IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    Ъхъ, даже и една ракетка няма да могат да изстрелят.
    Да оставим настрана че сатаните им са от '71 година.
    Даже и украинците не могат да уплашат с тея.
    Псаки, те пък на янките от 30 и кусур години не са произвели нито една ядрена бойна глава. Техните дали ще литнат? Или ще си гръмнат на място ?
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
      Внимавай какво си пожелаваш!Да не ти се наложи ,,доброволно'' да влизаш в кооперация. Че руските танкове взеха доста да наближават БГ! http://www.extremecentrepoint.com/archives/15437
      За жалост снимката не доказва нищо.Предпочитам руските танкове пред пиндостанските крадци и убийци.С Руснаците сме една кръв една религия.Писменост сме им дали покръстили сме ги....Имат ни за близки.И ако не бяха нашите идиоти да им се зъбят днес щеше да живеем по добре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Ех що ли няма някой Путин и за България????
        Внимавай какво си пожелаваш!Да не ти се наложи ,,доброволно'' да влизаш в кооперация. Че руските танкове взеха доста да наближават БГ! http://www.extremecentrepoint.com/archives/15437

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stoio68 Разгледай мнение
          Мога ли да питам нещо уважаемите хамериканци във форума

          Россия нали беше агресор, душманин на незалежната и прочее?

          Ммммм, е що тогава граничари, аскер, и прочее индиви драпат да бягат в Русия, дето уж ги трепе и обстрелва всеки ден? Ахметов и той нещо в Крим се бил регистрирал по законите на Русия? Остава Коломойски и Ярош да побегнат на изток и оркестъра може да бие туш. Маранди, какво се говори на Алфа-Кентавър по случая
          Aз пък да питам през комунизма руските фирми експоатираха ли Българи. срещу 1% комисионна такса?

          Коментар


          • Мога ли да питам нещо уважаемите хамериканци във форума

            Россия нали беше агресор, душманин на незалежната и прочее?

            Ммммм, е що тогава граничари, аскер, и прочее индиви драпат да бягат в Русия, дето уж ги трепе и обстрелва всеки ден? Ахметов и той нещо в Крим се бил регистрирал по законите на Русия? Остава Коломойски и Ярош да побегнат на изток и оркестъра може да бие туш. Маранди, какво се говори на Алфа-Кентавър по случая

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Тук се съгласих въпреки че има и други достойни.
              За да си достоен - трябва да чувстваш подкрепа.

              Никой достоен по твоите думи - няма да тръгне да те вади, щом 90% сте се разделили на руснаци, американци, турци, германци, французи, германци и каквото се сетиш още до македонци и румъци и роми.

              Достойният ще ви зачете Вашият избор!! Той не е негов Избор, но ще го зачете.
              Last edited by marandi; 04.08.2014, 20:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                С риск да изсладникам, но на вас ви трябва или Крум - или Калоян.

                Те щяха бързо да ви вкарат в пътя - няма и 5 години.

                Понеже 30 години проспахте вече ( + 45 от Преврата = 75 г ). Тия двамата са магьосници за вадене от кризи
                Тук се съгласих въпреки че има и други достойни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Ех що ли няма някой Путин и за България????
                  С риск да изсладникам, но на вас ви трябва или Крум - или Калоян.

                  Те щяха бързо да ви вкарат в пътя - няма и 5 години.

                  Понеже 30 години проспахте вече ( + 45 от Преврата = 75 г ). Тия двамата са магьосници за вадене от кризи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    Просто "Путин", уж немски, но спонсориран от Рургас А. Г., демек от Газпром, част от сделката с Меркел, чисто рекламен материал и като такъв вече остарял...
                    Ех що ли няма някой Путин и за България????

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Путин оправи Русия навря олигарсите по дупките и .сно показа кой кара влака.На Запада понеже не му изнася започна с простотиите.А ти просто си джафкаш тука като пуделче на което голямото куче се е изпикало в очите. Джафкай си не ми пречищ.
                      Пак се изпускаш на "определения" като моя кафяво-бяла кравичке

                      Гари Каспаров и той ли беше олигарх, че го смачкаха? Или акционерите на Юкосс - на които сега Джуджето награди Русия да им изплаща 51 млрд. $? Ърмм ...?

                      П.П. Или не видя линк, който пуснах, че 20 медии в Русия им се забранява да коментират сега Марша за федерация на Сибир?

                      И ти ли почна да се правиш на объл като Винера? Дето го питам - ще ми изповяда ли сделка в ЕС с паспорт от Новорусия, Донецка народна, Луганска народна и всичките там народни репупблики по земните кълбета.

                      Една сделка онли?

                      П.П. Ако Винера твърди подобно нещо, значи е пълен измамник според мИня. Може да ме съди, ако иска.

                      Понеже той твърди това, че легитимната власт на Новорусия бил еди кой си и пусна неква шльоковица негова.

                      Питам го ( семпло ) тоя дет' ми го цитира - може ли да си купи имот като гражданин на Новорусия - 3-ти път. Повече няма да има.
                      Last edited by marandi; 04.08.2014, 20:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Ъхъ, даже и една ракетка няма да могат да изстрелят.
                        Да оставим настрана че сатаните им са от '71 година.
                        Даже и украинците не могат да уплашат с тея.
                        И кой ти го каза това?Ония дето се насраха на Доналд Кук ли?Факи не се излагай Русия че ви скине от бой.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Много филми гледаш
                          --------------------------------------

                          Иначе съм изумен какво те впечатлило от филм? Борчеенето на Джуджето пред Дерипска.
                          --------------------------------------

                          Как не те впечатли да кажем, че първия си декрет, който пуска този бивш безработник от 1991г и 1996г. на 2 ( два пъти ) е:

                          1. Няма да преследвам Елцин и децата му.

                          Да те плющя в селската държава. Това не го "видя" от филма, налЕ? Кой е първия декрет на Путьо като президент.
                          Путин оправи Русия навря олигарсите по дупките и .сно показа кой кара влака.На Запада понеже не му изнася започна с простотиите.А ти просто си джафкаш тука като пуделче на което голямото куче се е изпикало в очите. Джафкай си не ми пречищ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                            За какво говориш?
                            Не знам ти ми кажи?

                            Казваш, че ще изповядаш имотна сделка в БГ или ЕС на физ. лице с паспорт от Новорусия, ДНР или ЛНР? ( самоотцепили се области от Украйна ).

                            Някой лъже от нас двамата. Ти ми кажи кой?

                            П.П. Не ми минавай с номера за юридеско лице, щото ще хлътнеш още повече - как се създава фирма в БГ от тия "легитимни" според теб бивши "украински" области.

                            Сега разбра ли ме? Да не лъжеш хората с некви пасквили на нелигитимни прошляци! Или да ти го обясня по-бавно?
                            Last edited by marandi; 04.08.2014, 20:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Мхм ... я, влез във Външно министерство на БГ и виж за Новорусийски паспорт и ми се обади после преди да издъниш 1000-2000 имотни сделки в БГ-то
                              -----------------------

                              Ае ... вдигай кунките горе ся:

                              Жека (Евгений Григорьев) - В тоннеле Третьего кольца - караоке (official video)

                              http://www.youtube.com/watch?v=N5Q8-WNdaH8
                              За какво говориш?

                              Коментар


                              • Мхм ... я, влез във Външно министерство на БГ и виж за Новорусийски паспорт и ми се обади после преди да издъниш 1000-2000 имотни сделки в БГ-то
                                -----------------------

                                Ае ... вдигай кунките горе ся:

                                Жека (Евгений Григорьев) - В тоннеле Третьего кольца - караоке (official video)

                                http://www.youtube.com/watch?v=N5Q8-WNdaH8

                                Коментар

                                Working...
                                X