IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
    Европа падна в капана на САЩ. Само бегъл поглед е нужен за да стане ясно , че САЩ отряза Европа от света, след като последователно изгради ограда от хаос около нея. Само за няколко години САЩ въведоха в тотална анрхия в държавите от северна Африка, разбуни Турция, Грузия и Украйна и настрои Русия срещу Европа. Само овцедушните европейци не виждат че целта са всъщност те, а не Русия! Когато се усетят, с цяло гърло ще се молят за ресурси, за икономически помощи и военна помощ от които даде!
    + 1
    Бих добавил - падна в казана на щатите...
    И в Европа трябва да си замине политическата класа, която се влияе от плана " Маршал"....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
      То Русия си страда откакто е станала държава, it's a national hobby, дет са вика...
      Аз мислех западът за малко по-интелигентен.Да налагаш санкции на Русия точно
      преди голяма световна рецесия трябва да си луд.Защото тук не става въпрос само
      за Русия ами и за Беларус и всичко в Азия дето завършва на стан плюс съюзниците им
      Китай,Корея,Индия,Виетнам.Не знам какво печели Европа да къса бизнеса си с
      континента Азия,но тя си знае.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Зависи какво разбираш под "пострада"? Щото загуби, оценявани на около 50 млрд., за 13 трлн. икономика нещо не ми се види да попада в определението за "пострада"...

        Виж при Хуйлостан с икономика базирана главно на износа на въглеводороди 15% спад на добива на газ повече прилича на "пострадване"...
        То Русия си страда откакто е станала държава, it's a national hobby, дет са вика...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Помолих да се коментира статията, а не терминалите.Попитах коя уикипедия си завършил??? терминала е в солун , а ти какво мислиш ..........
          хайде по темата http://infobalkani.wordpress.com/201...7%D1%82%D1%80/
          На търновски е , споко
          бро
          Според Интернет Гърция има един терминал за втечнен газ, на остров Ревитуса, който е до Атина.. Ти твърдиш че има и до Солун и си работил на него,ама нещо не го намирам.
          Може ли да ми пуснеш линк малко да се поограмотя..
          А за статията за Боинга не ми изглежда много достоверна, въпреки че и аз подозирам Украинците. От 90-та година имат ДВА свалени пътнически самолети,последният преди 13години. И на мен ми намирисва на американска провокация,да сбият Русия с Украйна за да си оправят икономиката чрез война в Европа. А и ние не сме далече от Украйна....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Зависи какво разбираш под "пострада"? Щото загуби, оценявани на около 50 млрд., за 13 трлн. икономика нещо не ми се види да попада в определението за "пострада"...

            Виж при Хуйлостан с икономика базирана главно на износа на въглеводороди 15% спад на добива на газ повече прилича на "пострадване"...
            Като се насложат и няколко трилиона от срива на борсите в Европа и вече можеш
            да анализираш и без да си баба Ванга.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              А според тебе няма ли да пострада Европата???
              Зависи какво разбираш под "пострада"? Щото загуби, оценявани на около 50 млрд., за 13 трлн. икономика нещо не ми се види да попада в определението за "пострада"...

              Виж при Хуйлостан с икономика базирана главно на износа на въглеводороди 15% спад на добива на газ повече прилича на "пострадване"...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Невъзможно, Путинистан цъфти и процъфтява...

                "От санкциите ще пострада само Европа"...
                А според тебе няма ли да пострада Европата???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                  Смятате ли, че добивът на природен газ от Газпром в Русия ще продължи да намалява или не? http://www.gazeta.ru/business/news/2..._6356493.shtml
                  Невъзможно, Путинистан цъфти и процъфтява...

                  "От санкциите ще пострада само Европа"...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                    Европа падна в капана на САЩ. Само бегъл поглед е нужен за да стане ясно , че САЩ отряза Европа от света, след като последователно изгради ограда от хаос около нея. Само за няколко години САЩ въведоха в тотална анрхия в държавите от северна Африка, разбуни Турция, Грузия и Украйна и настрои Русия срещу Европа. Само овцедушните европейци не виждат че целта са всъщност те, а не Русия! Когато се усетят, с цяло гърло ще се молят за ресурси, за икономически помощи и военна помощ от които даде!
                    +1
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                      На 30 юли 2014г. добивът на природен газ в Русия е намалял спрямо 30 юли 2013г. с около 15,286 %. Смятате ли, че заради новите санкции спадът в добива на природен газ в Русия може да достигне 16 %?
                      Смятате ли, че добивът на природен газ от Газпром в Русия ще продължи да намалява или не? http://www.gazeta.ru/business/news/2..._6356493.shtml

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от FlashTrade
                        Глупости, като тебе продажни ли са или, какви точно глупости са това..??? Или пак спите... явно...Нямате нито един факт...а говорите...КОЙ сте Вие и кога се появихте????
                        Търкали сме темата многократно за "изгодния" договор в днешен вид на Ю. пАток.

                        Накратко - Сев. пАток, когато бачка на макс стига до около 60% от капацитет. Но германците не са фрости като подписват договори какво било на хартия, за да ги клинчат после за 40% "неустойки" като БГ матрьошките

                        Видно е, че им плащат - рядко съм виждал подобна облота като оня, дет' ми се кълне, че в Солун имало терминал и той бил там

                        Коментар


                        • Европа падна в капана на САЩ. Само бегъл поглед е нужен за да стане ясно , че САЩ отряза Европа от света, след като последователно изгради ограда от хаос около нея. Само за няколко години САЩ въведоха в тотална анрхия в държавите от северна Африка, разбуни Турция, Грузия и Украйна и настрои Русия срещу Европа. Само овцедушните европейци не виждат че целта са всъщност те, а не Русия! Когато се усетят, с цяло гърло ще се молят за ресурси, за икономически помощи и военна помощ от които даде!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение


                            Ми аз не ги чета, като видя домейн .su. ru, или нещо като русофили.бг и го подминавам. Е - понеже ме помоли за коментар, и коментирам
                            Гледай кризите ( корелацията ) между БГ Империя и неква русия.

                            Путин в 1991 е безработен и отива в Санкт Петербург ( пардон Ленинград ) за даскал в университет.

                            В 1996 году опять безработен и търчи в Масква за охрана Елцина с визитка КГБ из Дрездена.
                            ------------------

                            След 1999 г. после знаеш што случалисть. Елцин го отиква, понеже момчето сгазило конкуренции.
                            --------------------------

                            Не гледахте филма по Хистори ченъл, налЕ?

                            Джуджето се виждаше, че до едно време е нормално, с наченки на мегаломания. Филм спря точно, преди всичко да се появи. Започна урода ...

                            П.П. Дрезденски безработник, па ся пичок

                            Изтегли си го и си го гледай - ще се ориентираш за много неща от типа:

                            - първи декрет - аз няма да посегна на Елцин и семейството му.
                            - второ - олигарсите - подписвайте сега, че ви взимам всичко.

                            Във филм беше дадено много добре и кадри оригинал - 90% е Джуджето в пряк кадър и негова реч.

                            Щото тук разни селски пръчки се изживяват като "говорители" на Ботокса. Което ми е смешно
                            Last edited by marandi; 01.08.2014, 03:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi
                              Факи,

                              аз даже не ги чета и ти се чудя?

                              Седнали 5 измамника над гърне боб, въртят една лула тютюн и се чудят как да измамят всички.

                              П.П. План Б - ако стане - БМВ и куфар за кинтите да бягат бързо.
                              --------------------------------

                              Т'ва е от 1991 година още, после в 1996 година ....
                              -----------------------------------------

                              Един урок се повтаря докато се научи!!

                              БГ-станци са фрости и ще повтарят, докато се научат като с КТБ-то.


                              Ми аз не ги чета, като видя домейн .su. ru, или нещо като русофили.бг и го подминавам. Е - понеже ме помоли за коментар, и коментирам

                              Коментар


                              • Тук станаха малко по-открехнати понеже се признава до 200 хил. лв.

                                В тяхната велика Русия се признават депозити до 20 хил $.
                                ---------------------

                                Чемадан -> Вокзал -> Масква ....
                                --------------------------

                                Сега ще пристигне неграмотния Маркуффф .... който ще обяснява, че в Русия заплати более спряма Люксембурге, поетому Хаяску может все сделает из вес мире

                                П.П. Не съм си инстилирал руска шльокавица на комп-а - иначе мога да ги подкарам и на руски. Ако ме разберат БГ матрьошките.
                                Last edited by marandi; 01.08.2014, 03:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X