IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • МАТО-вски самолети летят в близост до Руската граница, далечен восток... Това е провокация на МАТО-вци, които имат за цел да изразходват летателните часове на рашистките авиони, както и да ги вкарат в разход на керосин

    Пентагон: Русские летчики допустили один из опаснейших инцидентов со времен холодной войны
    http://vz.ru/news/2014/6/3/689835.html

    Пресс-секретарь Пентагона полковник Стивен Уоррен заявил, что российские пилоты помешали американским пилотам проводить обычную разведывательную миссию в воздушном пространстве.
    «Су-27 приблизился к RC-135U на расстояние примерно в 100 футов (30 м)», – сказал Уоррен, назвав действия российский летчиков «безрассудством» и одним из самых опасных инцидентов в воздушном пространстве со времен холодной войны.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
      Зависи от метрите. До 20 метра с оптика хич не е разсеяно.
      С тоя калибър до 100 .
      Но от ръка с тактическо оръжие е разсеяно и неефективно .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
        Само те притежават официално на въоръжение, поръчките са лимитирани и фирмите си ги спазват, не се правят у нас или в Сърбия. Не искам умишлено да давам линкове, защото ще бъдат изтрити. Информация можете да намерите дори в специализираните филми на канала Дискавъри, общодостъпни са. Стига с оръжията.

        Попитах сериозно, ама щом я докарахме до Дискавъри...

        п.с. може и без линкове, достатъчно е да споменеш моделите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
          Не е зле да ги посочиш моделите. Апропо, що само те да притежават съвременни образци стрелково оръжие?
          Само те притежават официално на въоръжение, поръчките са лимитирани и фирмите си ги спазват, не се правят у нас или в Сърбия. Не искам умишлено да давам линкове, защото ще бъдат изтрити. Информация можете да намерите дори в специализираните филми на канала Дискавъри, общодостъпни са. Стига с оръжията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
            Не е изключено да е постановка. Всичко може да се очаква в подобни конфликти. Ама тая бараба на преден план с фаса в устата хич не ми е спецбоец някакси...

            От много отдавна е ясно, че няма никакви доказателства за наличието на СпН там, за разлика от Крим, където си довтасаха на втория ден.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
              Позаинтересувай се за ТТ данни на съвременните тактически автоматични оръжия за бой в градска среда. Да предимно в натовските страни ги притежават специални полицейски и армейски части.

              Не е зле да ги посочиш моделите. Апропо, що само те да притежават съвременни образци стрелково оръжие?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                Само 22. калибър може да стреляш така , и то разсеяно .
                Зависи от метрите. До 20 метра с оптика хич не е разсеяно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Според мен постановка, тези са от спец.частите и са обучени да се движат и той ако бяга щего прави настрани а не като по филмите.Може би снимката е правена да показват как извеждат деца и ги покриват с тялото си.
                  Не е изключено да е постановка. Всичко може да се очаква в подобни конфликти. Ама тая бараба на преден план с фаса в устата хич не ми е спецбоец някакси...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Попрехвърлих я набързо - интересно четиво с препратки назад в Историята
                    И нещо което е доста култово ...
                    A пишат ли за победата на Ярош на президентските избори с 37%, все пак надежден източник като Первий канал го съобщи....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                      Позаинтересувай се за ТТ данни на съвременните тактически автоматични оръжия за бой в градска среда. Да предимно в натовските страни ги притежават специални полицейски и армейски части.
                      Само 22. калибър може да стреляш така , и то разсеяно .

                      Коментар


                      • Хайърсъзоff

                        Според мен постановка, тези са от спец.частите и са обучени да се движат и той ако бяга щего прави настрани а не като по филмите.Може би снимката е правена да показват как извеждат деца и ги покриват с тялото си.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          нещо много американски филми си гледал .....

                          ще стреляш един пълнител точно от ръка ма само в американските филми и в мечтите си
                          Позаинтересувай се за ТТ данни на съвременните тактически автоматични оръжия за бой в градска среда. Да предимно в натовските страни ги притежават специални полицейски и армейски части.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                            отново несъобразени думи... зависи от марката и модела, не от правилника във фазанарията..
                            Бе, аз съм писал, че граничарите пускат по 2 от ремък, защото нямат време да вдигат оръжието в гората, ама бай Маркуфф решил да ме светка как се стреля на автоматична

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              отново несъобразени думи... зависи от марката и модела, не от правилника във фазанарията..
                              нещо много американски филми си гледал .....

                              ще стреляш един пълнител точно от ръка ма само в американските филми и в мечтите си
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                                Могат да компроментират важен изстрел в неподходящ момент . За автоматично и полуавтоматично оръжие - не !
                                По време на Студената война така ги учеха, понеже гърците ги стреляха по браздата.

                                За брат ми става въпрос, той ме е учил - за 50 метра наистина даже и не вдига оръжието, а стреля от ремък.

                                Веднъж стреляхме по кутийка цигари на дърво от 30-40 метра и аз съм първи и нанизвам 9 от 10 в кутийката.

                                И той само се ухили и като почна 10, 20, 30 все в кутийката - вика мога и до утре, ама пак няма да пропусна.

                                Коментар

                                Working...
                                X