IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от FlashTrade
    ЗАЩО КВАЛИФИЦИРАШ И ОБИЖДАШ И ОМАСКАРЯВАШ И НАСАЖДАШ ОМРАЗА. С БОЛНАТА СИ ГЛАВИЧКА ЧЕРВЕНА??? ЗАЩО, ЗАЩО ДО КОГА ЩЕ ТЕ ТЪРПИМ С АГРЕСИЯТА СИ МАЛОУМНА....
    Ще проговоря на майчин език, АМАН бе
    Питат те колко е часът , а ти отговаряш зелено. Да не са ти обещали 5 $ повече. Нещо много ербап го даваш днес
    Ама като те питам кой е по демократ Янукович или Порошенко спрямо кръвта и военните действия, не отговаряш, а аз съм бил комунист. Лично мои роднини са съдени от Народния Съд, а дядо е търкалян в бъчва за да влезе в ТКЗС. Така че малко сравнението ти издиша.
    Но не отговаряш на въпроса. Просто отговори
    Не броя постовете, но мисля че ще го докараш като Орешарски до 11 без проблем и аз винаги ще бъда виновен че питам
    Но отговори също дали е демократично да се използува газ срещу демонстрантите от "Окупирай", това става в Ню Йорк, напалм ввъв Виетнам, нете знам къде си , но в Сърбия също беше използуван обеднен уран, да продължа ли...... Ирак- обеднен уран........
    Какво стана със Сирия, кой свали двете ракети, по точно кой ги изстреля???
    Просто отговори
    Навремето ме учеха че мога да си обръщам убежденията както на мен ми харесва, Наричаше се ревизия на убежденията. Мисля че ти си направил такава ревизия и сега се опитваш да се убедиш сам себе си колко си прав
    Отговори

    Коментар


    • БРИКС си правят свои институции, наподобяващи Световната банка и МВФ

      Ами стена като старата няма ли да издигнете, щото много ще ви надничат в благосъстоянието ви, хахахахаха Последните 69 години защо спахте и сега чак се сетихте, че сте още резултат от войните на Хитлер И сте останали доста комплексирани още от тогава.
      Най смешното е как ще съборите долара... с гол гъз ли? хахахах

      Такива държави и хората им нямат място в демократичния свят изграден на без мира, благосъстоянието и християнските ценности. Вие сте всичките за някои друга червена планета, на която живота ще е по 500 години, за може да правите по някои друг проект все пак.И да помните историята, щото не знам Русия колко години история има, че даже никои от техните нея помни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
        На 14 юли 2014г. добивът на нефт и газов кондензат в Русия е намалял спрямо 14 юли 2013г. с около 1,229 %. На 15 юли 2014г. добивът на нефт и газов кондензат в Русия е намалял спрямо 15 юли 2013г. с около 1,166 %. Според вас, колко голям може да стане този спад, ако се разширят санкциите заради събитията в Украйна?
        Ами ще стане прекалено скъпо и включително и човешки животи ще заминат, ако пуска газа през Украина.... затова трябва нова тръба за колко десетки милиарда, за да може да не крадат простите Украинци от газа му, и да си плащат по високи цени от всички останали по мрежата, просто тоя вид изнудване и агресия са вече много скъпи, затова е по лесно да си лобира за нов ПАТОК, ПО КОИТО ЩЯЛО ДА ИМА 40% ПЪЛНИ ТРЪБИ, А НИЕ ЩЕЛИ СМЕ ДА ОТЧИТАМЕ 100% И ТАКСИТЕ ДА СА ЗА 100% ЗАЕТОСТ.АХХААХ

        Това е сериозен проблем защото е мошенически, ако има закони, едва ли, А ТОЙ строежа си върви и подкупите са взети....хахахаахх

        в колко обречена и бананова република живеем, имате ли най бегла представа...
        КОГА И С КОГО ЩЕ СЕ РАЗВИВАМЕ, СЛЕД КАТО ИМ РАЗДАДОХА ПОДКУПИТЕ В БСП ИСКАХА ДА СТРОЯТ ВЪПРЕКИ ЕС. КАК Е? ВИЕ КАКВО ОЧАКВАТЕ, НЕЩО ПОЛОЖИТЕЛНО ОТ БСП ЛИ? ХАХАХ

        Коментар


        • Fox News: Украина на грани экономической катастрофы

          Среди западных экспертов растут опасения того, что Украина может оказаться на грани экономической катастрофы. Новые власти полностью сфокусировались на решении проблемы «сепаратизма», предпочитая проводить военную операцию на Юго-Востоке страны вместо того, чтобы начать восстановление экономики, что является основной причиной беспокойства экспертов,

          Аналитик Fox News по вопросам национальной безопасности Кэтлин Макфарланд, которая занимала пост замминистра обороны США при президенте Рейгане, в эфире беседовала с научным сотрудником Труменовского проекта Джобом Хеннингом и профессором университета Международных отношений в Вашингтоне (SIS) Нилом Шенай. В результате все эксперты пришли к выводу, что Украина находится на грани экономического коллапса.

          Коментар


          • На 14 юли 2014г. добивът на нефт и газов кондензат в Русия е намалял спрямо 14 юли 2013г. с около 1,229 %. На 15 юли 2014г. добивът на нефт и газов кондензат в Русия е намалял спрямо 15 юли 2013г. с около 1,166 %. Според вас, колко голям може да стане този спад, ако се разширят санкциите заради събитията в Украйна?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение


              Посолството на САЩ: Отворете очите си, не вярвайте на всичко, което ви показва Москва

              http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/07/..._ne_viarvaite/
              Минке, отдавна хората разбраха, че тези колажи се пускат от НПО клоуни на заплата, които после крещят като луди, че това било руска пропаганда. Пресен случай. Снимка от войната в Сърбия, на която войник рита цивилни. Ползвах ТРИ търсачки за да намеря източника в нета и НИЩО !!!! Поста е назад в темите и всички вие клоуни млъкнахте като насрани.

              Истината няма нужда от колажи. От тях имате нужда вие, но вече никой не ви хваща вяра.

              Айде. Успешна и доходна !!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Добре де, но ти не отговаряш на нито един въпрос, питат те, кой е демократ, Янукович, не е проливал кръв, или Порошенко, под някаква форма води гражданска война, мисля че сам каза че запалените в одеса са 100 а се пише за 50.
                Уса, за 65години- 35 войни, нормално е да са със съседите, а не с никарагуа, Германия, Япония, Афганистан и да не изреждам. Демократи ли са???
                Нима е демократично да налагаш на друг мнението си??? Какво е лицемер, знаеш ли?
                Лицемер е човек който не иска да приложи за себе си това което иска да приложи към другите. Тоест ние ще ти донесем демокрация, на крилата на старфайтъра и Ф 16, какви тоталитарни режими те гонят не знам. Но дори и тоталитарни да са под някаква форма са избрани от народа. Когато народа реши, тогава става смяна на властта. В противен случай- Либия и Ирак, раздробени и без държавност. Ако това е демокрацията- кажете да знаем
                И пак да кажа- отговори на човека които ти зададе въпрос, а не само с лозунги да клатиш въздуха, много олекваш
                не се хаби ...
                тоя е клет ползвател, е платен ТРОЛ - човечец изкарващ краишника насъщен в интернет ...
                Аз периодично им отговарям, от милосърдие.
                Само още не мога да схвана, на пост ли им плащат, или на знак... Не че е важно..
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                  Ето ти поредната шизофрения, като диагноза вие, вече.
                  Макс, какво говориш ти, знаеш ли въобще....
                  Значи, нито Крим е Руски, нито Украйна. ТОВА СИ ГО НАБИЙТЕ В ПРАЗНИТЕ ГЛАВИ...
                  Обаче Путин, губи влияние от НАТО, а това е военна огранизация, КАК Е ПУТИН СЕ СТРАХУВА ОТ НАТО, ЗАЩО, ОТ СИГУРНОСТТА СИ ЛИ СЕ СТРАХУВА ОТ КАКВО ПО ТОЧНО... ЧЕ И ЗАВЛАДЯ КРИМ В 21 В. ТОВА Е ТЕРОРИЗЪМ. СЛЕД КОЕТО ТИ ЗАДАВАШ ТОЗИ ЕЛЕМЕНТАРЕН ВЪПРОС, СМЯХ....
                  Добре де, но ти не отговаряш на нито един въпрос, питат те, кой е демократ, Янукович, не е проливал кръв, или Порошенко, под някаква форма води гражданска война, мисля че сам каза че запалените в одеса са 100 а се пише за 50.
                  Уса, за 65години- 35 войни, нормално е да са със съседите, а не с никарагуа, Германия, Япония, Афганистан и да не изреждам. Демократи ли са???
                  Нима е демократично да налагаш на друг мнението си??? Какво е лицемер, знаеш ли?
                  Лицемер е човек който не иска да приложи за себе си това което иска да приложи към другите. Тоест ние ще ти донесем демокрация, на крилата на старфайтъра и Ф 16, какви тоталитарни режими те гонят не знам. Но дори и тоталитарни да са под някаква форма са избрани от народа. Когато народа реши, тогава става смяна на властта. В противен случай- Либия и Ирак, раздробени и без държавност. Ако това е демокрацията- кажете да знаем
                  И пак да кажа- отговори на човека които ти зададе въпрос, а не само с лозунги да клатиш въздуха, много олекваш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Срутиха ли днес гадния ЕС и УСА БГ матрьошките или оставиха за утре?
                    А Обонгофилите цункаха ли днес за добро утро черен дирник ?
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                      https://www.youtube.com/watch?v=pHdAIPPEBbQ&hd=1

                      Поздрав към украйнските херои
                      Какво правиш ве, болен типаж, какви са тия помии пак?????

                      Това четеш ли го??? ЧЕЛ ЛИ СИ ГО ИЛИ ?????

                      "Руската пропаганда ви казва, че това момиче е жертва на бомбардировки на украинската армия в Донбас. В действителност това е австралийско дете, което си играе с кучето си в калта. Агресивната руска информационна война, водена с помощта на огромна по мащабите си пропагандна машина, продължава да разпространява откровени лъжи, за да оправдае руската намеса в Украйна."

                      Виж го в долния линк...

                      Не сте болни не и ще трябва да ви търпим ли???

                      БОбане, къде си, виж хората какво казват, ето това обяснява повечето неща, ВКЛЮЧИТЕЛНО СУПЕР ТЪПАТА ОПОРНА ТОЧКА ЗА ИРАК, СИРИЯ И КАКВИ ЛИ НЕ ОЩЕ ПЪЛНИ ИЗМИСЛИЦИ ЗА ДА ВИ АКТИВИРАТ ДИСТАНЦИОННО И ДА ПОЧНЕТЕ И ВИЕ ДА ПОВТАРЯТЕ, ТЕХНИТЕ ДУМИ НА ЦЯЛ ГЛАС. ТОЛКОВА ВИ СТИГА ОТ БОЛЕСТТА ВИ ПО РУСИЯ.
                      Last edited by FlashTrade; 16.07.2014, 08:52.

                      Коментар




                      • Посолството на САЩ: Отворете очите си, не вярвайте на всичко, което ви показва Москва

                        http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/07/..._ne_viarvaite/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          Обясни ми Флашко, какво означава да се бомбардират градове с мирно население с 300мм реактивни снаряди, да се убиват стари хора, жени и деца! Какви ценности са това пиндо-ценности или евроценности?
                          Ето ти поредната шизофрения, като диагноза вие, вече.
                          Макс, какво говориш ти, знаеш ли въобще....
                          Значи, нито Крим е Руски, нито Украйна. ТОВА СИ ГО НАБИЙТЕ В ПРАЗНИТЕ ГЛАВИ...
                          Обаче Путин, губи влияние от НАТО, а това е военна огранизация, КАК Е ПУТИН СЕ СТРАХУВА ОТ НАТО, ЗАЩО, ОТ СИГУРНОСТТА СИ ЛИ СЕ СТРАХУВА ОТ КАКВО ПО ТОЧНО... ЧЕ И ЗАВЛАДЯ КРИМ В 21 В. ТОВА Е ТЕРОРИЗЪМ. СЛЕД КОЕТО ТИ ЗАДАВАШ ТОЗИ ЕЛЕМЕНТАРЕН ВЪПРОС, СМЯХ....

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=pHdAIPPEBbQ&hd=1

                            Поздрав към украйнските херои

                            Коментар


                            • Вчера си пуснах да гледам БРАТ 1 и 2 ...
                              Много любим филм...
                              ... набиха ми се фразите ..

                              " - Москали нам не братья"
                              " - Вы на нам еще за Севастополь ответите ... "

                              Браво на Балабанов (режисьора) ... още кога го е усетил ...

                              Добро утро де ...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Срутиха ли днес гадния ЕС и УСА БГ матрьошките или оставиха за утре?

                                Коментар

                                Working...
                                X