IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
    струва ми се че цените са в гривни......
    http://www.investor.bg/centralna-i-i...nchuci,177889/
    Китай и Русия създават зона за свободна търговия на плодове и зеленчуци

    Коментар


    • Don't work hard, work smart!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Путин се подкрепя от .... 47 % в украйна и Крим .....
        А на т.нар. "референдум" ги нагласиха на 97% ли беше, 99% ли ...
        Don't work hard, work smart!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Нали се сещаш - първо бавно, бавно, бавно и след това бързо, бързо, бързо ('ко ме разбираш, кво искам да ти кажа)...

          Разбирам те.....
          чука ти някоя дъска в главата ......и то доста голяма......
          П.п. но не мога да ти помогна......
          Познатите ми стигат само до невролог......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Брутният вътрешен продукт на Русия за второто тримесечие на 2014 г. се е покачил спрямо аналогичния период на миналата година с 0.8%, след ръст от 0,9% през първото тримесечие. Това показват данните на „Росстат”, предаде Интерфакс. Данните на статистиката се оказват значително по-лоши от предварителните разчети на министерството на икономическото развитие, което очакваше за второто тримесечие ръст от 1.1%.
            Вече почна да фалира......
            Нали се сещаш - първо бавно, бавно, бавно и след това бързо, бързо, бързо ('ко ме разбираш, кво искам да ти кажа)...

            Коментар


            • Русия отчита по-слаб икономически ръст от очакваното за второто тримесечие на 2014 година
              11 Август 2014 | 16:05 | Агенция "Фокус"
              Русия отчита по-слаб икономически ръст от очакваното за второто тримесечие на 2014 година Снимка: АФП
              Москва. Брутният вътрешен продукт на Русия за второто тримесечие на 2014 г. се е покачил спрямо аналогичния период на миналата година с 0.8%, след ръст от 0,9% през първото тримесечие. Това показват данните на „Росстат”, предаде Интерфакс. Данните на статистиката се оказват значително по-лоши от предварителните разчети на министерството на икономическото развитие, което очакваше за второто тримесечие ръст от 1.1%.
              По подробни данни за БВП за второто тримесечие „Росстат” ще представи в средата на септември.


              Вече почна да фалира......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                Да, кой свали цивилния самолет????
                Ми то целия свят знае - шимпанзета с ракети, доставени от Путя...логично следствие на което са санкциите за ТЕРОРАША...

                Що, предполагам, трудно бих ви убедил, че не са извънземните, а това е самолета от Lost, right?

                Иначе ето и поредна "гениална" идея на фюрера...

                Внедрение мифа о том, что Россия – родина божественных слонов, организация битв роботов и другие идеи от экспертов для стимуляции дальневосточной экономики.

                Ганеша с нами, или Пять поводов для оптимизма на Дальнем Востоке
                http://slon.ru/russia/ganesha_s_nami...-1141245.xhtml

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Така ли, ми що тогава докладът на организацията по човешките права на ООН казва друго? Откъде се взеха масовите гробове в Славянск, кой отвличаше цивилни граждани, кой биеше и малтретираше хора в окупираните Донецка и Луганска област, кой ги изпращаше на принудителен труд? Не на последно място, кой свали граждански самолет? Кой отвлича хора посред нощ от дома им в Крим? Кой?

                  Ше та и в копейкаджията дрогиран!!!
                  Да, кой свали цивилния самолет????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Е нали искаш да ме видиш , като канди как ти харча данъците ,що се стрескаш....
                    Никой не се стряска, ако искам да те видя на живо, ще те видя. Един форумен идиот не е трудно да се открие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                      Нали знаеш че една обратна проверка винаги ще води до теб?
                      Аз данъците съм си платил, ти не прави заплахи на база служебното си положение, да не останеш без него.

                      Колко ти е мозъка, за да смяташ, че ще хванеш някого по акционерната книга на "Петрол" на база мнение от форум????
                      Колко трябва да си зле?
                      Вижда се колко!
                      Е нали искаш да ме видиш , като канди как ти харча данъците ,що се стрескаш....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Нали знаеш ,че след катнто продаде Петрол над 3, 80 съм свел хората на 3 който имат такива акции в книгата ....
                        та ще видя какви данъци съм получил от тебе за издръжката .....
                        Все пак трябва да ти благодаря......
                        Нали знаеш че една обратна проверка винаги ще води до теб?
                        Аз данъците съм си платил, ти не прави заплахи на база служебното си положение, да не останеш без него.

                        Колко ти е мозъка, за да смяташ, че ще хванеш някого по акционерната книга на "Петрол" на база мнение от форум????
                        Колко трябва да си зле?
                        Вижда се колко!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                          Много зле!
                          И такива хора работят в администрацията..?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
                          На наш гръб, ние ги издържаме??????????

                          СРАМ И ПОЗОР!
                          Нали знаеш ,че след като продаде Петрол над 3, 80 съм свел хората на 3 който имат такива акции в книгата ....
                          та ще видя какви данъци съм получил от тебе за издръжката .....
                          Все пак трябва да ти благодаря......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Е така гордее се ....
                            че не пиша по форумите за центове ... да хваля чужда култура и латиницата а хваля православието и кирилицата.....
                            А имам и секретарка да ми пише......
                            знаеш ли какво каза за твоето стил...
                            Комплекси и в живота и в съня ...........
                            Защото пишеш и се държиш , като хлапак и мечтаеш за американския начин на живот ама той е за единица......... или защо като....
                            Много зле!
                            И такива хора работят в администрацията..?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
                            На наш гръб, ние ги издържаме??????????

                            СРАМ И ПОЗОР!

                            Коментар


                            • За феновете на ИДИЛ, лек офтопик...(то е за бисери и вицове, но...)...

                              Курс за камикадзета на ИДИЛ завърши със смъртта на преподавателя и 21 ученици

                              Кога ли ще им връчат сертификатите за успешно издържан изпит?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Как "хвалиш" кирилицата виждаме, извинете, четем (те)...

                                За православието, добре е да прочетеш това...не го бъркай с путинославие...

                                Кривославие, етнофилетизъм и "православни" патридиоти

                                Никога не бива да се забравя, че православната част от християните по света се радва не на шум и крясъци, а на невечерното пладне на литургията, на Божията прослава и най-вече на причастието от общата чаша. Ние се молим с молитвите на такива честни Христови слуги като свети Василий Кападокийски и свети Йоан Рилски, а не със светотатствата на Волен Сидеров и лицемерията на Путин.

                                А сега разбирам, че освен заплатата ти, плащаме и за секретарка...

                                УжасТ, реформи, реформи трябват...сериозно поемам задачата да бъдеш издирен...
                                то бива нахалство но ти си направо идиот...

                                Цяла година проповядва сваляне на законно избрано правителство с насилие в БГ ...
                                после ,идването на боко тиквата с преврат ...
                                после Франция срещу либия и военна намеса .....
                                после подкрепяше ислямистите в сирия срещу асад и американски удари в сирия...
                                после хунтата срещу Янукович и ревеше срещу беркут.... .....
                                После хунтата срещу собствения народ и подкрепяше мръстниците запалили 50 човека в одеса...
                                После Боко тиквата пак .....
                                после мерките на ЕС срещу русия....който се отразяват на 100 % в БГ...
                                нещо не си добре или пълен идиот.....
                                после Хунтата срещ у собствения народ.....
                                Босле Близнашки и Чехлю спростотиите по референдума и лъжливите подписи ...
                                после пак боко....
                                Last edited by Монти; 11.08.2014, 14:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X