IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Писали сме го вече и не е тайна.

    След ВСВ - Сталин изгонва/избива законното население от Крим и в къщите им вкарва наготово бедните муджихидини от Красная Армия.

    Така става майтап-а със статистиката в наши дни и т.нар. "етнически" руснаци.

    Обсъждано е вече ....

    П.П. Благодаря за линк! Да си го четат БГ матрьошките.

    Някой дошъл преди 60 години - изритал те от къщата ти и се "нарекъл" руснак срещу безплатен имот.

    Ами и аз ще стана такъв при подобна оферта

    ( ако може къщата да е в региона на Траката или в Бояна ) - без пари е, ама все пак съм с претенции .... ( не се става лесно "руснак" - етнически ). На първа линия и на 50 метра от плажа. Капиш?
    Малко ги е трепал....

    Маранди ,, ти война с комари или хлебарки знаеш ли как се води?

    Коментар


    • 2 статии от водещият малайзийски вестник на английски език "New Straits Times":

      Malaysia wants the ‘missing’ Ukrainian ATC tapes, 8 August 2014

      US analysts conclude MH17 downed by aircraft, 7 August 2014

      Коментар


      • Маранди, в нежеланите потребители си ми , ама погледни тази статия http://infobalkani.wordpress.com/201...%D0%BE-%D0%B7/
        В нея помежду всичко друго пише че от 40 тона злато за които ти се кълнеш че сме имали са бегали демократично 17 тона.
        Може ли да коментираш
        Извинявам се на модераторите че пускам такъв линк тук, но преди го бях пуснал в лоши банки, добри банки и никой не коментира

        Коментар


        • Качвай си нещата така ПЛП ( никой не е длъжен да те чете с тия линк-чета ).

          На границата ще ги спрат и ще ги думнат тия "хуманитари". Бял брезент с червен кръст на него и руски байрак.

          Всички го разбраха, че това е тероризъм - само родните БГ матрьошки още отричат и се чудя за Прокуратурата къде е? Ърмм ....?

          Цък:
          Attached Files
          Last edited by marandi; 12.08.2014, 22:24.

          Коментар


          • Вземане на решение за приемане на Молдова е Евросъюза:

            https://www.youtube.com/watch?v=pEeR7RwR8P8

            Коментар


            • http://prikachi.com/images.php?images/324/7534324E.jpg

              Коментар


              • Писали сме го вече и не е тайна.

                След ВСВ - Сталин изгонва/избива законното население от Крим и в къщите им вкарва наготово бедните муджихидини от Красная Армия.

                Така става майтап-а със статистиката в наши дни и т.нар. "етнически" руснаци.

                Обсъждано е вече ....

                П.П. Благодаря за линк! Да си го четат БГ матрьошките.

                Някой дошъл преди 60 години - изритал те от къщата ти и се "нарекъл" руснак срещу безплатен имот.

                Ами и аз ще стана такъв при подобна оферта

                ( ако може къщата да е в региона на Траката или в Бояна ) - без пари е, ама все пак съм с претенции .... ( не се става лесно "руснак" - етнически ). На първа линия и на 50 метра от плажа. Капиш?
                Last edited by marandi; 12.08.2014, 22:02.

                Коментар


                • хайде да им е честито на урките/ пардон на укро- българите, задължително само с укро, защото и аз се смятам за българин, но не за укро българин, и не искам да бъда такъв/

                  http://infobalkani.wordpress.com/201...1%D0%BE%D0%B8/

                  И още нещо във връзка с горния линк http://infobalkani.wordpress.com/201...%D0%BE-%D0%B7/

                  Какво стана със сателита, казва ли кой / откъде/ изстреляха ракетата, и нали лондон се кълнеше че до няколко дни ще има резултати/ или има но съм пропуснал/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                    Този материал го прати на Марков да си го чете, не на мен - неслучайно ми е иронията.
                    ----------------------------------------------

                    Можеше да цитираш просто:

                    На 1 января 1941 года в Крыму проживало 1,169 млн. человек, а в октябре 1944 года всего 379 тысяч. Какова судьба «выбывших»?
                    -----------------------------------------------

                    Сега Марков ще ти обясни как стават 2 милки в наши дни с "етнически" руснаци в Крим

                    Само за 60 години 5200% ръст на "етническите" руснаци - измумително направо
                    Last edited by marandi; 12.08.2014, 21:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Марков,

                      дефинирай термин "етнически руснак"?

                      Ако обичаш! Какво визираш с тия слова?

                      Години - създаден, признат от околните и прочие ....

                      Нали не те затруднявам?

                      http://ru.krymr.com/content/article/26527336.html
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Мдамм ... Русия вече официално е в рецесия.

                        Утре ще ви излязат данните от "инвесторо".

                        Бях предупредил, че ще се случи - случи се.

                        П.П. Вероятно сега БГ матрьошките с телешки възторг ще започнат кампанията колко е готино да си в рецесия, понеже досега ми се смееха, че Русия "никога" няма да влезе в рецесия.

                        Когато Русото шпреха, ще си водите записки
                        Last edited by marandi; 12.08.2014, 21:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Съгласих се за котловините, но това производство може да се премести, по спомен за димитровград също е трябвало да бъде преместен с няколко километра заради розата на ветровете. Но няма преместване, а пък всички предприятия ли са билив котловини
                          Обясних ти конкуренция, на колко години си- играеш ли игри/стратегии/ там винаги целта е една, избии противника и му превземи ресурсите. Е чичо сам това прави, само че сега по прави по доброзорно, купува си няколко по кресливи глупака, прави няколко фондациики/ такива като теб/ и започва. Руснаците казаха че за година дават на украинците работа за 15млрд. уса каза че са дали 5 млрд за 20 г за развитие на демокрацията, и сега продължават да я развиват с вчерашния самолет на нато с бойна техника
                          Ама не са само котловините, липсва икономическата логика и основа...това кой председател на ОК на БКП ще извади по-дорбо чеверме за отговорните другари не е икономическа логика...това е като оня виц: "И деца ше ви направим!"...

                          Когато нещо е строено на бързо и без логика и перспектива, това е резултата - няма Химко, няма Кремиковци, няма Плама...

                          А за Химко, заслуга има и "братската" цена на природния газ от Раша...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                            А, че има идиоти в ЕС - има. То и в Америка има идиоти:

                            Мики Рурк милия като го гледам - зел дал, нАркотиците не прощафат...а иначе тва мяза на някакъв фенстор на путлеризма ли, що ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              За морски транспорт чУвал ли си?

                              Химко ...най-доходоносно производство - уреа, суровина - газ, Химко - на майка си г@зина у Балкана...химическо производство в котловина - евала!

                              Кремиковци - металургичен комбинаат у средата на нищото, нооо...задължително у котловина...евала!

                              Индия има 4000 години традиция в металургията, не че в момента има местна суровина, обаче там се рециклира, всичко от кърфица до 100 х. тонни кораби...и пак субконтинент - вода отвсякъде...
                              Съгласих се за котловините, но това производство може да се премести, по спомен за димитровград също е трябвало да бъде преместен с няколко километра заради розата на ветровете. Но няма преместване, а пък всички предприятия ли са билив котловини
                              Обясних ти конкуренция, на колко години си- играеш ли игри/стратегии/ там винаги целта е една, избии противника и му превземи ресурсите. Е чичо сам това прави, само че сега по прави по доброзорно, купува си няколко по кресливи глупака, прави няколко фондациики/ такива като теб/ и започва. Руснаците казаха че за година дават на украинците работа за 15млрд. уса каза че са дали 5 млрд за 20 г за развитие на демокрацията, и сега продължават да я развиват с вчерашния самолет на нато с бойна техника

                              Прочети и това http://worldtodaybg.com/2014/08/12/b...D%D0%B5%D0%B4/
                              чичо сам смята москва за недружелюбен град-- не знам да се смея ли да плача ли???
                              Бил ли си някога в усА, ГОворил ли си с някой от там на чужд за него език??? Ами че те смятат вашингтон за чужбина. Аз съм питал много от дебелите дебили бил ли си в чужбина- отговорът е да, бил съм в аляска, ню йорк, вашингтон. По спомен само около 2-3 процента имат задгранични паспорти
                              В който и град или деревня на русия да отидеш образованието е на 2 или 3 степен по добро отколкото на уса, говоря за средно. Работих преди време за армията на чичо сам, от 9 души 8 не знаеха коя е столицата на щата монтана.Наложи се да проверяват нашите думи в интернет. Смях в залата

                              И ти искаш такива хора за господари http://desinfowar.wordpress.com/2014...-%D1%81%D0%B0/


                              А за това направо нямам думи http://worldtodaybg.com/2014/08/12/f...0%D1%82%D0%B5/
                              отново намеса във вътрешните работи на суверенни държави
                              Last edited by v_tin; 12.08.2014, 21:40.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Може би защото на нефтохима суровината му е много близо?????
                                Мисля че нефтохим имат 3-4 кораба за да си карат суровината от сондата понеже е много близо
                                Определено си пропуснал някой от часовете по икономика Да ме светнеш какви запаси от желязна руда има индия че от там тръгна Митал, а каквизапаси има китай, сигурно съм бил поне на 10 кораба и по 9 месеца сме въртели бразилия китай. Не , не е заради суровините а заради конкуренцията. Турците защо купиха маята в русе, повъртяха се малко и я затвориха, конкуренция, химко -5 място в света- конкуренция, и т.н
                                За морски транспорт чУвал ли си?

                                Химко ...най-доходоносно производство - уреа, суровина - газ, Химко - на майка си г@зина у Балкана...химическо производство в котловина - евала!

                                Кремиковци - металургичен комбинаат у средата на нищото, нооо...задължително у котловина...евала!

                                Индия има 4000 години традиция в металургията (сещаш се кой изкова гвоздеите за кръста), не че в момента има местна суровина, обаче там се рециклира, всичко от кърфица до 100 х. тонни кораби...и пак субконтинент - вода отвсякъде...
                                Last edited by kandid; 12.08.2014, 21:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X