IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
    женската част трябваше да си подава гъза на силните на деня (Маргарит и Маргарита) за жителство
    Хаха... тотка... и без горното ми бе ясно, че познаваш живота по соц. време само от пропагандните филмчета платени от разни фондацийки от типа на "Хамерика за България".

    Ма я остави това. Я по-добре кажи женската част, за какво си подава гъза сега ?
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Ами пиленце бил съм в школата в Плевен...
      А бурканите ги пълних с краставички като студент в Казичане.......
      И това го помня ,защото там пропуших... в ШЗО ...
      както помня ,че пропуших ,защото останалите ПКВ не ги ловеше да носят дърва през междучасията за печката , защото пушели .... Та и аз навирих цигарата ..
      Телевизори имаше Рубин ,и Електрон... Редеше се за София....
      Коли имаше Москвич , Трабант , Запорожеч , фиат 125 ...нямаше Лади...
      Един апартамент струваше 7-10 К... тристаен
      Предлагам тази пропаганда веднага да се прекрати !!!
      Много хора сме родени,учили и работили години преди 1989 год. и ако други можете да послъгвате,нас не можете.Ясно !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
        Мдаа разбирам то тогава борото се произвеждаше в Русия даже!
        Пък нескафето беше отдавна измислено в БГ, да не говорим колко приятно беше всеки ден да си купуваш цветен телевизор и бананова каша (пак внос по второ направление)
        и даже на никой не му правеше впечатление какви мишоци имаше в бурканите с кисели краставички

        а за лафката здраво си измисляш щото в нашата освен обикновени вафли, които една леля ти завива в ХартиШка с мазните си ръце друго нямаше! То стюардеса нямаше ти за боро ми говориш...
        Грабвай зенитката и бегом да отвоюваш малко територия за Южен Паток
        Ами пиленце бил съм в школата в Плевен...
        А бурканите ги пълних с краставички като студент в Казичане.......
        И това го помня ,защото там пропуших... в ШЗО ...
        както помня ,че пропуших ,защото останалите ПКВ не ги ловеше да носят дърва през междучасията за печката , защото пушели .... Та и аз навирих цигарата ..
        Телевизори имаше Рубин ,и Електрон... Редеше се за София....
        Коли имаше Москвич , Трабант , Запорожеч , фиат 125 ...нямаше Лади...
        Един апартамент струваше 7-10 К... тристаен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
          Вероятно toto е живял в някое отдалечено, планинско село, но дори и там не беше такава мизерия. По-скоро чул, недочул разни легенди, ачка момчето, само и само за да се изкаже по темата.

          Никой не отрича липсата на редица неща през онези години, но имаше необходимото и имаше за всички. Сега и по цял ден да нагъват банани, салама и сиренето пак са си ПЪЛНИ ЛАЙНА ! Очевидно за подобни хора, бананите са супер критични за оцеляването им.

          Ами цените на ток, бензин у услуги. НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ тези подробности. Важното е БАНАНИ да има!!!!
          Този пък за цени на ток ще ми говори! 2 часа има 2 часа няма - голям зор беше да изнамериш читав акумулатор да си светиш поне щото и парно нямаше заради помпата... за бензина с купони няма да говоря, щото яко се крадеше държавен (оцветен) ... вас ако са ви возили с лимузини, аз имах приятели които караха на буркани с копърка щото бяха на една заплата, а не връзкари изедници като вас!
          Карти за морето имаше всяка година, ама само за определени хора!
          То и софиянец не се ставаше лесно... женската част трябваше да си подава гъза на силните на деня (Маргарит и Маргарита) за жителство, а после още 2-3 години за пенеляк. Пък децата им си мислят че социализъма е голяма работа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
            Ами как се постигат тия, цени, ти мислил ли си някога. Дали не е от Руските дотации и помощи, под наслов кон за кокошка... и познай после по веригата кой колко краде.
            Ама уж икономическа логика, пък то липса на мислене даже. аххаха
            Флашко, мозъчето ти е станало хептен на чорба... Ако Русия ни е давала дотации и помощи и затова цените са били ниски, то каква е връзката между тези дотации, конят и кокошката?!... Конят и кокошката са нарицателни за неравностойна размяна, а не при дотации и помощи... Ба ти откачалките са това хамериканофилите, пълни зомбита!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Веселяк.....
              Аз в казармата съм пушил марлборо и златен кент на 1,6 в лафката на поделението...
              Нес кафе в кутиика за 2 лв ....
              Луканка за 8 лв , кашкавал за 3,6 лв...
              и никой не ги търсеше.... водка столична 2,4...
              Хавански пури за стотинки.... а чужденците искаха кашони от тях...
              Тютюн Амфора...
              Банани когато съм искал от Московска и Дондуков...
              Поделение... Големи връзкари ще дойдете вие, а? Ами ако не слушате и ви изгонят от тоя "рай", какво става? А, сетих се - демокрация.
              Така и не разбрахте, че това дето сте си го мислили за големите екстри е било просто едно островче на по-малка мизерия във всеобща мизерия, за послушни. Явно дори и това "богатство" ви е проблем сега.
              Last edited by X_Y; 28.05.2014, 18:15. Причина: Не обиждайте.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Явно ти не си живял? Или по-точно си живял само последните няколко месеца по времето на социализма. През останалото време си имаше и сирене и кашкавал и то много по-евтини от 3,60 и то без палмово масло... И бензина си беше по 25 стинки литъра.

                И билетчето за градския транспорт си бе по 8 /осем/ стинки. Я да видми сега когато билетчето е десет пъти повече дали заплата от 150-200 лева тогава сега е 10 пъти повече?... Повече ама някой друг път! Мнозинството от хората сега са ДВОЙНО по-бедни отколкото тогава и при това са се нагрухали с кредити които не успяват да връщат...
                Ами как се постигат тия, цени, ти мислил ли си някога. Дали не е от Руските дотации и помощи, под наслов кон за кокошка... БАРТЕР, и познай после по веригата кой колко краде.
                Ама уж икономическа логика, пък то липса на мислене даже. аххаха

                Фори БАРТЕРА ОТ КОГА Е МОДЕРЕН? И КОГА ПОСЛЕДНО ГО Е ИМАЛО??? ИКОНОМИСТЕ С ЛОГИКА НА СОЦИАЛИСТИЧЕСКИ ИДОЛ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Веселяк.....
                  Аз в казармата съм пушил марлборо и златен кент на 1,6 в лафката на поделението...
                  Нес кафе в кутиика за 2 лв ....
                  Луканка за 8 лв , кашкавал за 3,6 лв...
                  и никой не ги търсеше.... водка столична 2,4...
                  Хавански пури за стотинки.... а чужденците искаха кашони от тях...
                  Тютюн Амфора...
                  Банани когато съм искал от Московска и Дондуков...

                  Мдаа разбирам то тогава борото се произвеждаше в Русия даже!
                  Пък нескафето беше отдавна измислено в БГ, да не говорим колко приятно беше всеки ден да си купуваш цветен телевизор и бананова каша (пак внос по второ направление)
                  и даже на никой не му правеше впечатление какви мишоци имаше в бурканите с кисели краставички

                  а за лафката здраво си измисляш щото в нашата освен обикновени вафли, които една леля ти завива в ХартиШка с мазните си ръце друго нямаше! То стюардеса нямаше ти за боро ми говориш...
                  Грабвай зенитката и бегом да отвоюваш малко територия за Южен Паток

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Веселяк.....
                    Аз в казармата съм пушил марлборо и златен кент на 1,6 в лафката на поделението...
                    Нес кафе в кутиика за 2 лв ....
                    Луканка за 8 лв , кашкавал за 3,6 лв...
                    и никой не ги търсеше.... водка столична 2,4...
                    Хавански пури за стотинки.... а чужденците искаха кашони от тях...
                    Тютюн Амфора...
                    Банани когато съм искал от Московска и Дондуков...
                    Вероятно toto е живял в някое отдалечено, планинско село, но дори и там не беше такава мизерия. По-скоро чул, недочул разни легенди, ачка момчето, само и само за да се изкаже по темата.

                    Никой не отрича липсата на редица неща през онези години, но имаше необходимото и имаше за всички. Сега и по цял ден да нагъват банани, салама и сиренето пак са си ПЪЛНИ ЛАЙНА ! Очевидно за подобни хора, бананите са супер критични за оцеляването им.

                    Ами цените на ток, бензин у услуги. НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ тези подробности. Важното е БАНАНИ да има!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                      Форексе - явно не си живял по времето на социализма! Висок стандарт с 150-200 лв. заплата и сирене за 3.60 за кг... и го нямаше !!
                      Явно ти не си живял? Или по-точно си живял само последните няколко месеца по времето на социализма. През останалото време си имаше и сирене и кашкавал и то много по-евтини от 3,60 и то без палмово масло... И бензина си беше по 25 стинки литъра.

                      И билетчето за градския транспорт си бе по 8 /осем/ стинки. Я да видми сега когато билетчето е десет пъти повече дали заплата от 150-200 лева тогава сега е 10 пъти повече?... Повече ама някой друг път! Мнозинството от хората сега са ДВОЙНО по-бедни отколкото тогава и при това са се нагрухали с кредити които не успяват да връщат...
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                        Форексе - явно не си живял по времето на социализма! Висок стандарт с 150-200 лв. заплата и сирене за 3.60 за кг... и го нямаше !! Айде стига носталгия. Пиехме инка щото кафето беше само с долари и като идеш да си купуваш и те питат от къде ги имаш и пишеш обяснения в полицията!!!

                        Ай бъктън от тъпи носталгици по робски времена! Робска душа робство за робство си мечтае!

                        Слушай си вефа и не ходи по форумите повече да цапаш!

                        Веселяк.....
                        Аз в казармата съм пушил марлборо и златен кент на 1,6 в лафката на поделението...
                        Нес кафе в кутиика за 2 лв ....
                        Луканка за 8 лв , кашкавал за 3,6 лв...
                        и никой не ги търсеше.... водка столична 2,4...
                        Хавански пури за стотинки.... а чужденците искаха кашони от тях...
                        Тютюн Амфора...
                        Банани когато съм искал от Московска и Дондуков...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                          Форексе - явно не си живял по времето на социализма! Висок стандарт с 150-200 лв. заплата и сирене за 3.60 за кг... и го нямаше !! Айде стига носталгия. Пиехме инка щото кафето беше само с долари и като идеш да си купуваш и те питат от къде ги имаш и пишеш обяснения в полицията!!!

                          Ай бъктън от тъпи носталгици по робски времена! Робска душа робство за робство си мечтае!

                          Слушай си вефа и не ходи по форумите повече да цапаш!
                          Обесни и за опашките за бананите, къде си ги ял само на Коледа...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Явно някой който много се нуждае от оправдание, защо БГ като член на ЕС продължава да бъде със жизнен стандарт под този от соц. времето!
                            Ами ето мислил си този важен въпрос. А знаеш текущият резултат защо е?
                            Дали не е заради агентите на Русия тук.Пак те правят монополи и те крадат от нас.
                            Виж за " Южен Поток" процедура имате вече. Защо заради сините талибани ли? Няма да са те, няма на кого да прехвърляте вина вече. Явно ни мислите за малоумни, а вие какви сте????

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              В голяма грешка си. Ако твоят стандарт или този на робите в Робовдол или крепостниците по Лудогорието и СЗ Бг е спаднал, то е само и единствено поради собствената ви некадърност, необразованост, мързел и соц. носталгия (видно и от профила ви на избиратели на червената чума).
                              Други се чувстваме в пъъъъти по-добре, отколкото по времето на големия концлагер и стандарта ни е измерим с този на страните от топ 10 в Света.
                              Хич не е в грешка, дори го знае и много го мъчи. Затова се надява да дойде златната рубла и последните да станат първи, а онея "богаташи" дето много знаят - у Белене.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Троле, темата е за Украина не за Россия. Друг е въпроса, че Украина си е част от Россия.
                                Трол ли и защо, защото ви неудобна истината ли, какъв ви е проблема?
                                Русия или България???

                                Коментар

                                Working...
                                X