IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение


    УСПЕХИ

    1. Макроикономика. Запазване на относителна макроикономическа стабилност.

    2. Еврофондове. Известно отпушване на фондовете на ЕС.

    3. Магистрали. Успешно провеждане на конкурси за строеж на магистрали и бърз напредък по изграждането им.

    4. Образование. Частични реформи в образованието в посока по-голяма автономност на висшите училища (например премахването на ВАК).

    5. “Заменки”. Прекратяването на скандалните “заменки” на гори.

    6. Сигурност. Прекратяване на отвличанията с искания за откуп.
    "Успехите" на ГЕРБ!!!


    1. Макроикономика : Райфайзенбанк : България влиза в повторна рецесия

    http://www.segabg.com/article.php?id=596752

    Становище на БНБ по Закона за изменение и допълнение на Закона за Сребъния фонд
    http://www.bnb.bg/bnbweb/groups/publ...0411_a1_bg.pdf

    2. Еврофондове: Мит е, че това правителство усвоява по-добре еврофондовете
    Трагедията е най-голяма при Кохезионния фонд с общ бюджет от 2.2 млрд. евро - за последните 3 г. усвояемостта е нула


    http://www.segabg.com/article.php?si...61400040001001

    3. Магистрали: В-к "Капитал" -" Част от магистрала Тракия даде дефекти преди да е готова"

    http://yambolnews.net/index.php/mediya/item/314

    Павлова видя вълни по магистрала "Тракия"

    http://www.dnes.bg/stranata/2012/04/...2Bbox%2Brabota

    И магистрала “Люлин” само лятна

    http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1221958


    4. Образование: Университетите вече произвеждат професори "на килограм"

    http://www.segabg.com/article.php?id=597060


    5. Заменки: 240 брадви за Борисов и депутатите Правителството сече горите в България, но не и корупцията Защо промените в Закона за горите отварят кутията на Пандора?

    http://bivol.bg/240bradvi.html?pop=1...ponent&print=1


    6. Сигурност: Мирослава убита гола час и половина след отвличането

    http://www.blitz.bg/news/article/127383

    Убийства в София за последния месец:
    9 април 2012 г. Васил Лазов - Железния
    4 април 2012 г. Йордан Динов
    24 март 2012 г. Кирил Кирилов Шкафа

    Обир на пари в ОББ - 5 април 2012 г.
    Обир на инкасова кола - 12 април 2012 г.

    Новата мода сред крадците в София - късат ушите заради обеците

    http://novo10.com/novina/nova-moda-s...i-obecite/5786

    И накрая специален поздрав от г-н Павел Димитров - депутат и областен координатор на ГЕРБ Варна по случай Великден!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Не бе ти имаш проблем с дрогата и алкохола.
      На Бойко дядо му е убит от комунистите. Затова не се е отказал да се деполитизира, щото се е опасявал да не се върнат на власт и да търсят реванш от внука му. Той затова пък сега ги закопа да не управляват близкото десетилетие.
      А я кажи ти селски не си ли бил комсомолец и пионерче, дори чавдарче?
      Аз навремето се притеснявах, че могат да ме скъсат на изпита за комсомолец и попитах един приятел по-голям от мен, ако ме скъсат какво ще се случи? Той ми отговори:
      "Ще те направят направо партиец!"
      Колкото те питаха дали да те направят пионер или комсомолец, толкова питаха тези под пагон дали да ги правят партийци.
      На Бойко дядо му е убит от комунистите. Затова не се е отказал да се деполитизира, щото се е опасявал да не се върнат на власт и да търсят реванш от внука му. Той затова пък сега ги закопа да не управляват близкото десетилетие
      Това е официалната тиражирана версия за наивници .На Бойко дядо му Асен не е убит от комунисти защото той сам е бил такъв. УБИТ Е КАТО ЖЕНКАР И ИЗМАМНИК Дядо му не отива на фронта, остава в България, ходил е да чука и да мами жените дето мъже са на фронта, но след като свършила войната, те се върнали, научили и го ликвидирали като измамник и женкар. Баща му е също комунист и ченге.А що се касае до напускането му на МВР причината е ,че същото след промените се деаполитизира ,а он искаше да си остане верен на партията майка БКП.Още си седи червената му книжка в задният джоб .В момента ни управляват БАШ КОМУНИЯГИТЕ ОТ БКП.Абе Земевладелец за да го защитаваш толкова много ученика на правешкият селяндур с циганска жилка Тодоръ Живковъ май и ти си комуняга а ??
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Много интересно и многопосочно се развива дискусията. От една страна се правят разни плоски опити за внушения какви са хората подкрепящи правителството. Дават се препратки към психологията-робска психика или 67% от народа е прост /обобщение, а както е казал любимият ми писател Ерих Ремарк "Всяко обобщение е признак на повърхностно мислене"/, прост поради простата причина, че е гласувал за Бойко:
        Аз не обобщавам нищо. Има си крива на нормалното разпределение. Доказано е че интелекта е разпространен между хората по тази крива. Ако горната част от нея има нисък мотив да гласува, занчи за да спечелиш ти трябват над половината от долната част от кривата.

        т.е. за да спечелиш трябва основните ти привърженици да са тези с интелект малко по-висок от този на шимпанзе. А ако задържиш достатъчно дълго висок рейтинг, очевидно честта от полумороните които си привлякал трябва да са наистина преобладаващи. Защото човек трябва да е бавноразбиращ за да не може да разбере години наред как го лъжат и го крадат. Освен ако и той не е от лъжещите и крадящите.

        Коментар


        • Много интересно и многопосочно се развива дискусията. От една страна се правят разни плоски опити за внушения какви са хората подкрепящи правителството. Дават се препратки към психологията-робска психика или 67% от народа е прост /обобщение, а както е казал любимият ми писател Ерих Ремарк "Всяко обобщение е признак на повърхностно мислене"/, прост поради простата причина, че е гласувал за Бойко.
          От друга страна аз попитах "наивник", ако може да ми даде един пример за кражби или присвоени суми в особено големи размери от управляващи в момента.
          Пълно мълчание. Тишина като в безехова камера.
          За предишните управляващи мога да дам десетки примери за кражби, присвоявания и злоупотреби в особено големи и дори плашещи размери.
          Дянков не го уважавам като министър, щото не взима много далновидни решения за постигане на ръст в потреблението и докарване на поне 90% от икономиката на светло, което толкова лесно се постига в държава с такива размери като нашата. Само, че и него не мога да обвиня в огромни по мащаби кражба или източване като шмекера Велчев със неговата заигравка с външния дълг и след това превръщането на брат му в голям Ландлорд по черноморието. Народа не бих определил като прост , но значителна част от него като късопаметен. Добре , че все още мнозинството дълго ще помни кой беше Станишев /чужд гражданин до 1994г. на когото първата му работа през живота беше да стане шеф на БСП. ; царя който се кълнеше през 80-те пред Кеворкян, че няма материални интереси, а после си взе незоконно държавни имоти, изсече горите и продаде БТК., Костов- неговите недоразумения като продажбата на Авиокомпания Балкан или Кремиковци на този дето още народа му сърба супат и т.н. Хайде оправдайте поне един от тях и обвинете за кражба сегашния!
          Слушам безеховата камера, щото знам, че никой не може

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Такааааааааааа, я сега да чуем за един конкретен случай. Кажи за един от Бойковата чета, взел дори едно чувалче. Хайде да те чуя. Искам факти. Ама конкретни факти и конкретни цифри. Щото аз за тройната коалиция мога да ти изредя 20 на момента.
            Хайде давай!
            ]
            http://dnes.dir.bg/news/obir-inkaso-10938860?nt=14

            Коментар


            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
              [а да разбереш Рапона , трябва да си поне малко прост. А за да му влезеш под кожата, трябва да си доказано крадлив и прилично богат.
              Трябва да си много прост, малко не върши работа. Аз си имам една теория за това как подобно просто момче като Боко успя да събере толкова много гласове.

              Значи в българия гласуват грубо 50% от населението. като цяло тази част които са зависими от държавата. Т.е. най-неоправните и тези на държавна издръжка. което след като не могат да се оправят сами води до това че най-вероятно една значителан част са със средна и по-ниска интелегинтентност - все пак в тази графа влиза 67% от населението. Като вземеш само тези чието IQ не влиза дори в границата на средното и вече имаш 30%. Значи имаш 30% полуморони, които обаче са 60% от гласуващите.

              Защо човек да се мъчи да привлича за гласоподаватели заможни, интелигентни и разумни хора, като ще му излезе доста скъпо - трудно се убеждават хора, които знаят какво искат.

              Много по-лесно е да излъжеш някой идиот. той дори и няма да схване че си го излъгал стига да усеща че сте от една природа. Да те разбира като му приказваш, да разбира мотивите ти и действията ти. което е доста зор ако човек е интелегинтен, но за един мъж от народа, отрасъл с колене на прасета, филии с мас, мачлета, бой и сръбска музика, това му идва от само себе си. Той и да иска не може да друг, не може да се различава от масата от избирателите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Имаш голям проблем с дрогата и алкохола.
                Не бе ти имаш проблем с дрогата и алкохола.
                На Бойко дядо му е убит от комунистите. Затова не се е отказал да се деполитизира, щото се е опасявал да не се върнат на власт и да търсят реванш от внука му. Той затова пък сега ги закопа да не управляват близкото десетилетие.
                А я кажи ти селски не си ли бил комсомолец и пионерче, дори чавдарче?
                Аз навремето се притеснявах, че могат да ме скъсат на изпита за комсомолец и попитах един приятел по-голям от мен, ако ме скъсат какво ще се случи? Той ми отговори:
                "Ще те направят направо партиец!"
                Колкото те питаха дали да те направят пионер или комсомолец, толкова питаха тези под пагон дали да ги правят партийци.

                Коментар



                • За да разбереш Рапона , трябва да си поне малко прост. А за да му влезеш под кожата, трябва да си доказано крадлив и прилично богат.
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Комунягите никога не умират лесно. В Полша направиха качествена лустрация и се свърши с мъките им. Тука обаче са безсмъртни. Какви трохи са оставяли комунягите като крадеха с гъза си?! Имаха късмет, щото ако беше се усетила кризата още по време на мандата им, щяха да ги изгонят с камъни като Жан. Някои много бързо забравиха за безумното управление на Жан. Коминетата толкова си могат.
                    Ми тоя на който ближеш задника нали и той е комунист.Дори напуснал работа щото иска да е комунист.Имаш голям проблем с дрогата и алкохола.

                    Коментар


                    • Комунягите никога не умират лесно. В Полша направиха качествена лустрация и се свърши с мъките им. Тука обаче са безсмъртни. Какви трохи са оставяли комунягите като крадеха с гъза си?! Имаха късмет, щото ако беше се усетила кризата още по време на мандата им, щяха да ги изгонят с камъни като Жан. Някои много бързо забравиха за безумното управление на Жан. Коминетата толкова си могат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Колко е хубаво, че Го има бате Бойко! Колко червени олигарси закопа, колко крадливи ръчички отряза. Ка пискат в предсмъртна агония сега. Консултантите за велики проекти като Цанков камък вече опукват последните крадени пари и ще опитат атентат срещу бате Бойко! Опасявам се за него, щото е вторият държавник в Родината след Стамболов. Първия не свърши добре, опасявам се , че нечистите сили се мобилизират до краен предел да Го закопаят.
                        Оптимистичния сценарий е да изкара 4-5 мандата като Хелмут Кол.
                        Бойко може да е всичко друго, но не и крадец. Първият "некрадец" управлявал Отечеството! Да ни е жив и здрав и да управлява дълги години!
                        Лорда ти си истински мъж.Няма обяд и вече си дрогиран и пиян.Браво.Следобяд всеки може да се напие.Строявай родата да козирува докато запенен пишеш хвалебствия за милицията?Да не си тумбак?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Mсимов, да не би Той да е виновен че бат' Васко капична патките то тези неподозирани дълбини?
                          Отговора е близко но не е. Зад действията на Божков стоят други Хората трудно ще го повярват но дори Божков е само една от пионките в голямата игра.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • лумпена заслужава само и единственно смърт по особенно жесток начин заедно с останалите управници от неговата черга, сдс, доган и цялото ДС....на споменах бсп защото те поне градят може да крадат но оставят трохи за народа докъто другите рептилий НЕ..лично ако бях на Станишев нямаше да пусна власта за нищо на света а бойко щеше да е ве4е покойник
                            молим?айде нема нужда

                            Коментар


                            • Mсимов, да не би Той да е виновен че бат' Васко капична патките то тези неподозирани дълбини?

                              Коментар


                              • За тези които защитават субекта Борисов нека за кажат:

                                Колко предприятия и фирми се скапаха или фалираха в следствие на не разплащането на Борисов и вкарването на държавата в икономическа криза.
                                С колко се увеличи безработицата?
                                С колко намаляха приходите в държавата в следствие на скапването на кръговрата на парите заради не разплащането на Борисов към държавните и към частни предприятия и фирми.

                                С колко забогатяха определени банки в които се задържаха парите за да ги ползват те вместо Борисов да се разплати? И колко броиха на Борисов като процент за това, че парите се задържаха в банките.

                                Аз съм ви казал: Няма по-прост от Българския народ на света.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X