IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Forbes: Русия няма понятие от търговия и затова забрани вноса на храни
    Със своите санкции срещу Запада тя прави хората си по-бедни


    Нещо неясно?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
      Да знаеш кой ботуш да целуваш.....
      Европейците целуват Хамерикенски Патуш и имат 15 пъти по висок жизнен стандарт от нас дето целувахме Руския Патуш....
      Или: "с какъвто се събереш такъв ставаш" Ние се събрахме с голтаците от Русия и сме си голтаци.

      Пиша ти от Плевен, драги Ванка.
      Помниш ли кагда пришол със танка?
      Беше млад, но се държеше мъжки.
      Зарази семейството ми с въшки

      Взе на мама златните пендари
      и дори галошите ми стари.
      Помниш ли, как кушаше картошки?
      Наконец забърса три кокошки.

      После си преспал със какa Сия
      и изпил си всичката ракия.
      А след време чухме и мълвата,
      че си гръмнал тате във главата!

      Длъжен бях да те обичам, Ваня.
      Даже кръстих дъщеря си Маня.
      Залъкът си давахме насила
      на Русия тая дива сила.

      После цели девет петилетки
      грабихте уран и руди редки.
      Грабихте и жито, папироси
      Зарад тебе ходим голи-боси!

      Дружбата ни беше свята, чиста.
      Ние всички хранехме танкиста.
      А пък ти ни пазеше със танка
      и ни взе последната луканка

      Пазеше и немците, и чехите.
      Ние тук възпявахме успехите.
      С паметник стърчиш ни на главата
      и скверниш небето и земята
      Това Монти да го научи наизуст!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Когато говорим за фашисткия режим в Кремъл...

        Ето как се разгонва мирна демонстрация пред посолството на Украина в Москва, вчера...фашизъм в действие...

        Еще материалы о задержаниях на Марше памяти и скорби

        "Более 30 человек задержаны во время акции памяти у посольства Украины в Москве"
        http://yeghiazaryan.info/bolee-30-ch...ainy-v-moskve/

        "Грани времени. Антивоенная акция в центре Москвы"
        http://www.svoboda.org/audio/26513782.html

        https://www.youtube.com/watch?v=LO9bTcgN_Do
        МОСКВА, 13 августа – РИА Новости. Аналитики Danske Bank, исследовав влияние украинского кризиса на экономику европейских стран, пришли к выводу, что санкции ЕС в отношении России и ответные ограничительные меры со стороны РФ будут "невыносимыми" для обеих сторон, и по этой причине их отменят спустя один-три месяца.

        РИА Новости http://ria.ru/world/20140813/1019824...#ixzz3AFgIXYwZ


        П€ не тряба да се забравя ,че ти плю 10 месеца законното правителство на БГ а ти се плащаше от американците...... както и сега...

        Коментар


        • Когато говорим за фашисткия режим в Кремъл...

          Ето как се разгонва мирна демонстрация пред посолството на Украина в Москва, вчера...фашизъм в действие...

          Еще материалы о задержаниях на Марше памяти и скорби

          "Более 30 человек задержаны во время акции памяти у посольства Украины в Москве"
          http://yeghiazaryan.info/bolee-30-ch...ainy-v-moskve/

          "Грани времени. Антивоенная акция в центре Москвы"
          http://www.svoboda.org/audio/26513782.html

          https://www.youtube.com/watch?v=LO9bTcgN_Do

          Коментар


          • А и за кандидат икономисттие ....
            Слаб долар и слаб петрол ,означава фалит на американците..... и същото за нас....
            Тези който си го пожелават ,дано ги стигне.....фалита....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              това е само началото. очакваното забавяне на световната икономика (дето още никой не си го признава) н
              Бертран ,по г
              , че и чичо Сам ще удари едно рамо да поспадне повече отколкото му се полага.

              това автоматически ще доведе до сериозна криза в руската икономика, която силно разчита на износа на суровини и трудно генерира добавена стойност в условия на пряка конкуренция с бизнеса от гнилия запад.

              а стигне ли се до емитиране на дълг не съм убеден, че даже и дружките на Путин назначени от КГБ за милиардери ще са навити да купуват руски ДЦК.

              Бертран,това за рецесията откъде го измисли....
              Данините друго показват.....вчера ги постнах.....
              Това ,че на някакъв поляк така му се иска и така ги тълкува .....
              Цените на газта и нефта се качват от май и второто шестмесечие на русия ще бъде по силно заради увеличеното търсене на Петрол и Газ на по високи цени...
              намален внос ......на основни храни
              дават ръс от 1,2 .....
              Това го признават и водещи западни анилизатори....като не вярваш на мойте хвърляния на боба....

              Коментар


              • Междувременно санкциите работят...

                Поставщики российских торговых сетей начали повышать цены на продукты. Доброе утро!

                X5 Retail Group сообщила в Минпромторг, что поставщики подняли цены на креветки и красную рыбу более чем на 20%
                http://slon.ru/fast/business/postavs...-1142037.xhtml

                Last edited by kandid; 13.08.2014, 09:15.

                Коментар


                • Следващото правителство действително има трудна задача и тя е противопоставяне на домогванията на фашистите от Кремъл и утвърждаването на България като свободна и независима страна с демократично управление...

                  Проблемът с Ирак, господинчо, е заложен във Версайската система, това, което се случва там, закъснява с около 70 години, но в Леванта е така - нещата стават бавно и както ние (Европа) преодоляхме Версай (най-вече създавайки ЕС, но и с войните на Балканите през 90-те) така и те днес трябва да преминат този път...

                  Коментар


                  • Което и да е следващото правителство то има много трудна задача - осъществяването на Южен поток! В тези спокойни августовски дни, Българи я е в епицентърна световната геополитика именно зарази ЮП! За следващото правителство това е време разделно. Ще бъде ли България горда самостоятелна държава в ЕС или ще бъде американска колония и бантустан на Балканите!

                    САЩ загубиха войната в Ирак. 10 Години след като нахлуха там и унищожиха цялата държавна инфрструктура сега отново провеждат "хуманитарни" бомбардировки. Загубиха войната и в Либия. Преди няколко седмици целият им дипломатически персонал се изнесе на пожар со все покъщината... Ще загубят войната и в Украйна. Това е повече от ясно. Киевската хунта провежда самоубийствена икономическа политика.

                    Единствената причина все още Русия да не е взела под управление югоизточна Украйна е икономическа. Въпросът е, кой ще изхранва 45 милиона безработни украинци? Никой не се наема да поеме такава отговорност. Русия пое тази отговорност за Крим. Но за други части от Украйна вече става голямо икономичско бреме дори и за икономика във възход като руската!
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Бертрам, Маранди.....с такива прогнози всъщност вещаете само едно - война и то неизбежна.
                      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Няма страшно. В ЕС е пълно с идиоти. И след като Украйна спря транзита на газ 2009та идиотите пак я защитават.
                        Нали така е наредил американския господар. На Европа е разрешено да целува американския ботуш и е забранено да има свое мнение.
                        Да знаеш кой ботуш да целуваш.....
                        Европейците целуват Хамерикенски Патуш и имат 15 пъти по висок жизнен стандарт от нас дето целувахме Руския Патуш....
                        Или: "с какъвто се събереш такъв ставаш" Ние се събрахме с голтаците от Русия и сме си голтаци.

                        Пиша ти от Плевен, драги Ванка.
                        Помниш ли кагда пришол със танка?
                        Беше млад, но се държеше мъжки.
                        Зарази семейството ми с въшки

                        Взе на мама златните пендари
                        и дори галошите ми стари.
                        Помниш ли, как кушаше картошки?
                        Наконец забърса три кокошки.

                        После си преспал със какa Сия
                        и изпил си всичката ракия.
                        А след време чухме и мълвата,
                        че си гръмнал тате във главата!

                        Длъжен бях да те обичам, Ваня.
                        Даже кръстих дъщеря си Маня.
                        Залъкът си давахме насила
                        на Русия тая дива сила.

                        После цели девет петилетки
                        грабихте уран и руди редки.
                        Грабихте и жито, папироси
                        Зарад тебе ходим голи-боси!

                        Дружбата ни беше свята, чиста.
                        Ние всички хранехме танкиста.
                        А пък ти ни пазеше със танка
                        и ни взе последната луканка

                        Пазеше и немците, и чехите.
                        Ние тук възпявахме успехите.
                        С паметник стърчиш ни на главата
                        и скверниш небето и земята
                        Last edited by 4ono; 13.08.2014, 01:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          а стигне ли се до емитиране на дълг не съм убеден, че даже и дружките на Путин назначени от КГБ за милиардери ще са навити да купуват руски ДЦК.
                          Ей, тук е заровен песа, че той ще ги кара, ама ...... никой глупак не иска да го завлече друг глупак към дъното ( в случая Джуджак ).

                          П.П. Мога да ти разкажа цялата стори на Русия, още преди да се е случила.

                          Не съм я смятал, понеже ( не ми плащат ), но ще е нещо от типа:

                          - 30-35% декапитализация на икономиката им само до 2 години;
                          - после влиза ефект "бътерфлай" - понеже са застаряващи и тряя'т пенции.
                          - до 2 години в Русия ще имат 2 много сериозни труса - когато области ще искат да се отцепят и те ще ги удавят в кръв.
                          - след 2025г. БГ Империя ще се надигне и ще започнат появите на първите БГ държави там.

                          Досадно ми е да правя подобен тип прогнози, но това ще се случи - даже и тайминг съм ви вкарал.

                          Заради вас не мога да си пиша книга да'е ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            това е само началото. очакваното забавяне на световната икономика (дето още никой не си го признава) неиминуемо ще доведе до спад в цените на суровините, специално за нефта съм убеден, че и чичо Сам ще удари едно рамо да поспадне повече отколкото му се полага.

                            това автоматически ще доведе до сериозна криза в руската икономика, която силно разчита на износа на суровини и трудно генерира добавена стойност в условия на пряка конкуренция с бизнеса от гнилия запад.

                            а стигне ли се до емитиране на дълг не съм убеден, че даже и дружките на Путин назначени от КГБ за милиардери ще са навити да купуват руски ДЦК.
                            Не бих се учудил на комбинация слаб долар и слаб петрол, предвид валутните резерви на Русия.

                            На война всичко е позволено, налЕ?

                            П.П. Ако Джуджето не беше барнало Крим и после серенада с Изт. Украйна можеше да хиляди и да го избират нон-стоп за пич на годината.

                            Но само 2 неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост ( Айнщайн )

                            Те ти Джудже в действие ( на дърти години ги удря тачката - не се базикам ) На 63 ли е, ако не се лъжа? Път за младите - няма ...

                            Имам един каскадьор в къщи на 80 години и познай какъв инструктаж му правя преди да се качи на колата. Щото се мисли за Аертон Сена и Шумахер, взети заедно.

                            Само, че Русото умее да полива с "контрастен" душ и то с 2 лафа. Те - така и с Джуджето - пернало го е деменцията - нормално ...
                            Last edited by marandi; 13.08.2014, 00:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                              Малко ги е трепал....

                              Маранди ,, ти война с комари или хлебарки знаеш ли как се води?
                              Не знам и аз се чудя, с оглед възможностите, които сте имали досега

                              Ако някой напада народът ми ( хората ) щях да го попилея, а не да му давам нов шанс ( живот ).

                              Нищо лично - принципно говоря. Украйна ви е част от БГ Историята, подобно на Македония.

                              Дръжте се с уважение към тях и толкоз.

                              Лично аз - никога не бих допуснал това да се случи, но вече е факт. Сега други се опитват да "обарват" БГ територии ... - ще им приседне и то скоро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Мдамм ... Русия вече официално е в рецесия.

                                Утре ще ви излязат данните от "инвесторо".

                                Бях предупредил, че ще се случи - случи се.

                                П.П. Вероятно сега БГ матрьошките с телешки възторг ще започнат кампанията колко е готино да си в рецесия, понеже досега ми се смееха, че Русия "никога" няма да влезе в рецесия.

                                Когато Русото шпреха, ще си водите записки
                                това е само началото. очакваното забавяне на световната икономика (дето още никой не си го признава) неиминуемо ще доведе до спад в цените на суровините, специално за нефта съм убеден, че и чичо Сам ще удари едно рамо да поспадне повече отколкото му се полага.

                                това автоматически ще доведе до сериозна криза в руската икономика, която силно разчита на износа на суровини и трудно генерира добавена стойност в условия на пряка конкуренция с бизнеса от гнилия запад.

                                а стигне ли се до емитиране на дълг не съм убеден, че даже и дружките на Путин назначени от КГБ за милиардери ще са навити да купуват руски ДЦК.
                                Last edited by bertram; 12.08.2014, 23:30.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X