IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли Русия да даде добрия пример за развитие на едно общество на останалите народи

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички спорещи, среща с КМЕТА2 тука : http://worldoftanks.eu/

    Аз ще ви обясня въпроса за танковите войски !!!

    На 6-то ниво съм вече
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
      Това са материали от руснаци, които обаче не са с промити мозъци.
      А аз си имам професия от която си изкарвам парите
      Жал ми е обаче за такива безродници рубладжийчета като теб, едвам ви стигат копейките за някоя евтина шльокавица или самогон D
      С тези руснаци май вземате манги от едно място.И знаят ли руски тези руснаци?
      Ти освен с тези руснаци по служба, с други руснаци срещал ли си някога през живота си? Въобще ходил ли си в Русия?
      Като ти гледам постовете май на тебе самагона отдавна не ти стига, ами си минал на авгански хероин! Сигурно ти го доставят служебно?
      Last edited by robert; 15.07.2013, 21:23.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
        колко манги взе за това?
        Това са материали от руснаци, които обаче не са с промити мозъци.
        А аз си имам професия от която си изкарвам парите
        Жал ми е обаче за такива безродници рубладжийчета като теб, едвам ви стигат копейките за някоя евтина шльокавица или самогон D
        Don't work hard, work smart!

        Коментар


        • През 2012г. в Русия са починали 16291 живородени деца преди да навършат 1 година. За България тази бройка е 536 за 2012г, а за Финландия тази бройка е 141 за 2012г. За 2012г. показателят детска смъртност до 1г. (този показател се смята като броя на починалите живородени деца, ненавършили 1г. се разделя на броя живородени деца) в Русия е с около 10,8 % по-висок от този в България, с около 42 % по-висок от този в САЩ, около 2,3-2,4 пъти по-висок от този в Германия, около 3,625 пъти по-висок от този във Финландия и около 4 пъти по-висок от този във Швеция. Тоест простичко казано, във Швеция показателя за детската смъртност до 1г. е 4 пъти по-малък от този в Русия. Основна причина за по-високата детска смъртност в Русия в сравнение с останалите посочени държави е по-ниското ниво на здравеопазване.

          Както казах в предишния си пост, броя на самоубийствата, смятано на човек от населението в Люксембург е по-малък от този показател в България. В Европейския съюз този показател е най-висок в Литва. Всички факти, които изнасям са официални статистически данни, като данните за Русия са от тяхната държавна статистика, а данните за България са от нашата национална статистика. Всичко което пиша е вярно и всеки може много лесно да провери че е вярно, като се разрови в официалните статистики на отделните държави. Винаги има хора, които много добре знаят че това което пиша е вярно, но понеже не харесват написаната истина, се чудят как да омаскарят или злепоставят този, който пише истината.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
            Колеги стига сухи статистики! Престанете че ме нервирате.
            Аз говоря за момента, за настоящето, Русия вече става нова държава за подражание на целия свят, и най-важната крачка са родовите имения. Затова едно голямо благодаря на Путин и поклон.
            Скоро нашите братя ще бъдат образец за пример и ние трябва да ги следваме ако искаме да имаме държава.
            НЗОК има пътеки за психиатрични прегледи, ще ти излезе без пари
            Don't work hard, work smart!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
              През 2011г. в България са починали 796 души заради самоубийство. През 2012г. в Русия са починали 28934 души заради самоубийство. Смятано на човек от населението, броя на ежегодно починалите хора в Русия в резултат на самоубийства е с около 85 % по-голям от този в България и с около 64-65 % по-голям от този в САЩ. В Европа има доста страни, в които този показател е по-нисък дори от България. Например в Малта, Гърция, Италия, Испания, Люксембург, Македония, Нидерландия, Германия, Словакия смятано на човек от населението ежегодно има по-малко починали от самоубийства дори в сравнение с България. Много ку мунеги манипулираха хората, като казваха че в България от самоубийства умират повече хора в сравнение с другите европейски държави, но нарочно не казваха, че в Русия броя на починалите от самоубийства, смятано на човек от населението е с около 85 % по-голям от този в България. Всички посочени по-горе данни се отнасят за броя на починалите от самоубийства, а навсякъде по света броя на опитите за самоубийства е по-голям от тези самоубийства, които са завършили със смърт. Едва ли в Русия някой се гордее с тази статистика.
              Ако това е вярно, именно за това Владимир подема нов курс на развитие на страната с приемането на концепцията за развитие на родовите имения.
              НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                През 2011г. в България са починали 796 души заради самоубийство. През 2012г. в Русия са починали 28934 души заради самоубийство. Смятано на човек от населението, броя на ежегодно починалите хора в Русия в резултат на самоубийства е с около 85 % по-голям от този в България и с около 64-65 % по-голям от този в САЩ. В Европа има доста страни, в които този показател е по-нисък дори от България. Например в Малта, Гърция, Италия, Испания, Люксембург, Македония, Нидерландия, Германия, Словакия смятано на човек от населението ежегодно има по-малко починали от самоубийства дори в сравнение с България. Много ку мунеги манипулираха хората, като казваха че в България от самоубийства умират повече хора в сравнение с другите европейски държави, но нарочно не казваха, че в Русия броя на починалите от самоубийства, смятано на човек от населението е с около 85 % по-голям от този в България. Всички посочени по-горе данни се отнасят за броя на починалите от самоубийства, а навсякъде по света броя на опитите за самоубийства е по-голям от тези самоубийства, които са завършили със смърт. Едва ли в Русия някой се гордее с тази статистика.
                Най-много самоубийства на глава от населението в ЕС има в Люксембург. Те не се гордеят със тази статистика,но е факт. Поне като не знаеш (както и с някои от предните ти постова), не ни заливай с откровенни неистини. А пък пожарът в Аризона предният месец отне животът на 60 американски пожарникари. Най-голямата трагедия за едновременно загинали служители. Никой не каза че американските пожарникари са най-лошите, напротив.
                Те и BP направиха разливът в Мексиканският залив,най-големият в историята, но кикой не казва че англичаните не знаят да добиват нефт.
                Като гледам как от изолирани факти правиш генерални погрешни заключения,най-добре ще си като статистик на Орешарски. Направо статистически ще задминем Швейцария.

                Коментар


                • През 2011г. в България са починали 796 души заради самоубийство. През 2012г. в Русия са починали 28934 души заради самоубийство. Смятано на човек от населението, броя на ежегодно починалите хора в Русия в резултат на самоубийства е с около 85 % по-голям от този в България и с около 64-65 % по-голям от този в САЩ. В Европа има доста страни, в които този показател е по-нисък дори от България. Например в Малта, Гърция, Италия, Испания, Люксембург, Македония, Нидерландия, Германия, Словакия смятано на човек от населението ежегодно има по-малко починали от самоубийства дори в сравнение с България. Много ку мунеги манипулираха хората, като казваха че в България от самоубийства умират повече хора в сравнение с другите европейски държави, но нарочно не казваха, че в Русия броя на починалите от самоубийства, смятано на човек от населението е с около 85 % по-голям от този в България. Всички посочени по-горе данни се отнасят за броя на починалите от самоубийства, а навсякъде по света броя на опитите за самоубийства е по-голям от тези самоубийства, които са завършили със смърт. Едва ли в Русия някой се гордее с тази статистика.

                  Коментар


                  • Pyramid

                    Епоха на монопроцесорни системи и мрежи, такава е и това е причината. Причината винаги е една и е зададена от нивото на развитие, т.е. технологично е предопределено развитието на обществото. То ще бъде устроено съвсем различно, когато се променят технологиите и процесорите станат много на брой. Затова има смисъл създаването на машина за персонален източник на енергия - ток и газ , това ще промени обществото. Първо ще имаме рязък спад на количеството консумирана енергия и суровини и след това промяна - малки преносими машинки , колкото голяма акумулаторна батерия.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      в САЩ не цялото население е обхванато от здравната система. А черните и латиносите, които живеят из гетата, не са виждали лекар през живота си.
                      Викаш коренно различно е в Русия и там цялото население дори това закътаното в руските степи получават квалифицирана здравна помощ, нищо, че сами Путин преди две години в директен прав текст каза, че в една трета от Руските болници няма топла вода.

                      http://www.dnevnik.bg/sviat/2011/04/...ez_topla_voda/


                      Да Русия е в подем от което ние много можем да спечелим и печелим, но още много работа ги чака, както и нас самите.

                      Коментар


                      • Наистина има доста платени форумни тролове и форумни роботи, които щом в някой форум се появи думата Русия или Путин и се втурват да плюят.
                        И вече дават някакви УЖ данни за туберкулоза... За глупости. Едва ли не в Русия мрат от туберкулоза като мухи, а САЩ такава болест е непозната. Което е върховна глупост естествено, защото в САЩ не цялото население е обхванато от здравната система. А черните и латиносите, които живеят из гетата, не са виждали лекар през живота си. Или за пръв път виждат такъв като попаднат в затвора.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Колеги стига сухи статистики! Престанете че ме нервирате.
                          Аз говоря за момента, за настоящето, Русия вече става нова държава за подражание на целия свят, и най-важната крачка са родовите имения. Затова едно голямо благодаря на Путин и поклон.
                          Скоро нашите братя ще бъдат образец за пример и ние трябва да ги следваме ако искаме да имаме държава.
                          НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

                          Коментар


                          • От близък мои роднина живеещ в затънтена Азиатска част на Русия знам....

                            Средна заплата на дър.чиновник 2-3 хил лева

                            Всички комунални разходи - ток, парно, топла вода, кабелна телевизия, подръжка на стълбище в блока ....100 - 150 лева.

                            Който си микли че мизерували ...има да взема.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • През 2012г. в Русия от туберколоза са починали 17 398 души. През 2011г. в САЩ от туберколоза са починали 536 души. Смятано на човек от населението, ежегодно в Русия умират от туберколоза около 70-71 пъти повече хора в сравнение със САЩ. Това се дължи главно на много по-ниското ниво на здравеопазване в Русия. И в този случай не трябва да вземаме пример от Русия.

                              Коментар


                              • Смятано на човек от населението, в Русия ежегодно биват убити в резултат на умишлени убийства около 2,5 пъти повече хора в сравнение със САЩ, около 5 пъти повече хора в сравнение с България,около 11 пъти повече хора в сравнение с Италия, около 12 пъти повече хора в сравнение с Германия, около16-17 пъти повече хора в сравнение с Австрия, около 16-17 пъти повече хора в сравнение с Норвегия, около 25 пъти повече хора в сравнение с Япония и около 30 пъти повече хора в сравнение със Сингапур (тези числа се базират на броя убити при умишлени убийства през 2012г. в различните държави, тоест данните са меродавни за 2012г.) През 2012г. в резултат на умишлени убийства в Русия са загинали 14 945 души (тоест близо 41 човека на ден). Тоест и в този случай пример за нас не трябва да бъдат страни като Русия , а други държави.
                                Last edited by the money-maker; 15.07.2013, 22:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X