IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение до полицията относно "протестиращите"

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Нищо не демострирам. Опитвам се да разбера твоето мислене, но не откривам никаква система. Хаос... Боза... Това не, онова не, трето не... Всъщност от всичко си недоволен.
    В другата тема ,той казва,че злобея!!!Аз се опитвам да му кажа,че се смея и не само аз!!!Форката го потвърждава!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Чудя се какво е това мислене дето демонстрираш.
      Нищо не демострирам. Опитвам се да разбера твоето мислене, но не откривам никаква система. Хаос... Боза... Това не, онова не, трето не... Всъщност от всичко си недоволен.
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Предполагам си в същото добро настроение, когато гледаш пропагандни филмчета по казионните телевизии за ЦРУ, МИ5, специални агенти, възможни и невъзможни мисии и тем подобни? Или не?!
        Форка стига си ме разсмивал.Чудя се какво е това мислене дето демонстрираш.Щом не съм фен на българското разузнаване значи съм фен на тия дето си написал.Еми не съм.Не съм фен и на руското разузнаване.И не гледам американски чекии за рамбовци терминатори такива дето умират трудно и разни недосегаеми.Аз съм нормален човек който не членува в партии и не е ченге.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          стига с тея разузнавачи че ме напушва на смях.
          Предполагам си в същото добро настроение, когато гледаш пропагандни филмчета по казионните телевизии за ЦРУ, МИ5, специални агенти, възможни и невъзможни мисии и тем подобни? Или не?!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
            Предлагам всички протестиращи да бъдат арестувани и изпратени в Белене или обесени... Как така ще си позволяват да оспорват комунистическата власт.
            Не не всички само агресивните и не в Белене а в Карлуково.Тези протести наистина са арена за изява на откачалки бездомни курвор и изкукуригали столичани,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              Аха,неграмотници!!!
              Един такъв като вас искаше да става кмет!!!
              Смех,смех,смех!!!
              Злобарче колкото и да се напиняш си оставаш трескозъбец.Дори за мряна нямаш мозък

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Е как да не бяха извадени бе, Бате Пешо? Ти май забрави, че първата работа на клептодемократите бе да дадат списък на българските разузнавачи в турското посолство... То бива бива малоумие ама чак пък толкова... Коя държава си вади на показ служителите на службите? Никоя! Само онази държава, която вече не е държава...
                Форка айде стига с тея разузнавачи че ме напушва на смях.Клепали хората писали доноси кой говори против властта и кой на кого жена му оправя.Да ги таковам у разузнавачите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                  Предлагам всички протестиращи да бъдат арестувани и изпратени в Белене или обесени...
                  Обикновено хората с психически отклонения не се изпращат в затворите. Достатъчно е да си пият лекарствата редовно. Разбира се, някои с по-агресивни форми на отклонение от нормите следва да бъдат принудително изпратени на 4-ти километър.
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Предлагам всички протестиращи да бъдат арестувани и изпратени в Белене или обесени... Как така ще си позволяват да оспорват комунистическата власт.
                    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Лошото е че по времето на сегашната клептодемокрация тези хора не бяха извадени всичките наяве а само част от тях.
                      Е как да не бяха извадени бе, Бате Пешо? Ти май забрави, че първата работа на клептодемократите бе да дадат списък на българските разузнавачи в турското посолство... То бива бива малоумие ама чак пък толкова... Коя държава си вади на показ служителите на службите? Никоя! Само онази държава, която вече не е държава...
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Бате Пешо, ние май ще дойдем набори, ама айде титлата си е титла. По времето за което говориш аз влязох в казармата. Януари 1990г. Бай Тодар вече беше срутен, и румънската революция току що се беше случила, та партийните койоти въпреки, че си оставаха силно привързани към партията дори в армията малко бяха предпазливи когато се намъкнах да служа с дълга кичара , вместо прилежно да си обръсна главата предварително. Един майор - по-късно се оказа мой ротен командир веднага ме прие в неговите редици с цел превъзпитание заедно с един много инатлив шоп от Елин Пелин , който влезе в казармата със значка на "Екогласност". На третия ден бях написал на кафявите ми кожени пантофи със черен маркер гордото "МETAL CHURCH" и един кръст. Той ме вика в кабинета си за разяснение.
                        Топла и мека беше зимата на 90-та в Пловдив. Достатъчно и суха за да си мятат "старите" в едно с новобранците кепетата в земята и да куфеят на Металика. Беше вълшебно. За останалите любители на музиката "Ламбада" и "Дай си сърцето" все още бяха суперактуални.
                        Аха,неграмотници!!!
                        Един такъв като вас искаше да става кмет!!!
                        Смех,смех,смех!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Форка пак се обърка.Лошото е че по времето на сегашната клептодемокрация тези хора не бяха извадени всичките наяве а само част от тях.Благодарение именно и на тях имаме съвременната клептодемокрация.За разлика от теб аз и мои роднини сме пряко потърпевши от доносите на такива хора.Колкото и смешно да звучи три седмици преди да падне тато една тъпа монтафонка от моята група ме донесе на даскалицата по научен комунизъм че съм бил казал в това училище сме дошли да ставаме инженери а не партийни смотаняци.Който иска да става такъв да ходи в СУ.И като се развихри бабето като започна да ме плаши че няма да си взема изпита после държавния изпит по марксизъм ленинизъм и съм загубил четири години щото нямало да видя диплома.Е който се е заял с мен добро не е видял.Тая същата като избухна демокрацията я наврях в кучи задник ако не беше един колега дори шях да я ошамаросам.....Ей такива ги вършеха партийците комсомолците и агентите.То не е дошло да учи ами да слухти кой какво говори
                          Бате Пешо, ние май ще дойдем набори, ама айде титлата си е титла. По времето за което говориш аз влязох в казармата. Януари 1990г. Бай Тодар вече беше срутен, и румънската революция току що се беше случила, та партийните койоти въпреки, че си оставаха силно привързани към партията дори в армията малко бяха предпазливи когато се намъкнах да служа с дълга кичара , вместо прилежно да си обръсна главата предварително. Един майор - по-късно се оказа мой ротен командир веднага ме прие в неговите редици с цел превъзпитание заедно с един много инатлив шоп от Елин Пелин , който влезе в казармата със значка на "Екогласност". На третия ден бях написал на кафявите ми кожени пантофи със черен маркер гордото "МETAL CHURCH" и един кръст. Той ме вика в кабинета си за разяснение.
                          Топла и мека беше зимата на 90-та в Пловдив. Достатъчно и суха за да си мятат "старите" в едно с новобранците кепетата в земята и да куфеят на Металика. Беше вълшебно. За останалите любители на музиката "Ламбада" и "Дай си сърцето" все още бяха суперактуални.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Ти си жертва на съвременната пропаганда, Бате Пешо. Дет се вика, язък ти за годините...

                            По времето на сегашната клептодемокрация мнозинството от тези добросъвестни, честни и почтени служители на ДС бяха незаслужено принесени в жертва, оплюти и дамгосани за да се прокара късогледия дневен ред на клептодемократите. И това не мина без последствие, за съжаление.
                            Форка пак се обърка.Лошото е че по времето на сегашната клептодемокрация тези хора не бяха извадени всичките наяве а само част от тях.Благодарение именно и на тях имаме съвременната клептодемокрация.За разлика от теб аз и мои роднини сме пряко потърпевши от доносите на такива хора.Колкото и смешно да звучи три седмици преди да падне тато една тъпа монтафонка от моята група ме донесе на даскалицата по научен комунизъм че съм бил казал в това училище сме дошли да ставаме инженери а не партийни смотаняци.Който иска да става такъв да ходи в СУ.И като се развихри бабето като започна да ме плаши че няма да си взема изпита после държавния изпит по марксизъм ленинизъм и съм загубил четири години щото нямало да видя диплома.Е който се е заял с мен добро не е видял.Тая същата като избухна демокрацията я наврях в кучи задник ако не беше един колега дори шях да я ошамаросам.....Ей такива ги вършеха партийците комсомолците и агентите.То не е дошло да учи ами да слухти кой какво говори

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              хаха... Малката подробност е, че ми задавате въпрос, защо някои са го правили преди 70 години и удобно забравяте, че ВАШИЯТ спонсор го прави в момента... В 2013 г. И не смята да се отказва в скоро време!!!
                              Това че ти си комунист-русофил, почитател на Путин и яростен привърженик на новото правителство отдавна е известно във форума. Това че ти подкрепяш и одобряваш садистичните убийства на Мирчо Спасов от ДС всички днес го разбрахме. Това че възваляваш ДС и нейните жестокости е логично допълнение към твоя автопортрет....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                                Типичен аргумент на комунист-русофил "А вие защо биета негрите"...
                                хаха... Малката подробност е, че ми задавате въпрос, защо някои са го правили преди 70 години и удобно забравяте, че ВАШИЯТ спонсор го прави в момента... В 2013 г. И не смята да се отказва в скоро време!!!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X