IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bones57
    Видиш ли ТРОЛ За разлика от тебе, СЕГА, аз може да си позволя лукса да изляза от форума и да се порадвам на хубавото време, а ти ще останеш тука за да бичиш центове и да разводняваш темата. Успешно при което. ТОРБА ЦЕНТОВЕ ЗА ГЕРОЯ !!!

    Моралната поука. Намери си свястна работа. Видно е, че това е основаната причина да лижеш американски ануси.
    Напусни
    С патент още в студентските ми години не съм изпитвал нужда да лижа каквото и да е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
      На снимката в Ирак има един черен. Във Фергюсън, Мисури това може да окаже влияние върху екипната "работа".
      Правилно
      Останаха още 9.
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Едната снимка е от Ирак. Другата е от Фергюсън, Мисури. Открийте 10-те разлики!


        На снимката в Ирак има един черен. Във Фергюсън, Мисури това може да окаже влияние върху екипната "работа".

        Коментар


        • Едната снимка е от Ирак. Другата е от Фергюсън, Мисури. Открийте 10-те разлики!


          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bones57
            Да ти приличам на наемен работник джудже?
            Аа .. аз съм миличко, Баце.

            За коя област в Германия си собственик, просто ще те издиря по-бързо.

            Освен, ако фирматата ти не търси крайни клиенти?

            П.П. Сефте ще чуя подобна фирма, ама нали съм се нагледал на БГ матрьошки и фруфесии като разни "енергетици", дет' не чували за "битова" газ и че е на акциз.

            Ама, ако го питам и той се води "собственик" - та затова си питам.
            Last edited by marandi; 18.08.2014, 19:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
              Логично.

              http://dnes.dir.bg/news/ukrina-pavlo...17229586?nt=10

              "Украйна поиска военна помощ от ЕС и НАТО"

              Пищят като приклещени хохли, защото разбраха, че не могат да воюват срещу народ, който защитава своите земи и корен.

              Толкова за хунтата. Сега да видим какви ще ги надробят нейните кукловоди.
              Хаяско да заповяда да воюва с НАТО Много ефектно самоубийство би било...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bones57
                Ти НОРМАЛЕН ли си бе??? Знаеш ли, ако сега САЩ и ЕС излязат от Ирак, Афганистан, Либия, Сирия и Украйна, колко хиляди, дори милиони хора ще успеят да се спасят и да не нахранят червеите?
                Успокой се, утре пак ще пишеш според подписа си че не помниш нищо щото през войната те е треснал кьорфишек между очичките....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bones57
                  Аз отдавна съм изплувал. И тук и навън. Избрах да изляза навън, защото не исках да ХРАНЯ паразити като тебе. Занимавам се с електроника, оптика и органична химия. Любимите ти приятели от САЩ и ЕС ебаха майката на родното производство и това е основната причина да съм навън.

                  Преди месеци направихме пробив в замяната на тежките метали в полупроводниковите елементи с органични разтвори и свръзки на базата на ДНК вериги. Екипа ми е изцяло български. Вероятно печалбата ще достигне милиони.

                  Кажи ми сега ти, преуспели, с какво точно успя да изплуваш?
                  Вероятно печалбата ви ще е милиарди... корейски вонги
                  Изплувах с ума си, с труда си, знанията и уменията си. И в България, и извън нея (вече). Всичките писукащи колко е зле просто чакат някой да ги оправи - и той редовно ги "оправя" ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение


                    Я пак, за нас простите духом и исторически......

                    Колко века се е градила и развивала руската и "американската" история / нация / култура????

                    И не се дръж като откровен "току що активизиран" трол. Спират центовете....
                    Хайде да я видим древната руска култура - киевска ли да я наричаме или монголски или може би татарски хаганат? За полска, украинска, шведска, литовска - после ще говорим, да свършим първо с тази

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                      То верно че руската система с крепостни селяни не беше робство ...
                      Форката е уникален, че му и плащат

                      Иначе ме кефи много - лафчетата последното "цивилизовано" място на Юръп преди да дойдат татарите било Крим.

                      Ех, ех ......

                      П.П. Демек докато нямаше Русия Слънце не е пекло над Европа да'е ....

                      О, миг поспри! Ти си тъй прекрасен!
                      Last edited by marandi; 18.08.2014, 19:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Може да се лее и от самия Бесен сектор.



                        Видяхме какво стана в държавите където САЩ свалиха законните правителства и въведоха "демокрация".
                        Ирак почти не съществува като държава.
                        Либия също.
                        Египет се тресе.
                        Афганистан само чака американските войски да се изтеглят.

                        Ако Русия до една година не окупира Украйна, а това почти сигурно означава световна война, то Украйна ще се разпадне като държава.
                        Не съм сигурен дали и сега може да се брои за държава. Май власт има само в Киев, а по регионите си властват местните олигарси.
                        Ти нормален ли си бре? Ако Русия окупира ей-сега Украйна, то Украйна мигновено спира да съществува като държава хахахахаха! То бива промит мозък, то може шапкар ама това твоето обяснява защо и България беше обрана толкова успешно от червенухите!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Добре, че са го направили. По времето на татарите Крим е бил последното място в цивилизована Европа, където е било узаконено робовладелството. Крим е бил един голям пазар на роби, включително и на заробени от татарите българи.

                          Чети бе, бубачко, чети. Преди да се говори наизуст трябва и нещо да се порочете. Историческото образование от Дискавъри и Виасат Хистори е крайно недостатъчно, да не кажа вредно, за да разбереш света днес - от къде е дошъл и накъде отива!
                          То верно че руската система с крепостни селяни не беше робство ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                            Колко века е руската в сегашния и вид? 3. Колко е американската в сегашния и вид? 2.
                            Ебахти и историята хахаха, точно пък в Русия кой не е искал - той не е вършал


                            Я пак, за нас простите духом и исторически......

                            Колко века се е градила и развивала руската и "американската" история / нация / култура????

                            И не се дръж като откровен "току що активизиран" трол. Спират центовете....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                              Как го каза копеле.....САМО как го каза!!!!! С един замах бутна история за няколко века!

                              Торба центове за героя. НЕЗАБАВНО !!!!!
                              Колко века е руската в сегашния и вид? 3. Колко е американската в сегашния и вид? 2.
                              Ебахти и историята хахаха, точно пък в Русия кой не е искал - той не е вършал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от moderebov
                                Ето такива предатели и гъзолизци на червени задници като тебе поканиха руската армия в България на 9-ти '44та. След което тая страна потъна в тинята.
                                А сега.........25 години по-късно БЯСНО изплува, докато гълта ЕС и УСА фекалиии и потупване по рамото всеки път щом си поеме дъх.

                                Кажи ми бе, сега като сме първи в редиците на НАТО и водим про-западна политика, що се топим с всеки изминал ден и заплатите са ни като тези в най-бедните латино страни???

                                Коментар

                                Working...
                                X