IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересно какво ще кажат немците за такива санкции срещу Русия:

    Яценюк предложил приостановить транзит газа через Украину в качестве санкции против РФ

    http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1369069

    Коментар


    • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
      Ако не си разбрал....оствката му не беше приета.!!!! Хванеш ли се на хорото....
      Да разбрах, колегата кандид ме информира (пропуснал съм я тая новина )- от 450 местната Рада против оставката гласували 116 - това ще да са някакви нови демократични принципи, ама както и да е тя Украйна сега е в собственно времево измерение . Но причината за моето объркване е, че няма никакви новини с Яценюк напоследък, докато преди всеки ден отразяваха джафканията му като пекинез от трибуната . А сега - нищо - дали е още в Украйна .
      А по дискусията, че комунистите са виновни за ситуяцията в БГ, мога само да перефразирам дядо ми, лека му пръст, който казваше - "Абе какви комунисти, тях ги избесиха 23 година, след тях всички са хайдуци.". Те така - за ситуацията е виновно "хайдушкото движение" .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dolaresko Разгледай мнение
        Глупав ли си? тъп ли си? Плащат ли ти?

        Нещо от самите германци
        http://www.youtube.com/watch?v=1CnrL...layer_embedded
        Ти какво пак не схвана? Ко стана, вилата ли ти разбиха? Пари за ограда ли нямаш?

        Коментар


        • dddd

          "Много ми са интересни една група псевдоинтелектуалци, които мразят запада толкова много, че са склонни да заменят неговите недостатъци със значително по-големите такива в Русия."

          Специално за България омразата произлиза от това, че мразещия нашенец е лишен от правото си да ходи на скапаната си барака в лозята, да вари кисела ракия незаконно, да прави компоти от саморасли ягоди или крадени от съседния двор, да си играе на "вила", да си играе на милионер с имоти, да демонстрира доволство и заситеност от строя. Защо не може ли? Защото няма левчета да си охранява имотчето и то е отдавна разграбено. защото е лишен от платежоспособност, заради собствената си глупост, некадърност и необразованост. След това търси виновни.. След това е ясно, виновен е Костов, седесарите, предателя Горбачов и кой ли не. Само той не е виновен. Капитализма му е крив, хората с пари са му криви... Всъщност повечето нашенци са едни мързеливи некадърници.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
            Обамата е избора на разума, не е върХЪ, но е разумния избор.
            Какво искаш са направи Меркел, да се съюзи със Северната Корея и Путин ли?
            Германия не се ....времената сега.
            Никой не иска в съседния му двор да вилнее пиян руски крадец и убиец.
            Глупав ли си? тъп ли си? Плащат ли ти?

            Нещо от самите германци
            http://www.youtube.com/watch?v=1CnrL...layer_embedded

            Коментар


            • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
              Бие натам , че Меркел много слушка Обама!
              Защо?
              Германия се грижи повече за интересите на САЩ .
              И т.н.
              Обамата е избора на разума, не е върХЪ, но е разумния избор.
              Какво искаш са направи Меркел, да се съюзи със Северната Корея и Путин ли?
              Германия не се управлява от предатели. Не приемайте за даденост ситуацията у нас,
              по света хората си имат глави на раменете, не си предават народа и страната.

              Може би искаш някаква по така демонстративна независимост да видиш от Меркел?
              Времената са динамични, ако в комшиите гори пожар, вземаш мерки..
              Ако трябва, ще подчертаеш кои са ти приятелите!
              Ако трябва да пипаш твърдо, пипаш твърдо. Такива са времената сега.
              Никой не иска в съседния му двор да вилнее пиян руски крадец и убиец.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                8балл, него закачай Колчо, че я как подскочи за руската газ,
                Той така се е закачил за сърпа, че чак се е счукал...
                Тук диалога се върти около изключително излишното сравняване между руския модел на живот и нормалния така да кажем модел на живот на всички останали страни в Европа, без уродливите отрочета като Украйна,България и Беларус....
                Какво има да се сравнява и доказва?
                Ако на някой му се налага да му бъдат обясняване разлики, негативи и каквото и да било, то той въобще не е за сред хора.
                Да се вкопчиш ти в най-ретроградната, упадъчна и изостанала страна и да я следиш като пример в живота... Е, КАКВО ИМА ДА СЕ КОМЕНТИРА С ТАКЪВ????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                  Германия е пример в това отношение, накъде биеш?
                  Бие натам , че Меркел много слушка Обама!
                  Защо?
                  Германия се грижи повече за интересите на САЩ .
                  И т.н.

                  Коментар


                  • 8балл, него закачай Колчо, че я как подскочи за руската газ,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Да разбирам, че смятате Германия (напримерно) за свободна страна ?
                      Германия като всяка страна има дефекти. Съвършенството не съществува. Въпреки всичко на фона на Русия е пъти по-свободна.
                      Много ми са интересни една група псевдоинтелектуалци, които мразят запада толкова много, че са склонни да заменят неговите недостатъци със значително по-големите такива в Русия. Получава се следният парадокс преобладаващата част от хората мразят системата, която познават достатъчно добре. Докато на запад руската заплаха е нещо абстрактно, то източно европейците я помнят. Затова в Чехия, Полша, Унгария, Германия, Грузия, Литва, Латвия, Естония, .... няма да намерите псевдоинтелектуалци, които считат Путин за съюзник в борбата си за подобряване на западния свят. Това може да се случи само объркани мозъци и силно заслепени от омраза хора. Виждал съм този дефект при иначе интелигентни хора, които уважавам. Примерно Г-н Папазов е подобен случай. Като цяло за мен е полезно защото гледайки чуждите абсурди се замислям за това как изглежам аз отстрани. Действа някак си отрезвяващо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Да разбирам, че смятате Германия (напримерно) за свободна страна ?
                        Германия е пример в това отношение, накъде биеш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                          Ще избера по лесното изброяване (за Европа)

                          Всички народи различни от тези на Русия, България, Беларус, Украйна.
                          Да разбирам, че смятате Германия (напримерно) за свободна страна ?
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Никъде не съм казал невъзможно ...
                            ... А под свободен народ, моа ле да разбера, кого вЕзирате ?
                            Ще избера по лесното изброяване (за Европа)

                            Всички народи различни от тези на Русия, България, Беларус, Украйна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                              Невъзможно ли ти се вижда, Слепецо?
                              Колкото по-скоро, толкова по-радостно.
                              Един ден ще стане.
                              Никой свободен народ не обича да го изнудват,
                              а сега както се оформя и конфликт покрай санкциите,
                              разбирателството виси на косъм..
                              Путин има едно едничко нещо - газта..
                              До кога ще изнудва според теб?
                              Никъде не съм казал невъзможно ...
                              ... А под свободен народ, моа ле да разбера, кого вЕзирате ?
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение

                                Пропуснал си за Бузуки
                                Примири се с дъжда момче, ако искаш да видиш дъгата.
                                А и не си много сигурен как биха го произнесли самите японци.

                                Коментар

                                Working...
                                X