IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колко време ти трябва да разбереш че не чета простотиите които ми навираш.Така че моля те ако има нещо да кажеш казвай.Медийни чекии не чета нито вярвам на медии и политици

    Коментар


    • Впрочем в момента върви мача за суперкупата на Украйна между шахтьорите от Донецк и Киевското Динамо...засега нула нула с предимство на Киев, стрийм в Бет365...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Стига глупости.Това че някой си написал нещо някъде се не означава че това се е случило
        https://twitter.com/byHeatherLong/st...548608/photo/1

        https://twitter.com/djp3tros/status/...860416/photo/1

        Last edited by FlashTrade; 22.07.2014, 21:36.

        Коментар


        • Белгийска революция Първо Полско въстание са през 1830 (Ноември) - Никалайчо изпраща един добър наш "приятел" към Белгия (този дето казал на котленците, че ще ги гърми с топовете ако не си предадат оръжието - Дибич Забалкански, поляците много го "обичат", той и умира там и е заместен от Паскевич и великия княз Михаил), но трябва да се спре в Полша, където въстанието е потушено с много кръв;
          Унгарската революция е през 1848, а всъщност е предшествана от въстания във Вла'ко и Молдова, потушени пътьом от рашките, които влизат в Унгария от север и изток с общо 150 000 армия на Паскевич и Лидерс (австрийската армия от запад е само 90 000) и смазват 170 000 унгарци;
          Второ Полско въстание 1863, също потушено с кръв като от тогава датира сериозната полска емиграция по нашите земи...

          За похода в Италия в момента не се сещам кога беше и малко ме мързи даа търся, но го има някъде в периода 1815-1825 е...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Стига глупости.Това че някой си написал нещо някъде се не означава че това се е случило
            прекалено лековато мислене....

            Коментар


            • Стига глупости.Това че някой си написал нещо някъде се не означава че това се е случило

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Дай ми годините за това, което твърдиш?

                Въстания, руснаци - само по този признак, че леко се отърваш. Няма такова нещо в Историята.

                Русия е селска държава, ако познаваш Историятата й

                Само родните БГ матрьошки величаят нещо, което не знаят като този примат Бат Пешо - аз съм инеженер-коробастроене - той се прави на "умник"?

                Виждал ли си толкоз просто парче? ( риторично )
                Какъв инженер корабостроене си ти че нещо не разбрах?В Търново да не сте отворили корабостроителница?Дори и да не лъжеш че си завършил такава специалност ти кораби не си строил.Не вярвам и ден стаж в корабостроителница да имаш.А за проектиране да не говорим.Там не си влизал да метеш или да носиш кафета.Та стига ни лъготи не разбираш ли че никой не ти вярва.Та кога ми покажеш трудова книжка ела ми се обади.

                Коментар


                • Каква я мислехме , каква стана
                  http://bulgarian.ruvr.ru/news/2014_0...v-Rusija-7168/

                  До марандито, кандидата, фалшивия и другите "умници"
                  и още нещо казано от холандец https://www.youtube.com/watch?v=P7hSyuNstmQ
                  Last edited by v_tin; 22.07.2014, 21:27.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    E ти как разбра че са глупости?Беше там видя кой свали самолета?Или просто единия ти палец е забит на едно топло място отзад а от другия през устата черпиш истината??
                    Ами това, дали ще се отрази вече на пазарите????



                    ЕС разширява списъка с руски официални лица обект на санкции в четвъртък

                    До края на месеца може да се проведе извънредна среща, която да наложи санкции върху цели сектори от руската икономика


                    22.07.2014 20:53
                    Last edited by FlashTrade; 22.07.2014, 21:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от FlashTrade Разгледай мнение
                      E ти как разбра че са глупости?Беше там видя кой свали самолета?Или просто единия ти палец е забит на едно топло място отзад а от другия през устата черпиш истината??

                      Коментар


                      • Опа.... поредните болни комунистически глупости...

                        Едно наум: Сайтът на "Русофили" препечатва версия за малайзийския самолет - взривен е от ЦРУ
                        Last edited by FlashTrade; 22.07.2014, 21:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Ама това са фактите бе брат...

                          Да Белгийците (които вчера честваха националния си празник) както правилно си отбелязал вдигат революция срещу холандците...Разбира се бат цар е основният противник на всеки стремеж за независимост в Европа по това време, та бат цар сбира аскера и тръгва за Белгия, обаче не щеш ли поляците вдигат първото си въстание, та тоя аскер му е нужен на самия бат цар, така всъщност белгийците дължат най-много за независимостта си на поляците....

                          А виж вече в Италия си влиза руския аскер и потушава въстанието против Австрия, както потушава и въстанието на унгарците, като потушава още едно въстание на поляците...

                          А Влахия и Молдава (пак си прав - български воеводства са си, същинската масова романизация започва едва в 18 в. А точно в момента - буквално, в книгата, която чета срещам илюстрация на ктиторската зография в съборната църква на Зографския манастир, където са изобразени Иван Асен Втори и молдовските воеводи Стефан и Александър - основни ктитори в различни исторически периоди) си ги окупира като стой та гледай в 1853...
                          Дай ми годините за това, което твърдиш?

                          Въстания, руснаци - само по този признак, че леко се отърваш. Няма такова нещо в Историята.

                          Русия е селска държава, ако познаваш Историятата й

                          Само родните БГ матрьошки величаят нещо, което не знаят като този примат Бат Пешо - аз съм инеженер-коробастроене - той се прави на "умник"?

                          Виждал ли си толкоз просто парче? ( риторично )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Ти па кво разбираш от кораби?Колко кораби си построил?Да не си мислиш че като си се возил на водно колело разбираш нещо?
                            Питай го и за педала заимов от кз

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Разбира се ...

                              Доживях мен да ме "учат" за кораби

                              Накратко ще е бавен - и трудно ще вдига 35-40 възела средно - просто е правен е за малък бал вълни.

                              Това е на сух док - и затова е небалансиран - после ще го изравнят.

                              П.П. Обожавам да ме учат
                              Ти па кво разбираш от кораби?Колко кораби си построил?Да не си мислиш че като си се возил на водно колело разбираш нещо?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Що бе, Моди - те половин година нападат и обиждат независима Държава Украйна - сега се метнаха и по Франция.

                                П.П. За Щати, Меркел и Камерен да не говорим.

                                Кой го позволява това да се случва според тИбя?

                                Бай Цървул от село да вика, че Франсето кол за домати не става от тях? Като той е виждал Айфеловата кула само на снимка?
                                Ми кой цървул от Търново вика джуджак Путьо кой обижда Русия.Ти какво очакваш че ще обиждаш и ще те търпим ли?И благодари на модератора щото ако аз бях модератор да си отекъл в канала завинаги.

                                Коментар

                                Working...
                                X