IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Споко със злобата бе....ще ти хмане монитора ръжда от плюнките които хвърчат от разпенената ти уста бе
    Ама каква злоба, аз се забавлявам... Освен зъбещи се матрьошки, в тоя форум рядко ще срещнеш друга злоба...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Сига рашъните ша умрат от глад.

      Путин затвори Русия за храни от страните, наложили санкции

      Или пък ще се облажат Туркменистан, Казахстан, Турция, Иран, Китай и другите, които имат достатъчно собствен мозък, а не лижат американски задници.
      Сега можеше и Булгаристан да експортне нещо, ама тцъ - няма да позволят господарите........

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Мммм, САЩ, ЕС, Канада, Швейцария, Япония, кажи речи целия цивилизован свят нещо не се връзва...ама те явно са по-прости от дряновската или пък шуменската ентелегенцея...
        Споко със злобата бе....ще ти хмане монитора ръжда от плюнките които хвърчат от разпенената ти уста бе
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
          Експерти: Боингът в Украйна е свален от изтребител Су-25
          По лайнера е изстреляна ракета "въздух-въздух", а после е бил "доубит" с изстрел от 30-милиметрово оръдие

          http://www.blitz.bg/news/article/283529

          Кажи де.
          Ами ще кажа.

          Немцов привел видеофакты лжи Путина о сбитом Boeing-777

          "Наше с Леонидом Мартынюком новое видео Кто сбил Боинг над Донбассом? Использованы данные исключительно российских СМИ, заявления сепаратистов и сторонников Путина"...
          В предложенном видео были специально использованы только заявления Владимира Путина, его сторонников и подконтрольных ему СМИ. Все заявления были расположены в хронологическом порядке для того, чтобы дать возможность зрителям самостоятельно увидеть, как на Кремль на ходу корректирует свою концепцию "Новороссии", для которой уничтожение пассажирского самолета вместо украинского стало равносильно самоубийству.
          Линк

          и още:
          НАТО доказали виновность российских террористов в крушении Boeing-777
          Линк

          Ха сега да те видим теб. Не е блиц, това горе е от първоизточника

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Ами сега? Предлагам да наложим санкции на Украйна, САЩ и ястребите от ЕС, които се скъсаха да ближат задните части на презокеанските си господари...

            п.п.

            Учудващо но тази информация я пуснаха и по CNN, да не повяваш как се е промъкнало през цензурата им....
            Мммм, САЩ, ЕС, Канада, Швейцария, Япония, кажи речи целия цивилизован свят нещо не се връзва...ама те явно са по-прости от дряновската или пък шуменската ентелегенцея...

            Коментар


            • И Канада разшири санкциите си срещу Русия (виж първа страница)...мммм, май по целия цивилизован свят путлеровата пропаганда не фата дикиш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                Експерти: Боингът в Украйна е свален от изтребител Су-25
                По лайнера е изстреляна ракета "въздух-въздух", а после е бил "доубит" с изстрел от 30-милиметрово оръдие

                http://www.blitz.bg/news/article/283529

                Кажи де.
                Ами сега? Предлагам да наложим санкции на Украйна, САЩ и ястребите от ЕС, които се скъсаха да ближат задните части на презокеанските си господари...

                п.п.

                Учудващо но тази информация я пуснаха и по CNN, да не повяваш как се е промъкнало през цензурата им....
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Сига рашъните ша умрат от глад.

                  Путин затвори Русия за храни от страните, наложили санкции

                  Или пък ще се облажат Туркменистан, Казахстан, Турция, Иран, Китай и другите, които имат достатъчно собствен мозък, а не лижат американски задници.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                    Експерти: Боингът в Украйна е свален от изтребител Су-25
                    По лайнера е изстреляна ракета "въздух-въздух", а после е бил "доубит" с изстрел от 30-милиметрово оръдие

                    http://www.blitz.bg/news/article/283529

                    Кажи де.
                    Суперавторитетният Близ...мммм, ясно повервахме на Путя, чиято пропаганда най-накрая е стигнала в Малайзия....че те тукашните матрьо'ки са по-бързи Ве, това го търкаляха преди две седмици...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                      А мога ли аз да кажа?
                      Експерти: Боингът в Украйна е свален от изтребител Су-25
                      По лайнера е изстреляна ракета "въздух-въздух", а после е бил "доубит" с изстрел от 30-милиметрово оръдие

                      http://www.blitz.bg/news/article/283529

                      Кажи де.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                        Народа ли ти се обади по телефона





                        не му се е обадил, просто е прекалил със сомогона
                        Don't work hard, work smart!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          И 99% от Българския народ е зад Путин.Народа иска такъв държавник и по нашите земи.Държавник който мое да забие един десен прав в мутрата на Запада смешен
                          Народа ли ти се обади по телефона





                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Така е демократично, но бас слагам че кандид маранди, червената сган флашката няма да кажат нищо по въпроса
                            Демокрация
                            и после Бг империя, в русе я има 80000 я няма, стаистиката какво казва колко пенсионери, колко работещи???
                            Сигурно и мен ме води че съм в бг, но аз не съм
                            А мога ли аз да кажа?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              В Плевен хунтата унищожи 40 големи заводи Ще спомена само Ядрения Плама Асен Халачев Бирената Винзавода Заводски строежи Кирков Кочо Караджов Птицекланницата Родопа Васил Коларов Първи май Циментовия Ганецки Електрокарния и още 30 парчета Града от 140000 днес дали има 65000 По селата само мангали и възрастни хора След 20 години всичко ще е приключило Циганите ще са превзели всичко
                              Така е демократично, но бас слагам че кандид маранди, червената сган флашката няма да кажат нищо по въпроса
                              Демокрация
                              и после Бг империя, в русе я има 80000 я няма, стаистиката какво казва колко пенсионери, колко работещи???
                              Сигурно и мен ме води че съм в бг, но аз не съм

                              Коментар


                              • то само плевен дае

                                Коментар

                                Working...
                                X