IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    Какво има на трети шести? Някаква среща ли?
    Доставеното количество на руско-украинската граница ще бъде, договореното с европейските клиенти на газпром и авансово платеното от украйна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      На мен не ми е ясно, защо диверсификация означава да се спъват руските проекти... руснаците си продават тяхната газ, ние си имаме интерконектори с турция и гърция, все ми е тая каква е газта...... пиндосите си карат втечнения газ. Ние купуваме, където е най-евтино.

      Изглежда, че Пиндо-миндо иска да се намърда на газовия пазар, искат да продават газчица... както продават точец в мариците 1 и 3, като затвориха 4*440 Мвт=1760Мвт на АЕЦ Козлодуй
      Всичко което искат хамериканите е да преебат руснаците. Нищо друго. Те нямат шанс да изнасят газ чак в Европа, докато много по-близо има по-евтина газ.
      Украйна е газовото кранче на руската газ. Всички газопроводи на руснаците, с изключение на Северен поток минават през Украйна. Пиндосите искат за владеят кранчето. Така ще имат по-голямо влияние и върху Русия и върху Европа.
      Както каза кака Нуланд "Fuck EU".
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        И какво ще стане на 03.06, кАжи де... За ЕС е същото, нека да се отказват от Руската газ, никой не ги спира... Ако искат от утре и на Северен поток да завъртат кранчето... Ама къносания португалски сиган да прай санкции, а ние даплащаме масрафа, НЕЕЕЕ!
        Е, нали ни дадоха кинти за връзките.

        Ко напрайха нашите матрьошки? Окрадоха кинтите и връзки - йок.

        П.П. Щот' да не се разсърдел Джуджи, че мо'е вземем друга газ.

        Кат' си сме се навели сами с гащи до колената - що се чудим, че всички ни плющят?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          И какво ще стане на 03.06, кАжи де... За ЕС е същото, нека да се отказват от Руската газ, никой не ги спира... Ако искат от утре и на Северен поток да завъртат кранчето... Ама къносания португалски сиган да прай санкции, а ние даплащаме масрафа, НЕЕЕЕ!
          Какво има на трети шести? Някаква среща ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
            Объркан си нещо Макс,
            Къде видя някой да спъва руски проекти? Само преди дни джуджо подписа с китайците за доставки на газ там... Не виждам некой да е пречил на раша.
            А ЕС май са решили да се откажат от връзки с рашките. Много са непредвидими и на тях не може да се разчита.
            И какво ще стане на 03.06, кАжи де... За ЕС е същото, нека да се отказват от Руската газ, никой не ги спира... Ако искат от утре и на Северен поток да завъртат кранчето... Ама къносания португалски сиган да прай санкции, а ние даплащаме масрафа, НЕЕЕЕ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
              Абре дее това чемберство?
              Ей ги Баро, Шаро и Маро, да ти е мило и драго да ги замааш с чембери

              http://www.snews.bg/files/site_data/...llery_main.jpg

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                На мен не ми е ясно, защо диверсификация означава да се спъват руските проекти... руснаците си продават тяхната газ, ние си имаме интерконектори с турция и гърция, все ми е тая каква е газта...... пиндосите си карат втечнения газ. Ние купуваме, където е най-евтино.

                Изглежда, че Пиндо-миндо иска да се намърда на газовия пазар, искат да продават газчица... както продават точец в мариците 1 и 3, като затвориха 4*440 Мвт=1760Мвт на АЕЦ Козлодуй
                Объркан си нещо Макс,
                Къде видя някой да спъва руски проекти? Само преди дни джуджо подписа с китайците за доставки на газ там... Не виждам некой да е пречил на раша.
                А ЕС май са решили да се откажат от връзки с рашките. Много са непредвидими и на тях не може да се разчита.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  Византииците са решили твърдо да осигурят газ на интерконекторната връзка с мамковината

                  Греция хочет получать российский газ по «Южному потоку»
                  http://vz.ru/news/2014/5/29/689154.html

                  На фоне критики Еврокомиссией строительства «Южного потока» в обход Украины еще одна европейская страна заявила о желании получать российский газ по этой трубе. Греция предложила Газпрому построить на своей территории ответвление от «Южного потока».
                  Гърците не са кухи лейки като нашите.

                  Те са ратифицирали ТАГ ( трансадриатическия газопровод ) отдавна, заедно с Албания и Италия.

                  Ама, дали ще е Каспийска газ, дали руска ко ги еВе ...?

                  П.П. Па, нашите шматки 4-5 години нарочно бавеха връзките с Гърция, Турция, Румъния и Сърбия.

                  Да можело да се види, че без Южен пАток не можело - да им логиката фроста

                  Коментар


                  • Византииците са решили твърдо да осигурят газ на интерконекторната връзка с мамковината

                    Греция хочет получать российский газ по «Южному потоку»
                    http://vz.ru/news/2014/5/29/689154.html

                    На фоне критики Еврокомиссией строительства «Южного потока» в обход Украины еще одна европейская страна заявила о желании получать российский газ по этой трубе. Греция предложила Газпрому построить на своей территории ответвление от «Южного потока».

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Друго си е Шаломон Паси, Бат Расмо микрофончето и Рушен Колорадото, кат си праеха селфи в Чемберството...
                      Абре дее това чемберство?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                        На мен ми приличат на героите на Доньо Донев ...
                        Друго си е Шаломон Паси, Бат Расмо микрофончето и Рушен Колорадото, кат си праеха селфи в Чемберството...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Ааа... не знам. Ходих да видя интерконектора с Гърция.
                          Джуджи, я кажи сега Гърция от къде ша земе газ, та да ни прати на нас? Нали Гърция получава руска газ, на по-висока цена от България и друга, която е още по-скъпа? Та на ква цена ша ни я продаде? На 600 долара? Или направо на хиляда, като я докарат с кораб от Хамериката.
                          На мен не ми е ясно, защо диверсификация означава да се спъват руските проекти... руснаците си продават тяхната газ, ние си имаме интерконектори с турция и гърция, все ми е тая каква е газта...... пиндосите си карат втечнения газ. Ние купуваме, където е най-евтино.

                          Изглежда, че Пиндо-миндо иска да се намърда на газовия пазар, искат да продават газчица... както продават точец в мариците 1 и 3, като затвориха 4*440 Мвт=1760Мвт на АЕЦ Козлодуй

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Разбира се! Теб чувствам приятел, винаги може. Дори съм привързан към теб
                            Благодаря. Ти си един от хората които с удоволствие чета.

                            Та на въпроса - френските негри се бият на страната на демократичните революционери срещу диктаторския режим на подкрепяния от азиатския диктатор, който си аншлусва к'вото там си хареса.


                            ПП
                            Всичко е релативно. По-важното е човек да е откъм правилната релативна страна.
                            Last edited by Факушкa; 29.05.2014, 23:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                              Лорде, може ли аз?
                              Разбира се! Теб чувствам приятел, винаги може. Дори съм привързан към теб

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Абе зациклил съм, но барба не може да отговори на въпроса, както и никой друг от вас либерастите. Защо черните печки от франс воюват на страната на терористи, докато по-католика от папапа барба държи сметка на Путин за ситуацията в украина? Откачена работа!?
                                Лорде, може ли аз?

                                Коментар

                                Working...
                                X