IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Kandid от къде си???
    Не бях ходил в русе много време и наскоро минах от там. Едно време имаше един завод петър караминчев- произвеждаше разни пластмасови неща, сега на мястото където беше този завод има гола поляна и пасат магарета и патки. Завода където работеше баща ми , циганите го събориха и продадоха желязото, русенския завод за хлебна мая го купиха турците и го затвориха, дунавска коприна по времето когато работеше жена ми там беше около 600 човека, работеха 99% за износ, костов продаде завода на един германец който му бръкна в здравето, сега дали работят 20 души не знам, дай на директора 20 лв и ще наемеш целия завод- празни халета. И това е само в русе, а в Бг???
    Но както казваш няма нищо трайно и реално
    В Плевен хунтата унищожи 40 големи заводи Ще спомена само Ядрения Плама Асен Халачев Бирената Винзавода Заводски строежи Кирков Кочо Караджов Птицекланницата Родопа Васил Коларов Първи май Циментовия Ганецки Електрокарния и още 30 парчета Града от 140000 днес дали има 65000 По селата само мангали и възрастни хора След 20 години всичко ще е приключило Циганите ще са превзели всичко

    Коментар


    • Ако сравняваме с преди - съм абсолютно съгласен !
      но , само в рамките на сравнението.

      Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      При.тел ти изобщо н.маш представа какво беше Плевен преди 1989г Ама никаква Това сегашното е някакво безумие призрачен град без млади хора

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        То за кво ли ни е да го боядисваме... пак казвам, не мое да ревеш едновременно за селското стопанство и за индустрията, щото последната унищожи селското стопанство...без да донесе нещо трайно и реално...демек, съсипахте България...
        Kandid от къде си???
        Не бях ходил в русе много време и наскоро минах от там. Едно време имаше един завод петър караминчев- произвеждаше разни пластмасови неща, сега на мястото където беше този завод има гола поляна и пасат магарета и патки. Завода където работеше баща ми , циганите го събориха и продадоха желязото, русенския завод за хлебна мая го купиха турците и го затвориха, дунавска коприна по времето когато работеше жена ми там беше около 600 човека, работеха 99% за износ, костов продаде завода на един германец който му бръкна в здравето, сега дали работят 20 души не знам, дай на директора 20 лв и ще наемеш целия завод- празни халета. И това е само в русе, а в Бг???
        Но както казваш няма нищо трайно и реално

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
          Прогресирате.
          Преди време затрихте Плевен , но сега вече и цяла България.
          Приятел ти изобщо нямаш представа какво беше Плевен преди 1989г Ама никаква Това сегашното е някакво безумие призрачен град без млади хора Абер си нямаш какво е да се изсипят три влака твои сънародници по хотелите нямаше свободни места В Плевен не можеше квартира да се намери камо ли собствено жилище Ма какво да ти разказвам.....
          Last edited by Бате Пешо; 06.08.2014, 16:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            То за кво ли ни е да го боядисваме... пак казвам, не мое да ревеш едновременно за селското стопанство и за индустрията, щото последната унищожи селското стопанство...без да донесе нещо трайно и реално...демек, съсипахте България...
            Ма вие винаги сте плюли по построеното от Тодор ма това не ви попречи да го разграбите и окрадете и да приберете парите Как един не се намери да върне ключовете от гадната панелка бе ей така щото е построена от Тодор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              ......Млади хора извън София и Варна не останаха...
              Прогресирате.
              Преди време затрихте Плевен , но сега вече и цяла България.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Айдееее пак Бай Тоша виновен.Бай Тоша построи толкова много че не мое да го боядисате.25 годин крадете и още има.По баетошово време имаше фабрики заводи градини по селата имаше хора българите гонехме девет милиона....
                То за кво ли ни е да го боядисваме... пак казвам, не мое да ревеш едновременно за селското стопанство и за индустрията, щото последната унищожи селското стопанство...без да донесе нещо трайно и реално...демек, съсипахте България...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid
                  Скарлатино, плс, не съм започнал аз с цигански катуни и прочее плитки шеги и обиди...
                  Що, определението "цигански катун" пред НС лично ли те засегна? Аз не съм виновен, че сборището на протестърите приличаше точно на това. Не съм те споменавал в този постинг. И не разбрах, защо се обръщаш така към мен. Какво по-точно имаш предвид? Скарлатина е детска болест и много хора са я прекарали. Аз лично май не съм, но това няма абсолютно никакво значение. А що се отнася до твоя ник, той говори достатъчно за акъла ти, след като си се кръстил на вагинална гъбичка
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    Ми то това си е пак заслуга на любимото Ви и лелеяно управление на бай Тоша, и сутринта един тук се прехласваше по чушките и доматите, които брал 89-та...

                    Нали се сещаш през коя година градското население в БГ превиши селското...да не търсиш -1969...

                    После ще помоля да ми обясните, кой е основният фактор, днес да нямаме земеделско производство на нивата от 1989...щото аз лично смятам, че причината е в унищожаването, при това целенасочено, на българското село, извършено в безумно проведената индустриализация на БГ от...комуниститеееее....

                    Ей тва е, и да не съм чул повече да ревете едновременно за соц. селско стопанство и соц. индустрия... щото не мое и за двете - или едното, или другото, щото двете се самоизключват...

                    Айдееее пак Бай Тоша виновен.Бай Тоша построи толкова много че не мое да го боядисате.25 годин крадете и още има.По баетошово време имаше фабрики заводи градини по селата имаше хора българите гонехме девет милиона....

                    Коментар



                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Бе не знам дали Сибир ще стане китайски ама твоите любимци ще направят Източна Румелия турска.Излез от София и се разходи из България.Тогава мое и да ти светне.Млади хора извън София и Варна не останаха.След 20 години ако сме живи ще си говорим.
                        Ми то това си е пак заслуга на любимото Ви и лелеяно управление на бай Тоша, и сутринта един тук се прехласваше по чушките и доматите, които брал 89-та...

                        Нали се сещаш през коя година градското население в БГ превиши селското...да не търсиш -1969...

                        После ще помоля да ми обясните, кой е основният фактор, днес да нямаме земеделско производство на нивата от 1989...щото аз лично смятам, че причината е в унищожаването, при това целенасочено, на българското село, извършено в безумно проведената индустриализация на БГ от...комуниститеееее....

                        Ей тва е, и да не съм чул повече да ревете едновременно за соц. селско стопанство и соц. индустрия... щото не мое и за двете - или едното, или другото, щото двете се самоизключват...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Малиии, ми ся ко'ш'прайм...

                          Като цяло добра новина (без да знам какъв е дела на руския износ в българското месопроизводство), може да се надяваме на спад на цените на вътрешния пазар...супер, че по мои наблюдения (и въпреки мерките и усилията на човеколюбивото и социално правителство станишев-пеевски) цените на месните продукти у нас качиха едно 12-15 %...
                          Надеждите са хубаво нещо.Ама реалностите друго.И аз се надам да потече бира и вино от чешмата....

                          Коментар


                          • Носят се слухове, че битки се водят вече в Донецк.
                            Свършено е с терористите.
                            Няма да има милост.
                            На ред е хуйлостан.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Я гледай тук какво става, нови санкции http://www.infostock.bg/infostock/co...e-zhivotnovadi
                              Малиии, ми ся ко'ш'прайм...

                              Като цяло добра новина (без да знам какъв е дела на руския износ в българското месопроизводство), може да се надяваме на спад на цените на вътрешния пазар...супер, че по мои наблюдения (и въпреки мерките и усилията на човеколюбивото и социално правителство станишев-пеевски) цените на месните продукти у нас качиха едно 12-15 %...

                              Коментар


                              • Кандитко да не забравиш да се помолиш на Господ да дава на Путин здраве и сили

                                Коментар

                                Working...
                                X