IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Назрява най-големият ВЕИ скандал за последните двеста години, хиляди хора ще фалират!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Ми не може. То ако можеше всеки щеше да си тури по няколко панела. И тайничко да си ги върже за мрежата. И черпиш евтин ток от мрежата, а го продаваш на скъпите цени.

    Напълно подкрепям Бай Пешо. Като са толкова изгодни и е такава инвестиция, да излязат на пазара. И да се конкурират с ТЕЦа и АЕЦа. Ако могат.

    Лошото е че държавата не бива да постъпва по този начин. Да сключва договори, да гарантира с тях някакви цени, а после самоволно да нарушава договора.
    А ДЪРЖАВАТА ДА МЕ Е ПИТАЛА ИСКАМ ЛИ ТОК НА ЦЕНИ В ПЪТИ НАД ТЕЦ И АЕЦ.ТО С ТАЗИ ЛОГИКА УТРЕ ЩЕ ДАДАТ НА ГЛАВА ОТ НАСЕЛЕНИЕТО ПО 3000 ЕВРО НО СЛЕД ИНВЕСТИЦИЯ СПЕЦИАЛЕН НОЖ ЗА 400 000 ЕВРО НА НОЖ И СЛЕД ТОВА КОЛЯЧИТЕ ДА ГИ СЪЖАЛЯВАМЕ ЧЕ ИМ ПРОПАДНАЛА ИНВЕСТИЦИЯТА.Я ПО СПОКО БЕ ВИЕ СЪВСЕМ ИЗТРЕЩЯХТЕ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
      Бъркаш . Обикновения човек не може да си сложи на покрива панел и да продава на преференциална цена .
      За разлика от белите държави !
      Ми не може. То ако можеше всеки щеше да си тури по няколко панела. И тайничко да си ги върже за мрежата. И черпиш евтин ток от мрежата, а го продаваш на скъпите цени.

      Напълно подкрепям Бай Пешо. Като са толкова изгодни и е такава инвестиция, да излязат на пазара. И да се конкурират с ТЕЦа и АЕЦа. Ако могат.

      Лошото е че държавата не бива да постъпва по този начин. Да сключва договори, да гарантира с тях някакви цени, а после самоволно да нарушава договора.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Назрява най-големият ВЕИ скандал за последните двеста години,

        "Назрява най-големият ВЕИ скандал за последните двеста години"

        А бе Черкезов,
        защо си се ограничил само за последните 200 години?
        Можеше спокойно да го кажеш за последните 2000г, или последните 200 хиляди години. А що не и последните 200 милиона години? Тъй де! От палеозоя насам такъв ВЕИ скандал не е имало.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Да се приложи Чл.19 на Конституцията, да се съдерат договорите за задължително изкупуване на точецът от ВЕИ, а подписалите ги от държавна страна - да отидат в затворът !!!

          Вие тая Конституция за нищо нямате я ли, бе?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Ти имаш същото право, Пинко. Слагай и ти.
            Бъркаш . Обикновения човек не може да си сложи на покрива панел и да продава на преференциална цена .
            За разлика от белите държави !

            Коментар


            • ГЛЕДАТЕ ЛИ ПО НОВА ХИЛЯДИТЕ В КАВИЧКИ----------50 ЧОВЕКА КЪРЛЕЖИ-----АЙДЕ МОЛЯ ЗАРАДИ ТЯХ ДА ПЛАЩАМ ДВОЙНО

              Коментар


              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                СЛОЖИЛИМИ ИЗ ЦЯЛАТА СТРАНА ПЕРКИ И ПАНЕЛИ----КАТО КЪРЛЕЖИ. САМО С ТАКИВА И ПО СТРОГИ МЕРКИ КЪРЛЕЖА СЕ ОТЛЕПЯ ИЛИ УМИРАШ ОТ НЕГО
                Ти имаш същото право, Пинко. Слагай и ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                  къде в пазарната икономика държавата да определя твърда печалба.ама моля няма заради тяхния гъз ние да страдаме.браво на бсп и дпс.айде който разчита на държавна гаранция да ходи в северна кореа
                  Държавата НИКОГА не е определяла твърда печалба. Не внимаваш в картината, Пинко. Държавата договаря само някаква цена, до печалба има доста разлика.

                  Коментар


                  • СЛОЖИЛИМИ ИЗ ЦЯЛАТА СТРАНА ПЕРКИ И ПАНЕЛИ----КАТО КЪРЛЕЖИ. САМО С ТАКИВА И ПО СТРОГИ МЕРКИ КЪРЛЕЖА СЕ ОТЛЕПЯ ИЛИ УМИРАШ ОТ НЕГО

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                      къде в пазарната икономика държавата да определя твърда печалба.ама моля няма заради тяхния гъз ние да страдаме.браво на бсп и дпс.айде който разчита на държавна гаранция да ходи в северна кореа
                      Е с това шопско мислене сме на това дередже. Пернишките корени издвата.
                      Не може да отидеш на ресторант и да ти кажат пържолата струва 20лв., и след 1 час да ти кажат слагаме данък, струва 30лв.
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                        Тази непазарна схме се практикува от целия свят, за да може в един момент технологиите да се подобрят и да станат общодостъпни за цялото човечество.
                        Без да платиш, не можеш да ползваш евтина енергия.
                        Пръв е започнал да развива ВЕИ Никола Тесла, не е успял, но за сметка на това 100г. по късно се сбъдват мечтите му, ВЕИ става общо достъпна. Няма вече да умират малки деца от ракови заболявания вследствие на изгаряните уранови въглища.
                        Но за подобно несретници като вас здравото е на последно място, на първо както винаги е ракията и салата, омерзен съм изцяло
                        къде в пазарната икономика държавата да определя твърда печалба.ама моля няма заради тяхния гъз ние да страдаме.браво на бсп и дпс.айде който разчита на държавна гаранция да ходи в северна кореа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                          Аз че съм невежо , невежо съм

                          Обаче не съм заложил името , бизнеса си , живота си за да се набутам в непазарна схема на мошеници

                          Хапче взехте ли днес Черкезов ?
                          Тази непазарна схме се практикува от целия свят, за да може в един момент технологиите да се подобрят и да станат общодостъпни за цялото човечество.
                          Без да платиш, не можеш да ползваш евтина енергия.
                          Пръв е започнал да развива ВЕИ Никола Тесла, не е успял, но за сметка на това 100г. по късно се сбъдват мечтите му, ВЕИ става общо достъпна. Няма вече да умират малки деца от ракови заболявания вследствие на изгаряните уранови въглища.
                          Но за подобно несретници като вас здравото е на последно място, на първо както винаги е ракията и салата, омерзен съм изцяло
                          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                            Ти си рядко невежо парче.Като са си заложили името , бизнеса и живота да вземат кредит и да се набълбукат тука заради несретници като нас, какви да са?
                            Не заслужаваме да имаме чист въздух и това си е.
                            Аз че съм невежо , невежо съм

                            Обаче не съм заложил името , бизнеса си , живота си за да се набутам в непазарна схема на мошеници

                            Хапче взехте ли днес Черкезов ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              Ти си рядко невежо парче.Като са си заложили името , бизнеса и живота да вземат кредит и да се набълбукат тука заради несретници като нас, какви да са?
                              Не заслужаваме да имаме чист въздух и това си е.
                              Теб, Дохтуре, човек да не знае какъв да те брои. Хем така, хем онака.
                              Иначе си принципен, налЭ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                                Тая работа е малко като поговорката на зло куче , зъл прът !

                                За посланието съм съгласен .

                                Помощи вероятно ще получат хора които имат нужда от социално подпомагане .
                                Като професионалист вероятно си чувал за регулиращата функция на държавата .

                                А по въпроса за инвеститорите - може ли да не споменаваме думичката " инвеститор " в конкретния случай ?!
                                Ти си рядко невежо парче.Като са си заложили името , бизнеса и живота да вземат кредит и да се набълбукат тука заради несретници като нас, какви да са?
                                Не заслужаваме да имаме чист въздух и това си е.
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X