IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Сравняваш "режима" на Президента Янукович дошъл на власт след напълно законни избори и хунтата със съмоназначилия се президент дошла на власт след военен преврат?!... А, неравновесенов? а? А? А?
    Може да е дошъл на власт демократично, но управлява като корумпиран от Москва мафиот. А такава власт няма място в цивизована европейска държава. В азиатските -станове може и да минава, но не и на границата на ЕС.

    А точно сегашните управляващи имат огромно желание да проведат нормални избори - но същите тези подкряпани от Москва терости правят всичко възможно демокрацията в Украйна да не може да просъществува. Защото и Путя знае че няма никакъв шанс при честни избори.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Това бяха мирни протести, които бяха нападнати с оръжие от един репресивен почти диктаторски режим. Съвсем нормално във всяка демократична държава е когато някой напада с оръжие мирния ти протест да защитиш с оръжие в ръка правото си да живееш в демокрация.
      И най-миролюбиви, протестиращите от Десен сектор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Това бяха мирни протести, които бяха нападнати с оръжие от един репресивен почти диктаторски режим.
        Сравняваш "режима" на Президента Янукович дошъл на власт след напълно законни избори и хунтата със съмоназначилия се президент дошла на власт след военен преврат?!... А, неравновесенов? а? А? А?
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Това бяха мирни протести, които бяха нападнати с оръжие от един репресивен почти диктаторски режим. Съвсем нормално във всяка демократична държава е когато някой напада с оръжие мирния ти протест да защитиш с оръжие в ръка правото си да живееш в демокрация.
          Ти си БОЛЕН ...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            А га яде кИфтетата, що не рИва?
            Га въоръжените терористи превземаха и палеха сгради в Киев преди няколко месеца, що не беше нормално да се използват танкове, а сега е нормало?
            Това бяха мирни протести, които бяха нападнати с оръжие от един репресивен почти диктаторски режим. Съвсем нормално във всяка демократична държава е когато някой напада с оръжие мирния ти протест да защитиш с оръжие в ръка правото си да живееш в демокрация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Съвсем нормално бих казал, някакви въоражени терости завземат държавни сгради.
              А га яде кИфтетата, що не рИва?
              Га въоръжените терористи превземаха и палеха сгради в Киев преди няколко месеца, що не беше нормално да се използват танкове, а сега е нормално?
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                В момета тече нова трагедия в Мариупол.

                Kiev’s forces are using heavy weaponry and tanks in the eastern city of Mariupol to storm the local Interior Ministry building, where police have barricaded inside. After residents began flocking to the scene, Kiev fighters opened fire on civilians.

                Many people came to mark Victory Day, but as the reports of shooting started coming in, they moved on to show support for a few dozen policemen who had barricaded inside the building, refusing to take orders from Kiev.
                Съвсем нормално бих казал, някакви въоражени терости завземат държавни сгради. Как например Путин би се справил с подобна ситуация ако бяха окупирали кметството на Улан Уде например.

                Коментар


                • В момента тече нова трагедия в Мариупол.

                  Kiev’s forces are using heavy weaponry and tanks in the eastern city of Mariupol to storm the local Interior Ministry building, where police have barricaded inside. After residents began flocking to the scene, Kiev fighters opened fire on civilians.

                  Many people came to mark Victory Day, but as the reports of shooting started coming in, they moved on to show support for a few dozen policemen who had barricaded inside the building, refusing to take orders from Kiev.
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                    11:17. Русия. Търсенето на чуждестранна валута достигна 14,3 млрд. долара, което е нарастване с 1.5 пъти през март спрямо февруари, най-висока стойност от януари 2009 г. Банк России
                    А предлагането на долари срещу рубли през Април спрямо Март явно е нарастнало с повече от 1,5 пъти, щото рублата поскъпна от 36,5 за долар до 34,80...
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Абе, а що, ХУНТАТА отказа преговори с Изтока ?
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                        Обаче Коле, севернокорейците са по-силни в парадите, човек! Красноармейците ми се видяха малко вяли, а корейчетата са като пружинки, макар че маршовата им стъпка е малко странна А техниката им е подобна да ти кажа

                        Дет се вика, ей тва е парад:
                        http://www.youtube.com/watch?v=FwEkaGYBdHs

                        А не като тая пародия днес.

                        Босовете в капиталистически G класи като гледам. И разни танкове, чудеса. Чудя се кога ще им писне на китайците да ги хранят. Май им идва времето:
                        http://www.telegraph.co.uk/news/worl...se-leaked.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Аз за едно ШЗО имам над 10 характеристики в здравната книжка и от кварталната ОФ организация 3 за всяко година когато се отлагах , от комсомола 2 , от познати партиини членове 3 ,от училището 1 ,от университета ... .... ...ти ако си приет за курсант и после редовен офицер са те проверили до 10 коляно поне три пъти а какво си писал за ръководната роля на партията ..не ми се мисли а какво си преподавал на войниците през политическата година ........... срам е да го пиша.....
                          Да не мислиш ,че сме паднали от небето....
                          даже политически изпит имаше за влизане във военното училище ...
                          А до завършването ..поне 4 са изпитите...
                          Айде посмали .... Не си само ти завършил ШЗО та да ни разправяш глупости. Склонен съм да се съглася с тезата ти относно проверките на курсантите и редовните офицери, но това не значи че можеш свободно да си съчиняваш "факти".
                          Last edited by chronos; 09.05.2014, 13:27.
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Честит ДП на ВВП!
                            И честит ден на Европа на всички европейци!
                            http://www.clubz.bg/3636-g_7_zamenq_...istov_ot_sasht

                            Великобритания разработва заедно с европейските страни и САЩ план за неутрализиране на заплахата на Владимир Путин да използва руските доставки на газ и петрол като оръжие срещу Украйна и източноевропейските й съседки, пише в. "Индипендънт".

                            През юни на срещата на върха на Г-7 британският премиер Дейвид Камерън и другите лидери ще подпишат "план за извънредно реагиране" по оказването на съдействие на Украйна през зимата в случай на ограничаване на доставките от страна на Москва.

                            Тази седмица пък министрите на енергетиката на страните от "голямата седморка" съгласували помежду си дългосрочен план за елиминирането на зависимостта на Европа от руските газ и петрол и предотвратяването на използването от страна на Кремъл на енергийната сигурност в качеството на политически коз, допълва изданието. Става дума за създаването на няколко нови терминала за нагнетен газ в Европа, сваляне на ограниченията на САЩ за износ на шистов газ и инвестиции в нови газопроводи за пренос на газ от запад на изток, както и за разширяване на маршрутите за транспортиране от Северна Африка.

                            "Докато не бъдат предприети съответните действия, Русия без съмнение ще използва енергетиката като оръжие", заявил пред "Индипендънт" британският министър на енергетиката Ед Дейви. Той допълнил, че страните от Г-7 се договорили да неутрализират руската опасност в дългосрочен план. А до броени седмици щял да бъде изготвен проект за поддръжка на енергийните потребности на Киев през тази пролет в случай, че Русия спре кранчето. Британски правителствен източник потвърдил, че премиерът Камерън изцяло подкрепя тази инициатива.

                            П.С. Днес видях един колорад да се разхожда около халите, беше турил половин метър колорадска лента на ревера...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                              Хареса ли ви най-новата разработка на руските военни - фейслифта на легендарната газка от втората световна? Кръстили са я Тигър, вътре всичко е от добре познатата газка (дет се вика - техника тествана близо век), но отвън е като истински руски наземен дрон Обаче дизайна ми напомня на нещо, но не мога да се сетя на какво????

                              П.С. Абе ако съм честен - прилича ми на Хамърче, ама пак ще ме обвините в западен уклон...

                              Айде пичове, продължавайте веселбата без мен, пак ще се включа по-късно
                              Личи си че нищо не разбираш,
                              хамъра изобщо не е в класа на "Тигр",
                              Хамъра е по-скоро като паркетен джип за гъзария

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                                ... САЩ са доста по-напред в авиацията
                                Ахахаха ...

                                Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                                защото са по-малко фалирали от Русия и защото не са имали 100 годишен застой в която и да било област на науката и икономиката
                                Ахахахахахахахахахахахахахахахааааааа ...

                                Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                                Русия е изостанала в областта на безпилотните самолети без значение от действията на други държави свързани и несвързани с темата.
                                Факт.
                                Работят усилено по въпроса,
                                (тук-там) периодично излизат странни новини, но в момента, нямат нищо готово...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X