IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Помолих да се коментира статията, а не терминалите.Попитах коя уикипедия си завършил??? терминала е в солун , а ти какво мислиш ..........
    хайде по темата http://infobalkani.wordpress.com/201...7%D1%82%D1%80/
    На търновски е , споко
    бро
    Ми и тази ще коментирам накратко:
    Източника е русофили.бг

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin
      Маранди ти си баннат
      А, на теб ти е баМнат акъла да ръсиш глупости.

      Ако БГ официално ме помоли да й помогна за договори - ще го направя.

      Засега не искам комисион, понеже се работи така ( на свършена работа ). Мрежа няма да метне толкова и тия 120 млрд. през Сев. поток си натикай в кафявата точка, бро ...

      То не може да ги метне, бре - аматьор. Колкото Южен пАток ще метне 63 млрд.куб.м

      Шматки!!

      Идеята е да се окрадат едни "големи" числа през фото-шоп картинки. Мога да се хвана на бас - че към момента няма да успеете да достигнете и 45% капацитет. Докарай ми всичките РУ и БГ "експерти" да видиш, че не могат за Ю. пАтока.

      На колкото кажеш, бро ... ( готов ли си да излезеш само по чорапи, понеже не съм садист )? От вас?
      Last edited by marandi; 01.08.2014, 02:52.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi
        Колко пъти да обясня, че терминал за втечнен газ в Солун няма.

        Там може да са побелели килотите на баба ти, докато си източвал - знам ли?

        Уроците свършиха! ( казах )
        ---------------------------------------------------------------

        По твоята пача логика аз колко бан да искам за мухльовци, които не спират да лъжат и дезинформират?

        Смешен си, бро ...
        Помолих да се коментира статията, а не терминалите.Попитах коя уикипедия си завършил??? терминала е в солун , а ти какво мислиш ..........
        хайде по темата http://infobalkani.wordpress.com/201...7%D1%82%D1%80/
        На търновски е , споко
        бро
        Last edited by v_tin; 01.08.2014, 01:39.

        Коментар


        • Бях помолил да се коментира статията към която пуснах линк, единствен факи го направи.
          Другите - нъц
          Маранди моля коментирай статията, а не търново , хотелите , пешо и мен. Все пак темата е украйна
          Модератора може ли да следите малко повече маранди какво пише, Оспамва цялата тема. Мисля че бан за един месец ще му се отрази добре на душевното състояние

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi
            Хапвай повечко фибри и ще си правиш 90% газ за битово ползване ( демек ще пърдиш собствено производство) и ще пестиш и от газ.

            П.П. Нищо, че едното е метан, а другото природен газ и пропан-бутан.

            Както си се напънал с познания - скоро може да напълнеш Южен Поток с "битова" газ и да свети цяло БГ с тИбя.

            Ти му разбираш
            Marandi на гърция терминала за втечнен газ е в солун. Не те знам коя уикипедия си завършил , но аз съм бил там и съм разтоварвал. Като започне разтоварването цялата тръба побелява. Като искаш може да се разходиш от търново до солун за да видиш разтоварището.
            И не съм руснак, а съм си българин. От прадядо ми има още един медал в къщи защото е участвал в боевете на Шипка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
              Итальянское ателье "Sartoria Reale" готово бесплатно обшивать российских политиков и бизнесменов, включенных в санкционный список Евросоюза, в течение всего времени действия санкций. Затраты на акцию, по подсчетам РБК, могут достигнуть 1,2 млн. евро, но ее инициатор говорит, что готов к издержкам. Это удачный маркетинговый ход, и затраты быстро окупятся, считает эксперт. Опрошенные РБК политики предложением пользоваться не намерены, но за поддержку благодарны.

              Жест солидарности

              Каждый участник европейского санкционного списка сможет ежегодно претендовать на пять деловых костюмов, сшитых по индивидуальному заказу в ателье Sartoria Reale (филиал находится в Москве), сказал РБК председатель совета директоров холдинга General Invest Винченцо Трани (ателье - часть холдинга).


              Читать полностью: http://top.rbc.ru/retail/31/07/2014/940265.shtml
              Roberta,

              ти чак сега ли разбра, че матрьошките не могат едни чорапи да си изплетат сами? Камо ли костюм.

              Ръкопляс-ръкопляс .....

              П.П. Скоро пещера, клечки, огън ....

              Коментар


              • Ха ха ха !

                Итальянское ателье "Sartoria Reale" готово бесплатно обшивать российских политиков и бизнесменов, включенных в санкционный список Евросоюза, в течение всего времени действия санкций. Затраты на акцию, по подсчетам РБК, могут достигнуть 1,2 млн. евро, но ее инициатор говорит, что готов к издержкам. Это удачный маркетинговый ход, и затраты быстро окупятся, считает эксперт. Опрошенные РБК политики предложением пользоваться не намерены, но за поддержку благодарны.

                Жест солидарности

                Каждый участник европейского санкционного списка сможет ежегодно претендовать на пять деловых костюмов, сшитых по индивидуальному заказу в ателье Sartoria Reale (филиал находится в Москве), сказал РБК председатель совета директоров холдинга General Invest Винченцо Трани (ателье - часть холдинга).


                Читать полностью: http://top.rbc.ru/retail/31/07/2014/940265.shtml

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Няма Русото да те ограмотява какво са МДТ и къде отиват като бюджет.

                  Писна ми от БГ матрьошките - дето на всичко викат газ - даже и като пърдели.

                  Ясен ли съм?

                  Аз съм смотан - вие сте върха - па все неподготвени нещо. Що така?

                  И няма "Благодаря, ако имаш време и прочие".
                  ----------------------------

                  С всеки изминал ден ви гледам как оскотявате и ставате Матрьошки. По-рано бяхте само БГ матрьошки - вече отивате към скотс
                  Ми кат ти е писнало вземай си гащите чантат шапката и .....

                  Коментар


                  • Дават много готин филм по ченъл Хистори за Джуджето.

                    Как навремето не е бил такъв ахмак. Над половината върви с негови интервюта.

                    Предполагам съм си сложил маска и съм ги давал вместо него.
                    --------------------------

                    Ограмотете се поне малко - едно копче на дистационното е.

                    Какво ви говори "вожда"

                    Коментар


                    • "На пресконференция за международни журналисти, руският министър на външните работи Сергей Лавров призна, че вече месец носи в себе си цитат от изявлението на украинския президент Петро Порошенко.
                      След тези думи руският дипломат извади от папката си лист и започна да чете думите на президента Порошенко, с които на 1 юли той се обърна към украинския народ."Трудолюбивите и мирни хора, каквито са повечето в Донецка и Луганска области, почувстваха нашата симпатия, любов и уважение...Въоръжените сили на Украйна, Националната гвардия и други военни формирования никога няма да си позволят да използват сила срещу мирно население. Те никога няма да обстрелват жилищни квартали.Украинските войници и гвардейци ще рискуват живота си, за да не подлагат под риск живота на деца, жени, възрастни...Такава е вечната рицарска природа на украинската войска", прочете думите на Порошенко Сергей Лавров.След кратка пауза руският министър каза многозначително: "Още въпроси?".След пълно мълчание в залата министърът излезе"

                      http://glasove.com/politika/40102-la...-kato-go-chuha

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kosto Разгледай мнение
                        Маранди, ти ле ще ме ограмотяваш бе на тази тема бе паляк? Ха-ха-ха! Ти по темата, че нищо не знаеш е ясно. Толкова знаеш и по другите. Но си се изнервил много, пишеш за всичко. Успокой топката. Не ме обиждай излишно. Едва ли си такъв мераклия на живо! Тук пишат българи, не ти мислят лошото. Няма матрьошки, кукли етс.
                        2 403 600 нощувки са били регистрирани в Бургаска област през юли месец 2013. Колко бяха в Търновско?
                        Ти правиш ли разлика между град Търново и "област" Бургас, че ги сравняваш. Аз област ВТ ли сравнявам?

                        Виж ми горния пост и не се излагай, момче. Писах, ти - не сравнявай летище с град. МДТ ви заминават за община Несебър. Дадох ти и линк.
                        ----------------------------

                        Махам се за малко да хапна и не бъде стюпид БГ матрьошка, която сравнява ябълки с круши.
                        ------------------------------------

                        Отнасяме ви отвсякъде като град и не се обиждай. Това е положението - затова хъка-мъка ни избраха уж "наравно" с вас като най-добър град за живеене

                        Аз Бургас съм ходил доста - ти при нас идвал ли си, че мелиш глупости в момента?

                        Ако си решил да се правиш на тъпунгер като Шуменската и Плевенската интелегенция - ще те включа веднага
                        Last edited by marandi; 31.07.2014, 21:20.

                        Коментар


                        • Винаги подхождам добронамерено:
                          -----------------

                          Чети си:

                          http://nesebarinfo.com/danyci.html
                          -----------------------------------

                          "Област" Бургас - нямате нищо общо със Слънчев бряг, та да говориш за капацитет и леглова база.

                          Елементарни икономически/финансови познания щяха да ти спестят нелепите въпроси досега.
                          -------------------------------------------

                          Ако и сега не си се ориентирал - проблем - не мой, а твой.

                          Косвени и преки данъци заминават за София.

                          Успех!!
                          --------------------------------------------------------

                          Отново препоръчвам като на предишните ми "врагове" - малко повече четете, преди да пишете.

                          Иначе се излагате като кифли. И това си е за вас - не за мИня

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Няма Русото да те ограмотява какво са МДТ и къде отиват като бюджет.
                            Писна ми от БГ матрьошките - дето на всичко викат газ - даже и като пърдели.
                            Ясен ли съм?
                            Аз съм смотан - вие сте върха - па все неподготвени нещо. Що така?
                            И няма "Благодаря, ако имаш време и прочие".
                            ----------------------------
                            С всеки изминал ден ви гледам как оскотявате и ставате Матрьошки. По-рано бяхте само БГ матрьошки - вече отивате към скотс
                            Маранди, ти ли ще ме ограмотяваш бе на тази тема бе жалко човече? Ха-ха-ха! Ти по темата, че нищо не знаеш е ясно. Толкова знаеш и по другите. Но си се изнервил много, пишеш за всичко. Успокой топката. Не ме обиждай излишно. Едва ли си такъв мераклия на живо! Тук пишат българи, не ти мислят лошото. Няма матрьошки, кукли етс.
                            2 403 600 нощувки са били регистрирани в Бургаска област през юли месец 2013. Колко бяха в Търновско?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kosto Разгледай мнение
                              Нещо не разбрах какво сравни?!
                              Питах те ясно ВТ област и Бургаска област: Легла и приходи.
                              Какво не разбра? Какво ти е смешно? Колко легла имат 180 хотела в Търново ? Колкото 5 в Слънчев бряг. И Несебър къде е? В търновско? Ако ти си мислиш че само туристическа такса е единственият приход от туризма, не коментирай ...прекалено много теми, че летището в Търново ще излезе най-натовареното.
                              Нямам нищо против Търново, но се оливаш на воля гледам...
                              Няма Русото да те ограмотява какво са МДТ и къде отиват като бюджет.

                              Писна ми от БГ матрьошките - дето на всичко викат газ - даже и като пърдели.

                              Ясен ли съм?

                              Аз съм смотан - вие сте върха - па все неподготвени нещо. Що така?

                              И няма "Благодаря, ако имаш време и прочие".
                              ----------------------------

                              С всеки изминал ден ви гледам как оскотявате и ставате Матрьошки. По-рано бяхте само БГ матрьошки - вече отивате към скотс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Слънчев бряг мисля, че се водеше към община Несебър и МДТ отиват за тях.
                                За Бургас - един гол чеп.
                                Кажи сега - колко хотела имате в Бургас, че ми стана смешно. Тук са над 180 без Арбанаси.
                                Не говорим за баба дава квартира - нали разбра?
                                ------------------------
                                Тук даже се сприра на всяка пешеходна пътека да премине пешеходец - мамка му .....
                                Ужас за БГ ( нали съм говорил с бургазлии, идвали тук - викат много сте напред )
                                Нещо не разбрах какво сравни?!
                                Питах те ясно ВТ област и Бургаска област: Легла и приходи.
                                Какво не разбра? Какво ти е смешно? Колко легла имат 180 хотела в Търново ? Колкото 5 в Слънчев бряг. И Несебър къде е? В търновско? Ако ти си мислиш че само туристическа такса е единственият приход от туризма, не коментирай ...прекалено много теми, че летището в Търново ще излезе най-натовареното.
                                Нямам нищо против Търново, но се оливаш на воля гледам...
                                2 403 600 нощувки са били регистрирани през месец юли 2013
                                Last edited by Kosto; 31.07.2014, 21:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X