IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
    Казах ти, че най-малката заплата е 1000, кое точно ти убягна?Сам си смятай...
    Това, че няма кой да работи за 650 всъщност е много добре, така се вдигат доходите, пазарно.
    С това мислене винаги ще си работник, мен ме устройва.
    Не може да има само вождове, трябват и индианци.
    Правилният въпрос е - може ли льоляк, който не е плащал 10 кинта на месец заплата - да два акъл на такъв, който киха по 1000 кинта?
    Last edited by marandi; 16.08.2014, 23:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Ся па съм бил от Лясковец и циганин.

      Ти не разбра ли, че мога да те намеря за 20 мин. точно? И да ти изкъртя форумната зурла?

      И преди няколко дни минавах по околовръсното за Трявна през Дряново.

      П.П. Виж, още един път намеси баща ми и може да ти се случи.
      Абе палячо казвай кога идваш че да те посрещна с хляб и сол.

      Ща плашиш баща си не мен бе смешник Лясковски...
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Е то момчето е пълен комплексар и то по много теми.

        Обижда другите на селски бек......а то се оказа че е от Лясковец. Ти знаеш ли какво е това.....там има само мангали и едни Българин и му викат Гошо циганина.
        На 40 години неоженен , без деца, живее в панелката на баща си и го е яд че Баща му много яде ........ ми то като се замислиш ако си на негово място вероятността да си комплексиран като него е също голяма ........ аз започнах да му съчувствам на момчето , даже повечето случаи не му обръщам внимание на зажданията ...обикновено го игнорирам.
        Ся па съм бил от Лясковец и циганин.

        Ти не разбра ли, че мога да те намеря за 20 мин. точно? И да ти изкъртя форумната зурла?

        И преди няколко дни минавах по околовръсното за Трявна през Дряново.

        П.П. Виж, още един път намеси баща ми и може да ти се случи.

        Коментар


        • Битката за Одрин 1205 и битката за 2012 – българското предизвикателство към Дявола

          http://alchemicaltechnologies.blogsp...1205-2012.html

          Безценно !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Ами дребосъкът може само по нета да се ръби. Смешко и половина.
            Пък да знаеш, че пише и книга. За БГ империята.

            Голем смех. Какви глупости пише само.... не е за вярване.
            Крепости, на които ровът с вода не е отвън, ами е отвътре. И когато врагът преодолее крепостната стена, понеже не очаква ров с вода, пада в него и се удавя. Страшна работа!
            Боядисва в бяло стрелите, та зимно време на фона на снега да не се виждат като летят. Щото ако стрелата е черна и лети към тебе ще я видиш и ще избягаш.
            И още подобни.

            А словоредът му е като на четвъртокласник.
            Браус, Шапка! ( и Благодаря ), че си ме прочел.

            Така е било - не си ги измислям нещата.

            Русото е много педантичен, когато проучва нещо.

            Не ме питай за бронии, какво са яли и т.н. - просто няма да се чете, ако вляза в детайли.

            Но е било така за вътрешните ровове.

            Освен, ако не искаш да ти пиша, че при обсада са ставали канибали като първо изяждат конете, а после започват и хората.

            Млъкни малко - Русото знае как да пише и БГ Империя няма да ви изпортя
            Last edited by marandi; 16.08.2014, 22:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Ами дребосъкът може само по нета да се ръби. Смешко и половина.
              Пък да знаеш, че пише и книга. За БГ империята.

              Голем смех. Какви глупости пише само.... не е за вярване.
              Крепости, на които ровът с вода не е отвън, ами е отвътре. И когато врагът преодолее крепостната стена, понеже не очаква ров с вода, пада в него и се удавя. Страшна работа!
              Боядисва в бяло стрелите, та зимно време на фона на снега да не се виждат като летят. Щото ако стрелата е черна и лети към тебе ще я видиш и ще избягаш.
              И още подобни.

              А словоредът му е като на четвъртокласник.
              Е то момчето е пълен комплексар и то по много теми.

              Обижда другите на селски бек......а то се оказа че е от Лясковец. Ти знаеш ли какво е това.....там има само мангали и едни Българин и му викат Гошо циганина.
              На 40 години неоженен , без деца, живее в панелката на баща си и го е яд че Баща му много яде ........ ми то като се замислиш ако си на негово място вероятността да си комплексиран като него е също голяма ........ аз започнах да му съчувствам на момчето , даже повечето случаи не му обръщам внимание на зажданията ...обикновено го игнорирам.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Лявсковския готвач пак се е нашмъркал с нещо ...

                Абе мухльо кога съм те плашил с цигани бе , даже няколко пъти съм ти предлагал като идвам до Търново да ти се обяда ЛИЧНО да те видя що за палячо си...ма се криеш кат мишок........
                Ами дребосъкът може само по нета да се ръби. Смешко и половина.
                Пък да знаеш, че пише и книга. За БГ империята.

                Голем смех. Какви глупости пише само.... не е за вярване.
                Крепости, на които ровът с вода не е отвън, ами е отвътре. И когато врагът преодолее крепостната стена, понеже не очаква ров с вода, пада в него и се удавя. Страшна работа!
                Боядисва в бяло стрелите, та зимно време на фона на снега да не се виждат като летят. Щото ако стрелата е черна и лети към тебе ще я видиш и ще избягаш.
                И още подобни.

                А словоредът му е като на четвъртокласник.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                  Правилно за хора в друга реалност.
                  Реалността е друга , ама как да я разберете?
                  Какво има за разбиране бе Роби!!!Човека ти го казва в прав текст!!!Същите въпроси съм ги задавал на хора,които са сядали да пием кафе!!!Само мрънкат,но да се борят ,йок!!!
                  Щели да останат без работа!!!Ами цената трябва да се плати!!!А и уж повечето са комунистически мислещи,но от солидарност нищо не разбират!!!
                  Затова измислените български бизнесмени ги доят яко!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Моркуфф ...

                    ти не беше ли някаква дряновска велика пръчка - дето даже ходи на фитнес?

                    Недей така, че за село от 5 хилки, изкарваш мангустите 25%.

                    Ай, стига с тоя мотив, че мога да ти се изсипя за по-малко от 20 мин. и няма да разбереш какво се случва и после ще ме плащиш с цигани.

                    Прибери си мангалите. Кей?
                    Лявсковския готвач пак се е нашмъркал с нещо ...

                    Абе мухльо кога съм те плашил с цигани бе , даже няколко пъти съм ти предлагал като идвам до Търново да ти се обяда ЛИЧНО да те видя що за палячо си...ма се криеш кат мишок........
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                      Не съм кон с капаци, ясно ми е , че 2/3 от страната мизерства. Иска ми се да не е така, но проблема е огромен и е в следствие на безхаберие и кражби от десетки години. За това, каквото зависи от мен, го върша на ниво.
                      +1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Maj нещо не си прочел както трябва, необходимите средства за живот са 567лв на човек от 4 членно семейство декември 2013. Тоест небходими са 2 300лв , ако едно семейство работи за теб, колко получава, работника на норма- осигуровките на колко са???????? Счетоводителя и той ли е на норма??
                        Въобще смях с Бг чорбаджиите, ще си и ти по някое време като русенеца който се оплакваше че няма кой да работи за 650 лв и държавата да внесе безработни
                        Заеби
                        Добре че не съм в Бг
                        Казах ти, че най-малката заплата е 1000, кое точно ти убягна?Сам си смятай...
                        Това, че няма кой да работи за 650 всъщност е много добре, така се вдигат доходите, пазарно.
                        С това мислене винаги ще си работник, мен ме устройва.
                        Не може да има само вождове, трябват и индианци.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                          Не се прави на интересен, след като не ти стигат
                          Ако всички са като мен, ще има по-малко такива като теб и заплатите няма да са по 500 лева а по хиляда, но не са. Ако ти прави впечатление 1000 е цели два пъти повече от 500. Ако двойно повечето пари от средното не правят впечатление, обявявам край на разговора и ти желая успешна кариера
                          Maj нещо не си прочел както трябва, необходимите средства за живот са 567лв на човек от 4 членно семейство декември 2013. Тоест небходими са 2 300лв , ако едно семейство работи за теб, колко получава, работника на норма- осигуровките на колко са???????? Счетоводителя и той ли е на норма??
                          Въобще смях с Бг чорбаджиите, ще си и ти по някое време като русенеца който се оплакваше че няма кой да работи за 650 лв и държавата да внесе безработни
                          Заеби
                          Добре че не съм в Бг

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Стига си се обяснявал като ученичка на мухльовци - които никога не са дали парче хляб на непознат.

                            П.П. БГ мениджърите ще ги изградите към 2020 г. - към 2025 г. ще влязат лидерите. По мои сметки.

                            До тогава ще има само "тъпотия" и то руска. Нали този мухльо някой трябва да го "храни"?
                            Гледам до къде ще стигне, не че тези приказки не ги чувам постоянно...
                            Я да ходя да паля скарата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              Не съм кон с капаци, ясно ми е , че 2/3 от страната мизерства. Иска ми се да не е така, но проблема е огромен и е в следствие на безхаберие и кражби от десетки години. За това, каквото зависи от мен, го върша на ниво.
                              Стига си се обяснявал като ученичка на мухльовци - които никога не са дали парче хляб на непознат.

                              П.П. БГ мениджърите ще ги изградите към 2020 г. - към 2025 г. ще влязат лидерите. По мои сметки.

                              До тогава ще има само "тъпотия" и то руска. Нали този мухльо някой трябва да го "храни"?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
                                Не си излизал от София май.
                                Или ако си излизал си ходил само по курорти.
                                Не съм кон с капаци, ясно ми е , че 2/3 от страната мизерства. Иска ми се да не е така, но проблема е огромен и е в следствие на безхаберие и кражби от десетки години. За това, каквото зависи от мен, го върша на ниво.

                                Коментар

                                Working...
                                X