IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Факушкa;1059659437]
    Стратегията на ЕС е да се откъсне от емергийната зависимост от раша.

    И като как да стане, откъде тази нова енергия. В европа източника на енергия се нарича русия, норвежците намаляват газта, може би находищата да се изчерпват, от друго място няма, ако е за ядрена енергетика, так от там, сега ще се нахендрим на японо-американски х.., а после ще плачем за руснаците. Доколкото си спомням на ББ говореше за 3,8 млрд , за сегашния се говори за 6 млрд. Кое е по добре, при равни други условия ти кажи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
      България никога не е постигала максимум в сделки с руснаците. Винаги са ни преебавали по братски. Сега е същото.
      А тука е зле като с белене - след двайсе години може и да видим някакъв келепир.
      Но като гледам накъде вървят нещата, и тук ще стане като с белене, и по-добре!
      Стратегията на ЕС е да се откъсне от емергийната зависимост от раша. И колкото по-скоро, толкова по-добре.

      Чувал ли си си за Ямбургската спогодба?А да знаеш че по време на на световната нефтена криза България беше страна износител на нефт.....И това благодарение на правешкия хитрец....Толкова години ни даваха почти безплатен нефт и газ сега ще си платим хитруването щото в природата има баланс.Като си платим за "оня" нефт и газ тогава ще има баланс в двустранната търговия.Щото в природата хитруване няма....и тарикати не вървят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        ЮП е изгоден проект, в това няма спор. Не винаги в една сделка може да се постигне максимум, Ако не постигнеш максимума, което е да кажем 100 еденици, ще спечелиш 50 или 60 или 70 еденици... Опитвам се да дам количествено измерение на ЮП и ползите, както и ако Боци и Калинчо са предали държавния интерес, да преценим с КОЛКО...

        Другата полза от ЮП е че осигурява заетост, заплати, осигуровки и БВП в тази криза... ЮП е инвестиция в размер 3,5млрд евро. При гражданското СМР, ФРЗ влиза в КСС със около 40-60%... Българските подизпълнители ще извършат продажби за поне половината от тази сума или нещо подобно при такива огромни инфра проекти
        България никога не е постигала максимум в сделки с руснаците. Винаги са ни преебавали по братски. Сега е същото.
        А тука е зле като с белене - след двайсе години може и да видим някакъв келепир.
        Но като гледам накъде вървят нещата, и тук ще стане като с белене, и по-добре!
        Стратегията на ЕС е да се откъсне от емергийната зависимост от раша. И колкото по-скоро, толкова по-добре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          ЮП е изгоден проект, в това няма спор. Не винаги в една сделка може да се постигне максимум, Ако не постигнеш максимума, което е да кажем 100 еденици, ще спечелиш 50 или 60 или 70 еденици... Опитвам се да дам количествено измерение на ЮП и ползите, както и ако Боци и Калинчо са предали държавния интерес, да преценим с КОЛКО...

          Другата полза от ЮП е че осигурява заетост, заплати, осигуровки и БВП в тази криза... ЮП е инвестиция в размер 3,5млрд евро. При гражданското СМР, ФРЗ влиза в КСС със около 40-60%... Българските подизпълнители ще извършат продажби за поне половината от тази сума или нещо подобно при такива огромни инфра проекти
          Може ли да пуснеш Общите и Технически условия по договора или ще си бауцаш на воля?

          П.П. Имаш опция прикачи файл и го качваш ( договор ).

          Аз ти казвам, че е засекретен този договор за ЮП - ти не спираш да бълваш глупости и измислици.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
            Ти си за преподавател по руска филология.
            Като местан - много говори, и нищо не казва.

            Как по-ясно да напиша, че ще е изгоден за България при условията които съм написал?
            Коментирай дали ще е добре българската част да е изцяло българска или не!
            Какво гоувърташ?
            ЮП е изгоден проект, в това няма спор. Не винаги в една сделка може да се постигне максимум, Ако не постигнеш максимума, което е да кажем 100 еденици, ще спечелиш 50 или 60 или 70 еденици... Опитвам се да дам количествено измерение на ЮП и ползите, както и ако Боци и Калинчо са предали държавния интерес, да преценим с КОЛКО...

            Другата полза от ЮП е че осигурява заетост, заплати, осигуровки и БВП в тази криза... ЮП е инвестиция в размер 3,5млрд евро. При гражданското СМР, ФРЗ влиза в КСС със около 40-60%... Българските подизпълнители ще извършат продажби за поне половината от тази сума или нещо подобно при такива огромни инфра проекти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              ЦСКА ви е БГ армията и ще играете и полу-финали и финали.

              При БГ армията няма прошка като Джуджак, ама аз без да искам

              П.П. Скоро очаквай спукано чене на Кличко за начало.
              А дано .............

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Факи,

                колкото и да е смешно, но съм давал в прогнозите, че до 5 години Българите, живеещи в чужбина - ще бъдат повече от тия е БГ.

                Не ми стигнаха кинтите за един проект ( портал ), който щях да пусна - точно за БГ извън, а по света.

                5к ми поискаха да ги плющя и отказах. Нямам толкова излишни да се плющя, та ще се забави.
                --------------------------------

                След 5 години ще ми е смешно, когато БГ в чужбина са повече от тия в БГ - още ли ще са толкова нагли? ( като сега ).
                Да до пет години.После почва връщане в България.До 2025-2027 който се върнал върнал.След това и да искат не могат се върна....Родината е като майка ти.Добра или лоша бедна или богата това е друга нямаш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  За мен няма неудобни въпроси. Отговарям: 1. Ти твърдиш че ЮП е супер изгоден проект, прочети пак какво си написал; 2. Имаш претенции към финансирането на потока, може би да, наскоро Орешарски взе 1,5 млрд кредит, 10годишен от външния пазар на 3,5%, което може да се използва за Бенчмарк. Публичното инфо е че финансирането на нашата част е при 4,25%, като средствата са осигурени от Газпром. Изглежда, справедлива цената на кредита с оглед на по-големия матуритет на кредита, както и по-висок CDS на мамковината към момента на сключване на сделката, мисля че на 15.10.2012г от твойте хора Боци Борисов и калинката Делянчо; 3. Имаш претенции към размера на транзитната такса, Пак казвам сърди се на Боци и Калинчо, ако е така. Аз не познавам добре пазара на транзитни такси и не мога да взема отношение
                  Ти си за преподавател по руска филология.
                  Като местан - много говори, и нищо не казва.

                  Как по-ясно да напиша, че ще е изгоден за България при условията които съм написал?
                  Коментирай дали ще е добре българската част да е изцяло българска или не!
                  Какво гоувърташ?

                  Коментар


                  • Земляне - Трава у дома
                    https://www.youtube.com/watch?v=jpne8fCwFJ8

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Абе имаше едно време и барселона и байерн и ливерпул и аякс, И ЦСКА на полуфиналите на КЕШ... А сега някой да си представи ЦСКА да играе полуфинал
                      ЦСКА ви е БГ армията и ще играете и полу-финали и финали.

                      При БГ армията няма прошка като Джуджак, ама аз без да искам

                      П.П. Скоро очаквай спукано чене на Кличко за начало.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        За мен няма неудобни въпроси. Отговарям: 1. Ти твърдиш че ЮП е супер изгоден проект, прочети пак какво си написал; 2. Имаш претенции към финансирането на потока, може би да, наскоро Орешарски взе 1,5 млрд кредит, 10годишен от външния пазар на 3,5%, което може да се използва за Бенчмарк. Публичното инфо е че финансирането на нашата част е при 4,25%, като средствата са осигурени от Газпром. Изглежда, справедлива цената на кредита с оглед на по-големия матуритет на кредита, както и по-висок CDS на мамковината към момента на сключване на сделката, мисля че на 15.10.2012г от твойте хора Боци Борисов и калинката Делянчо; 3. Имаш претенции към размера на транзитната такса, Пак казвам сърди се на Боци и Калинчо, ако е така. Аз не познавам добре пазара на транзитни такси и не мога да взема отношение
                        Това са пълни измислици, момче.

                        Договор е засекретен и ти си последния пич, който може толкова волно да борави с числата, понеже никой не ги знае.
                        --------------------------------------------------------------------------------

                        Ние фростите това искаме - покажете договор публично - нищо повече? ( за да не стават спекулации ).
                        ---------------------------------------------------------------------------------------

                        Горе си излъгал най-малко в 2 части,

                        - че кредит от Газпром е на 4.25% - на 8.0% е.
                        - СДС в рупли не е "ефтин" - още повече, че можете да вземете в евро/долари на под 3%.
                        --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        Искаш ли да ти пратя калкулатор за капитализирана лихва как се смята и да видиш разликата? ( включва и застраховките, таксите и сие )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Максов,

                          ( цял свят гледа Световно по футбол ), ..
                          Абе имаше едно време и барселона и байерн и ливерпул и аякс, И ЦСКА на полуфиналите на КЕШ... А сега някой да си представи ЦСКА да играе полуфинал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            Поста ми не е модериран. Едно към едно си е.
                            Но!
                            Очевидно не искаш да вземеш отношение по коментара ми. Защото не съвпада с интересите на хуйлостан, които ти защитаваш.
                            Очевидно е, че българските интереси за вас са без значение. Вие работите за чужда държава.
                            За мен няма неудобни въпроси. Отговарям: 1. Ти твърдиш че ЮП е супер изгоден проект, прочети пак какво си написал; 2. Имаш претенции към финансирането на потока, може би да, наскоро Орешарски взе 1,5 млрд кредит, 10годишен от външния пазар на 3,5%, което може да се използва за Бенчмарк. Публичното инфо е че финансирането на нашата част е при 4,25%, като средствата са осигурени от Газпром. Изглежда, справедлива цената на кредита с оглед на по-големия матуритет на кредита, както и по-висок CDS на мамковината към момента на сключване на сделката, мисля че на 15.10.2012г от твойте хора Боци Борисов и калинката Делянчо; 3. Имаш претенции към размера на транзитната такса, Пак казвам сърди се на Боци и Калинчо, ако е така. Аз не познавам добре пазара на транзитни такси и не мога да взема отношение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Изтъкаха платното и ритнаха кросното.

                              И оръжие ще употребят....
                              Че що да не употребят. Ако ще и отровен газ да използват, американците пак Путин ще обвинят. А европейските гъзолизци ще им пригласят с гейските си гласчета.
                              А, кога БГ армия с достойни пенции?

                              Пфъъъф .... забравих - вие бачкате износ за Раша - е, ся като нагладиш неустойките по ЮП и Белене и си гледай увеличението на пенцията там

                              П.П. Младичките ги спасява условието за 1/3 от заплатите на НАТО.

                              Мама им шибани хамериканци и европейци - иначе щяха да ви държат на минимална заплатка от 200 кинта.

                              Плюй, Шапка, плюй .......

                              И си погледни другите сфери как са, които нямаха допир с НАТО как са ( като пенции )
                              Last edited by marandi; 10.07.2014, 00:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                Поста ми не е модериран. Едно към едно си е.
                                Но!
                                Очевидно не искаш да вземеш отношение по коментара ми. Защото не съвпада с интересите на хуйлостан, които ти защитаваш.
                                Очевидно е, че българските интереси за вас са без значение. Вие работите за чужда държава.
                                Факи,

                                колкото и да е смешно, но съм давал в прогнозите, че до 5 години Българите, живеещи в чужбина - ще бъдат повече от тия е БГ.

                                Не ми стигнаха кинтите за един проект ( портал ), който щях да пусна - точно за БГ извън, а по света.

                                5к ми поискаха да ги плющя и отказах. Нямам толкова излишни да се плющя, та ще се забави.
                                --------------------------------

                                След 5 години ще ми е смешно, когато БГ в чужбина са повече от тия в БГ - още ли ще са толкова нагли? ( като сега ).

                                Коментар

                                Working...
                                X