IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Падане на Правителството на Орешарски

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А ние НЕ искаме кире.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Искам да се върнат Буци и Цуци на власт.Като ще са комунисти да са те поне.Искам да станем първата мутренска държава на Мафията в ЕС
      По-добре "тъпа мутра", която върши работа, отколкото "умници", които загробват държавата.

      Коментар


      • Искам да се върнат Буци и Цуци на власт.Като ще са комунисти да са те поне.Искам да станем първата мутренска държава на Мафията в ЕС

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          onufri,
          не съм използвал лични квалификации....
          Просто прочети постовете си и и дано забележиш противоречиета си при писането им... ...
          В един от тях ти се възмущаваш от това, че малцинството се налага а в друг ти не виждаш ,че като малцинство искаш да се налагаш на мнозинството....
          А колко са гласували ... Колкото трябва за да са редовни изборите....
          Виждам,че знаеш отговора и затова не можеш да отговориш с цифри
          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

          Коментар


          • Правителството на Орешарски трябва да падне а проекта „Орешарски” и неговите автори да бъдат изметени от политическата сцена. Причината за това не е народниото недоволство а пълната несъстоятелност на проекта и неговата мъртвородена рожба – правителството. Това правителство не умира под напора на народния гняв, а бе умъртвено от безприципните компромиси заложени в проеката „Орешарски”. Народа излезе на улиците не за да „сваля” и „убива” а защото го лъхна мириса на гнила политическа плът носеща се от към правителството. Народа нежелае тази политическа мърша край себеси, защото нейните зловония са отровни.
            Протеста е единствената легитимна възможност да противостоим!

            Коментар


            • Едното не пречи на другото. Винаги се пробва първо с добро, но както знаем комунетата (не комунистите идеалисти, щото тях комунетата ги избиха още 50-те) разбират само от едно.
              И ще си го получат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                Абе палячо, бил съм в протестите, не от 97 а от 91, и чип нямаш даже в главата, какво остава за мисъл. Докато си бил на телевизора, аз съм бил на протест. Мрънкай, и чакай нещо да се случи. А като не ти се случи, плюй и разправяй че си бил на улицата 97а. Мизерник
                А какво научи от тези протести......

                Ако не си научил ,че и най чистия който е бил там ,като отиде на най високите властеви позиции или се пречупва или го изгонват...
                какво стана какво стата с Андрей Слабаков и Нешка Робева , Дертлиев , Петър Берон ,Желю Желев , Тренчев и т.н....Ами втория ешалон всичките отидоха в БСП и ДПС , ами третия ешалон.... се разцепи....заради парите...
                Митингувай за интересите на БорисоФ и Първанов... .... това е истината...
                Само че дали и митингуванего ще остане че почнаха да го затапват и ограничават....

                Онзи ден скандали на НС ,след това Бой на Врабча , вчера провокации на самия митинг и затворен Дондуков и огравичаване на протестите до 22 часа....След четвъртък ви чака може би само Борисовата градина и то не платното на Орлов мост...
                Гледам и Сашо диков почна да бие отбой /вече почна да трие репликите че е платен/.....защото никой няма да му плаща да снима как викат пред централата на ГЕРб ,тези кадри ги няма вече.... а вече другите там ще ходят ....като се консулидират...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
                  Не се карайте бе хора, от едната страна на барикадата сте.
                  Просто много хора се отчаяха от безочието и наглостта на комунетата и се обезвериха, че нещо, някога може да се случи.
                  Кокалите е прав за това, че без кръв няма да има оправия с тези изверги. Такива режими, като комунета, нацисти и други техни братя, без физическо обезглавяване не умират, а се размножават подмолно, като рак.
                  Не може да се бориш с демократични мерки срещу терористи. Дори и САЩ го разбраха.
                  Съгласен съм и с Факушка, че ПЪРВА и ЗАДЪЛЖИТЕЛНА стъпка е тотална лустрация за всички висши и средни кадри на БКП/БСП/ДПС/ДС/КГБ.
                  Шарко ще караш ли детето си да рисува с тебешир на Орлов мост или ще вземаш сопата?

                  Коментар


                  • Не се карайте бе хора, от едната страна на барикадата сте.
                    Просто много хора се отчаяха от безочието и наглостта на комунетата и се обезвериха, че нещо, някога може да се случи.
                    Кокалите е прав за това, че без кръв няма да има оправия с тези изверги. Такива режими, като комунета, нацисти и други техни братя, без физическо обезглавяване не умират, а се размножават подмолно, като рак.
                    Не може да се бориш с демократични мерки срещу терористи. Дори и САЩ го разбраха.
                    Съгласен съм и с Факушка, че ПЪРВА и ЗАДЪЛЖИТЕЛНА стъпка е тотална лустрация за всички висши и средни кадри на БКП/БСП/ДПС/ДС/КГБ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                      Да си налягам парцалите ли ми казваш бе, клоун? Аз поне съм отстоявал някаква позиция, докато ти си мърморел на топло пред телевизора. И ще ПРОДЪЛЖАВАШ да го правиш. Такъв ти е чипа.
                      Абе палячо, бил съм в протестите, не от 97 а от 91, и чип нямаш даже в главата, какво остава за мисъл. Докато си бил на телевизора, аз съм бил на протест. Мрънкай, и чакай нещо да се случи. А като не ти се случи, плюй и разправяй че си бил на улицата 97а. Мизерник

                      Коментар


                      • Хората трябва да следят всяка постъпка на политиците и своевременно да ги заставят да работят в интесес на нацията и само на нея. Те трябва да бъдат ДАНС.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Pyramid

                          Да няма смисъл да го свалят преди да има в политиката промяна , нова политическа сила, други хора които да докажат че имат качества и ИДЕИ. Какъв е смисъла от това да избираме между кухи кратуни, пак да умуваме кое е по малко кухото ли ?
                          Народа сега трябва да протестира и да иска ДАНС да се закрие въобще, УБО също да се закрие. На България и трябва правителство от кукли на конци, чиито конци да дърпат хората и да се дърпат в техен интерес.По добро управление от това чрез протести за момента няма.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Към момента, 159 гласа и над 40% гласували за пълен мандат на кабинета на Орешарски!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Добре. Да допуснем, че го свалят.
                              И?
                              Пак избори? пак галимация да Бога? поредната серия измами и манипулации? Боко за толкова късопаметни ако ни има, ние какво, да го потвърждаваме?
                              Не, благодаря.
                              Има хора който са свързани с него,неговото оставане във властта е и тяхно бъдеще.....
                              Иначе ги чака трудовата борса..... 30 К по груби сметки само в София е сменил борисоФ за една година .... през 2009 г...
                              И поне още 20 К който са хранилката от обществените поръчки .... и закриване над 1000 фирми....на наши хора....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                Монти, кажи истината за бб

                                Задаваш труден въпрос! Е,не чакай отговор! И все пак, ако има ,ще ти се иска да не разговаряш!

                                Коментар

                                Working...
                                X