IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение до полицията относно "протестиращите"

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Типично по комуниски.....най умните и все знаещи професори....Тоест кон с капаци той затова и бойко си ви юрка на поразия и вие му лепнахте....винету тиква паша мутра ....ДА си наясно : матросов ....Живей леко не се Юркай
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Мастъре....това правителство е правителство на искуфели стърчоци цигани и заблудени...
      котаров, ти пък специално си един от най-заблудените в това форумче. На теб дори ти липсва изразен речник. Български език учил ли си в училище? Чувал ли си що е то граматика, подлог, сказуемо, синтаксис? Аз като те чета се питам дори ти дали си българин или си някой от ИЧС-то решил да поостане в БГ?!... Ми ти не можеш да се изразяваш бе мойто момче? На теб ти липсва дори средното образование... А си тръгнал да даваш оценки за хора висшисти и хонорувани преподаватели?
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Мастъре....това правителство е правителство на искуфели стърчоци цигани и заблудени......Ти от кои си ....не се излагай не ти отива ....интелигентен човек си не бъди на инат на едно със старшината
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GreatApe Разгледай мнение
          Друг е въпросът колко избиратели на Атака подкрепят коалиция с ДПС.
          Явно много повече подкрепят коалиция с ДПС отколкото коалиция с Боко и Цвъко, които доста се постараха да разбият парламентарната група и да унищожат Атака в предното Народно събрание...
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            И два пъти повече милиони го мразят
            Такива басни ли си разправяте по седерастките седенки? И защо тези "два пъти повече милиони" не гласуваха за гербаджиите, сините талибани, седерастите или соросоидите?!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Това правителство има моето и още на 2 милиона българи доверие. Милиони са гласували за това правителство. Не може няколко хиляди лумпени и пияндета да ми казват, кой трябва да ме управлява!
              Посмали малко. БСП + ДПС + Атака имат 1 600 000 гласа. Друг е въпросът колко избиратели на Атака подкрепят коалиция с ДПС.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Това правителство има моето и още на 2 милиона българи доверие. Милиони са гласували за това правителство. Не може няколко хиляди лумпени и пияндета да ми казват, кой трябва да ме управлява!
                Избирателите на Атака точно за това правителство са гласували.

                Да не броим, че и избиратели на БСП им чернее пред очите от това как ДПС им го начуква. Ама нали са на власт и те си мълчат.

                Ако му бяха обявили състава преди мога да ти кажа, че сигурно и половин милион нямаше да гласуват за него. И бяха казали за Пеевски за шеф на ДАНС.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Това правителство има моето и още на 2 милиона българи доверие. Милиони са гласували за това правителство. Не може няколко хиляди лумпени и пияндета да ми казват, кой трябва да ме управлява!
                  И два пъти повече милиони го мразят Иначе да не минаваме в квалификации, защото се видя на предишния контрапротест какви са подръжниците на правителството. Малоумни мангали със затворнически татуировки, които трудно говорят на български.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Най-лесно ще се реши проблема с протестиращите, когато това корумпирано и изгубило доверието на хората правителство подаде оставка
                    Това правителство има моето и още на 2 милиона българи доверие. Милиони са гласували за това правителство. Не може няколко хиляди лумпени и пияндета да ми казват, кой трябва да ме управлява!
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Сетверов - ти освен хъхрякофил си и гербофил ли?

                      Ти си тотален извратенец, бе !!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Aз пък считам че слънцето требе да изгрява от запад и да вали дъжд кога сакам.Дреме ми за исканията и фантазиите на един луд.
                        Викаш друго си е други луди да ти назначават Пеевски за шеф на ДАНС и да те крадат, докато ти обясняват за социални помощи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
                          Ами според мен се протестира защото ГЕРБ е спечелила изборите и счита за правилно да управлява макар и имаща по-малко на брой гласове, спрямо БСП и ДПС които имат повече гласове. Не разбирам логиката на ГЕРБ, но това слушаме постоянно.
                          ГЕРБ също не разбират защо всички им биха шута. Ами дори и Атака, им го би, което е нормално. Е миналия парламент Атака 2-3г. ги подкрепяше, накрая ГЕРБ им тегли една защото си мислеше че ще имат пълно мнозинство сега. Е не стана,
                          и сега ГЕРБ си стоият самички, и ще си стоят, защото никой не им вярва вече, след като знаят как са действали преди.
                          Aз пък считам че слънцето требе да изгрява от запад и да вали дъжд кога сакам.Дреме ми за исканията и фантазиите на един луд.

                          Коментар


                          • Има едно назначение което взриви ситуацията.

                            Кой кви сметки си прави да управлява си е негова работа.

                            След като управляващите си свалиха гащите и се надупиха пред олигархията и Пеевски. Интересно какво очаквате - хората да им ръкопляскат ли?

                            Като го проумеете това, тогава ще разберете защо протестират хората или що напускат България.

                            Тук не включвам платените дето ги возят с автобуси.

                            Коментар


                            • Най-лесно ще се реши проблема с протестиращите, когато това корумпирано и изгубило доверието на хората правителство подаде оставка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
                                Ами според мен се протестира защото ГЕРБ е спечелила изборите
                                Математиката на Боко и Цвъко е милиционерска и тя няма нищо общо с демокрацията. Бяха на власт и се отказаха от властта предсрочно, защото издумкаха резерва и останаха без пари. Получиха мандат след изборите за съставяне на правителство и се отказаха веднага защото нито една от другите партии не иска да се коалира с тях, а без коалиция са малцинство в Народното Събрание! Не разбирам, как може да си малцинство и да твърдиш, че ти имаш право да управляваш България?
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X