IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • kandid

    Американците и руснаците са големи цигани, може да се докаже че заедно - съвместно са действали да провокират събитията в Украйна !!!!
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      ...ДДТ-Капитан Колесников...
      Благодаря!

      Russian Army Choir - Show must go on (Full video) - http://www.youtube.com/watch?v=8fEbMhR_qXk

      Хор Турецкого - Комсомольское попурри - http://www.youtube.com/watch?v=8XmULFymsBg

      Ceca - Maskarada - (LIVE) - Skupstina - (Tv Pink 2013/2014) - http://www.youtube.com/watch?v=ROTMvw59lXQ
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Маранди да си пусне Канал 1
        Повторение и Андрей не става за водещ...

        Коментар


        • Маранди да си пусне Канал 1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
            гигоу, пак се изложи мойто момче, но аз съм ти свикнал. Говорим за ситуация, в която Восток дойдат тук, в България, и СОБТ са сразени от тях поради лош късмет Съответно ние викаме дроните, морските тюлени и бойните делфини Дали не са длъжни да дойдат тогава всички ТЕ другарю ЗКПЧ? И дали няма да има "Батальонааа се строявааа за последееен път!""....

            А пък за борсовата търговия те чакам с нетърпение да ми дадеш някои уроци, винаги съм мечтал фатмаци да ме учат как да търгувам
            Аз останах с убеждение че говориш за Украйна, щото темата си е Украйна.
            Впрочем ясно съм написал, че ако е нападната държава от НАТО, тогава НАТО е длъжно да окаже помощ.
            Не че пише каква помощ точно. Стига да е военна, всяка помощ ще важи за отбиване на номера.
            А за "Батальонаааа... питай Боко Тиквата. Тя му е любимата. Пък ЗКТЧ съм бил, ама ЗКПЧ не съм. Не че знаеш разликата. Щото не знаеш и пушката от коя страна да я хванеш. А ако ти дадат пушка, първо да и изпилиш мушката, че като ти я заврат отзад да не те боли толкова.

            А това дето му викат батальон "Восток" има -няма стотина човека. Това е непълна рота. Достатъчно е да пратим ловните дружинки от Шуменско.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
              Кой да се моля да не налети на бат Славчо - Восток или тюлените? Щот Восток малко мязат на роми или сирийски бежанци и бат Славчо вероятно няма да им прости Ама за тюлените незнам, онеа са дегизирани и мое да заблудат бат Славчо, че са храсти и да го ликвидират в гръб Поне по филмите така действат, като нинджи са

              Пичове, що не сядате да пиете ракия?
              Бе и тюлените и востока.Бат Славчо по мое се оправи отколкото баретите....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Ще ти отговоря като Рамзан Кадиров - "....Когда информацию знают много людей сразу,портится все!"



                http://russian.rt.com/article/33534
                Спарт

                ДДТ-Капитан Колесников
                http://www.youtube.com/watch?v=robLjYLW91A

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Човека пребил френските командоси го познавам лично както и брат му.Бат Славчо е стар биткаджия.преди време беше посъветвал някакъв началник на Вили Бец у Видин щото се опитвал да го командва.Дичката да се моли онея да налетят на Бат Славчо щото ще ги подпука
                  Кой да се моля да не налети на бат Славчо - Восток или тюлените? Щот Восток малко мязат на роми или сирийски бежанци и бат Славчо вероятно няма да им прости Ама за тюлените незнам, онеа са дегизирани и мое да заблудат бат Славчо, че са храсти и да го ликвидират в гръб Поне по филмите така действат, като нинджи са

                  Пичове, що не сядате да пиете ракия?
                  Last edited by DidoDinev; 26.05.2014, 21:07.

                  Коментар


                  • Втора република в Русия поиска преименуването си на България

                    http://bolgari.net/vtora_republika_v...a-n2-7327.html

                    Цитат:

                    Дори без да се броят татари, чуваши и кабардинци, при последното преброяване на гражданите в Руската федерация, се оказва, че Българите там са повече отколкото в днешната Република България.
                    ---------------------------------------------------------------

                    После десента на Шапката след Татаристан го пращаме тук ( линк-а горе ) - пак само с БГ флага и без да пукне пушка ги присъединяваме в новото име България.

                    След това отива при башкирите и околните республики.
                    ---------------------------------------------------------------

                    Чак тогава ще ударим вече и Украйна.

                    Всичко съм измислил, спокойно!

                    П.П. Вас БГ матрьошките ще ви простим за глупостите, на които се кланяте в момента.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Хич не са длъжни, изобщо.
                      Когато една държава изпрати войски да воюва ИЗВЪН собствената си територия изобщо не задължава останалите държави от НАТО да се намесят.
                      Такова задължение има само ако някоя държава от НАТО е нападната.

                      Не познаваш и принципите на военния съюз, в който си влюбен. Дано повечко да познаваш борсовата търговия, че инак ша лапаш мухи скоро.
                      гигоу, пак се изложи мойто момче, но аз съм ти свикнал. Говорим за ситуация, в която Восток дойдат тук, в България, и СОБТ са сразени от тях поради лош късмет Съответно ние викаме дроните, морските тюлени и бойните делфини Дали не са длъжни да дойдат тогава всички ТЕ другарю ЗКПЧ? И дали няма да има "Батальонааа се строявааа за последееен път!""....

                      А пък за борсовата търговия те чакам с нетърпение да ми дадеш някои уроци, винаги съм мечтал фатмаци да ме учат как да търгувам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        Аз не разбирам Путин какво прави? .....
                        Ще ти отговоря като Рамзан Кадиров - "....Когда информацию знают много людей сразу,портится все!"

                        В интервью газете «Известия» Рамзан Кадыров рассказал, как шли переговоры о возвращении Олега Сидякина и Марата Сайченко в Россию. По его словам, он занимался освобождением журналистов по поручению Владимира Путина. «Путин знал, что я занимаюсь проблемами журналистов. Всё, что я делаю – это по поручению президента», - подчеркнул Кадыров................
                        http://russian.rt.com/article/33534
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                          Я, джуджето готвач. Добре дошъл ! Прав си, че Русия никога не е била велика държава и сила. Кажи сега кога и как ще се разпадне според тебе?

                          Ама искам да започнеш историята от средните векове, ако може, че да успеем поне да схванем идеята.
                          Първо трябва да започнем с днешен Татаристан ( Волжска България ).

                          Ще пратим там Шапката само с десантчиците да се поразходят с БГ знамето и те ще ги посрещнат като освободители. После ще им върнем името.

                          Украйна още не е узряла, че са българи - тях ще ги оставим за малко по-късно

                          Коментар


                          • Аз не разбирам Путин какво прави? Новороссия не е от спешните задачи? Хунтата води война срещу Руския народ! Умират хора!

                            29 мая в Астане состоится заседание Высшего Евразийского экономического совета
                            http://news.kremlin.ru/accreditation/21096

                            Лидеры России, Белоруссии и Казахстана планируют подписать Договор о Евразийском экономическом союзе, который вступит в силу с 1 января 2015 года. Создание союза выводит страны-участницы на более высокий уровень интеграции. Три государства берут обязательства гарантировать свободное перемещение товаров, услуг, капиталов и рабочей силы, осуществлять согласованную политику в ключевых отраслях экономики: в энергетике, промышленности, сельском хозяйстве, транспорте. Таким образом, завершается формирование крупнейшего общего рынка на пространстве СНГ (170 миллионов человек), который станет новым мощным центром экономического развития.

                            В ходе переговоров предполагается обсудить практические аспекты функционирования Таможенного союза и Единого экономического пространства. Будут рассмотрены вопросы дальнейшего расширения состава участников евразийской экономической интеграции, в том числе присоединение Армении к Договору о Евразийском экономическом союзе и подготовка дорожной карты по адаптации законодательства Киргизии к нормативно-правовой базе Таможенного союза и Единого экономического пространства.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Бравас на БГ матрьошките

                              Събрали се след изборните резултати да се самонадъхват колко е "велика" опорната им точка - другите матрьошки.

                              Колкото и да се напъвате - Русия никога не е била велика държава - няма и да бъде, щот' скоро ще се поразпадне още
                              Я, джуджето готвач. Добре дошъл ! Прав си, че Русия никога не е била велика държава и сила. Кажи сега кога и как ще се разпадне според тебе?

                              Ама искам да започнеш историята от средните векове, ако може, че да успеем поне да схванем идеята.

                              Коментар


                              • Донцы-молодцы
                                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Q5gf9I7YG5k

                                Коментар

                                Working...
                                X