IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
    Ама това украинско възвание защо е на РУСКИ?

    Дали защото "украинците" към които се обръща не говорят украински?
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • http://peremogi.livejournal.com/2854334.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Колко кинти искаш да загубиш? Ако щерка е готина - мо'е ме вземеш за зет

        П.П. Смешно ми е да ме нападат за четене като колегата за битката при Одрин.

        Хубав опит, ама смотан - много по-добре ще ви го изтегля и то не, защото мога да пиша добре, а защото съм чел доста повечко.

        Тотално непознаване на начин за бой при латините - вярно е между 300-1200 души обща маса е образувала формацията "танк", за която се говори. Около 300 бойни единици са били, но се бият независимо една от друга ( точно, защото са формирани като независими и да се бият до откат без значение какво се случва с другарчето ).

        Най-лесно се смята така - 300 "танка" по 800 души = 24 хилки - толкова са били някъде по мои изчисления. А, не че първо подмамили брад'чед му и после Император се предал сам. Нищо общо със северния елен. Били са от различни държави и са се биели като танк-секция. Всеки за себе си. Те така с теорията на момчето от блог-чето.

        Калоян ги пръсва по съвсем друг начин, но няма значение. Ще си го видите в книгата, че наближава.
        ---------------------------------------------------------------

        Мога да му дам и пример - това се е случило при един римски император, когато тръгнал да завладява Персия.

        Още тогава за сефте римляните виждат тежка конница, лека кавалерия, която може докато отстъпва да ръси цели секции със стрели и прочие. Конете са били бронирани от А до Я.

        Оттук насетне е безсмислено да говоря ( било е преди 2 хиляди години ) .... когато ще съчините Христа.

        Но теорията е смешна и показва непознаване на нещата. Казах, че съм ултра-педантичен, но пак ми загубиха времето да чета простотии. Какво разбира той от брони и ризници - тоя, който го е писал? Не мо'а да се сетя? Сега трябва да го почвам по Металознание какво разбира като ги е писал тия чудеса?
        Марандитко не намесвай децата и бъди внимателен щото Гигов има оръжие.Мое те гръмне у десятката.Ония русолявите турци дали още плачат за тебе?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Никой европеец не би се оставил да бачка за такива стотинки"- наясно ли си с нещата????????
          Разходи се до германия, Биркенфелд, Идар- Оберщайн- банките отказват да кредитират в този район, безработицата е около 60%. За да получат работа хората се редят от 4 сутринта пред радхауза и който има късмет работи за деня. На следващия ден пак се реди
          Жена ми работи за 690 чисти в СИ банк. Ако и аз работя за такива пари за кое по напред ще стигнат????????
          Къде живееш и с какво се занимаваш, ако си работодател колко плащаш
          В цяла Западна Европа бачкерите са на 1900 евро бруто максимум.След данъци и осигуровки и наеми не остава кой знае колко.Хората с бизнес колкото си изкарат а малко повече взимат висшистите.Само по нашите форуми се пишат масово глупости за някакви извънземни доходи...То и затова белите не се размножават.До двайсе годин Западна Европа ще бъде населена с цигани араби негра пакистанци индийци и китайци..

          Коментар


          • Пол Крейг Робертс: «Когда же проснутся европейцы?»

            http://rusvesna.su/recent_opinions/1408204984

            Обманывают ли западные пропагандисты кого-либо, кроме самих себя?

            Последний абсурд, пришедший из Украины, ЕС и Вашингтона состоит в том, что гуманитарная помощь от России и Красного Креста для Восточной Украины это — «трюк и обман, предлог для вторжения». Такая нелепая ложь свидетельствует о том, что западные пропагандисты считают граждан на Западе полными идиотами.

            Даже дураку понятно, что если бы Россия захотела послать вооруженные силы на Украину, ей не нужно никакого предлога, тем более совместной акции с Красным Крестом. Восточная Украина, сразу же вслед за Крымом, уже проголосовала как за независимость от Киева, так и за присоединение к России. Если бы России нужен был предлог, то решений, принятых несколько месяцев назад было бы вполне достаточно. Но России не надо вообще никакого предлога для того, чтобы спасать русских от резни, учиненной марионетками Вашингтона, как над палестинцами в Газе.

            Своим бездействием российское правительство дает вашингтонским вассалам в Европе время для того, чтобы понять, что Вашингтон, а не Россия представляет собой главную проблему, и что Вашингтон собирается возложить все тяготы конфликта с Россией на европейцев. ................................................

            Обман, который поддерживают США в XXI веке, не знает прецедентов. Ничто в мировой истории не может сравниться с ним. Это не только обман, приведший к многочисленным войнам (Афганистан, Ирак, Сомали, Сирия, Украина, на грани войны Иран), но и противозаконные военные действия на территории Пакистана и Йемена, а также постоянное финансовое мошенничество в мировых масштабах. Издержками мошенничества Уолл-стрита стали европейский долговой кризис, нарушение национального суверенитета европейских стран в ходе оказания «помощи» по погашению государственных долгов Международным валютным фондом и обнищание «спасенных» Греции, Италии, Испании, Португалии, Ирландии, а также стран Восточной Европы. ..............................................

            Американский общественный деятель, экономист, политолог, директор Института политической экономии.
            Республиканец, бывший заместитель министра финансов США (1981–1982).
            Доктор наук, работал старшим научным сотрудником Гуверовского института в Стэнфордском университете.
            Бывший редактор и обозреватель газет «Wall Street Journal», «Business week», «Washington Times».

            Автор книг: «Крах свободного рынка и экономическое разложение Запада», «Как мы потеряли Америку».
            Last edited by robert; 17.08.2014, 07:07.

            Коментар


            • Понеже си семпъл, Валентине.

              В Хамбург 5 звезди хотел е 150-200 евра на нощувка/човек, а те ще са там цяла седмица.

              Сега те слушам "морски" с 400$ месец заплата на жената

              Нещо като Моркоффааа с фитнеса предполагам или бат' Пешо с доматите?

              Малко по-внимателно като ми дрънкате за Германия!

              Чували сме как е. Даже през няколко години сме там. Кей?
              Last edited by marandi; 17.08.2014, 04:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Няма защо да споря, който иска да вярва. А по повод работата в Бг- ами 70-80 % от работещите получават такива заплати. Това означава че или всички за залупени или чорбаджиите са много стиснати и алчни
                Другата седмица пътуват мои близки до Хамбург за едно експо.

                Колко кинти ще сложиш да ги разходя до местата, които си казал и че безработните се редят пред кметствата ден за ден да им раздават помощи?

                Предложи число? Ще имат разходи после, нали се сещаш? И ще имаш инфо от първа ръка после с документи. Само, че са си купили самолетни билети месеци преди това да е по-евтинко и внимавай с какво число ще компесираш, ако ги разходя.

                Вальо Топлото или Тъпото беше? След една седмица - гледай там за един световен панаир на корабите, щото аз съм готвач ли ко беше - па той се провежда на 2 години като цикъл.

                Опс .. забравих - ти се праскаше, че си "морски" - некъв безработник

                Някой за Снегурачка няма ли да се представи вече? Белким опъна нещо да'е ...
                Last edited by marandi; 17.08.2014, 03:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                  Леко се осра - никой не се реди пред Ратхаус (кметството) за работа
                  В районите с висока безработица си получават Харц4, което е малко под 400Е джобни на месец - чисто, плащат им транспорта, наема и сметките. Жена ти да си бачка като залупена за по-малко от немските джобни за безработните... сами сте си виновни за хала на който сте.
                  Няма защо да споря, който иска да вярва. А по повод работата в Бг- ами 70-80 % от работещите получават такива заплати. Това означава че или всички за залупени или чорбаджиите са много стиснати и алчни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                    Чорбаджи, само хляб и сол ли ядете по ваше село?
                    Затуй ли палиш скарата - да препичаш филиите хахахаха!
                    Чекай първо да разбере откъде съм момчето с "фитнеса".

                    П.П. Иначе ги редят "престижно" БГ матрьошките на хартия:

                    1. Енергетик.
                    2. Счетоводител.
                    3. Военен.
                    4. Държавен служител.
                    5. Емигрант от Германия.

                    Ум да ти зайде от "творчество" на професии. Машала

                    Чакам Форката, освен "инвеститор" да се изкара тоже професУр, доцент и кот' се сетиш там до "академик".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                      Леко се осра - никой не се реди пред Ратхаус (кметството) за работа
                      В районите с висока безработица си получават Харц4, което е малко под 400Е джобни на месец - чисто, плащат им транспорта, наема и сметките. Жена ти да си бачка като залупена за по-малко от немските джобни за безработните... сами сте си виновни за хала на който сте.
                      За Германия си прав - плащат им наеми, битови сметки и всичко от А до Я + джобни.

                      Ти си му писал само джобните.

                      Тук удавиха цял град - Мизия и им казват "евете се" отзад на 'орицата.

                      Той тоя си няма понятие какви ги дрънка. Неква умрела БГ матрьошка е ....
                      Last edited by marandi; 17.08.2014, 03:33.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                        Леко се осра - никой не се реди пред Ратхаус (кметството) за работа
                        В районите с висока безработица си получават Харц4, което е малко под 400Е джобни на месец - чисто, плащат им транспорта, наема и сметките. Жена ти да си бачка като залупена за по-малко от немските джобни за безработните... сами сте си виновни за хала на който сте.
                        Бе, аз стигнах до 60% безработица в Германия и спрях да чета.

                        Тоя е за преглед

                        П.П. Утре Путьо ще ти ги съчини същите небивалици ( пардон Итар-тасс или Риа-новости ).

                        Даже в Източна Германия нямат такива нива, хем наблъскаха над 100 млрд. там.

                        И в УСА им плащат развалена храна при урагани/спиране на ток, ходят и ги описват - ма те са на 900$ и се води слабо.

                        В Канада са на 1400 техни долара за безработен и да мятат съчки да ловят риба.
                        --------------------------------------------------------------

                        Тук 5 ник-а ги фалирват и громят евридей ( ЕС, УСА и Канада ). Освен да се хилиш ....?

                        Жена му ходела да бачка всеки ден, па му давам сравнение - никой не ходи за подобни манги из белите държави. Даже и черните, дето ги "бият", по БГ матрьошките разкази.
                        Last edited by marandi; 17.08.2014, 03:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Абе палячо казвай кога идваш че да те посрещна с хляб и сол.

                          Ща плашиш баща си не мен бе смешник Лясковски...
                          Чорбаджи, само хляб и сол ли ядете по ваше село?
                          Затуй ли палиш скарата - да препичаш филиите хахахаха!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Никой европеец не би се оставил да бачка за такива стотинки"- наясно ли си с нещата????????
                            Разходи се до германия, Биркенфелд, Идар- Оберщайн- банките отказват да кредитират в този район, безработицата е около 60%. За да получат работа хората се редят от 4 сутринта пред радхауза и който има късмет работи за деня. На следващия ден пак се реди
                            Жена ми работи за 690 чисти в СИ банк. Ако и аз работя за такива пари за кое по напред ще стигнат????????
                            Къде живееш и с какво се занимаваш, ако си работодател колко плащаш
                            Леко се осра - никой не се реди пред Ратхаус (кметството) за работа
                            В районите с висока безработица си получават Харц4, което е малко под 400Е джобни на месец - чисто, плащат им транспорта, наема и сметките. Жена ти да си бачка като залупена за по-малко от немските джобни за безработните... сами сте си виновни за хала на който сте.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                              Маранди не си губи времето. Тея са учили соц история до осми клас и за тях времето е спряло там
                              Не че аз съм завършил история в СУ, но поне не ме мързи да чета каквото ме интересува. Тея са обикновени жидоблядове-пидори.
                              Хуйлостанци некви казуваш?

                              Зациклил съм леко и не мога да изтегля готино "сглобката", че тъкмо съм на Калоян, дет' ме пробват.

                              Все ще ме перне музата и пръстите ми ще започнат пак да се движат сами после по книжльока

                              Нямат представа какво четене блъскам, за да напиша 1-на после.
                              Last edited by marandi; 17.08.2014, 03:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Между другото.

                                Както най-големият ви враг в момента Русия гледа да ви избие, понеже иначе няма История. Ако пукнете вече няма да има кой да оспорва глупостите им.

                                Битката при Одрин през 1205 г. ви отваря още един враг също - Западът - те няма да ви го простят, че ги разпилявате от бой ( Русия още я няма по това време ).

                                Франция, Италия, Германия и Англия са попиляни накуп. Още не са ви го простили

                                Ще ви правим Българчета, че иначе ще ви избият.

                                Те така ...
                                Маранди не си губи времето. Тея са учили соц история до осми клас и за тях времето е спряло там
                                Не че аз съм завършил история в СУ, но поне не ме мързи да чета каквото ме интересува. Тея са обикновени жидоблядове-пидори.

                                Коментар

                                Working...
                                X