IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Отново Америка срещу Русия - залозите са огромни

    По същество сегашната борба между САЩ и Русия е борба за нов световен ред.
    В обозримо бъдеще Украйна ще остане главното поле на тази борба.

    http://www.segabg.com/article.php?id=710094

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Ма той Путин не е решил не е отишъл в Хага.Внимавай да не мине през България да види кой го плаши по цял ден.Та ако реши да отиде до Хага ти ли ша го запреш?Ай се замисли тогава съда кво мое да реши?Смех голем смех.
      Личи си преклонението пред "величието" и "мощта" на уличният бабаит, дето се дърви на хората по улицата и вика с пълно гърло: "Ти ли ша ми каиш ква да праа беее?"
      ..докато не го вкарат я в отрезвителя, я в лудницата, я в затвора.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Вчера ли беше, нали УСА им извади сателитните снимки как вървят колони от оборудване/оръжие през границата с Русия.

        Па, Джуджак мишка и отрича - не бил той. Той и за Крим отричаше, че ония били руска армия там, па после си призна за "зелените" човечета.

        П.П. Гледам, че пак започнал опитите с крилати ракети със среден обсег и УСА го засякоха и го питаха - ко прайш като нарушаваш споразумение от 1987 г.??

        Джуджо се е запътил или към Хага в клетка или към Сибир да бере газ.

        Ей, затова трябва да има мандати - къпиш макс. 8 години ( 2 мандата ) - Благодаря, Чао - следващият.

        Иначе се оглупява - малко са му 40 млрд. досега окрадени и ламти за още. Да беше отишъл да си ги харчи тъпака, щото сега и това няма да може да направи като го подкарат с тупалките

        Цял Свят го плюе - той си мисли, че дъжд вали. Много ме кефят такива разпасани джуджета, дет' си мислят, че някой ще ги трае. Това да не Азия, бре алоууу ....
        Ма той Путин не е решил не е отишъл в Хага.Внимавай да не мине през България да види кой го плаши по цял ден.Та ако реши да отиде до Хага ти ли ша го запреш?Ай се замисли тогава съда кво мое да реши?Смех голем смех.

        Коментар


        • Обратно към темата...

          Русия: Кражбата на ценни вещи от загиналите в Боинга не е мародерство

          Местни жители събирали "неща" на жертвите, защото им "падали по главите"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
            Аз съм го живял това време, живея го и сега.
            Скоро ще ти лепнат една актуализация и тези 2-3 богаташки милиарда ще ги връщаме ние. Те с офшорките едва ли плащат данъци. И онзи....Рашидов да не ми пее че са изпрани, ами да покаже колко и къде е платил данъци.
            Човече, дали ще "актуализират" или не бюджета е въпрос САМО на политически игри, кой, кого да обвини в последствие.
            Истината е, че ПАРИ НЕМА!!!
            Ако не го актуализират сега, ще трябва да го актуализират с повече след 3 месеца. И ще са "виновни" новите, щото тия са им оставили всичко на 6 и 100 милиарда резерв, ама видиш ли само на касова основа, а на начислена имало да даваме 110 милиарда по разни програми, сключени договори и кофинансирания към ЕС.
            И не ми говори за онова време. Цялото ми детство мина по "онова" време, не искам и това на децата и да е същото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              Между другото, щом си мислиш, че е било толкова гот по тошово време, имаш възможност и сега да поживееш в подобен рай. кеф ти СК, кеф ти Венецуела, Беларус или направо в матушка.
              Е запаси се с русенско варено и тоалетна хартия, че в тия дестинации са дефицит, а и скоро може да не ти дадат изходна виза (ако си чувал за такова понятие!).
              Вземи си и снимки на близките, че в някои от тях скайп и изобщо интернет са лееееко цензурирани (ако ги има) и скоро може да не се видите и след тези операци:

              чемадан > вокзал > .....дето ти душа сака
              Аз съм го живял това време, живея го и сега.
              Скоро ще ти лепнат една актуализация и тези 2-3 богаташки милиарда ще ги връщаме ние. Те с офшорките едва ли плащат данъци. И онзи....Рашидов да не ми пее че са изпрани, ами да покаже колко и къде е платил данъци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                В последните 1000г,държавата на българите 700г е била в робство.Егати империята.
                В момента една трета от държавата се командва от рязаните,македонците се
                смятат за всякакви,но не и за българи.Същото е положението и при онез на Волга.
                А вашата Русия колко годинки е била под робство?

                Хайде, попрочетете малко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Между другото, щом си мислиш, че е било толкова гот по тошово време, имаш възможност и сега да поживееш в подобен рай. кеф ти СК, кеф ти Венецуела, Беларус или направо в матушка.
                  Е запаси се с русенско варено и тоалетна хартия, че в тия дестинации са дефицит, а и скоро може да не ти дадат изходна виза (ако си чувал за такова понятие!).
                  Вземи си и снимки на близките, че в някои от тях скайп и изобщо интернет са лееееко цензурирани (ако ги има) и скоро може да не се видите и след тези операци:

                  чемадан > вокзал > .....дето ти душа сака
                  Доста русизми за турчин.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                    Пълни глупости. Не си толкова стар колкото си мислиш
                    Между другото, щом си мислиш, че е било толкова гот по тошово време, имаш възможност и сега да поживееш в подобен рай. кеф ти СК, кеф ти Венецуела, Беларус или направо в матушка.
                    Е запаси се с русенско варено и тоалетна хартия, че в тия дестинации са дефицит, а и скоро може да не ти дадат изходна виза (ако си чувал за такова понятие!).
                    Вземи си и снимки на близките, че в някои от тях скайп и изобщо интернет са лееееко цензурирани (ако ги има) и скоро може да не се видите и след тези операци:

                    чемадан > вокзал > .....дето ти душа сака

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                      Пълни глупости. Не си толкова стар колкото си мислиш
                      Не си мисля колко съм стар, имам си календари...
                      Каквото съм видял, съм видял.

                      темата ви е Украйна... няма ли да се трие вече...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                        Имаше, половината ми съученици са осиновени по онова време...
                        Пълни глупости. Не си толкова стар колкото си мислиш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                          В Плевенска област са около 2000 човека.
                          В Русе - не знам.
                          Бургас и Варна - ако приемем Плевен за база и умножим по териториален признак или БВП на регион - то ще получим приблизително и броя на руските граждани или рускоговорящите " българи " !

                          Имайте предвид, че това са консулства и са ситуирани на географски признак.

                          Проверявайте преди да пишете !
                          проверявам аз, от 30 години го гледам през балкона.. разправят, че там вътре хора изчезват като влязат...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                            Изключително неадекватен набор от "въпроси".
                            Нито един не говори в твоя полза, да не говорим за важността му.

                            Не си мисли , че отговорите са по-различни от преди и сега...

                            Елементарно и плитко. Питай нещо важно.
                            Защо да не са адекватни???
                            Не пише ли в конституцията, че образованието и здравеопазването са безлатни????
                            Запознат ли си с разходите за лечение на сериозно болните хора?
                            Колко пари вземаха едно време на болен от рак, а сега???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                              До всички като Хайрсъзина!!!!

                              Няколко въпроса:

                              1. По времето на ТАТО колко плащахте (или родителите ви) за задраве, обучение????

                              Плащаше се, парите и тогава не стигаха, заплатите бяха смешни

                              2. Циганите моряха ли ви???

                              Да, моряха ни, крадяха и нападаха по същия начин, но по телевизията не са ти казвали.


                              3. Страх ли ви е било от Турция?

                              Да, страхувахме се и поддържахме войски специално по въпроса.


                              4. Загубихте ли си парите в някоя банка?

                              Не, не загубихме, защото нямахме. Имаха само комунистическите функционери.

                              5. Децата ви играеха ли до среднощ навън без да ви е страх?

                              Играеха, друсаха се, правеха секс, но по телевизора не са ти го казвали.

                              6. Колко беше безработицата?

                              Колко бяха заплатите? Колко ефективно се работеше?


                              7. Колко вносни земеделски продукта си купувахте?

                              До колко вносни продукта имахте достъп? (не че щяхте да си го позволите)


                              8. Имаше ли толкова проблеми със забременяването при мъже и жени?

                              Имаше, половината ми съученици са осиновени по онова време...
                              Имаше, половината ми съученици са осиновени по онова време...
                              Last edited by Хайърсъзов; 29.07.2014, 15:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                                До всички като Хайрсъзина!!!!

                                Няколко въпроса:

                                1. По времето на ТАТО колко плащахте (или родителите ви) за задраве, обучение????
                                Опорната точка за "безплатното" я забрави. НЯМА безплатно, затова го плащаме и до днес ние и децата и внуците ни.

                                2. Циганите моряха ли ви???
                                Мен лично са ме обирали поне 2 пъти мангалите на моста до захарната фабрика

                                3. Страх ли ви е било от Турция?
                                Теб страх ли те е?Мен не.
                                Виж от раша и тогава и сега. И има защо както се вижда

                                4. Загубихте ли си парите в някоя банка?
                                Хахахаха, че тогава бяхме ДЛЪЖНИ да си загубим парите в ЕДИНСТВЕНАТА баМка

                                5. Децата ви играеха ли до среднощ навън без да ви е страх?
                                Виж тук си право - по принцип всяка тоталитарна система смазва в по-голяма степен дребната престъпност (просто щото престъпността се осъществява на държавно ниво)

                                6. Колко беше безработицата?
                                100%
                                ВСИЧКИ се правеха, че работят, а "държавата" се правеше, че им плаща

                                7. Колко вносни земеделски продукта си купувахте?
                                Много малко. Просто вносът беше забранен щото държавата нямаше пари (ама истински пари, не преводни рупли) да внесе достатъчно количество банани и портокали. За по-екзотични земеделски продукти, дори не бяхме чували

                                8. Имаше ли толкова проблеми със забременяването при мъже и жени?
                                тук въпросите към някой доктор

                                Коментар

                                Working...
                                X