IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    А пък аз преди малко онождах памела андерсън
    Да де, ама баш терориста по-долу и снимки и видео е дал, ти нещо?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Я кой се засяга на съветска чест...
      Глупости...Възхвалявам американската външна политика....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Това не е вярно....
        След 3-4 месеца обявиха , че са го свалили защото е летял в забранена зона, а на 100 км един АУАКС е заснемал радарите на ръснаците...
        Това си беше успешна американска операция и края на студената война , завършила с победата на САЩ и падането на системата....
        Я кой се засяга на съветска чест...

        Коментар


        • По последна информация на борда е имало 55 холандски граждани! Холандският министър-председател спешно си е тръгнал от срещата на ЕС в Брюксел за да се заеме с казуса. Аз оттук нататък превключвам на холандски източници и изобщо не ме интересува какво ще пишат руснаците, украинците, американците или филанкишията!!!

          Коментар


          • ОК. Видно е, че ще се чака някаква официална информация. Тука просто си чешем пръстите, а пропагандата и от двете страни няма умора.

            За радост живеем в технологични времена и може да се засече дори пръднята на мечка на северния полюс. В случая има редица заинтересовани страни, които ще разнищят историята докрай. Дотогава. Чакаме. Следим и не се поддаваме на евтина пропаганда. За мен подобен самолет може да се свали само по въздух или от ПВО. Кой, защо и как предстои да видим.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
              Както казах мои лаишки догадки по отношение информацията на Наивник, безспорен факт е, кой се похвали със свалянето на самолета, оттам насетне, думичките са излишни...
              А пък аз преди малко онождах памела андерсън

              Коментар


              • Нямам идея. Кой или дали го е свалил. Някой пусна новината и аз веднага погледнах източник от първо лице. Пуснах и линк. Тогава даваше, че полетът е приключил при влизане в Украйна, точно на мястото на предпоследните координати. Както се вижда има час между предпоследните координати и мястото на падане. Както и да е. Според мен, инцидент.
                Да почиват в мир невинните!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Н
                  ...............
                  Това вероятно ще си остане мистерия години наред като с корейския Бойнг когото руснаците бяха свалили в 80 те години. Чак след десетилетия те признаха, че са свалили самолета. Инцидент с южнокорейски Боинг (1983) http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%...BD%D0%B3_(1983)
                  Това не е вярно....
                  След 3-4 месеца обявиха , че са го свалили защото е летял в забранена зона, а на 100 км един АУАКС е заснемал радарите на ръснаците...
                  Това си беше успешна американска операция и края на студената война , завършила с победата на САЩ и падането на системата....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Аман бе, то бива глупости ама толкова не бива. Самолета си имам система която изпраща самостоятелно/без участието на човек/ сигнал според който може да се проследи самолета, по точно това е набор от сигнали включващи височина скорост, положение/хоризонтално или не/ и ред други такива. Тка че не може да се говори за спестяване на гориво и дурги такива глупости
                    Като мълчиш изглеждаш по умен
                    Както казах мои лаишки догадки по отношение информацията на Наивник, безспорен факт е, кой се похвали със свалянето на самолета, оттам насетне, думичките са излишни...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                      Какво се хабиш да обясняваш на тролове или лапачи на ценности на свободна практика?

                      Жалко за хората. Който ще да влиза в Украйна. Москали, марсианци, натовци, ама да изринат тея шибани идиоти от Киев.
                      Съвет от мен, ако приемеш, я по-добре ходи в някой детски форум, все някой ще ти се върже...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Ами кой да ти каже, може пилота да си е мислил, че това е някакъв вид предпазна мярка, може действително да е летял над ограничена зона, например за да спести някой тон гориво и поради тази причина да е преустановен контаката, но фактът, че е свален над територия контролирана от терористите е безспорен...
                        Аман бе, то бива глупости ама толкова не бива. Самолета си имам система която изпраща самостоятелно/без участието на човек/ сигнал според който може да се проследи самолета, по точно това е набор от сигнали включващи височина скорост, положение/хоризонтално или не/ и ред други такива. Тка че не може да се говори за спестяване на гориво и дурги такива глупости
                        Като мълчиш изглеждаш по умен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Напротив, самолетът прелита цяла Украйна от запад на изток. Лети от Амстердам към Малайзия. Свален е до границата, което не е чудно предвид, че само часове по-рано руски изтребител свали украински Су. Според част от информацията в небето е летял и украински транспортен самолет. Нищо чудно да са стреляли по него, а ракетата да се е залепила за Боинга, или ако не са стреляли от самолет, да е свален с ракетна установка. На 10 км. височина няма как да го различат от земята. Водачът на руските "сепаратисти" сам се хвали, че хората му са свалили още една "птичка" и имало "птичкопад".

                          Точно за това става въпрос, рашките сами се похвалиха, че са свалили самолета...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Виж предпоследните!!!
                            Какво се хабиш да обясняваш на тролове или лапачи на ценности на свободна практика?

                            Жалко за хората. Който ще да влиза в Украйна. Москали, марсианци, натовци, ама да изринат тея шибани идиоти от Киев.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Виж предпоследните!!!
                              Не знам правилата за даване на координати. Може да дават при влизане и излизане в дадено възудшно пространство. Както и да е това че има координати на влизане в украйна и при падането не означава все пак нищо. Очевидон самолета е прелетял към 900 километра над украйна преди да бъде свален.

                              Коментар


                              • Черната кутия е намерена.....
                                Все повече ми прилича на ислямски тероризъм......

                                Коментар

                                Working...
                                X