IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Явно някой който много се нуждае от оправдание, защо БГ като член на ЕС продължава да бъде със жизнен стандарт под този от соц. времето!
    Форексе - явно не си живял по времето на социализма! Висок стандарт с 150-200 лв. заплата и сирене за 3.60 за кг... и го нямаше !! Айде стига носталгия. Пиехме инка щото кафето беше само с долари и като идеш да си купуваш и те питат от къде ги имаш и пишеш обяснения в полицията!!!

    Ай бъктън от тъпи носталгици по робски времена! Робска душа робство за робство си мечтае!

    Слушай си вефа и не ходи по форумите повече да цапаш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Дезинформация естествено. Води се освен гражданска и медийна война.
      Пък и "ремаркета с крупнокалибрени оръдия"

      Тва някоя тъпа репортерка го е писала, дето оръдие не е виждала.
      Щото аз имам 20 години служба в артилерията и оръдие в ремарке не съм виждал. Хеле пък "крупнокалибрено".
      Може да е била някоя зенитна картечна установка. Ама 23мм не е крупен калибър.

      Нещо такова
      Една уазка влачеше зенитката, но на мен друго ми направи впечатление - след нея един москвич и една лада !!! Ей бях ги забравил теза коли....като ретропарад. Само дето линейката беше западен модел - че трябва да се разчита на нея НАЛЕ!

      Искат си москвичите хорат и се бият за тях! Ейго в Беларус им забраняват да напускат АПКто (Аграрно промишлен комплекс) иначе щели да се юрнат по градовете да искат оставки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Явно някой който много се нуждае от оправдание, защо БГ като член на ЕС продължава да бъде със жизнен стандарт под този от соц. времето!
        В голяма грешка си. Ако твоят стандарт или този на робите в Робовдол или крепостниците по Лудогорието и СЗ Бг е спаднал, то е само и единствено поради собствената ви некадърност, необразованост, мързел и соц. носталгия (видно и от профила ви на избиратели на червената чума).
        Други се чувстваме в пъъъъти по-добре, отколкото по времето на големия концлагер и стандарта ни е измерим с този на страните от топ 10 в Света.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
          Ретро, жегата беше във въпроса ти, а се оказа че почти нищо не те интересува, какво става в Русия, а питаш за последиците в България, това какво е????Да не би да си се разтревожил за България, дали?????
          Троле, темата е за Украина не за Россия. Друг е въпроса, че Украина си е част от Россия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
            И един последен въпрос, Кой от ЕС висше стоящ определи, че имало много агенти на Русия в българското правителство...??????
            Явно някой който много се нуждае от оправдание, защо БГ като член на ЕС продължава да бъде със жизнен стандарт под този от соц. времето!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
              Е как да им го обясниш,нали са тролове..Оставяй ги да плуват по течението и си отвори една биричка,да ти просветне малко главата,че то от тая жега....
              Ретро, жегата беше във въпроса ти, а се оказа че почти нищо не те интересува, какво става в Русия, а питаш за последиците в България, това какво е????Да не би да си се разтревожил за България, дали?????

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Нещо взе да заекваш? А мисълта ти пък се превърна в пълна каша... Едва ли някой може да каже какво точно искаш да кажеш?
                хахахах Така е никои не може да каже, какво съм искал да кажа. Искате реда на тоталитаризъм и всички да сме равни ли, ами ето Форекс, че не сме, явно някои сме се образовали преди да тръгнем да пишем в тема показваща, колко много Руски агенти имало в България. сега да очакваме ли и парашутистите им.
                И един последен въпрос, Кой от ЕС висше стоящ определи, че имало много агенти на Русия в българското правителство...??????
                Last edited by X_Y; 28.05.2014, 17:47.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  Е как да им го обясниш,нали са тролове..Оставяй ги да плуват по течението и си отвори една биричка,да ти просветне малко главата,че то от тая жега....
                  Ето виждаш ли?... Явно освен Флашков жегата и мен ме е хванала?
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                    ами кажи ти, нали си червена глава да видим, как мислиш, те компаниите се знаят, кои са. Ама ти къде си??? И това какво значени има след като не виждате повече от носа си?След като Русия била в подем и там какви ли не абсолютни измишльотини , нямате факти, нямате образование, а тука сте много велики. КАКВО МЕ ИНТЕРЕСУВА МЕНЕ ДЪЖАВАТА КАКВО ПРАВИ, СЛЕД КАТО ДЪРЖАВАТА, Я ИМА САМО В ТОТАЛИТАРНИ ОБЩЕСТВА КАТО НАШЕТО ПОСТОТАЛИТАРНО. С ЕЙ ТАКИВА ТИПАЖИ В НЕГО, КАТО ТЕБ.
                    Пак не отговори. ТРОЛ. От най-елементарните. Не изключвам и възможността просто да се правиш за да разводняваш темата. Моля модераторите да направят нещо по въпроса и да се върнем към геноцида на хунтата в Украйна.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                      Така е, но това го обясни на тия тролчета тук. Те нямат самооценка, какво да говорим за анализите им, йхахаха
                      Е как да им го обясниш,нали са тролове..Оставяй ги да плуват по течението и си отвори една биричка,да ти просветне малко главата,че то от тая жега....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                        Бе к"во ти пука,че в Русия няма никакво развитие,ние нали си имаме...Имало олигарси..Ами да си има ..Те крадат от руснаците,да не крадат от нас-българите..Ха-ма ха...Бедни били хората в Русия,че те в половин и повече Африка,да не би да са много богати?!Ми да си се оправят ,както могат..Нас т"ва ,какво ни касае...Аборигенска им работа..
                        Така е, но това го обясни на тия тролчета тук. Те нямат самооценка, какво да говорим за анализите им, йхахаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                          Баси, човече. Редиш изреченията все едно мяташ тухли. Ако такъв ти е нормалния ритъм сериозно се замисли дали е от липса на култура или някаква деменция.

                          Пак не отговори. КОИ ЧАСТНИ КОМПАНИИ дълбаят за злато и петрол по цял свят?
                          ами кажи ти, нали си червена глава да видим, как мислиш, те компаниите се знаят, кои са. Ама ти къде си??? И това какво значени има след като не виждате повече от носа си?След като Русия била в подем и там какви ли не абсолютни измишльотини , нямате факти, нямате образование, а тука сте много велики. КАКВО МЕ ИНТЕРЕСУВА МЕНЕ ДЪЖАВАТА КАКВО ПРАВИ, СЛЕД КАТО ДЪРЖАВАТА, Я ИМА САМО В ТОТАЛИТАРНИ ОБЩЕСТВА КАТО НАШЕТО ПОСТОТАЛИТАРНО. С ЕЙ ТАКИВА ТИПАЖИ В НЕГО, КАТО ТЕБ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                            Тука се бъркате русо-xxxxxx няма как в държава с държавни монополи, да има някакво развитие, резултата е олигарси и всички останали бедни. Тази беднотия и липса на човешки права ще съборят вече всяка система, а виждаме че това ще е поредната от вече разпаднали се няколко, тоя процес не го ли видяхте. Че ми спорите и за това че била в подем.А от началото на терористичните им завоевания са изгубили доста милиарда, а продължават да се точат.Така че за вас подема е рецесия там, факт, проверете си. Но дали ви изнася?????

                            РУСИЯ БИЛА В ПОДЕМ. ХАХААХ КОГА И КЪДЕ????????????
                            Бе к"во ти пука,че в Русия няма никакво развитие,ние нали си имаме...Имало олигарси..Ами да си има ..Те крадат от руснаците,да не крадат от нас-българите..Ха-ма ха...Бедни били хората в Русия,че те в половин и повече Африка,да не би да са много богати?!Ми да си се оправят ,както могат..Нас т"ва ,какво ни касае...Аборигенска им работа..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              Първо -не съм мишок!
                              Второ -"не чуваш петела",т. е. не разбираш,какво е сарказъм и ирония..
                              Поднасям искрените си извинения.
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                                САМО ЧЕ, МИШОК И ТО ПРОДАЖЕН НА ЧУЖДИ ИНТЕРЕСИ СИ ТИ И ТУКА СЕ ВИЖДА ОТ ВСИЧКИ ТОВА. САМО ДА НЕ ТИ ОБЯСНЯВАМ ПЪК КОЛКО ТИ Е АКЪЛА И КАК С ИЗКРИВЕН И ВЪОБЩЕ, КОЛКО НЕНУЖЕН СИ НА СВЕТА. НАЛИ. АРГУМЕНТИРАНО И С ФАКТИ, МОЛЯ.
                                Баси, човече. Редиш изреченията все едно мяташ тухли. Ако такъв ти е нормалния ритъм сериозно се замисли дали е от липса на култура или някаква деменция.

                                Пак не отговори. КОИ ЧАСТНИ КОМПАНИИ дълбаят за злато и петрол по цял свят?

                                Коментар

                                Working...
                                X