IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
    Пешо, Маранди наистина е демократ !!!

    Виж, човека цивилизовано призовава да се самоубиеш или да емигрираш, и вече в краен случай (ако чак толкоз си се запънал ) те заплашва със съд (според демократичните процедури на българското наказателно право).

    При Факи е същата работа - "Чемадан - Вакзал - Масква"
    Виждаш ли - ми че това са хора цивилизовани, възпитани, диалогични ...

    А има тук доста субекти, дето направо се стягат да прилагат методите на Пиночет - стадиони и пр.
    Какъв съд той направо реши че съм терорист и ме прати в затвора.Това е присъщо на БГ гейлостанските подлоги.После се сърдят че на изборите никой не е чул за тях

    Коментар


    • Моля модератора да не банва Маранди.Не съм привърженик на забраните и насилието.И модератор моля не ме трии нищо лошо не съм написал.

      Коментар


      • До модератора
        Моля да бъде проследена активността на ник " Маранди" Според моето впечатление става дума поне за двама/2/ души. Моля за разрешение да бъде проследен IP Адреса/и/ след сървъра.
        Мисля че ако ник "Маранди" получи бан поне за месец би се отразило добре на душевното му здраве. Искрено се надявам ако не получи бан, то поне бъде озаптен/каквото и да значи/ по някакъв начин. Мисля че 10 поста по 10 реда е напълно достатъчно като дневна норма на човек който си изкарва хляба с писане на простотии.

        И още нещо гледам че брояча на постовете ли не работи или нещо програмата се е уплашила от Маранди , но неговите постове стоят все 11991

        Коментар


        • Пешо, Маранди наистина е демократ !!!

          Виж, човека цивилизовано призовава да се самоубиеш или да емигрираш, и вече в краен случай (ако чак толкоз си се запънал ) те заплашва със съд (според демократичните процедури на българското наказателно право).

          При Факи е същата работа - "Чемадан - Вакзал - Масква"
          Виждаш ли - ми че това са хора цивилизовани, възпитани, диалогични ...

          А има тук доста субекти, дето направо се стягат да прилагат методите на Пиночет - стадиони и пр.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Погледни също броя на постовете, стоят на 11991 не знам от колко време
            Странно, но се обзалагам, че твоите стоят от доста време на 207, я се върни назад и провери...

            Коментар


            • [QUOTE=energetik;1059667623]Колеги,
              Извинявам се, че не е съвсем по темата, ама вчера се посдърпахме с Маранди, та рекох да погледна по отблизо за какво чудо иде реч

              Та ето как изглежда вчерашния ден на нашия форумен любимец:

              Според мен са двама и са на смени. Но няма как да се проследи IP Адреса, трябва разрешение от админа, а той няма да даде.
              Погледни също броя на постовете, стоят на 11991 не знам от колко време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Предполагам това с "прецедента" го вадиш от речника с "енбаргото" и "бонбардировачите"....
                Оттам е. Да не забравяме че монтито е държавен служител,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Предполагам това с "прецедента" го вадиш от речника с "енбаргото" и "бонбардировачите"....
                  Е аз пиша на телефон и от плажа.........не си изкарвам хляба да троля ,като теб.....

                  Москва изрази безпокойство от действия на украинските власти, касаещи разследването на катастрофата малайзийския „Боинг”
                  23 Юли 2014 | 16:06 | Агенция "Фокус"
                  Москва изрази безпокойство от действия на украинските власти, касаещи разследването на катастрофата малайзийския „Боинг” Снимка: АФП
                  Галерия
                  Снимка: АФП Снимка: АФП Снимка: АФП
                  Москва. Москва изрази безпокойство от действия на украинските власти, касаещи разследването накатастрофата на малайзийския „Боинг” в Донецка област, предаде Интерфакс.
                  „ Според получени данни, украинските силови ведомства, без да уведомяват международните организации, извършват някакви скрити действия както с носителите на информация от диспечерските служби на Украйна- и военни и граждански, така и с техните сътрудници. Това явно е в разрез със задачите на обективното и безпристрастно разследване”, заяви говорителят на руското МВнР Александър Лукашевич.


                  Превод и редакция: Милен Маринов

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Те тези санкции ,Русия на Ес ще налага.......
                    Жалко ,че и ние ще сме потърпевши заради изцепките на подобието наречено Прецедент...
                    Предполагам това с "прецедента" го вадиш от речника с "енбаргото" и "бонбардировачите"....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                      Санкции, санкции, ама зимата наближава

                      БРЮССЕЛЬ, 23 июля. /Корр. ИТАР-ТАСС Денис Дубровин/. Российские поставки нефти и газа в Европу "не должны быть объектом санкций". Об этом заявил еврокомиссар по энергетике Гюнтер Эттингер.
                      Те тези санкции ,Русия на Ес ще налага.......
                      Жалко ,че и ние ще сме потърпевши заради изцепките на подобието наречено Прецедент...

                      Коментар


                      • Абе що не казвате, че Чурко признал, че терористите са свалили Боинга?

                        Чуркин (читай Путин) признал, что Боинг777 сбили гиркины. Но сбили случайно. Наконец, эти лжецы стали признавать очевидное. Их шестерки продолжают нагло врать, не замечая, что концепция изменилась. " Нацлидер" обделался.

                        Об этом CNN http://edition.cnn.com/2014/07/22/wo...ash/index.html

                        http://lagezza.livejournal.com/827629.html

                        Коментар


                        • Санкции, санкции, ама зимата наближава

                          БРЮССЕЛЬ, 23 июля. /Корр. ИТАР-ТАСС Денис Дубровин/. Российские поставки нефти и газа в Европу "не должны быть объектом санкций". Об этом заявил еврокомиссар по энергетике Гюнтер Эттингер.

                          Коментар


                          • За "енбарго"-то, честно научавам от днешните публикации, но не видях досега информация "енбаргото" обхваща ли и предходни ангажименти, щото paсta sunt servanta, а и както казах тук иде реч за едни пикливи 130 милиона, които са нищо на фона на $ 60 млр. военен бюджет на Терораша...

                            Както и да е, с горното не искам по никакъв начин да оправдавам подобно двуличие!

                            А ето слагам тук едно видео от днес, да не кажете после, че терористите и такива нямат: Колонна террористов в Донецке с ЗРК Стрела 10!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Че то това по-малко от цената на един "бонбардировач" бре?

                              Я кажи колко е военният бюджет на Терораша и какъв процент представляват от същия тези 131 млн. паунда?
                              Случайно да знаеш ,че Камерън наложи енбарго през март на военна промишленост за русия....
                              Или ти като трол ,важно е наШте да са прави...нали.....ако не са прави , то не са прави с мнооого малко.....даже да кажем изобщо са прави.... и путин е виновен че ги е излъгал....
                              Ставаш смешен ....ама ти си знаеш.....и не ти прави Счепетление...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Това беше за натиска от камеран за проблема с мистрал ,а виж какво правили ингилизите.....
                                доклада е от консерватори.....
                                Ти остави Русия - гледай какъв як бизнес са направили с Китай - 1,7 милиарда лири !!!

                                Нали уж имаше ембарго (въведено от ЕС заради Тянанмън !)

                                Коментар

                                Working...
                                X