони - и десен сектор, и Коломойски, тия новите републики и те си имат спонсор.
                            Скоро гледах едно интервю с един руснак на някакъв блокпост , който решил да си прекара отпуската в Славянск, да потрепе малко фашаги , даже не си криеше лицето човека. Вика тук съм до еди коя си дата , че тогава ми свършва отпуската и трябва се връщам на работа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                              Ама Украйна какво да прави
                              Е, как какво? Не гледа ли клипчето? Народът на Украйна ги поздрави с добре дошли и със "слава на героите".
                              Може би искаше да попиташ "Ама Хунтата какво да прави"? Ееее, не знам не знам.... Да му мислят спонсорите на преврата.
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение


                                За какво да се притеснявам? Нашите славни барети ще се справят с батальона за часове

                                А ако не стане - ке викаме дроните и тюлените на помощ и те ще са длъжни да се отзоват

                                Ама Украйна какво да прави

                                Та на въпроса: това кой Восток е?
                                Хич не са длъжни, изобщо.
                                Когато една държава изпрати войски да воюва ИЗВЪН собствената си територия изобщо не задължава останалите държави от НАТО да се намесят.
                                Такова задължение има само ако някоя държава от НАТО е нападната.

                                Не познаваш и принципите на военния съюз, в който си влюбен. Дано повечко да познаваш борсовата търговия, че инак ша лапаш мухи скоро.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X