IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Е така гордее се ....
    че не пиша по форумите за центове ... да хваля чужда култура и латиницата а хваля православието и кирилицата.....
    А имам и секретарка да ми пише......
    знаеш ли какво каза за твоето стил...
    Комплекси и в живота и в съня ...........
    Защото пишеш и се държиш , като хлапак и мечтаеш за американския начин на живот ама той е за единица......... или защо като....
    Как "хвалиш" кирилицата виждаме, извинете, четем (те)...

    За православието, добре е да прочетеш това...не го бъркай с путинославие...

    Кривославие, етнофилетизъм и "православни" патридиоти

    Никога не бива да се забравя, че православната част от християните по света се радва не на шум и крясъци, а на невечерното пладне на литургията, на Божията прослава и най-вече на причастието от общата чаша. Ние се молим с молитвите на такива честни Христови слуги като свети Василий Кападокийски и свети Йоан Рилски, а не със светотатствата на Волен Сидеров и лицемерията на Путин.

    А сега разбирам, че освен заплатата ти, плащаме и за секретарка...

    УжасТ, реформи, реформи трябват...сериозно поемам задачата да бъдеш издирен...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
      Е как ще се гордее, ти си зле бе човек!

      Е така гордее се ....
      че не пиша по форумите за центове ... да хваля чужда култура и латиницата а хваля православието и кирилицата.....
      А имам и секретарка да ми пише......
      знаеш ли какво каза за твоето стил...
      Комплекси и в живота и в съня ...........
      Защото пишеш и се държиш , като хлапак и мечтаеш за американския начин на живот ама той е за единица......... или защо като....

      Коментар


      • Я колко интересно, не ги било страх от санкции, а...намало да връщат Крим, а...

        «Новая газета» опубликовала расшифровку заседания Исполкома Российского футбольного собза (РФС) об интеграции в российский футбол клубов, базирующихся на территории республики Крым.

        Закрытое заседание прошло, по данным издания, 31 июля. Предположительно, в нем принимали участие президент РФС Николай Толстых, президент и совладелец футбольного клуба ЦСКА Евгений Гинер, экс-председатель Счетной палаты РФ Сергей Степашин, президент ОАО «РЖД» Владимир Якунин, президент футбольного клуба «Локомотив» Ольга Смородская, глава правления ОАО «Газпромнефть», президент футбольного клуба «Зенит» Александр Дюков, основатель группы «Нафта-Москва» и владелец футбольного клуба «Анжи» Сулейман Керимов, почетный президент РФС Вячеслав Колосков, президент Российской футбольной премьер-лиги (РФПЛ) Сергей Прядкин, а также владелец сети магазинов «Магнит» и футбольного клуба «Краснодар» Сергей Галицкий.

        В ходе совещания наиболее активная дискуссия происходит между Гинером с одной стороны, а также Якуниным и Толстых с другой. В начале президент РФС предлагает «после того, как каждый член выскажет свою позицию, не затягивать, пустить по кругу подписной лист», что вызывает резкую реакцию Гинера, который предупреждает, что из-за санкций, которые последуют в ответ на присоединение крымских клубов пострадает большинство участников совещания. В частности, президент ЦСКА говорит о том, что у России может быть отобран чемпионат мира по футболу, а Крым останется без энергоснабжения, так как украинские энергетические компании составляют значительную часть бизнеса Гинера.

        «У нас страна под санкциями. У нас президент один на бруствере стоит. А вы рассуждаете о том, что вы страну подведете, что нам дополнительные санкции вставят? Вставят <...> Я не знаю, у меня нет своего бизнеса ни на Украине, ни где-то еще. За моей спиной 1 200 000 человек стоят, и если накроются „Российские железные дороги“, то, я вас уверяю, здесь накроется вся экономика. Мне есть что терять», — говорит в ответ Якунин, при этом настаивая на том, что РФС должен согласиться на присоединение крымских клубов.

        В ходе разговора бизнесмены также отмечают, что крупнейшие госкомпании — РЖД, «Газпром», «Роснефть», Сбербанк — несмотря на фактическое включение Крыма в состав России воздерживаются от выхода на крымский рынок из-за соответсвующих указаний сверху.

        «У моей компании была возможность пойти в Крым, и хорошо, что я проконсультировался. <...> Сказали мне: ни в коем случае и не думай. Я мог, конечно, это сделать, руководствуясь тем, что я сейчас услышал, но получил по голове», — говорит глава правления ОАО «Газпромнефть» Дюков.

        О высоких рисках и необходимости проконсультироваться с Путиным говорит также Сергей Галицкий: «Я строил свою компанию 25 лет, капитализация — 30 млрд сейчас. И то, что мы все попадем под санкции, у меня нет никаких сомнений... И то, что у меня компания упадет раза в 4–5 и станет стоить миллиардов 7 из 30... Это понятно, что это моя частная история. И понятно, что я готов пострадать. Но это уже цифра огромная. У меня работают 250 тысяч человек — это самая большая частная компания в России. И я просил бы консультацию с первым лицом. Только после этого я готов угробить то, что я делал 25 лет».

        «Если я сейчас не проголосую, я буду негодяем, а если проголосую — попаду по-идиотски под санкции, потом это все урегулируют, а мы там и останемся», — добавляет владелец «Магнита» и ФК «Краснодар».

        Совещание заканчивается тем, что решение о судьбе крымских клубов предлагается отложить на несколько дней под формальным поводом.

        Кроме того, по итогам заседания бюро Исполкома РФС обратилось в комитет по этике с просьбой дать оценку поведению президента ЦСКА Евгения Гинера, который, по словам Никиты Симоняна, «некрасиво повел себя по отношению к президенту РФС Николаю Толстых». Если верить расшифровке «Новой газеты», в ходе заседания Гинер обращался к Толстых словами: «Ну посмотрите на него, был бы у меня тяжелый предмет, я бы тебе в голову кинул, Коля... Ну как же таким ... надо быть?! Ну животное натуральное, посмотрите на него! » или «До чего ж ты мусор, а! Ты видишь, даже разговаривать не дает. Мало того, что заявы пишет...», а также сделал предположение о том, почему Толстых не волнуют санкции: «Потому что кэшем не берем деньги, ..., в чемоданах, вот почему». В ответ президент РФС попросил Гинера быть «поосторожней в оценках».

        8 августа 2014 года РФС дал разрешение выступить в зоне «Юг» второй лиги российского чемпионата трем командам — СКЧФ из Севастополя (бывший ФК «Севастополь» — Slon), «Жемчужине» из Ялты и ТСК из Симферополя (бывший ФК «Таврия» — Slon).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
          Какво значи да обича ? как да обича ?
          Имах колежка от Полша / от семейство на интелектуалци и писатели / и в разговорите си с нея относно Русия никога не е изказвала негативно мнение !

          А Вие , сега , ми кажете защо англичаните не обичат поляците .
          Защото руснаците/техните марионетки де/ ги принудиха да бягат от Полша по Англия и Франция иначе щяха да измрат от глад!!!Взеха им доста работни места!!!

          А първото съм сигурен ,че не е вярно!!!По спомени от 1981 год. де!!!
          Last edited by kefala; 11.08.2014, 13:03.

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
              Какво значи да обича ? как да обича ?
              Имах колежка от Полша / от семейство на интелектуалци и писатели / и в разговорите си с нея относно Русия никога не е изказвала негативно мнение !

              А Вие , сега , ми кажете защо англичаните не обичат поляците .
              Англичаните са се отказали да се застъпят за Полша при нахлуването на Хитлер. Сигурно има общо.. От друга страна са дали убежище на правителството им в изгнание... Като се замисля, те и нас не ни обичат, но поне знаем защо..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                Не,наистина!!!Срещал ли си поляк да обича руснаците!!!
                Какво значи да обича ? как да обича ?
                Имах колежка от Полша / от семейство на интелектуалци и писатели / и в разговорите си с нея относно Русия никога не е изказвала негативно мнение !

                А Вие , сега , ми кажете защо англичаните не обичат поляците .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  скоро я виждах ,даже се гордее....... ,не може да се каже за твоята.....Щото си си американофил.....
                  Срам е за другарката ми по англииски ,че не пиша на латински...
                  за теб е гордост....
                  Е как ще се гордее, ти си зле бе човек!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    А троловете който не могат да си намерят работи като прависти.....заради нравствено изкривяване.....
                    Винаги съм смятал, че българското образование има нужда от сериозна реформа...дори повече от здравеопазването и социалната сфера...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Езиков тест и такъв за обща култура за всички държавни служители!!!!
                      А троловете който не могат да си намерят работи като прависти.....заради нравствено изкривяване.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                        А за "другарката" ти по български си е чист срам.
                        скоро я виждах ,даже се гордее....... ,не може да се каже за твоята.....Щото си си американофил.....
                        Срам е за другарката ми по англииски ,че не пиша на латински...
                        за теб е гордост....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          За теб и кандид е химическа формула ,за количество мозък в кратунтите.....
                          А за "другарката" ти по български си е чист срам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                            От кога Русия подклажда и участва в международни конфликти? От както е станала държава, само в България има 5 намеси.

                            САЩ имат към 150 въоръжени нахлувания в чужди страни, но всичките след ВСВ.

                            CHH някаква химична формула ли е? Като за руснак, добър български вадиш.
                            За теб и кандид е химическа формула ,за количество мозък в кратунтите.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Езиков тест и такъв за обща култура за всички държавни служители!!!!
                              Самозабравили се паразити. Смятат държавата за тяхна.

                              Коментар


                              • Езиков тест и такъв за обща култура за всички държавни служители!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X