IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Зелените" против 7-ми блок на АЕЦ "Козлодуй"

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
    Така е. За разлика от всички останали, честни и чисти като сълза партии.
    Добро чувство за хумор. Ама аз, все пак, да попитам:
    Каква разлика и кои са онези честните и чисти като сълза партии ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
      Зелените по своята същност са политически рекетьори и екстремисти-паразити.
      Така е. За разлика от всички останали, честни и чисти като сълза партии.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
        Зелените по своята същност са политически рекетьори и екстремисти-паразити.
        Ей, макар и рядко, но се случва да съм съгласен с теб.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
          Зелените по своята същност са политически рекетьори и екстремисти-паразити.
          Кои Зелени, има три Зелени партии?!!!
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
            Зелените по своята същност са политически рекетьори и екстремисти-паразити.
            Ако и да има почтеност в каузата "зелен", масово се подменят и мотивите, и стратегическите цели, а движението се обяздва от всякакви нечистоплътни субекти и централи.

            Коментар


            • Зелените по своята същност са политически рекетьори и екстремисти-паразити.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                Чугунена главо Понци, естествено, че ръста на ВЕИ индустрията в Китай след 10 години ще е по-малък. Няма как да расте с по 100% годишно дълго време. Трябва да си идиот даже да си помислиш да го сметнеш. И в Германия ще има ядрена енергетика след 10 години. Защото сегашните реактори ще си работят. Не разбирам само това какво общо има с темата за седми реактор?
                Общото е, дето току ги споменава и един тъпчо с ник "ОК". И той така и не разбра, че "развиване на ядрената енергетика" не означава "работа на днешните реактори", ами планиране, проектиране и строеж и на нови ядрени енергийни мощности.
                Ех, тъпчо, тъпчо, тъпчо! На теб и да не ти пише бързо човек, че знае ли, как ще го прочетеш...
                Last edited by Pyramid; 07.06.2012, 23:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                  Пешо, ако искаш да ти изнасям лекция, запиши си час, плати си таксата и заповядай. Не мисля да се явявам на изпит при теб.
                  Tи мисля си ясен вече на всички във форума.Не стига че си неграмотен но си и нагъл.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Не разбирам защо си тук.Ако искаш да научиш нещо кажи.Не се занимавай с неща от които хабер си нямаш.Ти едва ли знаеш какво е честота?А разлика между постоянен и променлив ток правиш ли?
                    За него постоянния ток е в къщи постоянно да му е 220 волта.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Не разбирам защо си тук.Ако искаш да научиш нещо кажи.Не се занимавай с неща от които хабер си нямаш.Ти едва ли знаеш какво е честота?А разлика между постоянен и променлив ток правиш ли?
                      Пешо, ако искаш да ти изнасям лекция, запиши си час, плати си таксата и заповядай. Не мисля да се явявам на изпит при теб.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                        Явно ти нямаш никаква идея какво е ЕЕС, след като ме питаш. Иначе щеше да си знаеш, а не да се надяваш на форуми за повече информация.
                        Не разбирам защо си тук.Ако искаш да научиш нещо кажи.Не се занимавай с неща от които хабер си нямаш.Ти едва ли знаеш какво е честота?А разлика между постоянен и променлив ток правиш ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Окейчо, нищо не ти е ОК на теб. Отсега мога да ти кажа, че и след 2022-ра година в Германия ядрената енергетика ще се развива. И в Китай ВЕИ - индустрията /но, във вида, в който вие тук и сега я разбирате/ ще претърпи снижение на ръста.
                          Тичай, по-добре, пий едно за наше здраве, дето толкова се старахме да ти налеем нещо главата, и едно за Бог да ги прости усилията ни, и ще бъдеш блажЕн, вЕрвай ми.
                          Чугунена главо Понци, естествено, че ръста на ВЕИ индустрията в Китай след 10 години ще е по-малък. Няма как да расте с по 100% годишно дълго време. Трябва да си идиот даже да си помислиш да го сметнеш. И в Германия ще има ядрена енергетика след 10 години. Защото сегашните реактори ще си работят. Не разбирам само това какво общо има с темата за седми реактор?

                          Коментар


                          • Окейчо, нищо не ти е ОК на теб. Отсега мога да ти кажа, че и след 2022-ра година в Германия ядрената енергетика ще се развива. И в Китай ВЕИ - индустрията /но, във вида, в който вие тук и сега я разбирате/ ще претърпи снижение на ръста.
                            Тичай, по-добре, пий едно за наше здраве, дето толкова се старахме да ти налеем нещо главата, и едно за Бог да ги прости усилията ни, и ще бъдеш блажЕн, вЕрвай ми.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Германците ги остави на мира.И не клинчи.Имаш ли изобщо някаква представа какво е ЕЕС и как функционира?Ако имаш с удоволствие ще прочета тезите ти,но ако нямаш не пиши за неща които не разбираш.И не забравяй че германците на два пъти палиха света и вършеха едни работи дето не са много за хвалба
                              Явно ти нямаш никаква идея какво е ЕЕС, след като ме питаш. Иначе щеше да си знаеш, а не да се надяваш на форуми за повече информация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                                Така е Бате Пешо. Загубени сме без седми реактор на Козлодуй Аз почвам да пиша и на германците, че както са решили да закриват реактори, след 20 години ще тънат в мрак. А и на китайците също. Че и те имат над двоен ръст на ВЕИ-тата всяка година.
                                Германците ги остави на мира.И не клинчи.Имаш ли изобщо някаква представа какво е ЕЕС и как функционира?Ако имаш с удоволствие ще прочета тезите ти,но ако нямаш не пиши за неща които не разбираш.И не забравяй че германците на два пъти палиха света и вършеха едни работи дето не са много за хвалба

                                Коментар

                                Working...
                                X