IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
    Миналата седмица имах клиенти от Луганск. Украинци, не руснаци. Казаха, че много добре си живеят с руснаците и няма никакви ядове между хората. Напълно подкрепят опълченците, че си защитават региона от някакви дошли от Киев и западна Украйна. Много бяха ядосани на армията за бомбардировките. Единият има складове на 20 км от местата на боевете и вика "като се прибера, не знам дали няма да заваря руини". Не смятат, че трябва да се присъединяват към Русия, но и не искат да имат нищо общо с централната власт.
    Нещо ми се губи логиката. Нали не си въобразяват че ще остане някаква отделна държавица Луганск ако успеят сепаратистите? Видяхме какво стана с Крим. Иначе не им се живеело в Русия?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
      Тук доста хора пространно нищят пропагандата, историята, политиката, ......

      А всичко е толкоз просто.
      И на детето на най-големия си враг не бих причинил това:

      https://www.youtube.com/watch?v=pIoXS9lgJBY#t=778
      Миналата седмица имах клиенти от Луганск. Украинци, не руснаци. Казаха, че много добре си живеят с руснаците и няма никакви ядове между хората. Напълно подкрепят опълченците, че си защитават региона от някакви дошли от Киев и западна Украйна. Много бяха ядосани на армията за бомбардировките. Единият има складове на 20 км от местата на боевете и вика "като се прибера, не знам дали няма да заваря руини". Не смятат, че трябва да се присъединяват към Русия, но и не искат да имат нищо общо с централната власт.

      Коментар


      • Тук доста хора пространно нищят пропагандата, историята, политиката, ......

        А всичко е толкоз просто.
        И на детето на най-големия си враг не бих причинил това:

        https://www.youtube.com/watch?v=pIoXS9lgJBY#t=778

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
          На 14 юли 2014г. добивът на нефт и газов кондензат в Русия е намалял спрямо 14 юли 2013г. с около 1,229 %. На 15 юли 2014г. добивът на нефт и газов кондензат в Русия е намалял спрямо 15 юли 2013г. с около 1,166 %. Според вас, колко голям може да стане този спад, ако се разширят санкциите заради събитията в Украйна?
          На 14 юли 2014г. добивът на природен газ в Русия е намалял спрямо 14 юли 2013г. с около 5,757 %. На 15 юли 2014г. добивът на природен газ в Русия е намалял спрямо 15 юли 2013г. с около 5,787 %. Според вас, може ли този спад да се увеличи, ако се разширят санкциите заради събитията в Украйна?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            нещо да кажеш за хелмут кол и сименс
            Какво да ти кажа, нали има присъди и затвори и съдилища. Я в Русия щеше да стане олигарХ, стига да е послушен на Путин и партията му. Както тук.... хоРа с недъзи и говорни проблеми без грам образование са издигат на ръководни постове, без конкурси.... това знаеш ли до къде води...???????????? Или си нямаш и най малка представа.

            И така има ли човешки права в Русия и кога виждате това да се промени, че и барем отслабнат някои връзки на агентите им тук. Ужас..
            И до кога виждате Путин на власт....???


            А ДА И СЕГА КАТО ВИ ВРЪТНЕ КРАНЧЕТО НА ГАЗА И ПОНЕЖЕ НАШИТЕ ПРОДАЖНИЦИ ТУКА СА НИ ВКАРАЛИ В ЗАВИСИМОСТ ОТ НАД 80% ОТ РУСКИТЕ ЕНЕРГИЙНИ ИЗТОЧНИЦИ ...БЕЗПЛАТНИТЕ ЗА ТЯХ И НЯКОИ ЗАПАДНИ ДЪРЖАВИ, КОИТО СА ПОСЛУШНИ ДАВАТ ИМ ДА СИ ХАРЧАТ ПАРИТЕ ТАМ РУСКИТЕ ОЛИГАРСИ, КОИТО СА РЕЗУЛТАТ ОТ НЕЩО СИ ОТ КОЛЕКТИВНИТЕ БЕЗОТГОВОРНИ СХЕМИ НА ТОТАЛИТАРИЗЪМА.... И СОЦИАЛИЗЪМА

            ЗА СТАЛИНУ И ПУТИНУ....

            Коментар


            • [QUOTE=v_tin;1059662923]
              Първоначално изпратено от FlashTrade

              Това с другите Ирак и Сирия и какво ли не още са опорните точки на МОСКВА, моля ти се говориш пълни глупсоти.... Там си бяха тоталитарни режими с доста много жертви на ТОТАЛИТАРНИТЕ РЕЖИМИ, отколкото даже и сега. Ама на явно сте подковани и субективни в преценките си, като си има факти

              Ей байно, не те знам кой си и какъв си, но на мен живота ми е минал по морета и океани, бил съм къде ли не. Преди знаеш ли каква беше сирия, има много хора които са ходили там, питай също някой от тях, хората усмихнати весели, работа много, магазините пълни, сега как е не знам
              Иран- същата работа.
              Либия- знаеш ли къде се намира на картата либия- виждал ли си жив либиец, една от най богатите страни на света, никога не са искали подкупи от нас, децата им с раждането получаваха мисля по около 10000$ сега погледни новините
              Където са стъпили америкосите трева не никне
              И още нещо да те светна, когато хамерикосите минават пролива на иран спират и козируват на оператора който ги пита кораб на уса накъде ви е курса
              явно не що не схващаш отговори на въпроса ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ ИМА ПАМЕТНИК НА КОЙТО ПИШЕ НИКОГА ПОВЕЧЕ КОМУНИСТИЧЕСКИ РЕЖИМИ В БЪЛГАРИЯ.
              А знаеш ли колко са жертвите на комунизъма, ами НА БАШАР АСАД, НА САДАМ ХЮСЕИН, НА ХОСМИ МОБАРАК, НА КАДАФИ?????????????? В ПЪТИ ПОВЕЧЕ В МИРНО ВРЕМЕ, ТОВА КАКВО Е ?????? И ТИ МИ ГО ОДОБРЯВАШ ЛИ ВЕ. Я БЕГАЙ ОТ БЪЛГАРИЯ И НЕ СЕ ВРЪЩАЙ НИКОГА... ТОВА РАЗБИРАШ ЛИ ГО???

              ТОЯ РЕЖИМ В МОМЕНТА, КАКЪВ Е ЗНАЕШ ЛИ ВЪОБЩЕ.....


              А ТОВА КАКВО Е :

              Русия си връща най-мощния радар на СССР в чужбина
              Руски печат: Москва ненапразно опрости дълга на Куба


              ХАХАХАХА ТИЯ ЯВНО СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА СРЕЩУ ЗАПАДНИЯ СВЯТ ЕВРОПА И САЩ, ОТ СЕГА ВИ КАЗВАМ АЗ СЪМ ЗА ДЕМОКРАЦИЯТА.... НЕЗАВИСИМО КАК СЕ НАЛАГА ЧРЕЗ РЕВОЛЮЦИЯ ИЛИ ЧРЕЗ ДРУГИ МЕТОДИ. ЗА ДА НЯМА ТАКИВА ТИРАНИ И МРАЧНИ ВРЕМЕНА В ИСТОРИЯТА ПОВЕЧЕ.
              Last edited by chronos; 16.07.2014, 11:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                Значи се цели, целеустремено да ни извадят от ЕС и това така да го представят, че даже да се отречем от ЕС и да прегърнем Русия и проектите и от по 40 години крадене.
                Нормално е Руснаците работят с подкупи, а в ЕС това е наказание. В Русия работят с агресия в ЕС това е тероризъм.
                Ха каква червено -бяла приказка пресъздадена пак през опорните точки на МОСКВА..
                нещо да кажеш за хелмут кол и сименс

                Коментар


                • [QUOTE=FlashTrade;1059662899]

                  Това с другите Ирак и Сирия и какво ли не още са опорните точки на МОСКВА, моля ти се говориш пълни глупсоти.... Там си бяха тоталитарни режими с доста много жертви на ТОТАЛИТАРНИТЕ РЕЖИМИ, отколкото даже и сега. Ама на явно сте подковани и субективни в преценките си, като си има факти

                  Ей байно, не те знам кой си и какъв си, но на мен живота ми е минал по морета и океани, бил съм къде ли не. Преди знаеш ли каква беше сирия, има много хора които са ходили там, питай също някой от тях, хората усмихнати весели, работа много, магазините пълни, сега как е не знам
                  Иран- същата работа.
                  Либия- знаеш ли къде се намира на картата либия- виждал ли си жив либиец, една от най богатите страни на света, никога не са искали подкупи от нас, децата им с раждането получаваха мисля по около 10000$ сега погледни новините
                  Където са стъпили америкосите трева не никне
                  И още нещо да те светна, когато хамерикосите минават пролива на иран спират и козируват на оператора който ги пита кораб на уса накъде ви е курса
                  Last edited by v_tin; 16.07.2014, 11:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Тя стената е издигната вече.Лошото е че ние пак сме от мракобесната страна.От тук нататък тия с Русия ще живеят добре а тия със САЩ зле.
                    Ахахахахахаха. Посочи ми един, САМО един момент от "вековната" история на раша, когато това е било валидно, дори САМО за един от народите, живяли някога под нейната окупация (или "майчинство", като за русопатите).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от FlashTrade
                      Янукович е агнет на Русия, Но защо той прие тия закони ограничаващи човешките права в полза на Русия и не искаше УКРАИНА В ЕС ПОЗАПОВЕД НА ПУТИН? ОТГОВОРИ ТИ ПОСЛЕ СЕ ПИТАЙ КОИ Е ДЕМОКРАТ И КОЙ НЕ... ОЛИ..
                      нещо пак си се объркал. Янукович прие всички искания на протестиращите, включително да подаде оставка, но твоите приятели от десен сектор започнаха да пуцат по цивилни и полиция, включително изфабрикуваха разни разговори и т.н. Отделно каква държава е украйна, техен бивш президент си беше наел учител за да го учи на украински. Украинския го знаят 10 баби в неизвестно село. Колко Пъти си бил в украйна и чул ли си някъде да се говори на украински, аз не съм чул. Казват англииски или руски. Това е
                      А твоите права не са ли ограничени. Предполагам искаш да измушкашнякоя чалгарка, ама тя не те иска. Ето нарушени са ти правата, оплачи се на арменския поп

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                        Според изчисления на българското Министерство на финансите, разходите по гарантирането на депозитите ще повиши обществения дефицит от 1.8% от БВП на 3%.Това ще се разглежда като значително разочарование в Брюксел, откъдето препоръчаха на българското правителство да не позволява дефицитът да нарасне. Цялата статия на "Форбс" в несъкратен вариант на : http://www.forbes.com/sites/francesc...ian-bank-runs/
                        Значи се цели, целеустремено да ни извадят от ЕС и това така да го представят, че даже да се отречем от ЕС и да прегърнем Русия и проектите и от по 40 години крадене.
                        Нормално е Руснаците работят с подкупи, а в ЕС това е наказание. В Русия работят с агресия в ЕС това е тероризъм.
                        Ха каква червено -бяла приказка пресъздадена пак през опорните точки на МОСКВА..

                        Коментар


                        • Според изчисления на българското Министерство на финансите, разходите по гарантирането на депозитите ще повиши обществения дефицит от 1.8% от БВП на 3%.Това ще се разглежда като значително разочарование в Брюксел, откъдето препоръчаха на българското правителство да не позволява дефицитът да нарасне. Цялата статия на "Форбс" в несъкратен вариант на : http://www.forbes.com/sites/francesc...ian-bank-runs/
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Тя стената е издигната вече.Лошото е че ние пак сме от мракобесната страна.От тук нататък тия с Русия ще живеят добре а тия със САЩ зле.
                            Ма как бре... как няма да живеят по-добре тия "с Русия", и в Севрна Корея, и в Куба (тук аз лично нямам против, но да не съм кубинец ), и в Сирия ще живеят по-добре...

                            Коментар


                            • КЪДЕ СТЕ ВЕ. ВАШИЯТ ЛЮБИМ ПУТИН ВИ ВЪРНА ОЩЕ 20 ГОДИНИ НАЗАД. САМО С ЕДНО ЗАВЛАДЯВАНЕ НА ЧУЖДА ТЕРИТОРИЯ....

                              Forbes: Българска "Игра на тронове"



                              "Тя обаче посочва, че случващото се има и друго измерение и припомня неотдавнашно изказване на бившия германски вицеканцлер Йошка Фишер пред Европейската асоциация за рисков капитал. Той
                              предупреждава, че руският президент има користни амбиции в района и че страните от ЕС трябва да се обединят, включително и за да се защитят от руската мечка. България, подобно на Украйна,
                              е разделена на проевропейски и проруски настроения, но за разлика от Украйна, България е член на ЕС и широкото руско влияние в България може да дестабилизира източната граница на Евросъюза, казва Копола.
                              Много хора питат защо ЕС не прави нищо по този въпрос. Простият отговор е, че ЕС има да решава много други проблеми като растящата бедност, високата безработица, потенциалната дългова криза в Италия, банковите проблеми в Португалия и Австрия и т.н. Към това се добавя липсата на лидерство в Еврокомисията. България просто не е на радара на ЕК в момента, а това е грешка. България може да е малка, но със сигурност не е маловажна. Банковата система на Балканите е тясно взаимосвързана
                              и рисковете за нея застрашават и останалата част от Европа чрез австрийски, френски и италиански банки. Сериозна нестабилност в българската банкова система може да причини системна криза
                              далеч отвъд границите на страната, така че ЕС би трябвало да обърне на това повече внимание, заключава авторката."
                              Last edited by chronos; 16.07.2014, 11:11.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                                БРИКС си правят свои институции, наподобяващи Световната банка и МВФ

                                Ами стена като старата няма ли да издигнете, щото много ще ви надничат в благосъстоянието ви, хахахахаха Последните 69 години защо спахте и сега чак се сетихте, че сте още резултат от войните на Хитлер И сте останали доста комплексирани още от тогава.
                                Най смешното е как ще съборите долара... с гол гъз ли? хахахах

                                Такива държави и хората им нямат място в демократичния свят изграден на без мира, благосъстоянието и християнските ценности. Вие сте всичките за някои друга червена планета, на която живота ще е по 500 години, за може да правите по някои друг проект все пак.И да помните историята, щото не знам Русия колко години история има, че даже никои от техните нея помни.
                                Тя стената е издигната вече.Лошото е че ние пак сме от мракобесната страна.От тук нататък тия с Русия ще живеят добре а тия със САЩ зле.

                                Коментар

                                Working...
                                X