IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Чирпак я кажи ся какво е това битовА газ?Кажи да се посмеем.Да не е случайно онова дето го изпускаш отзад.И за какво се ползва тая газ?Щото аз ползвам пропан бутан да си пърля прасето.Започнал съм от слама после пърлачка на дърва а сега с газаова горелка.
    Браво, доста си напреднал в технологиите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Като казвам, че Украйна е БГ империя - ще ме слушате.

      Тук се подава оставка и там тоже веднага
      А нещо друго да искаш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Какво би станало/ съществува ли такава вероятност да се изведе тръбата на ЮП на брега в Бг и да се свърже към съществуващата система, имам впредвид че елегантно русия ще заобиколи украина и ще им покаже среден пръст
        Не съществува такава вероятност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Я, обади на колко се втечнява природния газ? ( че май водехме подобен разговор ) и ти яко се беше объркал с битова газ.

          П.П. Изтървал съм едно "а" накрая на битова - тук влизам да се посмея на поредната тъпня

          Раздуй сега на Пешо от комплекса, че явно е отървал сеира колко си неграмотен.

          На колко градуса се втечнява природния газ - понеже сцепи тъпомера тогава.
          Чирпак я кажи ся какво е това битовА газ?Кажи да се посмеем.Да не е случайно онова дето го изпускаш отзад.И за какво се ползва тая газ?Щото аз ползвам пропан бутан да си пърля прасето.Започнал съм от слама после пърлачка на дърва а сега с газаова горелка.

          Коментар


          • Какво би станало/ съществува ли такава вероятност да се изведе тръбата на ЮП на брега в Бг и да се свърже към съществуващата система, имам впредвид че елегантно русия ще заобиколи украина и ще им покаже среден пръст

            Коментар


            • Време е за равносметка от днешния ден.

              Сутринта Путин изсъска яростно, което имаше някакви "слаби" последствия.
              Йотингер горещо го прикани на любовна среща, а украинския парламент се разпадна.



              http://www.focus-news.net/news/2014/...-ministar.html

              http://www.focus-news.net/news/2014/...ski-izbor.html
              Last edited by Babbitt; 24.07.2014, 19:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Като казвам, че Украйна е БГ империя - ще ме слушате.

                Тук се подава оставка и там тоже веднага

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Гледам че търновския готвач пак си е измислил нещо за мен. И пак простотия.
                  Битов газ !!!! Господи помилуй! Тоя няма понятие от нищо и понеже съм решил с тъпанари да не споря, е решил, че нещо съм си признал.
                  Я, обади на колко се втечнява природния газ? ( че май водехме подобен разговор ) и ти яко се беше объркал с битова газ.

                  П.П. Изтървал съм едно "а" накрая на битова - тук влизам да се посмея на поредната тъпня

                  Раздуй сега на Пешо от комплекса, че явно е отървал сеира колко си неграмотен.

                  На колко градуса се втечнява природния газ - понеже сцепи тъпомера тогава.
                  Last edited by X_Y; 24.07.2014, 18:42.

                  Коментар


                  • Украинският премиер подаде оставка

                    Коментар


                    • Парите за заплати в Украйна свършиха !

                      В бюджете нет средств на зарплаты участникам АТО с 1 августа, - Шлапак

                      В бюджете нет средств на зарплаты участникам антитеррористической операции (АТО) с 1 августа 2014 г. Об этом заявил министр финансов Украины Александр Шлапак в Верховной Раде, передает корреспондент РБК-Украина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Може ли да ми разясниш какво чудо е това битов газ?Нали четеше по два вагона литература преди да пишеш?Няма проблеми давай щото има нужда някой да разсмива форума

                        Гледам че търновския готвач пак си е измислил нещо за мен. И пак простотия.
                        Битов газ !!!! Господи помилуй! Тоя няма понятие от нищо и понеже съм решил с тъпанари да не споря, е решил, че нещо съм си признал.
                        Last edited by X_Y; 24.07.2014, 18:42.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение


                          Депутаты не поддержали реформирование ГТС Украины
                          http://economics.unian.net/energetic...-ukrainyi.html

                          " ...Верховная Рада не приняла закон о реформировании газотранспортной системы Украины, который позволит привлечь иностранных инвесторов к ее модернизации..."

                          Признавам си, че съм изненадан !!!

                          Интересно Порошенко и Яц сега какво ли ще измислят ...

                          Най-много да разпуснат набързо Радата и да почнат да управляват с декрети ...
                          Ами те вече го измислиха и действат - няма никакво време, дебелия е опрял здраво и всеки миг аха... , та така де от днес новината е че управляващата коалиция се разпада и видиш ли необходими са нови избори на върховна Рада, защото тази "НЕ ОТРАЗЯВА НОВИТЕ ПОЛИТИЧЕСКИ РЕАЛНОСТИ" , абе разбирай го ние вече я продадохме и изядохме газопреносната система, а сега някаква си Рада ще ни спира и няма да позволи на новите собственици да влезнат във владение, ама нали ще ни захвърлят като смачкан вестник и ще ни сменят с други . Така че всичко трябва да се решава в движение, няма време....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                            Абе ти че четеш - четеш, ама не е ясно какво разбираш, та задаваш странни въпроси, като горния

                            Чакай че ми станА весело нещо отпреди малко:

                            "Виж, че Цивилизацията ги предупреждава предварително, бря."

                            Та значи според теб като си решил да замразиш на някого активите, най-напред го предупреждаваш, за да си ги изтегли, щото така било по-цивилизовано ...

                            Ей, ама ти наистина си уникат, да знаеш ...

                            Айде чао !
                            Като ти резнат достъп до капиталови пазари и те отрежат от водещите световни валути - означава, че 'орицата ти казват ето ти кинтите и върви ги инвестирай, където искаш. Но финансови и реални активи тук - забрави.

                            Ако искаш в донги или палмови листа. Никой не те спира - дерзай.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Пешов,

                              има едни думички като "Моля", "когато имаш време би ли могъл ...", "Благодаря!" и т.н.

                              П.П. Понеже ми денсиш селската - и аз мога да денся така. Каквото вика - това се обажда.

                              Търси си, чети си - не съм ти длъжен за нищо, налЕ?
                              Е кажи бе градския денсаджия какво е това битов газ.Да не е нещо дето го изпускаш отзаде

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Може ли да ми разясниш какво чудо е това битов газ?Нали четеше по два вагона литература преди да пишеш?Няма проблеми давай щото има нужда някой да разсмива форума
                                Пешов,

                                има едни думички като "Моля", "когато имаш време би ли могъл ...", "Благодаря!" и т.н.

                                П.П. Понеже ми денсиш селската - и аз мога да денся така. Каквото вика - това се обажда.

                                Търси си, чети си - не съм ти длъжен за нищо, налЕ?

                                Коментар

                                Working...
                                X