IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Всъщност франсетата се опитват да минат по допирателната. Вчера ако не се лъжа с половин уста заявиха, че засега ще продадат един Мистрал, а за втория спират процедурата, като ще чакат развитие на ситуацията...но това си е типично за тях, както винаги са скрит съюзник на Русия (тази игра я играят от 200 години)...
    Ако не се стигне до продажба - ще се извиниш ли? ( риторично )

    Или си поредната БГ матрьошка, която ръси "ХИПОТЕЗИ" ......................?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Всъщност франсетата се опитват да минат по допирателната. Вчера ако не се лъжа с половин уста заявиха, че засега ще продадат един Мистрал, а за втория спират процедурата, като ще чакат развитие на ситуацията...но това си е типично за тях, както винаги са скрит съюзник на Русия (тази игра я играят от 200 години)...

      И Кандид ли е куха матрьошка ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        не е завършен мистрала, а иначе информацията е че работят французи и руснаци заедно и след анализ са сметнали че ще загубят повече отколкото ако не го предадат
        Отделно имаше няколко интервюта че ще бъде предаден в срок
        Питам има ли предаден Мистрал на Путьо към момента, понеже взвривихте свИтъ с простотии как франсетата клекнали?

        ДА или НЕ?

        Коментар


        • Всъщност франсетата се опитват да минат по допирателната. Вчера ако не се лъжа с половин уста заявиха, че засега ще продадат един Мистрал, а за втория спират процедурата, като ще чакат развитие на ситуацията...но това си е типично за тях, както винаги са скрит съюзник на Русия (тази игра я играят от 200 години)...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Спрете да се обиждате и нападате.
            Що бе, Моди - те половин година нападат и обиждат независима Държава Украйна - сега се метнаха и по Франция.

            П.П. За Щати, Меркел и Камерен да не говорим.

            Кой го позволява това да се случва според тИбя?

            Бай Цървул от село да вика, че Франсето кол за домати не става от тях? Като той е виждал Айфеловата кула само на снимка?

            Коментар


            • не е завършен мистрала, а иначе информацията е че работят французи и руснаци заедно и след анализ са сметнали че ще загубят повече отколкото ако не го предадат
              Отделно имаше няколко интервюта че ще бъде предаден в срок

              Коментар


              • Спрете да се обиждате и нападате.
                रादोस्त

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Това което е на твоята снимка е едно парче, снимано от различни страни. Според мен сивобялото покритие е от вътрешната част на самолета. На снимката се вижда също кафеникаво/или жълтокафяво /покритие според мен то е от външната страна. Ето погледни този линк http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/07/...=topicoftheday
                  пак парче накоето ясно се виждат дупките отиват от сивобялото към жълто кафявото. Това е положението
                  Всъщност посоката на пробива (макар да преобладават тези отвън навътре) няма никакво значение, понеже 90 кг. бойна глава се взривява в близост до таргета (дори без да е необходим тъчдаун), след което хилядите шрапнели правят целта на решето, т. е. така като влиза шрапнела, така и излиза от противоположна страна....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    Ми не знам, сигурно зомбитата от вътре са го разпорили...

                    Айде по-сериозно, не е нужно да си специалист - и с просто око се вижда, че краищата на пробойните са окривени навътре, което ще рече, че са входни - отвън навътре...
                    Това което е на твоята снимка е едно парче, снимано от различни страни. Според мен сивобялото покритие е от вътрешната част на самолета. На снимката се вижда също кафеникаво/или жълтокафяво /покритие според мен то е от външната страна. Ето погледни този линк http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/07/...=topicoftheday
                    пак парче накоето ясно се виждат дупките отиват от сивобялото към жълто кафявото. Това е положението

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                      Маранди - ти какво превъртя пак бе
                      Какво не ти хареса в материалчето - че то е точно в подкрепа на твоята позиция. Ето, сума ти европейски държави размазват Франция, заради сделката с Мистралите.

                      И за твоя сведение аз лично съм си много добре, нямам никакво намерение да се самоубивам и СТРАХОТНО СЕ КЕФЯ да ви чета психо-изблиците

                      Ърм, ърм ..



                      ..
                      Ти вярно си ултра-куха БГ матрьошка.

                      Франция не е казала още, че ще има сделка по Мистралите.

                      П.П. Но Гусин БГ цървул изкара Франция НЕСРЕТНИЦИ?

                      Знаеш ли, че ако думнат в Съда и ще плащат и внуците ти за подобни "бисери"?

                      Не знаеш, щот' си кух, че дрънкаш

                      Такива левенти мо'а ви думна и аз, ама БГ-станци съм казал, че няма да съдя - па, ти се напъваш ела и ме издумкай.

                      Франсетата да те думват ... не искам да се цапам с примати.
                      Last edited by X_Y; 22.07.2014, 18:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Какво печелят руснаците да свалят този самолет и избият близо 300 човека?
                        Стреляно е с ракета само,че не от наземно ПВО,а от друг самолет.
                        Ами там е въпроса, че нищо не печелят, напротив губят от заигравката си с шимпанзетата, на които са предоставили техника, способна да сваля граждански самолети и сега ще си носят последствията...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          То и аз се чудя на пачия акъл на някакви БГ ОЛИГОФРЕНИ - сега и Франция била "унижена"?



                          П.П. Украйна, Франция - още 218 държави в Света.

                          Какво ще съчиниш за тях?

                          Колко държави още ще обидиш на народи и Модераторите да търпят, а не те думват напправо.

                          .

                          УСА, Холандия, Украйна, Франция .....

                          Ху ис дъ некст?
                          Маранди - ти какво превъртя пак бе
                          Какво не ти хареса в материалчето - че то е точно в подкрепа на твоята позиция. Ето, сума ти европейски държави размазват Франция, заради сделката с Мистралите.

                          И за твоя сведение аз лично съм си много добре, нямам никакво намерение да се самоубивам и СТРАХОТНО СЕ КЕФЯ да ви чета психо-изблиците

                          Ърм, ърм ..

                          Last edited by X_Y; 22.07.2014, 18:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Къорчо не виждаш ли че следите са отвътре на вън, а не отвън навътре
                            Ми не знам, сигурно зомбитата от вътре са го разпорили...

                            Айде по-сериозно, не е нужно да си специалист - и с просто око се вижда, че краищата на пробойните са окривени навътре, което ще рече, че са входни - отвън навътре...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Пиши си не ми пречиш
                              И нещо по темата http://glasove.com/blitz/39748-kakvo...ti-nad-ukrajna
                              Какъв софтуер имаш в предвид
                              Ти ще се научиш ли поне един грамотен пост да направиш с копи/паста, че все те редактирам?

                              Сподели сега какъв софт и хард има Шуткин - дет' го отсвириха и оттам вече?

                              И глей да не объркаш за сетен път копи/пастата - повече няма да те оправям поради тотален неграмотник.

                              3 дена ти стигат и моето добро настроение, когато го правех

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Ако искаш мога да потърся и някой други щатски експерти, има един експерт /щатски разбира се/, който си говори с екипажа на един фар. Този е най големия експерт
                                Путин е терорист и Вие го поддържате..... глупави ли сте какви сте..????

                                Коментар

                                Working...
                                X