IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Крим се върна у дома, беше поправена една несправедливост, извършена от Кукурузника!
    http://ogurcova-portal.com/wp-conten...fccc757aa1.jpg

    Руституция кво да праиш! Всички пострадали от комунизма ще ме разберат!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Под дулата на 15 хилядна окупационна армия. Това не е референдум а ПР акция. За да има някаква морална стойност той трябва да предшества окупацията а не да я озаконява. Нито една държава в света освен Сирия на Асад и Северна Корея няма да признае референдума. Ще имаме дефакто окупация, която никога няма да бъде призната, но никой няма да себори срещу нея с военни средства. Ще страда само местното население. при това за много години напред.
      какво ще каже другарката ти в детската градина с такава идиотия....
      що не вземеш да се пробваш в БГ мамма....
      къде беше 50 К украйнска войска ,премина на страната на народа....

      Коментар


      • От вчера истерясалите майдауни са емнали Меркел:
        Украинцы массово спамят страницу Меркель в Facebook: "Спасибо, госпожа Риббентроп"
        http://www.unian.net/politics/939691...ibbentrop.html

        Да-а, много правилно, това е начина - дайте сега да награчим БЕЗСПОРНИЯ ЛИДЕР НА ЕВРОПА и то в момента в който е на върха на силата и популярността си !!!

        Ама иначе добре са го измислили - Фрау Рибентроп



        Остава само да видим дали и германците ще са развеселени от тази ПР акция - ама защо ли леко се съмнявам
        Last edited by energetik; 15.07.2014, 11:27.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          Определено в хамериканската външна политика са налице психични отклонения, шизофрения, наглост и нетърпяща противоречие. Хамериканската Изключителност последните 20 и кусур години омръзна на всички.

          В момента Русия каза ясно ще ви се наложи да живеете, според заработеното и да свикнете с мисълта, че не сте изключителни. Това е причината за истерията, тръшканията, заплахите на пиндосите... Света трябва да усмири пиндо-хулигана. Маразматичните старчета в памперси, като Збишко, БатШорош, Кисинджиер, трябва да излезнат в заслужена пенсия, а не да замърсяват информационното пространство
          Някой пак е спал отвит....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо
            Е все някой ден педалите от Вашингтон ще схванат че Русия ги превъзхожда отвсякъде.Култура история икономика наука всичко.И не е решила не ги е размазала като гнусни мазни хлебарки.Мръсното еврейско лоби ще бъде унищожено.
            Определено в хамериканската външна политика са налице психични отклонения, шизофрения, наглост и нетърпяща противоречие. Хамериканската Изключителност последните 20 и кусур години омръзна на всички.

            В момента Русия каза ясно ще ви се наложи да живеете, според заработеното и да свикнете с мисълта, че не сте изключителни. Това е причината за истерията, тръшканията, заплахите на пиндосите... Света трябва да усмири пиндо-хулигана. Маразматичните старчета в памперси, като Збишко, БатШорош, Кисинджиер, трябва да излезнат в заслужена пенсия, а не да замърсяват информационното пространство

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Под дулата на 15 хилядна окупационна армия. Това не е референдум а ПР акция. За да има някаква морална стойност той трябва да предшества окупацията а не да я озаконява. Нито една държава в света освен Сирия на Асад и Северна Корея няма да признае референдума. Ще имаме дефакто окупация, която никога няма да бъде призната, но никой няма да себори срещу нея с военни средства. Ще страда само местното население. при това за много години напред.
              Тъй, тъй...
              Руснаците в Крим, които са над 80% от населението там, насила са гласували да се присъединят към Русия под дулата на руското оръжие. Браво! Каква прозорливост!

              Ако не бяха руските войски на постоянна дислокация в Крим, то руснаците щяха да гласуват да останат в Украйна и всеки ден фашагите от Бесния сектор да ги малтретират. Несъмнено е така.

              Истината е че този референдум в АВТОНОМНАТА РЕПУБЛИКА Крим беше насрочен още преди преврата в Киев от местния ПАРЛАМЕНТ, в който естествено доминират етническите руснаци.
              Превратът в Киев принуди местната вкаст да насрочи по-ранна дата на референдума. Това е. А руските войски от базата в Севастопол просто не позволиха на бесните да го провалят.
              И НИКАКВИ руски войски не са вкарвани освен намиращите се там на постоянна дислокация. Там имаше една бригада морска пехота и един батальон на спецназ на руския черноморски флот - общо около 2-3 хиляди души. Плюс екипажите на корабите.

              За сведение украинската армия в Крим беше с численост около 18 000 души.
              За никаква инвазия, за никаква окупация на Крим не може и да става дума.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                Щом при тези познати на всички условия пита "Да, теб кое те кара да не вяраш ?"

                КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ГОВОРИМ?????

                Какви хора сте вие бе???
                Как си обяснявате, липсата на бунтове сред окупираните жители на Крим ?
                Сигурно ги е страх от тюрмата на КГБ ?
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Под дулата на 15 хилядна окупационна армия. Това не е референдум а ПР акция. За да има някаква морална стойност той трябва да предшества окупацията а не да я озаконява. Нито една държава в света освен Сирия на Асад и Северна Корея няма да признае референдума. Ще имаме дефакто окупация, която никога няма да бъде призната, но никой няма да себори срещу нея с военни средства. Ще страда само местното население. при това за много години напред.
                  Аха, и на 9-ти май, в Севастопол, под дулата на вече 150 000 армия изкараха зорлем на улицата и ги натикаха в морето ...
                  ИСТИНАТА е друга момчета...
                  И много добре я знаете...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Под дулата на 15 хилядна окупационна армия. Това не е референдум а ПР акция. За да има някаква морална стойност той трябва да предшества окупацията а не да я озаконява. Нито една държава в света освен Сирия на Асад и Северна Корея няма да признае референдума. Ще имаме дефакто окупация, която никога няма да бъде призната, но никой няма да себори срещу нея с военни средства. Ще страда само местното население. при това за много години напред.
                    Щом при тези познати на всички условия пита "Да, теб кое те кара да не вяраш ?"

                    КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ГОВОРИМ?????

                    Какви хора сте вие бе???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Само да вметна, че Крим, се проведе РЕФЕРЕНДУМ, с недвусмислен резултат.
                      Под дулата на 15 хилядна окупационна армия. Това не е референдум а ПР акция. За да има някаква морална стойност той трябва да предшества окупацията а не да я озаконява. Нито една държава в света освен Сирия на Асад и Северна Корея няма да признае референдума. Ще имаме дефакто окупация, която никога няма да бъде призната, но никой няма да себори срещу нея с военни средства. Ще страда само местното население. при това за много години напред.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Да, теб кое те кара да не вяраш ?
                        Начина по който се случи, начина чрез който се случи, причината поради която се случи и в чия полза се случи. Географските ширини в които се случи, властта при която се случи, въобще - не виждам причина, която да МЕ КАРА ДА ВЯРВАМ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                          Ти верно ли верваш на това?
                          Да, теб кое те кара да не вяраш ?
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Само да вметна, че Крим, се проведе РЕФЕРЕНДУМ, с недвусмислен резултат.
                            Ти верно ли верваш на това?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                              http://www.segodnia.ru/content/143119

                              Если хотя бы половина артиллерии и танков, которые киевские стратеги загнали в котёл, попадёт в руки армии Новороссии (а к этому всё идёт), то на театре боевых действий возникнет качественно иная ситуация. К тому же это поражение, вкупе с намечающимся поражением северной группы войск АТО, могут привести к фатальному падению боевого духа среди украинских срочников, к массовому дезиртирству и развалу линии фронта.
                              И аз го четох това...
                              В случай, че е вярно, това ще потвърди некомпетентността на сегашното командване на хунтата.
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Нещо не ми става ясно като как след като путин е решил да завземе крим са започнали кланетата. Те не бяха ли започнали с отряда беркут, които ги палиха в мазите, защото не искали прошка???
                                А на мен ми се пие ракия , ти бягай да заколиш прасето.

                                Първо чети какви глупости пишеш, тогава публикувай
                                Само да вметна, че Крим, се проведе РЕФЕРЕНДУМ, с недвусмислен резултат.
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X