IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Влязох да видя темата и гледам група лумпени се псуват. Нищо не се е променило за последните двадесет дни.
    Нека вкараме малко по-сериозни разсъждения........ини.
    Моля ти се ....недей..
    отдай се пак още 20 дни на почивка..... а може и години.....
    По тъп анализ не бях чел.........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
      Виталий Кличко призвал киевлян топить дома дровами


      http://lifenews.ru/news/137869

      Зимата ще донесе много изненади на хероите ,
      Нищо чудно!

      Шумен мина на дърва преди 3-4 години, след като десетилетия беше на парно. Що и Киев да не мине? Могат и землянки да си изкопаят. Под земята зиме е по-топло.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Около 2055г. БГ Империя чак ще се намеси за т.нар. Русия.
        Дай точната дата. Ден, месец, година.
        Ти на кво гледаш? На карти, на боб, на кафе?
        Или направо звездите ти говорят?
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Вие няма да се засрамите, а ще искате да се бием - няма проблем - кажи, кога и къде - не съм толкова добър файтър, но на кого му пука.

          Да кажем, не съм падал досега в категорията си.
          Не си толкова добър?????? Ми нали щеше да смоташ Путин?
          А сега търсиш да се биеш с някой в категория "джуджи", като тебе?

          Имам чувството, че интелектуалното ти развитие е на ниво шести клас. Не ми е ясно какво търсиш във форум за големи?
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Киев минава на дърва !

            Виталий Кличко призвал киевлян топить дома дровами


            http://lifenews.ru/news/137869

            Зимата ще донесе много изненади на хероите ,

            Коментар


            • http://www.rg.ru/2014/07/31/mirkin.html
              За январь-май 2014 года, по данным Росстата, положительное сальдо торгового баланса составило почти 100 миллиардов долларов, прибавив 10 процентов.

              Крупный бизнес слишком увлекся получением иностранных денег. Наша финансовая машина искусственно удерживалась слишком мелкой, провинциальной. Теперь есть повод ею заняться: лучше насытить экономику деньгами, кредитами, снизить процент, осторожно оздоровить рубль (он сейчас переоценен), усилить финансовые рынки, запустить ударный пакет налоговых льгот для тех, кто готов наращивать производство. Впереди - сокращение импорта и, если будем умными, экономический рост, шаги к импортозамещению.

              Спасибо за санкции! Встряска давно была нужна. Но все это случится, только если те, кто решает "наверху", встретят санкции максимумом стимулов роста внутреннего спроса и предложения.

              Коментар


              • Около 2055г. БГ Империя чак ще се намеси за т.нар. Русия.

                БГ винаги е пазела подопечните си, както преди. И ги е защитавала.

                Някъде там ще се случи боя.

                Запад ще посегне на Русия и ние ще го фраснем през ръката.

                До тогава нещата ще са се променили много. Но единствено ще може да ги спаси БГ - тия са големи шматки ...

                Майната им - колко пъти ги спасяхвахме, че сега ли? Но някъде там .. изморявам се много като правя прогнози.

                Ха-ха-ха .. колко е лесно отстрани ...

                Тогава, чак ще ви случи боя - не сега и БГ Империя ще се намеси - да спре Запад и ще защити Русия,

                Рано е още
                Last edited by marandi; 05.08.2014, 02:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  [/COLOR]


                  На него звездите му говорят направо....ма сега за няколко дни ще си починем от глупотевините му ....
                  Виновен, че искам да не сте най-бедни в Юръп, най-смотани и най-злобни ли ....?

                  Вие вече не може да се видите отстрани какво представлява БГ.

                  Изчезнете и просто изчезнете, на където искате - ще съсипете БГ с тази злоба.

                  Цвете вече не може да поникне от вас.
                  -----------------------------

                  Вие няма да се засрамите, а ще искате да се бием - няма проблем - кажи, кога и къде - не съм толкова добър файтър, но на кого му пука.

                  Да кажем, не съм падал досега в категорията си.
                  -------------------------------------------

                  Може ли да се гордеете, че сте най-бедни в Европа, че сте най-смотани, че сте най-нещастни?!

                  Трябва да сте пълни идиоти - хахаха

                  Коментар


                  • МОСКВА, 5 авг — РИА Новости. Роскомнадзор может заблокировать русскую службу Би-би-си за размещение провокационного интервью общественного деятеля Артема Лоскутова с призывами к массовым беспорядкам и экстремизму, пишет во вторник газета "Известия" со ссылкой на источник, близкий к контролирующему ведомству.

                    РИА Новости http://ria.ru/society/20140805/10188...#ixzz39Sm9pEJF

                    Няма да стане лесно цветната революция в Русия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pacho Разгледай мнение
                      ех, най-сетне ....
                      не ми се чете назад, ама който го е докарал до нервна криза има една бира от мен.
                      ПП видях че е Амстердамката - какво да почерпя?
                      Бе кво говориш , аз направо съм влюбен в нея ....без да я познавам
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi
                        Спирам да пиша тук - еВете си майката: Всичко, което съм писал е било по темата Украйна. - русофилите;
                        - американофилите;
                        - дойчефилите;
                        - франкофилите;
                        ---------------------------------

                        - стойте прости, бедни, нещастни и ....

                        .... надежда винаги има - поне по филмите да'е ...

                        Бай!!
                        ех, най-сетне ....
                        не ми се чете назад, ама който го е докарал до нервна криза има една бира от мен.
                        ПП видях че е Амстердамката - какво да почерпя?
                        Last edited by Pacho; 05.08.2014, 00:08.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stoio68 Разгледай мнение
                          Мога ли да питам нещо уважаемите хамериканци във форума

                          Россия нали беше агресор, душманин на незалежната и прочее?

                          Ммммм, е що тогава граничари, аскер, и прочее индиви драпат да бягат в Русия, дето уж ги трепе и обстрелва всеки ден? Ахметов и той нещо в Крим се бил регистрирал по законите на Русия? Остава Коломойски и Ярош да побегнат на изток и оркестъра може да бие туш. Маранди, какво се говори на Алфа-Кентавър по случая




                          На него звездите му говорят направо....ма сега за няколко дни ще си починем от глупотевините му ....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=y--yCzgIxBY

                            Колко години изтекоха момци....

                            Едно научих. Омразата ражда омраза. Годините не промениха нищо. Нека се опитаме да създадем едно по-добро бъдеще за децата си....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Влязох да видя темата и гледам група лумпени се псуват. Нищо не се е променило за последните двадесет дни.
                              Нека вкараме малко по-сериозни разсъждения. Всичко в Украйна зависи от волята на украниците да се защитават от руската агресия. На този етап такава съществува. Преди два дена си говорих подробно с една украинка. Даде следното описание за терористите "избират деца", хората са притенени, но решителни. Украйна има съвсем ограничен военен потенциал, но той до голяма степен може да бъде компенсиран.
                              Вторият важен фактор е решимостта на запада да запази териториалната цялост на Украйна. На този етап има такава, но тя не включва каквито и да било военни действия. Вероятно няма и да включи. Натиска срещу Русия ще се засилва, но нито един европейски или натовски войник няма да отиде в Украйна.
                              Третият важен момент е доколко Путин има все още адекватна представа за събитията. Русия вече се превърна във фашситака държава. Като такава за да съществува управляващата върхушка има нужда от вътрешен и външен враг. На Путин му трябва спешно война за да може режима му да оцелее. При това не е необходимо войната да е победоносна. Важното е Русия да воюва. Не случайно избраха стратегия при която изпращат чеченци, спецназ и отделни поделения без да се прехвърля тежка техника. На този етап идеята на Путин е да воюва срещу Украйна а не да печели войната. Санкциите на запада устройват Путин, защото така по-лесно получава външният враг и успява без усилия да превърне държавата в гигантски концлагер.
                              На пъв поглед хаоса в източна Украйна ще продължи още изветсно време. Натиска на Запада към Русия ще продължи да се засилва до изтеглянето на Русия от Украйна. Фашизма в Русия ще се засилва все повече и ще има необходимост от все по-крайни мерки за да може да оцелее. С една дума с всеки ден на управление на Путин над Русия ще пада все по-тежък мрак. Хаоса в източна Украйна ще продължи, а запада кротко ще изчака сгромолясването на Русия. Така погледнато Китай си стои кротко и чака да си прибере азиатските остатъци от славната преди време руска империя. От предсмъртните конвулсии на русаката имерия ще пострадат най много руснаците и украинците. Европа ще запази сигурността си а Китай ще глътне без бой и усилия остатъците от Русия. Долу горе това ще стане през следващите двадесет години.
                              Губите НПОП. Преди се борихме за музика и нови дънки.

                              Сега за к'во???? И аз не знам за какво се борите...Вие знаете ли шушумиги?

                              Аз поне не предавам родителите и децата си.

                              Няма да псувам. Ще запаля за Амстера, че е тематично. Евала ти за железните нерви.

                              Коментар


                              • Влязох да видя темата и гледам група лумпени се псуват. Нищо не се е променило за последните двадесет дни.
                                Нека вкараме малко по-сериозни разсъждения. Всичко в Украйна зависи от волята на украниците да се защитават от руската агресия. На този етап такава съществува. Преди два дена си говорих подробно с една украинка. Даде следното описание за терористите "избират деца", хората са притенени, но решителни. Украйна има съвсем ограничен военен потенциал, но той до голяма степен може да бъде компенсиран.
                                Вторият важен фактор е решимостта на запада да запази териториалната цялост на Украйна. На този етап има такава, но тя не включва каквито и да било военни действия. Вероятно няма и да включи. Натиска срещу Русия ще се засилва, но нито един европейски или натовски войник няма да отиде в Украйна.
                                Третият важен момент е доколко Путин има все още адекватна представа за събитията. Русия вече се превърна във фашситака държава. Като такава за да съществува управляващата върхушка има нужда от вътрешен и външен враг. На Путин му трябва спешно война за да може режима му да оцелее. При това не е необходимо войната да е победоносна. Важното е Русия да воюва. Не случайно избраха стратегия при която изпращат чеченци, спецназ и отделни поделения без да се прехвърля тежка техника. На този етап идеята на Путин е да воюва срещу Украйна а не да печели войната. Санкциите на запада устройват Путин, защото така по-лесно получава външният враг и успява без усилия да превърне държавата в гигантски концлагер.
                                На пъв поглед хаоса в източна Украйна ще продължи още изветсно време. Натиска на Запада към Русия ще продължи да се засилва до изтеглянето на Русия от Украйна. Фашизма в Русия ще се засилва все повече и ще има необходимост от все по-крайни мерки за да може да оцелее. С една дума с всеки ден на управление на Путин над Русия ще пада все по-тежък мрак. Хаоса в източна Украйна ще продължи, а запада кротко ще изчака сгромолясването на Русия. Така погледнато Китай си стои кротко и чака да си прибере азиатските остатъци от славната преди време руска империя. От предсмъртните конвулсии на русаката имерия ще пострадат най много руснаците и украинците. Европа ще запази сигурността си а Китай ще глътне без бой и усилия остатъците от Русия. Долу горе това ще стане през следващите двадесет години.

                                Коментар

                                Working...
                                X