IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Падане на Правителството на Орешарски

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добре. Да допуснем, че го свалят.
    И?
    Пак избори? Пак галимация до Бога? Поредната серия измами и манипулации? Боко за толкова късопаметни ако ни има, ние какво, да го потвърждаваме?
    Не, благодаря.
    Last edited by Pyramid; 18.06.2013, 22:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
      Монти, кажи истината за бб
      И аз този въпрос задавам, че не съм го чувал от конкурентните ми платени драскачи . Все пак ми плаща човека, пък да не знам какво мисли Монти за хората, които го поТдържат
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от :-) Разгледай мнение
        .......Е, все още не всеки е поумнял......
        Е ти си поумнял...

        Коментар


        • Монти, кажи истината за бб

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Бойко е пътник и хората който го потдържат след всички безобразия ,който направи са виновни за падналия морал и жизнен стандарт на нацията иносят отговорност за избора си след научаване на истината за него......



            .......Е, все още не всеки е поумнял......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от :-) Разгледай мнение
              Бойко,
              не се стискай,не бъди дзивтар братле! Купи шише уиски и го прати с червена панделка на Делянчо! Има си заслуги "маминото", че разцепи БЕСЕПЕТО и направи българинът да поумнее!
              Бойко е пътник и хората който го потдържат след всички безобразия ,който направи са виновни за падналия морал и жизнен стандарт на нацията иносят отговорност за избора си след научаване на истината за него......

              Коментар


              • Бойко,
                не се стискай,не бъди дзивтар братле! Купи шише уиски и го прати с червена панделка на Делянчо! Има си заслуги "маминото", че разцепи БЕСЕПЕТО и направи българинът да поумнее!

                Коментар


                • За София знам че ще има протести и тази вечер но как е в другите областни градове: Варна, Бургас, Русе....................

                  Ако може да споделите!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MarginCall Разгледай мнение
                    Ако правителството НЕ падне, това ще бъде ясен знак за върхушката, че номерата им минават.
                    Че каквато и свинщина да ни сервират, ще мине и ще бъде забравена.
                    Въпроса е изцяло принципен.
                    Ако успеем да отвоюваме тази оставка, ще поставим основи - основи на демокрацията.
                    И всяко следващо правителство ще си има едно наум.

                    Аз ще отида и тази вечер на Протеста и ще се боря за оставка, пък който каквото си реши да прави.
                    +1

                    Коментар


                    • Ако правителството НЕ падне, това ще бъде ясен знак за върхушката, че номерата им минават.
                      Че каквато и свинщина да ни сервират, ще мине и ще бъде забравена.
                      Въпроса е изцяло принципен.
                      Ако успеем да отвоюваме тази оставка, ще поставим основи - основи на демокрацията.
                      И всяко следващо правителство ще си има едно наум.

                      Аз ще отида и тази вечер на Протеста и ще се боря за оставка, пък който каквото си реши да прави.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                        Продължаваш да пишеш глупости. Ako не си рабрал ще ти го кажа накратко приятелю - През 97а нищо не сме направили. Сега трябва повече. Налягай си парацалите за да свършиш нещо а не да пишеш фермани.
                        Стори ми се, че трябва да ти се обясни за да го разбереш. Извиявай, ако ти е дошло в повече четенето.
                        Да си налягам парцалите ли ми казваш бе, клоун? Аз поне съм отстоявал някаква позиция, докато ти си мърморел на топло пред телевизора. И ще ПРОДЪЛЖАВАШ да го правиш. Такъв ти е чипа.

                        Коментар


                        • Политическата криза удря сериозно по БФБ
                          18.06.2013, Вто, 17:43
                          Политическата криза удря сериозно по БФБ
                          Източник: Thinkstock/ Guliver
                          Още по темата

                          Спад на БФБ за начало на седмицата Спад на БФБ за начало на седмицата
                          Смесени настроения на БФБ за край на седмицата Смесени настроения на БФБ за край на седмицата
                          Срив на БФБ заради доклада на Световната банка Срив на БФБ заради доклада на Световната банка

                          Политическата криза в страната продължава да оказва влияние върху търговията на Българска фондова борса. За пети пореден ден основният борсов индекс SOFIX отбелязва понижение, въпреки ръста на международните пазари през последните няколко дни. Спадът, който наблюдаваме и днес бе съпроводен с изключително ниска активност на инвеститорите, макар и при сравнително добър оборот от 2.6 млн. лева.

                          Акциите на едно от най-новите публични дружества Синтетика се наредиха първи по оборот без ценово изменение, а на второ бяха тези на Каолин АД, което пък скоро се очертава да напусне БФБ. От няколко дена регистрираме повишен интерес към акциите на ЧЕЗ Разпределение. Преди Общото събрание на акционерите в четвъртък, акциите на компанията поскъпнаха до 1540 лева за брой, като сделки бяха сключени и на ниво от 1560 лева за акция. На ръст се радваха и привилегированите акционери на Енемона и Химимпорт, както и обикновените акции на Фонд за недвижими имоти България и Елпром ЗЕМ.

                          Сред губещите бяха повечето сини чипове като Адванс Терафонд, Първа инвестиционна банка, Централна кооперативна банка, Монбат и обикновените акции на Химимпорт, които поевтиняха с между 1 и 2.5%. Загубата на обществено доверие от страна на новото правителство продължава да оказва и сериозно негативно влияние върху цените на компенсаторните инструменти. Записите поевтиняха с нови 2% до 26,5 стотинки за лев номинал, а боновете за земеделска земя изгубиха 1% от стойността си до под 49,5 стотинки.

                          www.bulltrend-bg.com

                          И ТОВА Е САМО НАЧАЛОТО

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                            Виж сега приятелю. Изписа цял ферман без изложиш една смислена идея, защо сме стигнали до сегашното положение. Освен тази, че трябва да си налягаме парцалите и да продължаваме с блеенето, че ще ни наблъска ПОЛИЦИЯТА.

                            НИКОЙ не сме слагали 97'. Сами си се сложиха и продължават да се слагат и свалят години наред, докато овцете чакат законови промени. За това не трябва да си ядрен физик за да се досетиш. И разбери едно единствено, адски просто нещо. БЕЗ КРЪВ няма да стане. Докато не се нагътат няколко хилядарки в тази загубена държава, нищо добро не ни чака.

                            Отишъл на барикадите, потресъл се и се прибрал на топло...... И сега ще ми изнасяш речи, кой сме били сложили на власт. Смешник.
                            Продължаваш да пишеш глупости. Ako не си рабрал ще ти го кажа накратко приятелю - През 97а нищо не сме направили. Сега трябва повече. Налягай си парацалите за да свършиш нещо а не да пишеш фермани.
                            Стори ми се, че трябва да ти се обясни за да го разбереш. Извиявай, ако ти е дошло в повече четенето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                              Е айде глупости не ми се четат. Бойко се бил самосвалил. Той и Жан се самосвали. И Първанов върна веднъж мандата сам и т.н. Специалисти сме по футбол, поп и фолк, икономика, борси, Физика, химия и т.н. Само дето нобелист още си нямате. Остава ви да номинирате някой като Волен за нобел за мир, прегърнал турци и комуняги. Бил съм, видял съм приятелю, още тогава съм разбрал, че такива като монти вършат глупости по барикадите за които ще си плащаме 20 год. Та вие от барикадите, сложихте същите тези "алчни педераси", както ги нарече, които досега ни управляват. Само това сте направили. Ако и ти си бил там де, но ме съмнява, че си бил. Е плащаме си сега и през носа ни излиза. Защото сме им дали власт да ни въртят на бавен огън. Направили сме почти нищо за да си гарантираме истински демократични закони и развитие на истинска демокрация. Но Вече хората са поумнели и не щат да слушат глупави каузи и партии, не искат да бъдат лъгани, мамени, унижавани по институциите, искат да живеят като нормални човеци, каквито са.
                              Е бил съм, видял съм всичкото безхаберие на 97-а та затова и ти казвам, че още тогава разбрах, че не се прави така и няма да стигнем до никъде, ако първо не си оправим законите и наредбите. Отидох, видях безхаберието и си заминах. Защо като сме били по барикадите 97 никой не говореше за референдуми, защо сме с най-много политици на глава от население, защо сме с най-големите субсидии за политици, защо всяка година си сменят автопарка, защо няма мандатност, защо да не могат да гласуват българите в сащ, англия, а само от турция, защо да нямаме още електронно правителсво, защо не сме в Европа, защо няма мажоритарни избори и т.н. - защо не говорихте за тези неща по барикадите през 97-а си правихте харашото и забавленията. Затова ти казвам, че сега може да се направи повече от тогава.
                              Но трябва да го искате иначе получавате същата помия, която си я знаете. Сега дори може да се направи за 2-3 месеца неща, които други демокрации са правили десетилетия. Но само да се бучи, ръмжи и роптае не става. Иска се, да се свърши някаква работа. А и бъдете благодарни, че когато сте се мотали пияни из барикадите, за да сложите същите тези "алчни педераси", да ни управляват, не сте били в турция- за да ви наблъскат от полицията, а в България.
                              Виж сега приятелю. Изписа цял ферман без изложиш една смислена идея, защо сме стигнали до сегашното положение. Освен тази, че трябва да си налягаме парцалите и да продължаваме с блеенето, че ще ни наблъска ПОЛИЦИЯТА.

                              НИКОЙ не сме слагали 97'. Сами си се сложиха и продължават да се слагат и свалят години наред, докато овцете чакат законови промени. За това не трябва да си ядрен физик за да се досетиш. И разбери едно единствено, адски просто нещо. БЕЗ КРЪВ няма да стане. Докато не се нагътат няколко хилядарки в тази загубена държава, нищо добро не ни чака.

                              Отишъл на барикадите, потресъл се и се прибрал на топло...... И сега ще ми изнасяш речи, кой сме били сложили на власт. Смешник.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                                Ебати. Все още да има хора, които да си мислят, че някога е имало алтернатива, опозиция и разпределение на политическа власт. Нищо чудно, че сме и на това дереже.

                                Бате Бойко се самосвали за сведение на недоразбралите. Сегашните просто не знаят на къде да поемат и как да се прегрупират. Защо ли? Ами защото вече в каквато и конфигурация да застанат се образува точно една голяма и кръгла нула.

                                А ти къде беше 97' година бе, приятелю, че да разясняваш какво беше по барикадите. И тогава и сега хората искаха промени, но едва сега мнозинството започна да загрява, че се въртят едни и същи алчни педераси.
                                Е айде глупости не ми се четат. Бойко се бил самосвалил. Той и Жан се самосвали. И Първанов върна веднъж мандата сам и т.н. Специалисти сме по футбол, поп и фолк, икономика, борси, Физика, химия и т.н. Само дето нобелист още си нямате. Остава ви да номинирате някой като Волен за нобел за мир, прегърнал турци и комуняги. Бил съм, видял съм приятелю, още тогава съм разбрал, че такива като монти вършат глупости по барикадите за които ще си плащаме 20 год. Та вие от барикадите, сложихте същите тези "алчни педераси", както ги нарече, които досега ни управляват. Само това сте направили. Ако и ти си бил там де, но ме съмнява, че си бил. Е плащаме си сега и през носа ни излиза. Защото сме им дали власт да ни въртят на бавен огън. Направили сме почти нищо за да си гарантираме истински демократични закони и развитие на истинска демокрация. Но Вече хората са поумнели и не щат да слушат глупави каузи и партии, не искат да бъдат лъгани, мамени, унижавани по институциите, искат да живеят като нормални човеци, каквито са.
                                Е бил съм, видял съм всичкото безхаберие на 97-а та затова и ти казвам, че още тогава разбрах, че не се прави така и няма да стигнем до никъде, ако първо не си оправим законите и наредбите. Отидох, видях безхаберието и си заминах. Защо като сме били по барикадите 97 никой не говореше за референдуми, защо сме с най-много политици на глава от население, защо сме с най-големите субсидии за политици, защо всяка година си сменят автопарка, защо няма мандатност, защо да не могат да гласуват българите в сащ, англия, а само от турция, защо да нямаме още електронно правителсво, защо не сме в Европа, защо няма мажоритарни избори и т.н. - защо не говорихте за тези неща по барикадите през 97-а си правихте харашото и забавленията. Затова ти казвам, че сега може да се направи повече от тогава.
                                Но трябва да го искате иначе получавате същата помия, която си я знаете. Сега дори може да се направи за 2-3 месеца неща, които други демокрации са правили десетилетия. Но само да се бучи, ръмжи и роптае не става. Иска се, да се свърши някаква работа. А и бъдете благодарни, че когато сте се мотали пияни из барикадите, за да сложите същите тези "алчни педераси", да ни управляват, не сте били в турция- за да ви наблъскат от полицията, а в България.

                                Коментар

                                Working...
                                X