IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    О доживях човек който изобщо не знае какво е развитие да говори за развитие.На тебе от западните покровители е отредена съдбата на келнер и мияч на улици и чинии.Не знам може би за теб това е удоволствие
    Taка е бат'Пешо. Всички миеме чинии и кенефи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
      Това е декларация на не една страна, против вашите продажни и напълно болни блянове червени... това е важно... та Вие пречите за развитието не виждате ли???
      О доживях човек който изобщо не знае какво е развитие да говори за развитие.На тебе от западните покровители е отредена съдбата на келнер и мияч на улици и чинии.Не знам може би за теб това е удоволствие

      Коментар


      • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
        Е не, защо въобще говориш не виждаш ли колко си ограничен, ако искаш ще ти го докажа... вие сте продукт на нещо си... вижте си мисленето.. от 19 век...
        От рано сте станали комунисти и социалисти ... никога нищо няма да имате... само някакви блянове... за планова икономика и групова отговорност на БСП столетницата... хахаха. Та Вие сте проблем.... и то ставащ голям...

        Нали Путин казал, че нямало да има вече, цветни революции... да черно бели малоумници.. няма да има.. само че колко време ще е това...????
        Тоталитарната власт е геноцид, Вашето мислене е меко казано малоумно...
        Флашко състави изречение задай въпрос?Само с плюене на нещо което го няма вече 25г няма да стане.Най добре си ползвай мозъка ако изобщо го имаш не се занимавай с пропаганда.Не ме интересува какво харесваш това е твой проблем но не ме учи аз какво да харесвам.Вярвай си в заблудите и се наслаждавай на живота в паралелната медийна реалност

        Коментар


        • АХ, гнусните хохли!

          Припомняме, че на 27 юни след атака под Славянск украинската артилерия нанесе удар по собствените си позиции. Силоваците разстрелваха в упор ранените си войници, изпълнявайки заповед на командването си. Тогава бяха убити над 20 души.

          http://www.blitz.bg/news/article/280734

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Ах недей, декларация, за какво слънцето да изгрее утре, да е вечно лято и други такива. Еби и майката и декларация
            Това е декларация на не една страна, против вашите продажни червени... това е важно... та Вие пречите за развитието не виждате ли???
            Last edited by chronos; 23.07.2014, 11:12.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Айде да не ме учиш какво да правя искаш ли?На теб ако ти е приятно да те лъжат твоя работа.Не съм на 25г за да вярвам на медии
              Е не, защо въобще говориш не виждаш ли колко си ограничен, ако искаш ще ти го докажа... вие сте продукт на нещо си... вижте си мисленето.. от 19 век...
              От рано сте станали комунисти и социалисти ... никога нищо няма да имате... само някакви блянове... за планова икономика и групова отговорност на БСП столетницата... хахаха. Та Вие сте проблем.... и то ставащ голям...

              Нали Путин казал, че нямало да има вече, цветни революции... да черно бели малоумници.. няма да има.. само че колко време ще е това...????
              Тоталитарната власт е геноцид, Вашето мислене е меко казано малоумно...
              Last edited by FlashTrade; 22.07.2014, 22:29.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                ахахаха виж връзките в туитър там пише... това е декларация... виж в какво осъждат продажните ти мисли...
                Ах недей, декларация, за какво слънцето да изгрее утре, да е вечно лято и други такива. Еби и майката и декларация

                Коментар


                • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                  Ами нормално, ти си скъсан с информацията, но тази за истината, а не вашите продажни възгледи....
                  Айде да не ме учиш какво да правя искаш ли?На теб ако ти е приятно да те лъжат твоя работа.Не съм на 25г за да вярвам на медии

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                    Council conclusions on Ukraine

                    Бат Сешо , гледай тука каква информация има, не в ограниченият ти кръгозор....!!!

                    https://twitter.com/UKinUkraine/stat...367232/photo/1

                    https://twitter.com/hashtag/mh17?f=realtime&src=hash
                    Бе ти от дума не разбираш ли?Що за човек си?Колко пъти да ти обяснявам че не чета медийни чекии и не им вярвам.На политици също.Тук съм за да разговарям с хора а не да ми се пробутва пропаганда.А пък на украйна да вярвам абсурд.Ма оня търновския стротел на гемии ей сеги за долети да ми обяснява че били българи.Е ми не може такива идиоти да са българи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Какво пише там , нямам регистрация, ако е нещо за самолета, добре давай, ако е нещо за онази патка няма нужда
                      ахахаха виж връзките в туитър там пише... това е декларация... виж в какво осъждат продажните ти мисли...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                        Council conclusions on Ukraine

                        Бат Сешо , гледай тука каква информация има, не в ограниченият ти кръгозор....!!!

                        https://twitter.com/UKinUkraine/stat...367232/photo/1

                        https://twitter.com/hashtag/mh17?f=realtime&src=hash
                        Какво пише там , нямам регистрация, ако е нещо за самолета, добре давай, ако е нещо за онази патка няма нужда

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Колко време ти трябва да разбереш че не чета простотиите които ми навираш.Така че моля те ако има нещо да кажеш казвай.Медийни чекии не чета нито вярвам на медии и политици




                          Council conclusions on Ukraine

                          Бат Сешо , гледай тука каква информация има, не в ограниченият ти кръгозор....!!!

                          https://twitter.com/UKinUkraine/stat...367232/photo/1

                          https://twitter.com/hashtag/mh17?f=realtime&src=hash
                          Last edited by FlashTrade; 22.07.2014, 21:52.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                            Мда, много добра новина. Имат и ключов свидетел в лицето на Сара Фърт, до петък водеща на Лондонското студио на РТ... супер, супер, време беше да започнат някакви действия срещу тази гьобелсова медия...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Колко време ти трябва да разбереш че не чета простотиите които ми навираш.Така че моля те ако има нещо да кажеш казвай.Медийни чекии не чета нито вярвам на медии и политици
                              Ами нормално, ти си скъсан с информацията, но тази за истината, а не вашите продажни възгледи....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Колко време ти трябва да разбереш че не чета простотиите които ми навираш.Така че моля те ако има нещо да кажеш казвай.Медийни чекии не чета нито вярвам на медии и политици


                                Russia Today Faces UK Investigation Over MH17 News Coverage
                                Last edited by FlashTrade; 22.07.2014, 21:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X