IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Макс, хванахме ви в измама за юп

    Коментар


    • Посранник Теффт, специалист по майдани е новия хамерикански посол в Москва. Къса скамейка на пиндосите... Очаквано според мен Русия прие да работи с него..Политика, която налага Владимир Владимирович е айкидо, бутат ли те не се съпротивлявай, а дърпай, дърпат ли те бутай

      На прибытие Теффта послом США в Россию: перспективы Майдана в России
      http://topwar.ru/53980-na-pribytie-t...-v-rossii.html

      По большому счёту то, что в Россию должен приехать специалист по «майданам», было понятно давно. Никто и не скрывал, что следующим кандидатом после Украины на свой «Майдан» будет Россия.

      То, что прислали именно Теффта, свидетельствует о том, что специалистов по работе с Евразией в Госдепартаменте не так уж и много. Причём сам Тефт проверенный кадр — ещё в 1989 году работал замглавой отдела госдепартамента по Советскому Союзу. Там, собственно, и определилась его дальнейшая карьера — заместитель посла в РФ с 1996 по 1999 год. Затем посол в Литве, Грузии и, наконец, с 2009 и по самый Евромайдан — посол в Киеве.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
        Бат'Пешо, никой не ходи в Плевен,
        Откъде пък го измисли
        Ще се изненадаш колко хора от " управлението " на държавата идват до Плевен, особено преди избори. И не е за да агитират............а да молят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          Лошо,много лошо....язък за войничетата

          Така е когато някой иска с Баба Меца мед да яде

          Большие потери оккупационных войск: около 200 убитых и раненых украинских военных под Зеленопольем подтверждены (фото)

          http://rusvesna.su/news/1405080260
          Кто к нам с градом придет, тот от града и сдохнет!

          Мда, който вади срещу народа си град от град ще умре! А пък президента вальцман ще решава проблема, чрез 100 убити опълченци на един войник...

          Слава украине!
          https://www.youtube.com/watch?v=w2ZFa9Odl4c

          Коментар


          • Бат'Пешо, никой не ходи в Плевен,
            Откъде пък го измисли

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Нали месеци наред те траях да ръсиш глупости, че газ може да се внесе само от Русия?

              Па, аз ти казвах - 'убау - руска - руска да е, ама като може да се внесе същата газ на 30% надалЕ - ко праим?

              И ти тогава разбра за реверсивни връзки, че за няма и 10 часа може да се обърне движението по тръба Х.

              С Гърция го имате вече колектора технически, скоро ще ви е готов с Румъния.

              П.П. Пише се "черпак" - ама в Пуевен говорите мйеко и те разбирам
              Бакарче пак ми преиначаваш думите.У Търново моенте ли да четете Вземи се разходи до Плевен па тогава се изцепваи

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Чирпак не си измисляи.Никога не съм коментирал техническата част на проекта.Или
                  намери къде съм писал или се извини оказваш се лъжец

                  .
                  Нали месеци наред те траях да ръсиш глупости, че газ може да се внесе само от Русия?

                  Па, аз ти казвах - 'убау - руска - руска да е, ама като може да се внесе същата газ на 30% надалЕ - ко праим?

                  И ти тогава разбра за реверсивни връзки, че за няма и 10 часа може да се обърне движението по тръба Х.

                  С Гърция го имате вече колектора технически, скоро ще ви е готов с Румъния.

                  П.П. Пише се "черпак" - ама в Пуевен говорите мйеко и те разбирам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    20 атмосфери са ти да качиш флуид Х на 200 метра височина.

                    Представи си тази тръба слиза по дъното и после трябва да се качи нагоре, а тя няма да минава на 200 м. от морската повърхност, а по-надоле.

                    При подобни параметри си на нула - демек скачени съдове и нищо няма да излезе, ако върви на 200м доле и мята с 20 атмосфери напор.
                    -------------------------------------------------

                    Ориентира ли се какви глупости дрънкат Пешо и Шапката?
                    Чирпак не си измисляи.Никога не съм коментирал техническата част на проекта.Или
                    намери къде съм писал или се извини оказваш се лъжец

                    .

                    Коментар


                    • Силите на Луганската народна република са свалили самолет на украинската армия
                      11 Юли 2014 | 13:39 | Агенция "Фокус"
                      Луганск. Силите на самопровъзгласилата се Луганска народна република са свалили самолет на украинската армия, предаде РИА Новости, позовавайки се на пресслужбата на републиката.
                      Бойният самолет е бил свален в района на град Перевалск. Според пресслужбата тази информация е била потвърдена от два независими източника.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Аз лично като публична информация видях само, че некви правят неква заварка и с един кран пуснаха една тръба, облепена с надписи Газпром и нищо не се вижда що за тръба е това.

                        При проектиране се работи със спецификации. Може да читав продукт, може да е някое дърво от Китай, Турция.

                        Без да съм виждал проект, понеже то няма такъв - най-малко 30% загуби ще имат само през Черно море и после на сушата могат да форсират пак.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Не питам правилно май.
                          Какво трябва да е налягането на входа, за да имаш 2мПа на изхода, отчети загубите.
                          Колкото повече - толкова по-добре, но зависи от тръбите - да издържат и да са от безшевните с фабрично изпълнение на мъжко/женско, че имат най-малки загуби. И по възможност близо до права да върви трасето.

                          Оня пич писал, че 157 атмосфери могат да нагнетяват руснаците за 6 м размер тръби, ама трябва да се провери. Нито им знам тръбите, нито компресорите като оборудване - меже да са някоя яка греда от преди 30 години.

                          Това е абсурд според мен, понеже имаш 400 км трасе под вода, без да се нагнети някъде допълнително.

                          П.П. Не съм мнителен, ама просто подобни неща наистина се смятат и проверяват. Сега технологии малко напреднаха и може да му леко "стара" информацията.
                          Last edited by marandi; 11.07.2014, 18:09.

                          Коментар


                          • Лошо,много лошо....язък за войничетата

                            Така е когато някой иска с Баба Меца мед да яде

                            Большие потери оккупационных войск: около 200 убитых и раненых украинских военных под Зеленопольем подтверждены (фото)

                            http://rusvesna.su/news/1405080260

                            Коментар


                            • Не питам правилно май.
                              Какво трябва да е налягането на входа, за да имаш 2мПа на изхода, отчети загубите.

                              Коментар


                              • 20 атмосфери са ти да качиш флуид Х на 200 метра височина.

                                Представи си тази тръба слиза по дъното и после трябва да се качи нагоре, а тя няма да минава на 200 м. от морската повърхност, а по-надоле.

                                При подобни параметри си на нула - демек скачени съдове и нищо няма да излезе, ако върви на 200м доле и мята с 20 атмосфери напор.
                                -------------------------------------------------

                                Ориентира ли се какви глупости дрънкат Пешо и Шапката?

                                Коментар

                                Working...
                                X