IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Украйна имаха договор за изграждането на терминал - около 1 млрд.$ вървят - мисля, че Испанци ( а те са доста добри за терминалите ) щяха да им го правят за газ от Азербайджан.

    И Джуджето след няколко месеца ги нападна и така до днес

    Ботокса като лепне някого е като кърлеж и не пуска докато не го размажеш с черпака в муцуната.

    Да не се чудиш защо се млатят в момента. Кокошката със златните яйца не иска да мъти за него и затова.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Аз доколкото знам газ от Катар у нас все още не се внася, за да каже някой каква е/ще е цената...
      Нали затова правим връзката с Гърция. Ние нямаме терминал. Тя като ти пристигне на -160 градуса Целзий какво ще я правиш? Ще си я гледаш ли?

      Отделно танкери през Босфора не минават. Забранено е, па на Бяло море вече нямаме излаз.

      П.П. Но Валентин лъже нагло, защото 1/3 от газ по Света е втечнена и си щъка с корабите. Само той не го разбрал още.

      Като получите достъп до втечнен газ да видиш Гъзпром как веднага ще ви смъкне цената поне със 100$ надолу. Пример: Турция - те вървят там някъде по-евтино от нас като цена за руска газ.

      Тоя Вальо и Пешо или са от лобито на Р.Овчаров и има плащат да пишат глупости или са тотално неграмотни наистина, за да пишат пълни глупости.

      Технология втечнен газ е още от Втората световна война и сефте се прилага от Германия при Хитлер. В началото е била скъпа технология като нова, но вече нито е нова, нито е скъпа.
      Last edited by marandi; 29.07.2014, 21:40.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Нали и аз това карам Валентин да ми даде цена на газа ( конвенционален и втечнен ) да ги сравним

        Па, той изцепи едно число и се кълне в него.
        Аз доколкото знам газ от Катар у нас все още не се внася, за да каже някой каква е/ще е цената...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Абе дай, ако обичаш, оригинал от "новината" на CNN, не ни пробутвай тия шаренковщини...

          Нали и аз това карам Валентин да ми даде цена на газа ( конвенционален и втечнен ) да ги сравним

          Па, той изцепи едно число и се кълне в него.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Какво ли ще е следващото оръжие на престъпната киевска хунта? Химическо оръжие може би?
            Добре че нямат ядрено, и него биха използвали, а Европа пак ще си мълчи.
            Абе дай, ако обичаш, оригинал от "новината" на CNN, не ни пробутвай тия шаренковщини...

            Коментар


            • CNN: Украинските спецчасти използват балистични ракети

              Украинските спецчасти използват в бойните действия в източната част на страната балистични ракети с малък обхват на действие. Това предава CNN с позоваване на свои източници в американското разузнаване.

              По данни на телевизионния канал през последните две денонощия властите използват ракети с 454-килограма бойни глави и радиус на действие 89 км. Това е най-разрушителното оръжие, което досега се е използвало в конфликта, констатира CNN.

              Един от източниците на телевизионния канал е заявил, че САЩ едва ли ще покажат спътникови снимки, които потвърждават изстрелването на подобни ракети.
              Какво ли ще е следващото оръжие на престъпната киевска хунта? Химическо оръжие може би?
              Добре че нямат ядрено, и него биха използвали, а Европа пак ще си мълчи.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Или не чуваш или не разбираш, кое от двете не знам.
                аз ти казвам че цената е + 100 ти ми обясняваш че имаме опции. Да има опции, но каква файда???
                При едно и също качество защо да се плаща по висока цена???
                Не е вярно това, което твърдиш и лъжеш в стил Румен Овчаров, който ви нацепи с тия договори с Газпром.

                После Пешо ми наглее, че газ имало само в Русия, ами като са заклали от кръста, аз какво да направя?

                Сега и да ви спрат договор Газпром не ви дължи неустойка.

                Утре Джуджето се събужда махмурлия и решава да дръпне шалтера и го духате.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  За газ пазар ви е добре либерализиран и с прилична конкуренция, спрямо останали сектори.

                  За ток и вода издишате и затова разни Пацовци наглеят, щото няма алтернатива за смяна на доставчик.

                  Те и банките и телекомуникациите ви наглееха, ама беше до едно време. Те така.

                  П.П. Вие си имайте опцията за втечнен газ през Гърция, па от това глава не боли
                  Или не чуваш или не разбираш, кое от двете не знам.
                  аз ти казвам че цената е + 100 ти ми обясняваш че имаме опции. Да има опции, но каква файда???
                  При едно и също качество защо да се плаща по висока цена???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Не знам дали ти става ясно че катарския газ е + 100$ от цената която е в момента, така че, замълчи онемей
                    За газ пазар ви е добре либерализиран и с прилична конкуренция, спрямо останали сектори.

                    За ток и вода издишате и затова разни Пацовци наглеят, щото няма алтернатива за смяна на доставчик.

                    Те и банките и телекомуникациите ви наглееха, ама беше до едно време. Те така.

                    П.П. Вие си имайте опцията за втечнен газ през Гърция, па от това глава не боли

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Ти сега и от фаянси ли взе да разбираш, бре ... пардон финанси.

                      Ех, това момче

                      П.П. На Гърция отдавна им е готов терминала за втечнен газ и си бачка. За какво ви е да си строите ваш като ще го избивате пак 50 години.

                      Ето я де е - на един *У разстояние. Кеф ти от Катар, кеф ти от Алжир - поръчвате си и ви го носят - бам до Стара Загора.

                      Северния пръстен ще трябва да го правите с Румънягите.

                      После кротко показвате една комбинация от 3 пръста на Украйна и Джуджето. Т'ва е..
                      Не знам дали ти става ясно че катарския газ е + 100$ от цената която е в момента, така че, замълчи онемей

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Почти всички видове руски облигации на борсата в Берлин са в състояние на свободно падане
                        http://www.newsline.bg/read_more.php?post=690
                        Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Те в момента вървят към тотална война. 200 пъти казаха на Джуджето "диалог" - то се прави на селска пръчка.Сега ще го попилеят. И няма да има стига. Ще има извади го по-навътре.
                        П.П. БГ матрьошки ще си мислят, че Джуджо е спечелил 2 световни войни, защото така са им казали.Истината е малко по-друга и затова има страни на победелите и на загубилите.Но неграмотността в БГ е потресаваща. Това е все едно САЩ или Великобритания някога публично да се изпраскат, че те са спечелили войната.
                        Което не е далеч от истината.
                        50 милиарда евро прави 67.15 милиарда долара. Плащането трябва да започне от 2015 г. Ако от Кремъл откаже да плаща, най-вероятно още руски компании ще бъдат отрязани, най-малко никой няма да иска да има търговски отношения с компании от страна, в която не се спазват съдебни решения от арбитражен съд който самата тя е ползвала. Това ще намали валутния резерв на Русия, които бележат спад от миналата година насам, ако пък започне да плаща по делото, отново ще ги намали, защото сумата представлява 14.1% от целия валутен резерв на Русия.

                        Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                        А с долара какво става? Как ще се отрази отказа от долара на американския дълг?
                        Ами да се откажат, кой им пречи?! Русия държи долари и облигации за между 2-5% от целия доларов пазар. Обаче с какво ще плащат на държателите по доларовите си облигации? Или като при Ленин ще обявят отказ от плащането? Имат и внос - повечето храни без зърното в Русия, са внос от Европа или САЩ. Обаче големия проблем ще в каква валута ще изнасят петрола си. Вероятно всички техни клиенти ще се изкефят ако се налага да плащат не долари, а рубли за петрола. Така, че няма нищо лошо да се откажат от долара и да искат рубли.

                        Аз харесвам руснаците и имам доста приятели между тях, но Путин е малоумник, който ще съсипе Русия. Вместо по мирен път да се опита да прикотка 45 милиона Украйна и да се възползва търговски от близките граници на ЕС и по мирен път да си вземе Крим толкова като го иска, той смрази двете нации и тая война ще се проточи сигурно като тия в Югославия - Хървати и Сърби. Впрочем в какви пари ще плаща на двете си щерки които живеят в чубина? В рубли? На едната гъза и го пори кореец, а на другата гъза и го пори холандец. Какви славяни, какви 5 лева Пука му на пуканката на Путин за Русия или руснаците. Всичко е за пари, лични и за него, затова се вбеси като свалиха протежето му Янукович който впрочем е лежал в затвора за кражби и побои, но тоя път на Путин тая алчност ще му изяде главата, ами жалко за Русия. Лека вечер.
                        Last edited by Jay Gould; 29.07.2014, 20:07.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Честно да ти кажа, забременяването при мъжете и при тато и сега, си е било винаги сериозен проблем

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                            До всички като Хайрсъзина!!!!

                            Няколко въпроса:

                            8. Имаше ли толкова проблеми със забременяването при мъже и жени?
                            Честно да ти кажа, забременяването при мъжете и при тато и сега, си е било винаги сериозен проблем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                              До всички като Хайрсъзина!!!!

                              Няколко въпроса:

                              1. По времето на ТАТО колко плащахте (или родителите ви) за задраве, обучение????
                              2. Циганите моряха ли ви???
                              3. Страх ли ви е било от Турция?
                              4. Загубихте ли си парите в някоя банка?
                              5. Децата ви играеха ли до среднощ навън без да ви е страх?
                              6. Колко беше безработицата?
                              7. Колко вносни земеделски продукта си купувахте?
                              8. Имаше ли толкова проблеми със забременяването при мъже и жени?
                              Само да припомня че ограбването на парите на населението в банки е ПАТЕНТ на комунистите! започва още през 1947. тогава дядо ми губи всички събрани пари... не е бил фабрикант... иначе нямаше да ме има
                              вижте викито по тоз въпрос и после се праскайте

                              "Деноминации в България са правени няколко пъти: през 1947, 1952, 1962 и 1999 година.

                              С обмяната през 1947 г. се изтеглят от обръщение банкноти от емисии до 1943 г. Срещу старите банкноти и бонове физическите лица могат да получат най-много до 2 000 лв. в нови банкноти, което определя подчертано конфискационния характер на този акт."

                              Ама и това да обвиняваш другите за нещо което самия ти си извършил пак е комунистически патент по старому "пропаганда"

                              Конфискация в името на народа - но отиват в конкретни джобове! и сега с последните изпълнения пак същия номер пробутват...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                                По същество сегашната борба между САЩ и Русия е борба за нов световен ред.
                                В обозримо бъдеще Украйна ще остане главното поле на тази борба.

                                http://www.segabg.com/article.php?id=710094
                                Е дойдохме си на думата.

                                Коментар

                                Working...
                                X