IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма да споря с Вас.

    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Абсолютно вярно е!

    2 пъти е прекарваха на езиков тест в Софето, понеже момичето е студентка и искаше да ходи на бригада в УСА, но с руски паспорт не става.

    И за жилището също е вярно, че ги принудиха да си продадат имот в Масква, иначе щели да им го отнемат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
      Само глупости не пишете !
      Това не е чат между вас двамата, че да игнорирате останалата аудитория и възможността да има сред нея и запознати с казусите ви хора.
      Самият аз съм минал тази процедура, жена ми - също . Имам поне 50 познати от Русия и Молдова преминали процедурата и НИЩО ПОДОБНО НЕ Е ИМАЛО !!!

      Това пък за имота в Москва изобщо няма да го коментирам . ПОДОБНА ГЛУПОСТ - няма.
      Съвет - не приемайте събеседниците си за идиоти.
      Абсолютно вярно е!

      2 пъти я прекарваха на езиков тест в Софето, понеже момичето е студентка и искаше да ходи на бригада в УСА, но с руски паспорт не става.

      И за жилището също е вярно, че ги принудиха да си продадат имот в Масква, иначе щели да им го отнемат.

      Мацето е готино и само на 23 години и се смееше докато го разказваше, но беше изумена, че едва ли не да се срамува, че има толкова добър Български език.

      П.П. Не ви знам по коя процедура сте минавали вие - вероятно по тази с един плик под масата и "съкратената", дето й викат.
      Last edited by marandi; 05.08.2014, 12:07.

      Коментар


      • Само глупости не пишете !
        Това не е чат между вас двамата, че да игнорирате останалата аудитория и възможността да има сред нея и запознати с казусите ви хора.
        Самият аз съм минал тази процедура, жена ми - също . Имам поне 50 познати от Русия и Молдова преминали процедурата и НИЩО ПОДОБНО НЕ Е ИМАЛО !!!

        Това пък за имота в Москва изобщо няма да го коментирам . ПОДОБНА ГЛУПОСТ - няма.
        Съвет - не приемайте събеседниците си за идиоти.


        Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        От както е започнал конфликт съм казал да раздадете БГ гражданство ( паспорти ) на всички от региона.

        И к'во направихте? Едно голямо нищо!
        ------------------------------------------------------------

        Но мога да ти разказвам случки, ако искаш - па съм добър разказвач:

        Момиче от смесен брак ( баща българин полицай, майка рускиня ) - имаха жилище в Москва, Русия ги принуждава да продават, защото били смесен брак, иначе ще им го отнемат.

        Мацката цял живот е била в Масква, но има великолепен български език и се смяхме докато се разправяхме, че е ходила 5 пъти в София на интервю да "доказва", че е българска и да й дадат паспорт като беше изумена, че накрая една служителка направо й казала - ти няма как да можеш да говориш толкова добър български. Има нещо?!
        -----------------------------------------------------------------

        Те така с фанариотите.Загрижили се ( боже, боже ... )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          За съжаление радостта се оказа прибързана, тоя пак почна да цвъка из темата
          ти верваш ли на този иди0т.......
          Той не може и ден да изкара ,ако не си реши някой комплекс във форума .........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Много ме реже ,но е принципна....
            Но за русото ще я почерпя ако го откаже да пише .....
            За съжаление радостта се оказа прибързана, тоя пак почна да цвъка из темата
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
              Българите са в България.
              Така ли....
              тогава всички емигранти като Факушка на въжето.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Всички държавни служители - първо на езиков тест! Задължително!
                На това отгоре е на ръководна длъжност..... А грамотните хора стоят без работа. Позор!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение

                  Marandi къде си ?
                  Защити българите!
                  От както е започнал конфликт съм казал да раздадете БГ гражданство ( паспорти ) на всички от региона.

                  И к'во направихте? Едно голямо нищо!
                  ------------------------------------------------------------

                  Но мога да ти разказвам случки, ако искаш - па съм добър разказвач:

                  Момиче от смесен брак ( баща българин полицай, майка рускиня ) - имаха жилище в Москва, Русия ги принуждава да продават, защото били смесен брак, иначе ще им го отнемат.

                  Мацката цял живот е била в Масква, но има великолепен български език и се смяхме докато се разправяхме, че е ходила 5 пъти в София на интервю да "доказва", че е българска и да й дадат паспорт като беше изумена, че накрая една служителка направо й казала - ти няма как да можеш да говориш толкова добър български. Има нещо?!
                  -----------------------------------------------------------------

                  Те така с фанариотите.Загрижили се ( боже, боже ... )

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                    "Мобилизация на мъже само от малцинствата възмути българите в украинската част от Бесарабия. В дунавския град Измаил нашенци недоволстват, че украинските власти викат за боевете в Донецк и Луганск само представители на по-малките етнически групи.

                    "Задължиха всички, които имат коли, камиони или мотоциклети, да се явят с тях. Не знаем за какво ще ги използваме", заявиха от Болград. Предполага се, че българите ще бъдат накарани да се бият като либийските бунтовници, които препускаха с монтирани на автомобилите си картечници. Повиквателни са пратени и на млади мъже, които работят в чужбина. При население от 204 000 българи в Украйна може да бъде сформирана цяла армия. Не се знае дали новият вид кавалерия ще бъде пратена в Донецк, Луганск или в атака в Крим.

                    В правителството е сформиран щаб, който следи ситуацията в Украйна, отговаря Цветлин Йовчев на въпрос на "24 часа" защо България не се интересува от нашето етническо малцинство, както това правят Чехия и Унгария. Както е известно, Прага настоя да си прибере 20 000 чехи от Киев, а Будапеща поиска отделяне на своето малцинство от 150 000 унгарци. Явно малцинствата трябва да неутрализират руските опълченци.

                    Сега обаче, при липсата на правителство, няма кой да се застъпи против превръщането на бесарабските българи в пушечно месо. Преди година бесарабските българи написаха писмо до външния министър Кристиян Вигенин, в което се оплакаха, че са подложени на асимилация. В документа се настояваше България официално да попита Украйна защо нарушава договорите за правата на малцинствата."
                    3786

                    Marandi къде си ?
                    Защити българите!
                    Българите са в България.

                    Коментар


                    • Интересни снимки от събитията в Донбас
                      http://colonelcassad.livejournal.com/1708755.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Спокойно бе, добрто начало, което служебното правителство ще сложи в държавата, ще ползва и теб.

                        А доброто начало е, както при всяко разследване, да хване комунистическите престъпления по горещи следи и да подготви почвата за следващото правителство...

                        Нещата започват да изглеждат по-оптимистично...много добре подбран състав на служебното правителство...
                        Кандитко стига бе мило момче.Ти явно нямаш 25 години щото човек който разправя небивалици явно няма житейски опит.Аз на ЩЕ съм се наслушал и нагледал.Реалността е много много по различна от щето.Близнашки просто е помияр и ренегат и не става за този пост.Явно тези които стават са отказали на участвуват в игричките на Рошко.Цветелин Кънчев беше по добрия избор от тоя нещастник дърт комунист.Кариерист и лизач.Но доказа че в Българие с лизане се стига надалеч

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Всички държавни служители - първо на езиков тест! Задължително!
                          а правистите в затвора......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Kaндитко и аз го слушам и се чудя тоя дали е в реалността или някъде на друго място.Като го слушам празни приказки и като че ли това правителство ще управлява поне десет години.Ще оправяло бюджета енергетиката здравеопазването.Смех голем смех.И да честитя на всички гербери комуниста министър председател доказан ренегат
                            Спокойно бе, добрто начало, което служебното правителство ще сложи в държавата, ще ползва и теб.

                            А доброто начало е, както при всяко разследване, да хване комунистическите престъпления по горещи следи и да подготви почвата за следващото правителство...

                            Нещата започват да изглеждат по-оптимистично...много добре подбран състав на служебното правителство...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Ей го още един фарисей! Как бе, муньо, защитаваш национален интерес с перманентни възхвали на фашиста Путин, агресията и избиването на хора и не на последно място подкрепа на рубладжийските марионетки, които се опитаха да смажат България и българите последните 420 дни...

                              Слушам Плевнелиев в момента, май, май служебното правителство има основна задача да направи одит на вашата рубладжийска шайка...чакам интересни резултати, всички ще Ви видят гнусотиите...надявам се и конкретни служители в администрацията да си получат заслуженото...
                              Kaндитко и аз го слушам и се чудя тоя дали е в реалността или някъде на друго място.Като го слушам празни приказки и като че ли това правителство ще управлява поне десет години.Ще оправяло бюджета енергетиката здравеопазването.Смех голем смех.И да честитя на всички гербери комуниста министър председател доказан ренегат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                виж какво мунчо ,ако имаш проблеми с путин ,решавай си ги...-
                                Аз защищавам правото на хората на самоуправлениеи самоупределение и решаване политически въпроси с милрни средства....
                                разбра ли тиквен талибан.....

                                Близнашки ,Бареков ,чехльо и кунева ....са ренегати от висш мащаб......
                                Те са по долни лъжци и предатели даже и от теб......
                                Всички държавни служители - първо на езиков тест! Задължително!

                                Коментар

                                Working...
                                X