IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли Русия да даде добрия пример за развитие на едно общество на останалите народи

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
    Един приятел преди години ме беше казъл, че ако на мястото на Русия имаше едно огромно езеро, светът щеше да е много по-добър. Все още се чудя, дали пък не е бил прав.
    И какво измисли, от толкова години чудене ?
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Как смятате влиза ли Русия в рецесия ?

      http://www.investor.bg/sviat/6/a/v-r...rusiia,156389/

      Ако влезе как ще излезе ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
        Един приятел преди години ме беше казъл, че ако на мястото на Русия имаше едно огромно езеро, светът щеше да е много по-добър. Все още се чудя, дали пък не е бил прав.
        Колкото и да не вярват, твоя приятел е напълно прав.
        Last edited by X_Y; 21.08.2013, 13:38.

        Коментар


        • Един приятел преди години ме беше казъл, че ако на мястото на Русия имаше едно огромно езеро, светът щеше да е много по-добър. Все още се чудя, дали пък не е бил прав.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от shpono Разгледай мнение
            Според някои чугунени тикви четирите милиона якути, които отглеждат елени и нямат електричество могат да са добрия пример за развитие на едно общество.
            Е да ама не.

            Дребните пишман бизнесмени в затвора, олигарсите не и даже не живеят в Русия

            Ето го Чунчо, веднага започна да дрънка глупости.
            Ама то какво друго само с Венету толкова!
            Пък и в Русия няма Венету.

            Коментар


            • Според някои чугунени тикви четирите милиона якути, които отглеждат елени и нямат електричество могат да са добрия пример за развитие на едно общество.
              Е да ама не.

              Дребните пишман бизнесмени в затвора, олигарсите не и даже не живеят в Русия

              Коментар


              • Ами за това им плащат на разните Чунчовци!
                И покрай тях разни баламурници и празноглавци им пригласят.

                Коментар


                • Темата я създадох с единствената идея да видите че Русия е тръгнала по пътя на духовното развитие със създаването на хиляди еко селища. Вие я обърнахте на исторически караници. Ще се наказваме.

                  http://banks.dir.bg/2013/08/20/news14775527.html

                  Путин, много смел! 6000 руски бизнесмени излизат от затвора след амнистия
                  НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

                  Коментар


                  • Ето някои размишления за Русия на руската журналистка и писателка Юлия Леонидовна Латинина. След като прочетете статията, ще разберете, че изложеното в статията е лош пример, който дава Русия. http://newsland.com/news/detail/id/1202700/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      +1000

                      Ами че в Русия има народи като якутите например, които се занимават с еленовъдство, откъде ще има в заледените пространства на тундрата ток? Но хората си харесват този начин на живот, защото друг не са видели.

                      И сега тръгнали някакви идиоти да се състезават да ми доказват колко много Русия е по-назад от САЩ. По-назад е, определено. Ама се движи напред, въпреки че няма да е лесно да се преодолеят тежките последици от преживените десетилетия комунизъм.

                      А за САЩ не знам колко се движи напред. С всички тези черни маймуни, които ги заливат, с наркотиците и всичко останало. А наркоманията е сто пъти по-лошо от пиянството. Щото пияния понякога изтрезнява, ама наркомана-не. Той или е друсан или е замаян от абстиненцията.
                      Нито Русия нито САЩ могат да бъдат пример за нас....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от shpono Разгледай мнение
                        Ми не бате Пешо ти плещиш глупости не знам колко човека трябва да ти го напишем за да вденеш.
                        Показвам ти как плещейки глупост след глупост си противоречиш. Един път имало за всички един път имало ама само за два града . Да не говорим, че смехотворните ти коментари се базират на видяно на картинки, понеже както разбрахме не си бил в Русия.
                        Толкова ниско падна, че понеже отново нямаш аргументи започна личните обиди и в психичните си отклонения пак намеси тиквата герберите, мутрите и т.н. по тема за съвсем друго

                        Някой хора си живеете в средновековието във времето на ткзс, а други си мислят, че тия дето отглеждат елени скоро и бързо ще станат добър пример за развитие на едно общество
                        На теб просто не ти достига интелектуален капацитет какво да коментираме.А и си насъскан с пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Стига плещи глупости.Русия е най голямата страна в света.Условията за живот навсякъде са различни традициите бита.Типична герберска простотия.И аз не харесвам руските идиотии но хората не са ми направили нищо лошо за да сея такава злоба и омраза като теб.Ти просто едно злобно пуделче което срещу два лева е насъскано срещу всички различни от мутропростаците.За твойта диагноза лек няма измислен
                          Ми не бате Пешо ти плещиш глупости не знам колко човека трябва да ти го напишем за да вденеш.
                          Показвам ти как плещейки глупост след глупост си противоречиш. Един път имало за всички един път имало ама само за два града . Да не говорим, че смехотворните ти коментари се базират на видяно на картинки, понеже както разбрахме не си бил в Русия.
                          Толкова ниско падна, че понеже отново нямаш аргументи започна личните обиди и в психичните си отклонения пак намеси тиквата герберите, мутрите и т.н. по тема за съвсем друго

                          Някой хора си живеете в средновековието във времето на ткзс, а други си мислят, че тия дето отглеждат елени скоро и бързо ще станат добър пример за развитие на едно общество

                          Коментар


                          • Бате Пешо

                            Пешка за това ,че Русия е измекярска държава са виновни руснаците а на марсианците, за това че САЩ са още по измекярска държава са виновни американците, за това че Германия най боклукчавата държава в Европа са виновни немците.
                            Казвал съм ти има технологии, но човек не смее дори да ги огласи в този боклукчав Свят, защото ако се дадат източници на енергия , мощни и много надежни и евтини и неразрушаващи екологично средата - идиотите ще ги използват за бомби и ще се избият. Затова Светът е наникъде ! Защото Русия , САЩ и Германия са много хубави - изроди.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Стига плещи глупости.Русия е най голямата страна в света.Условията за живот навсякъде са различни традициите бита.Типична герберска простотия.И аз не харесвам руските идиотии но хората не са ми направили нищо лошо за да сея такава злоба и омраза като теб.Ти просто едно злобно пуделче което срещу два лева е насъскано срещу всички различни от мутропростаците.За твойта диагноза лек няма измислен
                              +1000

                              Ами че в Русия има народи като якутите например, които се занимават с еленовъдство, откъде ще има в заледените пространства на тундрата ток? Но хората си харесват този начин на живот, защото друг не са видели.

                              И сега тръгнали някакви идиоти да се състезават да ми доказват колко много Русия е по-назад от САЩ. По-назад е, определено. Ама се движи напред, въпреки че няма да е лесно да се преодолеят тежките последици от преживените десетилетия комунизъм.

                              А за САЩ не знам колко се движи напред. С всички тези черни маймуни, които ги заливат, с наркотиците и всичко останало. А наркоманията е сто пъти по-лошо от пиянството. Щото пияния понякога изтрезнява, ама наркомана-не. Той или е друсан или е замаян от абстиненцията.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shpono Разгледай мнение
                                Даже и тези в руските степи където няма топла вода ток и асфалт
                                Или тези болници в които няма топла вода
                                Много си запознат със здравната система на Русия като за човек който не е ходил там.
                                Да не говорим, че разговора не беше конкретно за здравната система, а общо като цяло за ресурси били те и парични.
                                Стига плещи глупости.Русия е най голямата страна в света.Условията за живот навсякъде са различни традициите бита.Типична герберска простотия.И аз не харесвам руските идиотии но хората не са ми направили нищо лошо за да сея такава злоба и омраза като теб.Ти просто едно злобно пуделче което срещу два лева е насъскано срещу всички различни от мутропростаците.За твойта диагноза лек няма измислен

                                Коментар

                                Working...
                                X