IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Либераста Медведев, кратко и ясно!

    http://www.echo.msk.ru/blog/echomsk/1352522-echo/

    ДМИТРИЙ МЕДВЕДЕВ: ПЯТЬ КОРОТКИХ КОММЕНТАРИЕВ ПО СИТУАЦИИ НА УКРАИНЕ
    03 июля 2014, 12:37
    Первое.
    Прервав перемирие, президент Порошенко совершил драматическую ошибку. Она принесет новые жертвы. И за них он теперь отвечает лично.
    Второе.
    Вернуться к переговорам будет значительно сложнее. Таковы законы войны.
    Третье.
    27 июня Украина подписала Соглашение об ассоциации с Евросоюзом. Это право Украины. Право России – перейти к новым условиям работы с ней. Защитить свой рынок. Решение о мерах защиты будет принято после консультаций. Правительство России занимается анализом сложившейся ситуации. А также разрабатывает наши действия в рамках Соглашения о зоне свободной торговли СНГ и правил ВТО.
    Четвертое.
    Украина за газ не платит. Задолженность огромная. Берут газ из подземных хранилищ. К осени будет полноценный газовый кризис.
    Пятое.
    Огромный поток беженцев. Десятки тысяч. Люди бегут от войны. Американская пропаганда утверждает, что они едут «отдохнуть к бабушкам». Цинизму нет предела.
    В таких условиях развивать отношения с Украиной будет крайне непросто, а по определенным вопросам невозможно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Недей така, баце - че ми падаш баш на волето и как да не шутирам.

      П.П. Ха, кажи ми сега Черна България като се разцепва на Киевска Рус и Волжска България - кои са тия "украинци"?

      Имаш ли идея? Славяни? Руснаци? ( то нямало руснаци още, ама нищо )

      Слушам те?
      Ма то и Римската империя се разпадна на Източна и Западна.Да си чувал за източен римлянин и западен римлянин?Държава е едно империя друго а народ трето.В една империя мое да живет много народи.В СССР имаше сума ти народи....Аз не познавам някой сесесерец

      Коментар


      • Модератор, пак ли не е по темата? Ей, го в същия линк си пише:

        ------------------------

        .... се оформили три групи славяни — източни (анти), западни (венети) и южни (славини). От антите произлезли руснаците, украинците и беларусите; от венетите — чехите, словаците, поляците и лужишките (германските славяни).

        http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...8F%D0%BD%D0%B8

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Добре че не е казал, че ще приема парада на победата в Москва.
          Идиоти много. Някои дори са министри.
          Шапка,

          озапти си момчето с неговите 550-600 км и ПКР, че съм паднал под стола да се хиля.

          Дайте малко по-сериозно. Даже твоята рота с черпаци звучеше по-достоверно
          Last edited by chronos; 03.07.2014, 15:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Новый министр обороны Украины пообещал «парад победы» в Севастополе
            http://russian.rt.com/article/39228

            Я обещаю, что на посту министра обороны при вашей поддержке сделаю всё возможное, чтобы обеспечить безопасность наших соотечественников, обеспечить спокойствие в нашем государстве...Я убеждён, что Украина победит, и парад победы обязательно будет в украинском Севастополе», — сказал Валерий Гелетей.
            Добре че не е казал, че ще приема парада на победата в Москва.
            Идиоти много. Някои дори са министри.
            Last edited by chronos; 03.07.2014, 15:26.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Какво се случва? Защо вадят Тимченко от строителството на патока? Нали на батюшка не му дреме за санкции?

              Я да видим сега, кога ще съобрази патока с европейското законодателство...

              Коментар


              • Пол Крейг:
                "Путин заяви, че Русия е готова да бъде партньор на САЩ и ЕС, но партньорството трябва да бъде основано на равенство, а не само като съюзниците на Америка следват заповедите на Вашингтон............"

                "...При подготовката на този доклад аз проверих онлайн новинарския сайт BBC. Не бе споменато за съществуването на тези забележки на Путин. Същото важи и за CNN, Лос Анджелис Таймс, Ню Йорк Таймс. Вашингтон пост споменава, че Путин е осъдил подновеното насилие в Украйна по време на среща с посланиците на Русия, но значението на срещата на Путин с посланиците, не е предадена в доклада на тази публикация. Като се има предвид арогантността на Вашингтон, има ли значение какво казва Путин? Загубата на Америка от Белгия в Световното първенство по футбол е по-важно от опита на Русия да сложи край на конфликта и желанието за война...."

                ..........................................
                Бележките по-долу са откъс от срещата на президента Путин с посланиците на Русия на 1 юли 2014 година.

                http://www.paulcraigroberts.org/2014...ladimir-putin/
                Last edited by sergo; 03.07.2014, 15:33.

                Коментар


                • ​Владимирича си го премести!

                  Новый министр обороны Украины пообещал «парад победы» в Севастополе
                  http://russian.rt.com/article/39228

                  Я обещаю, что на посту министра обороны при вашей поддержке сделаю всё возможное, чтобы обеспечить безопасность наших соотечественников, обеспечить спокойствие в нашем государстве...Я убеждён, что Украина победит, и парад победы обязательно будет в украинском Севастополе», — сказал Валерий Гелетей.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Е тука направо ме разби.И се признавам за победен.А пък аз си мислех че може да има държава македония ама няма македонци както и че има държава Австрия ама няма австрийци.То има и Швейцария ама там живеят немци французи италианци....Има и държава САЩ ама няма американци.....Голема забава е в този форум голема при това безплатна
                    Недей така, баце - че ми падаш баш на волето и как да не шутирам.

                    П.П. Ха, кажи ми сега Черна България като се разцепва на Киевска Рус и Волжска България - кои са тия "украинци"?

                    Имаш ли идея? Славяни? Руснаци? ( то нямало руснаци още, ама нищо )

                    Слушам те?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Ами, за държава Славяния не съм чувал все още, па не знам. Ти, ако си чувал - разказвай?

                      Що не се наречеш Атлантит примерно? Знаеш ли колко ще ти ходи? И аз само съм чувал за тях, ама па какво? Фешън ще си
                      Е тука направо ме разби.И се признавам за победен.А пък аз си мислех че може да има държава македония ама няма македонци както и че има държава Австрия ама няма австрийци.То има и Швейцария ама там живеят немци французи италианци....Има и държава САЩ ама няма американци.....Голема забава е в този форум голема при това безплатна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                        Нови бисери се творят в тая тема, пусто да е...

                        То хубаво имат нови, модернизират старите, само дето това важи и за отсрещната страна. Само не разбрах с какво ще ги стрелят, ако преди това не са им забили радарите, или по-вероятно БИУС-а, при положение, че Ту-шките удрят от дистанция 550-600 км., при това със старите ПКР. Тук важи хипотезата за прехват, ама Томкета е отдавна в историята, а и май се пропуска, че полка мое да върви с прикритие от ИА, както и ДРЛО, РЕБ/П...

                        Обаче тия неща ги нема в уикито. Тука просто ти пускат една ракетка... и край.

                        Апропо, гледам долу още един бисер, тоя за Прибалтика. Вероятно нашто форумен спец. не знае, че в Калининград има бригада на Искандер, плюс поне три полка за ПВО, съответно на С-400, 300В и Тор...

                        Давай, бате Пеше, че голем смях пада, наистина.

                        Айде намали ги малко тия 550-600 км, че верно стана за бисери и вицове

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          И въз основа на какви доказателства твърдиш това?А не ли си тракиец?То и аз се имам за чистак българин ама имам едно на ум....
                          Ами, за държава Славяния не съм чувал все още, па не знам. Ти, ако си чувал - разказвай?

                          Що не се наречеш Атлантит примерно? Знаеш ли колко ще ти ходи? И аз само съм чувал за тях, ама па какво? Фешън ще си

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Лично аз се нямам за славянин, а чистак Българин.

                            П.П. Ако си прегледаш и тестовете по генетика за БГ ще видиш, че славяни е доста нисък като %.

                            Не знам кой те е лъгал, че си славянин? Ама, иди и му искай да ти върне парите обратно.
                            И въз основа на какви доказателства твърдиш това?А не ли си тракиец?То и аз се имам за чистак българин ама имам едно на ум....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              То се видя кой на кого спука задника.А американските кораби са от 2015 година всичките нови и модерни само дето екипажа от пияници педали наркомани и хора с промити мозъци.В момента в който видят кръв не ги търси.Маранди ти не мое ли да сванеш че славяните превъзхождаме западния олигофрен във всяко едно отношение.Ще разбереш ли че тая гмеж е долнокачествена

                              Нови бисери се творят в тая тема, пусто да е...

                              То хубаво имат нови, модернизират старите, само дето това важи и за отсрещната страна. Само не разбрах с какво ще ги стрелят, ако преди това не са им забили радарите, или по-вероятно БИУС-а, при положение, че Ту-шките удрят от дистанция 550-600 км., при това със старите ПКР. Тук важи хипотезата за прехват, ама Томкета е отдавна в историята, а и май се пропуска, че полка мое да върви с прикритие от ИА, както и ДРЛО, РЕБ/П...

                              Обаче тия неща ги нема в уикито. Тука просто ти пускат една ракетка... и край.

                              Апропо, гледам долу още един бисер, тоя за Прибалтика. Вероятно нашто форумен спец. не знае, че в Калининград има бригада на Искандер, плюс поне три полка за ПВО, съответно на С-400, 300В и Тор...

                              Давай, бате Пеше, че голем смях пада, наистина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                То се видя кой на кого спука задника.А американските кораби са от 2015 година всичките нови и модерни само дето екипажа от пияници педали наркомани и хора с промити мозъци.В момента в който видят кръв не ги търси.Маранди ти не мое ли да сванеш че славяните превъзхождаме западния олигофрен във всяко едно отношение.Ще разбереш ли че тая гмеж е долнокачествена
                                Лично аз се нямам за славянин, а чистак Българин.

                                П.П. Ако си прегледаш и тестовете по генетика за БГ ще видиш, че славяни е доста нисък като %.

                                Не знам кой те е лъгал, че си славянин? Ама, иди и му искай да ти върне парите обратно.

                                Коментар

                                Working...
                                X