IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли Русия да даде добрия пример за развитие на едно общество на останалите народи

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Даже и тези в руските степи където няма топла вода ток и асфалт
    Или тези болници в които няма топла вода
    Много си запознат със здравната система на Русия като за човек който не е ходил там.
    Да не говорим, че разговора не беше конкретно за здравната система, а общо като цяло за ресурси били те и парични.

    Коментар


    • За всички.Всеки има достъп до здравеопазването и не му искат по 500000 долара преди да умре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        И да живеят като скотове извъм Москва и Ленинград.А пиянството и ме потриса.
        Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Да но има за всички.

        Последно за всички ли има или само за тия в Москва и Ленинград.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
          По време на преброяването на населението в Русия от 14 до 25 октомври 2010г. е било отчетено, че около 3 % от домакинствата в Русия или грубо казано около 4 000 000 души в Русия нямат ток (нямат електричество) в жилищата си или в местата където живеят. Това е един лош пример за държавите в Европа.
          Ако трябва да бъда малко по-точен - около 1 500 000 домакинства
          ( това са над 4 000 000 души ) в Русия не са имали прекарано електричество в жилищата си по време на преброяването на населението на Русия от 14 до 25 октомври 2010г. http://www.rg.ru/2013/07/04/socio.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Не никога.И не понасям руските идиотии.Това е страна дарена с цялата Менделеева таблица гори газ нефт отлични условия за отглеждане на жито картофи.Толкова морета и океани.И да живеят като скотове извъм Москва и Ленинград.А пиянството и ме потриса.Виждал съм руснаци как пият във Варшава и Берлин.Единствената им цел в живота е като станат сутрин да се напият три пъти.А рускините идваха при нас да слушат музика и да има с кого да си кажат нещо......
            Ти си виновен ,че имаш още сламенни хати,че нямаш в изобилие червени домати .....

            Орлин Орлинов!!!



            Ода за СССР.С нея спечелих втора награда за декламация!!!Според мен бях за първа,но не ми стигнаха връзките!!!
            Last edited by kefala; 19.08.2013, 21:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Бате Пешо, бил ли си в Русия извън туристическите маршрути?
              Не никога.И не понасям руските идиотии.Това е страна дарена с цялата Менделеева таблица гори газ нефт отлични условия за отглеждане на жито картофи.Толкова морета и океани.И да живеят като скотове извъм Москва и Ленинград.А пиянството и ме потриса.Виждал съм руснаци как пият във Варшава и Берлин.Единствената им цел в живота е като станат сутрин да се напият три пъти.А рускините идваха при нас да слушат музика и да има с кого да си кажат нещо......

              Коментар


              • В Русия отделната личност и човешкият живот не струват нищо. Това е страна на абсурди- дори за такива като нас- познаващи идиотиите на соца.

                Ще потърся едни документални филми и ще ги пусна, макар да ми се струва, че повечето сте ги гледали.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Бате Пешо, бил ли си в Русия извън туристическите маршрути?
                  Аз съм бил, ама в САЩ съм бил.
                  ДА сравняваш уредена Европа с безкрайната Русия не е тема на форума.
                  Темата е друга.

                  Коментар


                  • Бате Пешо, бил ли си в Русия извън туристическите маршрути?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                      На месец естествено, оставаше да е 600евро годишната заплата.
                      Ами не е минала 2013-та, то си пише, че за първото тримесечие са данните
                      А бе знаех си че си от наште я виж как добре знаеш руски.Браво.Излезе агент под прикритие

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Toва на бруто месец ли е или на година.И пише 2013 а тя не е минала
                        На месец естествено, оставаше да е 600евро годишната заплата.
                        Ами не е минала 2013-та, то си пише, че за първото тримесечие са данните
                        Don't work hard, work smart!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Toва на бруто месец ли е или на година.И пише 2013 а тя не е минала
                          По-скоро е на месец...Не ми се вярва средната годишна заплата в Московска област де е около 752 евро,което прави около 62 евро на месец...
                          Е,че какво,като не е минала,това не пречи да се оформят някакви,макар и не 100%-тови данни,как се движи средната заплата за 2013г.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                            Ето ви още една отправна точка по спора......

                            http://www.mojazarplata.ru/main/zara...-zarplata/2013

                            Обърнете специално внимание на Магаданска област,дето Слави все ги подбъзиква...
                            Toва на бруто месец ли е или на година.И пише 2013 а тя не е минала

                            Коментар


                            • Ето ви още една отправна точка по спора......

                              http://www.mojazarplata.ru/main/zara...-zarplata/2013

                              Обърнете специално внимание на Магаданска област,дето Слави все ги подбъзиква...

                              Коментар


                              • Тия ли ще ни бъдат пример????

                                В мире арыйцев
                                Don't work hard, work smart!

                                Коментар

                                Working...
                                X